Seime – dar vienas bandymas įpareigoti savivaldybes steigti seniūnijas

Anonimas

Anonimas portretas
Dar masai lietuvoi vagiu jau uztenka vieno seimo

Kaunietis

Kaunietis portretas
Nereikia seniūnijų,jos nedirbo gyventojams o neaiškioms struktūroms. Yra miesto savivaldybė ir turi spreesti miesto ir jo žmonių problemas.Neaišku kuo užsiiminėjo seniūnijos. Algos iš miesto biudžeto o naudos gyventojams jokios.

Senasis kontingentas

Senasis kontingentas portretas
neleidžia ir neleis. Argi gali būti savivaldybių gaujoms miestuose ir rajonuose geriau nei dabar? Kada jie gali daryti ką nori? Nėra seniūnijų, nėra gyventojų sprendimo teisės, bendruomenių plėtra ir pilietiškumas yra tik popieriuose ir valdžiukų statytinių sukurtose nevyriausybiniuose dariniuose(NVO ir visoki fondai). Ai tiesa, dar yra tie juokingi seniūnaičiai.Kurių statusas nei šis nei tas..:D).O va jeigu atsiras seniūniiiijoooos..Čia jau rimtesnis organas.Turbūt kas domėjosi, tas prisimena kad vienu metu apygardose gana sėkmingai buvo sukurtos gyventojų tarybos.Pusę jų, žinoma, užgrobė partiniai ir negero verslo atstovai, bet jose buvo ir tikrų idėjinių. Kurie mokėjo įsiūbuoti darbą gyventojų labui..Deja, deja, jos staigiai buvo sunaikintos neva dėl racionalesnių šio darbo organzavimo... Kurio iki šiol nėra:D).

Sigitas

Sigitas portretas
Durnumui ir durnystei ribuų tiesiog nėra t.y. „Seniūnijų steigimas yra paslaugos priartinimas prie gyventojų. Seniūnas gali atlikti kai kuriuos notarinius veiksmus, tokius kaip parašo patvirtinimas, įgaliojimai, laikinas testamentas, tų įgaliojimų nei vienas valstybės tarnautojas neturi“, – savo siūlymą argumentavo parlamentaras". Tai gal tada seniūnas ar seniūnė atliktu vyro ar žmonos pareigos veiksmus ir tai padaryti kaip privalomąjį jei antroji pusė nesutinka? Būtent todėl Lietuvos miestuose tos seniūnijos niekam nereikalingos. Tam yra miestų gyventojų išrinkti tarybos nariai, daugiabučių namų valdos, bendrijos ir t.t. . Tai tiesiog bereikalingas tų miestų gyventojų lėšų švaistymas. Dabar jau kai kurie išrinktieji be prie kanceliarinių skyriamų lėšų prašo t.y. atlyginimą už tą niekam nereikalinga veiklą.

PENSININKE

PENSININKE portretas
SENIUNIJOS BUTINOS, NES YPAC REGIONUOSE DAUGIAU GYVENA VYRESNIO AMZIAUS ZMONIU,. IR IVAIRIOS PASLAUGOS LABAI REIKALINGOS. DABAR NORIMA VALSTYBEJE PADARYTI VIENA LIGONINE, VIENA BIBLIOTEKS IR KITAS ISTAIGAS, O APIE BANKUS AR MEDICINOS PUNKTUS NET KALBOS NEBERA. VALDYMO STRUKTUROJEĘ APJUNKITE MAZAS VALSTYBINES ISTAIGELES, KURIOS TUOS PACIUS DARBUS DUBLIUOJHA.
 • Skelbimai
 • Pranešk
  naujieną
 • Portalo
  svečias
 • Orai
 • TV
  programa
 • Žaidimai
 • Horoskopai
 • Facebook
 • Twitter
 • RSS

Galerijos

Daugiau straipsnių