Po triukšmingo Sausio 13-osios minėjimo bendrame Seimo narių susirašinėjime užvirė aistros

Grįžti į straipsnį

pritariu

pritariu portretas
ką norit sakykit-esat banda, baubianti nesvarbu kur ir nesvarbu kada.

Vis dėlto

Vis dėlto portretas
A.Širinskienė - labai protinga moteris.

tam jo

tam jo portretas
tai tie marsistai sajudistai ant tiek buki kad jiem reik i kaili ikrest kad daeitu ? joo tikrai kad ne ,,banda'' tikrai .

pensininkė

pensininkė portretas
kaip jie švelnins balselius prieš rinkimus, kaip žadės daryti viską žmonių labui , bet mes juk tik banda , šunauja ,edinstva, fašistai runkeliai tikrai nepamiršime , ir duosime jiems to ko nusipelnė, o kas jūs tokie prieš išrenkant buvote tokie pat runkeliai tik lovys pakeitė pavadinima nuo kurio niekaip negalite atsitraukti vis pritraukdami savo gimines ir artimuosius ir draugus prie lovio gal pamatė kad žmonės valdžios sprendimais nepatenkinti , bet vargiai jie tą supranta

Jo

Jo portretas
Vasario sesiolikta ateis ne banda

siaip

siaip portretas
nepagarba reiske Cmilytei ir Simonytei...Dar reikejo leist pasisakyt Armonaitei.Tada ir Kaune girdetusi..O baubikai irgi ne kaip atrode,galima buvo santuriau protestuot..

M

M portretas
gentvilas dar persvelniai pasake, o jie isties labai zemo intelekto avinu banda

PALYGINIMAS

PALYGINIMAS portretas
"„Buvo šunauja, dabar banda“, – lakoniškai atrašė ekspremjeras." IR TAS BRŪDAS TIKISI PREMJERO AR NET PREZIDENTO POSTO????

Geda

Geda portretas
Gentvilas už KGB užslaptinima buvo.

Anonimas

Anonimas portretas
O kaip juos , tą bandą , vadinti ? Šaunuolis G. , kad "daiktą" įvardina taip , kaip jis ir vadinasi. Kada tie menkystos supras , kur , kada ir kaip reikia reikštis ir , kad jų mizerna banda nėra visa Lietuva.

tai vartotes marsistai

tai vartotes marsistai portretas
is gaidzio vartykites vartykites bandet kazka parodyt poarodet kiek turit pagarbos kiek pagarbos pas prezidenta , apsisikot chebryte negerbet zuvusiu jei tokia diena atsivilkot pabliaut o daba aiskinat kad baubet tik tiem ir tiem o tuos va gerbet ne tokia diena rekt parodet savo bliovimu kad esat tikru avinu banda keli glusiai pakviecia ir jus paskui juos .

Faktas

Faktas portretas
Daugiau tokių susirašinėjimų! Iš karto matyti, kam rūpi žuvusių už Tėvynės laisvę atminimas, o kam savo klyno susmirdę reikalai.

Taigi

Taigi portretas
> GENTVILUI .....................O, tau SKATINA , nereikia šlapintis į kelnes, nes ir aplinkiniams smirdi.

GENTVILUI

GENTVILUI portretas
SKATINA tu, tau priminti kaip tu tvariau Šventosios uosta gilinai?

Ar ne taip?

Ar ne taip? portretas
Jo, vienas veikejas vadines zmones sunauja, runkeliais, dabar dar ir fasistais yra vienos kompanijos garbes pirmininkas, tai gentvilas pavadines zmones banda turetu buti tituluojamas liberalu garbes pirminyku...

kodel

kodel portretas
alkoholikas zmones vadina "baubiancia banda"?tai gal ji galima vadinti silpnaprociu?

VERTA DĖMESIO , SKLEISKITE VISIEMS

VERTA DĖMESIO , SKLEISKITE VISIEMS portretas
2022-01-13 Lietuvos Nepriklausomybės Akto signatarų Bronislovo Genzelio ir Zigmo Vaišvilos sp. ko...YOUTUBE

na

na portretas
kokia gėda panelės dvi prisidengia žuvusiaisiais...mes likę gyvi ir stovėje sausio 13 d. dabar vadinami šūnauja...kaip pila ant žmonių tos dvi panos daro ką nori ...žmonės ištisai bauginami, bauduojami, uždaromi...kaip joms negėda priešaky su "ale propesoriuku" kurios dar žmones ir fašistais vadina...neprisidenginėkit mirusiaisiais patys ir nedarykit iš to šau...gerai kad panas ir nušvilpė jos to vertos....kanapių įteisintojos...

>Tik

>Tik portretas
Niekas ju nerinko.

Mantas

Mantas portretas
Labai noreciau kad Lansbergis nevadintu zmoniu fasistais per zinias cia normalu?zmones reiskia nepasitenkinima valdziai o jis vadina fasistais tai mano nuomone jis velnias su sesiais piratais ir neturi taip elgtis pats jis fasistas nematot taip kad lietuvius taip vadina

Jūs čia rimtai?

Jūs čia rimtai? portretas
Aferistas tas Gentvilas.Kai buvo pagerbimas tylos minute,nebuvo nei vieno triukšmaujančio.Pasibaigus tylos minutei minia plojo ir skandavo -AČIŪ!!!

Lanzb'šteinas \\\\\.../////

Lanzb'šteinas \\\\\...///// portretas
Pažiūrėkite per JouTube Lietuvos nepriklausomybės akto signatarų B.Genzelio ir Z.Vaišvilos spaudos konferenciją,kuri transliuota 2022.01.13.____Tenai labai aiškiai nušviesta KGB senelio veikla.Nesigailėsit pažiūrėję.

idomu

idomu portretas
Įdomu, kaip režimo reptilijos apsitvers Kovo 11?

>Gentvilas jaunesnysis paveldėjo

>Gentvilas jaunesnysis paveldėjo portretas
Ne tik jie. maldeikis, povilionis, sabatauskaitė... Yra daug protiškai atsilikusių "sosto paveldėtojų". Jokio darbo jie dirbti nesugeba, tad buvo prastumti į valstybines pareigas, ar seimą per partijų sąrašus. Iš esmės, esame valdomi išsigimėlių.

Gentvilas jaunesnysis paveldėjo

Gentvilas jaunesnysis paveldėjo portretas
Kaip ir lanzbergių taip ir gemtvilų klanas savo atžalas į politiką įterpė be demokratinių rinkimų, paveldo tvarka. Tai ką šis pilvo tango šokėjas nupenėtais žandais šneka? Tegu iššipurto.... Gal koks vienas kitas milijonas nukris kaip ne teisėtai uždirbtas.

libersosiniiuj Gentviluj aferiugu ir vagiu gaujos vadeivai

libersosiniiuj Gentviluj aferiugu ir vagiu gaujos vadeivai portretas
reiketu primint ,kad TAUTA ,,NEBAUBE,,,ar supratai tu lansbirkine siuksle su apsepusiu snukiu ....TAUTA ISSAKE SAVO NUOMONE APIE TU VALDZIAGYVIU ANTIVISUOMENINE VEIKA

o

o portretas
apie ka kalbeti su banda baubianciu samdiniu? jie gi kalbet nemoka

Lazdos antras galas

Lazdos antras galas portretas
Tiek premjerė, tiek Seimo pirmininkė nei karto neišėjo pasikalbėti su mitinguotojais ankstesnių akcijų metu. Tad pačios ir prisišaukė tokios rezultato į jų galimai iš anksto atrepetuotas kalbas.

manau

manau portretas
Kronikos bendradarbė išdavė pamatinius disidentų įsitikinimus, parsidavė už tris Judo sidabrinius ir tiesiog scenoje padlaižiavo dabartiniam režimui - šlykštu.

pastebėjimas

pastebėjimas portretas
Režimo reptilijos bando dangstytis Sausio 13 aukų atminimu, vienu metu jau atrodė, kad tie išsigimėliai ,o ne aukos didvyriai. Apskritai, kur 1991 m. Sausio 13 buvo Grybauskaitė, Šimonytė, Čmil ir jos tėvas?

Tik

Tik portretas
liūdna, kad juos išrinkome, o dabar jie mus rūšiuoja ir žemina. Gal ir koncertiną nuo žmonių aplink seimą užtemps?

Botagas

Botagas portretas
A. Sirinskiene i prezidentes, Skverneli i premjerus! Pakaks "oziams" ir liberastu "dezutems" griauti Lietuva!

Tik Skvernelis linksminasi ...

Tik Skvernelis linksminasi ... portretas
Jo reitingai kyla , nes gi pavyko budulius išvaryt iš proto ....

...

... portretas
gentvilui žmonės - "banda". Niekšas, ir išgama.

Tautos balsas

Tautos balsas portretas
Nereikia cia kisti zuvusiu didvyriu. Zmones svilpe "premjerei" ir "seimo pirmininkei". Nereikia issisukineti ir teisinti savo bejegiskuma. Apsitvere nuo liaudies tvoromis ir vaizduoja didelius ponus. Salin tokia svetima "valdzia"!
 • Skelbimai
 • Pranešk
  naujieną
 • Portalo
  svečias
 • Orai
 • TV
  programa
 • Žaidimai
 • Horoskopai
 • Facebook
 • Twitter
 • RSS

Galerijos

Daugiau straipsnių