Silpna švietimo sistema kai kam krauna pelnus

Supratingimas

Supratingimas portretas
Kas prisilietęs bent kiek prie krepšelių, supranta, kad privačios iš krepšelių gali pasidengti tik dalį mokytojų atlyginimų ir tiek, netgi administracijos darbuotojam negalima mokėt atlyginimo iš krepšelio. Krepšelio panaudojimas prižiūrimas ir atsiskaitoma už visas gautas sumas savivaldybinėms įstaigoms.

Mokytojas

Mokytojas portretas
Nei dabartiniai kolūkiečiai, nei buvę socbebrai nieko nepadarė, kad situacija gerėtų. Kaip gali tėvai vesti vaikus į mokyklas, kur pvz matematikos ar lietuvių k standartizuotų testų vidurkis 2 iš 10??? O tokių mokyklų daugybė. Kada tinklas bus optimizuotas užteks visiems pinigų, bus profesionalūs, suinteresuoti mokytojai, o dabar kartais tenka matyti kai kaimo mokyklose net ir valytojos mokytojus pavaduoja kai jos suserga ar į darbą neateina.. tai ko tikėtis iš tokio švietimo? Dešimtokai nežino elementarių formulių ir taisyklių, tokiems vargšeliams net profesinėje bus per sudėtinga mokytis.. :(

Pedagogas

Pedagogas portretas
Žinote, ilgai mąsčiau apie tai (kokias 15 min.). Abi pusės turi svarių argumentų, bet tiesa, kaip dažnai būna, yra kažkur per vidurį. Turėtų būti taip: jei nori Nacionalinės švietimo sistemos pinigų, turi žaisti pagal tos sistemos taisykles. Ir vienintelė svarbiausia taisyklė, kurios reikia laikytis - jei nori gauti valstybės finansavimą, negali pasirinkti vaikų, kuriuos mokysi. Štai ir viskas. Nori atsirinkinėti, neprašyk valstybinio finansavimo. Kodėl? Kad privačioms ir valstybinėms mokykloms būtų lygios sąlygos. Tas sąlygas, aišku, galima sulyginti ir iš kitos pusės, pvz. leisti atrankas daryti ir valstybinėms mokykloms ir nepriimti kai kurių vaikų mokytis. Tik kur mes tuomet atsidursime, aiškinti, turbūt, nereikia...

Vardas

Vardas portretas
Profesorius garsiai pasakė, kad tas liberalų-konservų sukurptas švietimo karalius labai nuogas. Idiotiškai korupcinis. Ir dar - antikonstitucinis. Manote, kad niekas iš valdžios to nesupranta, nesusigaudo? Tikrai ne to kie durni, bet kodėl visa tai tinka jau daug metų. Nes veikia suinteresuotos grupės šioje korumpuotoje šalelėje. AM atveju tai buvo ISM'o chebrytė, stiopos draugeliai. Bendrojo ugdymo mokyklos atveju - ant šito pastatytas landsbergių šeimos viaaarslas. Manote po šio straipsnio kas keisis? Nustebsiu, jei koks seimūnas į tai atkreips dėmesį ir su užklausa kreipsis į KT.

Ot, Lazutka,

Ot, Lazutka, portretas
Kad tik protingesniems piliečiams butu blogiau noretu? Kas veda vaikus i privacias ugdymo istaigas? Tėvai, kurie nori, kad ju vaikai gautu kuo geresni issilavinima, saugia aplinka, padoresniu draugu aplinka. Ir daugumas ju toli grazu ne dideli turtuoliai, tiesiog daro investicijas i vaikus. Tai, pagal Lazutka, reiktu atimti krepseli, kad tevams dar pabrangtu paslaugos? Yra neblogu ir valdisku mokyklu, bet tokiu mazuma. Pirmyn, kelkit kokybe, konkuruokit ir neis niekas i privacias. Jei lyginti, tai bendri biudzetai valdiskose kartais didesni uz privaciu ugd.istaigu..

Vladas.

Vladas. portretas
Na pagaliau prabilta! Gal ledai pajudės?

...

... portretas
O kam gojams mokslas?.. :s

tai

tai portretas
ko noret kai faras su /spokais/ dalina ir dalinasi o prezidentas negali isiziot nes seimo turgelis su KT to neleis lieka 1 kelias tautos referendumu isvaikyt /turgeli/ su visais globalspekuliantais ir ivest prezidentyni valdyma ir butu 1 atsakingas asmuo o dabar pasiskyrste i politgrupes varo 1 ant kito ir viskas okey kaltu nima o mafija juokiasi klanas visagalis o mes gojai atseit vergai ......

To pusprociu diskusija

To pusprociu diskusija portretas
Nu tep, paliks tik karbauskio monopooi. O kam kolkoznikams geros kokybes svietimas? Cia is tos serijos - kai negalime pasiekti kokybes, tai sunkinsime salygas tiems, kas geba kokybiskiau nei valstyhinis sektorius dirbti, nes, gi, "geras yra valdiskas nemokakas svietimas, ko dar, burai norit?" Tarybines idejos grizta Lietuvon....

Anna

Anna portretas
Sveiki, aš rekomenduoju apsilankyti populiariausioje pažinčių svetainėje su puikiu paieškos varikliu, kuris suranda seksualinį partnerį - www.lady4.fun Siųsti man laišką, aš visada ten prisijungę :)

Man keista,

Man keista, portretas
kad prezidentas paliko vyriausybėje ne tik Verygą, bet ir Monkevičių.

Pilietiškas

Pilietiškas portretas
Ir vėl Lams.... Na, užbaikite pagaliau! Kiek metų jo nėra valdžioje, o švietimo sistema rieda žemyn: įststymų prikurpra daug, o nauda minusinė. "Vaikštantis" mokinio krepšelis viena pahrindinių blogybių! Bet ar Jūsų numylėtieji ☺valstiećiai keičia jį? Kokia Lietuvai nauda iš valstiečių? Beje, ir iś Nausėdos bus tokia pati nauda! Juk jau spėjo nuvertinti visų buvusių prezidentų komandas, kai jo komamdos darbų dar nesimato! Dar vienas absurdas atėjo ant Lietuvėlės! Taip bus tol, kollietuvis norės būti būro rolėje! Sėkmės

cha cha cha

cha cha cha portretas
Landsbergis sugriovė kolūkius, o Landsbergienė kalta, kad kolchozas baigia sunaikinti Lietuvos švietimą :DDD Po kiek opiumas liaudžiai, rašliavotojai ?

puspročių diskusija. Žurnaliūgė apgailėtina.

puspročių diskusija. Žurnaliūgė apgailėtina. portretas
žinoma, jei valstybė neįgali, tai žmonės siūlo paslaugas privačiai. Ar vėl viską nacionalizuosime, uždarysime privačias gamyklas, parduotuves, gydyklas, siuvyklas, statybų, automechanikų.... ir kitus verslus ?

H

H portretas
Naikinti valdiškas ir pulti privačias . Tokia politika veda i prarają . Per daug visokiausių vadovų ir per mažai dirbančių švietimo sistemoje. Pinigus suvalgo valdininkai, todėl reikia naikinti mokyklas. Kur dar pastatai vertinguose žemės plotuose.

Bet jau toks trumparegiskas Lazutkos mastymas...

Bet jau toks trumparegiskas Lazutkos mastymas... portretas
Pirma - krepseliu gauna ne privacios mokyklos, o jis skiriamas kiekvienam salies vaikui. Antra - jei valstybe uztikrintu ugdymo kokybe, nebutu terpes atsirasti privaciam tinklui. Trecia - daugelis privaciu ugdymo istaigu yra ne pelno siekiancios ir ju bendros pajamos yra tokios pat kaip valdiskuju (krepselis, kuris nesiekia 90€/men ir savivaldybes skiriami pinigai valdiskoms staigoms islaikyti). Daznu atveju ir valdiskosios ir privacios istaigos gauna beveik vienoda finansavima, bet ugdymo ir auklejimo kokybe skiriasi. Kazin kodel? Todel, kad nera ispustu etatatu. Idabar jie tik mato Landsbergienes pelnus ir galvoja, kad visos privat istaigos tokius generuoja. Krepselis skirtas vaikui, ar jus labai noretumete, kad istaskytu oriniams valdiskiems etatams tuos sutaupytus krepselius? Nebukit naivus, kokybes tikrai nepakeltu, o kur padeti vaiku krepselius, tikrai vaginimierai surastu...

Istorikas

Istorikas portretas
Teisingai. Ir čia būtent atsiranda kastos, kaip Indijoje. Pripažinkime, kad Lietuvoje vis labiau klesti feodalizmas. Kapitalizmo, deja nepasiekėme. Todėl netrukus susiskirstysime galutinai į Ponus ir tarnus. Ir valdžia tokia išrinkta todėl - Ūkininkai ir bernai. Artėjame netgi prie 1925 metų lygio. Netrukus turėtų atsirasti pirmosios gamyklėlės, gims miestų buržuazija.Istorijos ratas sukasi teisingai.

Anonimui Pidarui

Anonimui Pidarui portretas
Čigoniukai ir fizinės bausmės

Iš švietimo sistemos

Iš švietimo sistemos portretas
krautis pelnus gali tik visiški dvasios ubagiukai, kurie net nenutuokia, kad už tokius savo "darbus" labai skaudžia netolimoje ateityje mokės ne tik jie patys ir jų vaikų ir dar kelios kartos po jų.Vertėtų prisiminti šiuos Jėzaus žodžius: kraukitės lobį Danguje, kur nei kandys nei rūdys neėda. Ir ne tik prisiminti, bet ir atgailauti, skolas apgautiesiems grąžinti, pradėti dorai gyventi ir tik tada iš tikrųjų nepaprastai nepaprastai praturtėti.

Safyras

Safyras portretas
Prestižinis rajonas, prestižinė mokykla, universitetas ir t.t. Tačiau viskas priklauso ne nuo mokyklų reitingų, bet nuo konkrečių žmonių, kurie domisi savo specialybe ir sugeba perteikti žinias. Mokykloje vaikas gali neišsiskirti savo gabumais, o gyvenime būti puikiu specialistu, o kitas-mokosi labai gerai, bet nieko reikšmingo nesukuria... Visada yra lyderiai ir tarnai, nes žmonių charakteriai, žinių lygis skiriasi. Tačiau juos užkelti ant pjedestalo žiniasklaida sugeba puikiai , nes daugelis dabartinių žurnalistų akcentuoja žmogaus piniginę, bet ne sugebėjimus... Todėl ir reklamuojamas visoks šlamštas, netikint, jog žmogus pats sugeba nusipirkti ir skalbimo miltelius , maistą , namą ar mašiną...

Dievulėliau

Dievulėliau portretas
Nejau šitoje žemėje dar yra galvojančių kad kažkas daroma visuomenės labui... tuo labiau už dyką. Gal kokia Japonija ir yra valstybė, Lietuva jau nebus valstybe- tai tik verslo bendrovės pavadinimas. Labai gaila, bet kitaip butų tik nebent po karo.

Jj

Jj portretas
Matyt anūkas į jėzuitų gimnaziją neįstojo, todėl purvo papylė. Paguosiu, vargšą žmogų, iš Austėjos mokyklos irgi niekas neįstoja. Taip, kad pinigai čia kaip ir ne prie ko. Geriausiai nebūtinai privačios mokyklos vaikus paruošia.

KLP

KLP portretas
Tas vaikų diferencijavimas gal nėra itin geras daykas, bet kita vertus jei visus vaikus suvesime į geras mokyklas tai kaip dažnai būna tie problematiški vaikai, kurių yra tikrai daug labai trukdo gabiems vaikams mokytis..atsiranda visokia "subkultūrą" tad manu šią problemą reikia spręsti gerinant mokymosi lygį prastose mokyklose, mažų miestelių..

Pagarba besirūpinantiems švietimu

Pagarba besirūpinantiems švietimu portretas
Bet reiktų pavažinėt po pasaulį, o ne straipsniukų pasiskaityt, ir tada apie vaikų rūšiavimą teorijas ir kitką dėstyti. Deja, Europos mokyklose vaizdas vienas liūdniausių.

Šiais laikais

Šiais laikais portretas
yra tiek būdų rasti informaciją, mokytis savarankiškai, jeigu tik jaunas žmogus yra gabus, valingai siekia savo tikslų, tai jam nėra problemos kuo puikiausiai viską išmokti.Jeigu žmogus gimė būti 'Bethovenu', jis juo ir bus.Švietimo sistema jokiu būdų negali būti verslas, nes čia juk ugdomas žmogus.Neužtenka juk vaikui suteikti tam tikras žinias, jame reikia išugdyti tokias savybes kaip kilnumas, taurumas, dora, sąžiningumas, pareigingumas, atjauta, o tai gali savo gyvu pavyzdžiu padaryti tik tikras Mokytojas, kuris dirba su meile, nuoširdžiu rūpesčiu kiekvienam vaikui.Jokios technologijos, gražiausi pastatai niekda nepakeis tikro Mokytojo, jeigu norime, kad mūsų vaikai taptų dorais Žmonėmis.Kodėl tiek dabar nelaimingų žmonių? Nes viskas suvedama tik į pinigus, o vaikams reikia juk ne tiek ir daug- nuoširdaus rūpesčio, dėmesio, meilės ir jie tikrai atisdėkos tuo pačiu.

Mokytojs

Mokytojs portretas
Demagogas. Sunaikinęs privačias mokyklas, valdiškų geromis nepadarysi. Pas skandinavus lygiava. Nėra labai blogų mokyklų bet nėra ir labai gerų gabiems mokiniams. Ar girdėjote, kad iš užsienio kas nors labai veržtūsi savo vaikus ten vežti mokytis. O gal gabiausi mūdų abiturientai ten stoja studijuoti? Na, ne kažkaip visi ieško galimybių į Angliją ir Ameriką, ieško stipendijų, ima paskolas, ten kur tas blogasis privatus švietimas. Ir netiesa, kad jo ten valstybė visai nefinansuoja.

Arijas

Arijas portretas
Kada bus sunaikinti "arabu" klanai Lietuvoje?

Šiaip

Šiaip portretas
Šiaip lanzbergiu verslo pasėkmės ne už kalnų. Auga nauja revoliucionierių karta. Po truputi bet tai jau pastebima. Gaila kad į seimą išrenkami idiotai, bet gal jie atlieka kažkieno užsakymą. Valstybės ateitis liūdna ir tai akivaizdu.
 • Skelbimai
 • Pranešk
  naujieną
 • Portalo
  svečias
 • Klausk
  specialisto
 • Diskusijos
 • Orai
 • TV
  programa
 • Pažintys
 • Žaidimai
 • Horoskopai
 • Naujienlaiskis
 • RSS
 • Facebook
 • Twitter

Galerijos

Daugiau straipsnių