Sausio 13-osios minėjimas – triukšmingas: premjerė kalbą sakė su ašarom, protestuotojai rėkė „Gėda!“

Grįžti į straipsnį

Saulius Uzkuraitis

Saulius Uzkuraitis portretas
Kada žmonės švęs išsilaisvinimo nuo konservatorių ir lansbergio gaujos diena

Cido

Cido portretas
Pirmas dalykas kad pas premijere nebuvo jokiu ašarų ji nesupranta kad jos niekas negerbia po tokiu žygdarbių....O ji tiek nesupranta kad ja nušvilpė,nes jai pagarbos Lietuva nejaučia....geriau atsistatydinti....

Adis

Adis portretas
Jau užknisot su tai savo laisves gynejai,tai sako niekas jiems nešvilpe o tos dvi žiurkes ir sukriošes vagis buvo nušvilpti prisidenge tais pačiais gynejais.ir palikim tos gynejus ramybej atejo naujas dešimtmetis nauji gynejai ir ginamies nuo tu pačiu nušvilptu.

Pilietiškas,

Pilietiškas, portretas
Taaaip! Verkė dėl savo bejėgiškumo , bet to vųsai nereikia- negebi dirbti, garbingai traukis! Bet čia jau turi būti kitoks mentalitetas!

...

... portretas
Kai kurie tikrai bjauriai baube!Bet...Kodel kgb-isto palikuone kalbejo.Apskritai,kodel lenda tokie i valdzia?!Seime ne vienas toks.As stengciausi nelist i viesuma,rinkciausi kita darba....Simonyte neatleido prisidirbusiu ministru...

jurate

jurate portretas
KLAIDA minėjimas lauke. AVIGALVIAI iš arimų subėgo. Neturi kuo užsiimti žiemos metą, gerklės uždžiūvusios. Baugu Lietuvėlėj, kai ligoniai gatvėse.

Jonas

Jonas portretas
Zmones trisdesimt metu mandagiai keliaklupsciavo pries klana, kol susivoke, kad uzaugino gyvate uzantyje.

Taip rimtai

Taip rimtai portretas
Jūs čia rimtai?- taip rimtai. Koks patenkintas išėjo aukįtasis ir gražus narcizas,, supratęs su kuo kurs Gerovės valstybę..Nesimėtyk garsiom frazėm, bet parašyk ką Tu darytum Šimonytės vietoj?????..

Jūs čia rimtai?

Jūs čia rimtai? portretas
Dar ji drįsta manipuliuoti mirusiųjų atminimu!!!Jei tie žmonės būtų žinoję,kaip iš jų kovos už laisvę ateityje išsityčios pakalikai ir statutiniai tų,už kuriuos jie gyvybes atidavė,patys būtų juos išvilkę lauk iš pastato.

"TAUTA BUNDA?!"

 "TAUTA BUNDA?!" portretas
Geras veidas su tuo plakatu."intelektualus". Matosi, kad net nesupranta teksto kuri gavo palaikyti. Karbauskisi matomai rinko zmones.auskis pagal savo proteli rinko zmones. O januttiene irgi "dirbo".

TIESIOG

TIESIOG portretas
švonderių šutvė

Juokinga

Juokinga portretas
Eda zmones ir verkia krokodilo asarom...

To 123

To 123 portretas
Ką tau maišo kaukės? Jos puikiai mažina užsikrėtimo laipsnį, todėl jei kaukėtas žmogus ir užsikrečia, viruso papuola žymiai mažesnė konentracija ir daugelis jei ir užsikrečia, būna be simptomiais. O dėl kaukių kainos, - gėda net diskutuoti. Nuvažiuok į Merę ir ten nusipirksi blokelį iš 50 vnt., viena jų kainuos tau 2 ct. Sėkmės. berazumi, taupant savo gyvybės sąskaita.

Maršistai

Maršistai portretas
jums viskas gerai su galva? kad "savi šaudė į savus" ant gynėjų spjaudęs paleckiukas dalyvauja pelėsių parade per sausio 13, čia viskas ok?

123

123 portretas
Užvakar buvau Gardine. Užėjau į prekybos centrą Korona. Panašus į mūsų Megą. Niekas neklausė jokio galimybių paso. Viduje du trečdaliai žmonių be kaukių. Buvau keliose įstaigose. Ten irgi visi be kaukių. Serga ne daugiau nei pas mus . Medicininės kaukės kaina nuo pusantro iki trijų eurocentų. O kiek moka už jas Lietuvos vergai ?

Anonimas

Anonimas portretas
O kaip nerekti geda,kai korumpuoto ozio klanas griauna Lietuvos valstybe

kaunietis

kaunietis portretas
DEBILAI KUR JUS TEN TAS AŠARAS MATĖTE, MAČIAU TIK ŠYPSENĄ DĖL TO TRIUKŠMO IR KVAILO ŽVIEGIMO LYG AVINŲ BANDA BŪTŲ ATĖJUSI Į GARDĄ.

Nemaciau

Nemaciau portretas
Jokių ašarų, ši chamė gal ir sugeba verkti, bet tik iš pykčio ir neapykantos žmonėms, tautai, kuri nesitaiksto su jų nusikalstama politika.

Anonimas

Anonimas portretas
Del vietos prie lovio verke,nes supranta,kad paskutinis kartas ji tokiame poste.Teisti reikia visus ministrus ,seni kuprių muzikanta,visus buvusius konservatorius su turto konfiskavimu.

Amerikons

Amerikons portretas
Ta lerva dar ir asaras moka isspausti? Aisku protestas gal buvo ne laiku ir ne vietoje. Bet kaip kitaip tuos debilus nuo valdzios vairo nuimti. Ginklu?

Lanzb'šteinas \\\\\.../////

Lanzb'šteinas \\\\\...///// portretas
Pažiūrėkit per YouTube Lietuvos nepriklausomybės akto signatarų B.Genzelio ir Z.Vaišvilos spaudos konferencijos,kuri transliuojama 2022.01.13.___Sužinosite,koks jis yra tikras Lietuvos "išvaduotojas".

Dar vienas

Dar vienas portretas
klausimas ar šiandien mes šventėme ar minėjome? Man atrodo kad turėjome minėti.. Švesti Nepriklausomybės atgavimą lygtais turime kitą dieną... Ir suvažiavusių lietuvių švilpimas, tiriukšmavimas buvo kur kas mažesnis netaktas už cinišką jų išvadinimą fašistais, jedinstvennikais ir netikėliais kurie negerbia mirusių už Laisvę .Tik niekšai gali taip elgtis o čia vadinamas ,,mūsų elitas"

jooo

jooo portretas
Zmones ir mire uz laisve, uz kuria buvo pasisakyta siandien ir anuomet, o ponia tik graziai pareiske, kad laisve svilpauti mums duota.. o visa kita ji toliau diktuos kaip jai patinka ir atrodo, kad viena tik zino kaip mums geriau.. sedesim toliau karantine, nes nesutinkam bandomajai-eksperimentiniai vakcinacijai. Visada ponia randa galimybe kaip pasitycioti is zmoniu..

Užsiauginom koloradus

Užsiauginom koloradus portretas
sausio 13 d. 22:41:29 Jau vien pažiūrėjus į tokius jų vedlius kaip Litovec rubit "pravdu", transliuojančius gyvai mūsų nedraugams iš Rytų, trinančius rankomis ir kvatojančius iš mūsų susiskaldymo, VIMDO IKI PAŠAKNŲ. VATOS ATMATOS, ar bent paminėjote pavardes žuvusiųjų S13?

Jolanta

Jolanta portretas
Buku avinu bsnda!!! Geda, kad tokia svarbia Lietuvai diena vietoj to, kad paminetu ir svestu, susirinke bliauna ir derguiasi... gGEDA!!! GEDA!!! GEDA!!! Toks zemas avinu bandos lygis!

Manyciau

Manyciau portretas
Cia yra normalu valdzia atstovauja zmonems ir apsitvere tvorom ju bijo.

Diana

Diana portretas
Labai liūdna, kad nesuprato kodėl žmonės taip elgėsi. Apie kokią pagarbą kalbate? Juk tie žmonės mirė dėl to už ką dabar kovoja protestuotojai. Gėda ne tiems kas triukšmavo o tiems kurie sukūrė tokias sąlygas, kad žmonės ir vėl kovoja už laisvę .

Anonimas

Anonimas portretas
Taip atsitverti tvoromis ,policija,ir karo policija tik tikrą liaudies meile jaučianti valdžia.Tikrai reto talento valdžia kad net flegmas lietuvius davedė iki virimo.

Kokia

Kokia portretas
Gėda ,bet mankurtus ir jedinstvininkus reikia į rusyna išspirti.

Demokratija

Demokratija portretas
Jau laikas Lietuvai sulaukti normalios demokratijos modelio: turi būti dvi esminės partijos kaip USA - viena labiau kairesnė, kita dešinesnė. Irs tabilus svyravimas nuo vienų iki kitų rinkimų. Tik tada bus tvarka. Ir stiprinti saugumo pajėgas, kad visokie provolatoriai ir banditai nekurstytų normalių žmonių.

kgbiste

kgbiste portretas
juokingiausiakad kgbistas pampersinis issigando ar is baimes pampersu nebepanese iki tribunos,tas jau laimejimas

>smalsu

>smalsu portretas
Tu debilas ir stribas nedasautas.

mama

mama portretas
Apie kokias dar asaras rasot, ji kalbejo su arogancija, pykciu, pagieza.. Mums asaros, prie laisvu nepriverstiniu skiepu, esam jau keturi menesiai karantine.. negalim nueiti i kirpykla, baseina, sporto sale, optika ir kitas reikalingas vietas, negalim nusipirkti ziemos sezono rubu, batu, cia Laisve?! Cia Laisve uz kuria kovojom? Ar laisvoje salyje gali buti varzomas zmoniu judejimas? Kokia cia pandemija, koks jos valdymas, jei serga pagrinde skiepyti, nes GP nuo lygu nesaugo !

nu kazkas

nu kazkas portretas
jeigu Simonyte gerai dirba, ko tvorom ir policininkais apsistatė? Gerai dirbancius tauta myli ir vėl prašo vadovauti toliau

Rugile

Rugile portretas
> Geda geda geda Aciu Jums !!!!!!!!!

krokodile verke

krokodile verke portretas
krokodilo ašarom. Paskui nusišluosčius ašaras visus suėdė

Anonimas

Anonimas portretas
Cia susirinko Lietuvos isdavikai. Stribu, nkvedistu isperos, parazitai, zudikai kartu su Paleckiu, ir okupantu liekanos, laukiancios Putino atejimo. Padorus zmones neeina pries Lietuva, jie ja gina. Svolociai, kiek per jusu tevu nusikaltimus nukentejo Lietuvos zmoniu, daug praleto kraujo. Visi nusikaltimai guls ant jusu ir jusu palikoniu peciu. Dievas jus nubaus. Ateis laikas. Lietuva pasidalino i dvi dalis. Okupantai negerbia zuvusiu, kelia riauses ant ju kaulu. Geda.

pastebėjimas

pastebėjimas portretas
> SMALSU. Dėl Savicko tai nežinau, nesu pažįstamas, bet kad jūs demencinis idiotas tai faktas.

Su asarom

Su asarom portretas
Ir as ,kai man kelia ir kelia mokescius. Dar ir nauju deda.

nezinau

nezinau portretas
kam dirba sita premjere, bet tikrai ne lietuvai

Raimondas nuo Kauno

Raimondas nuo Kauno portretas
video gruodžio 20d. , bus nuoroda dar nuaisite į pylną video, Вадим Шегалов о самой запрещённой теме. Kanalas DNK. , dalinkitės su visais ka pažystate

Gėda Gėda Gėda

Gėda Gėda Gėda portretas
valdantiesiems :) Dėl jūsų nevykėlių valdžios žmonės ir išėjo į mitingą ! Taip kaip ir 1991 sausio 13 ŽUVO MINIOJE BUVĘ eiliniai žmonės ! Eiliniai , kurie atidavė gyvybes už Lietuvą , o šiandien , tuos kurių dauguma dalyvavo 1991 m mitinguose , drįstate vadinti ne žmonėmis ? Fašistais ? Jedinstvininkais ? Suįžūlėjote per 31 m ? Manau , žuvę 1991 m būtų stovėję minioje , taip kaip stovėjo 1991 m , ir šiai valdžiai rėkę GĖDA GĖDA GĖDA .Manau šiandien buvo pats geriausias , žuvusiųjų 1991 m paminėjimas . Jie iš aukštybių matė , jų auka ne veltui , žmonės gins Lietuvą , jos piliečius .

As

As portretas
Jeigu tu nepalaikai vyriausybes tai esi fasistas,kur mes einam,pagalvokime ramiai,baisu

Smalsu

Smalsu portretas
Žmonės gerieji, kas galit atsakyti, ar tiesa, kad Savickas su Blekaičiu gėjai?

o ko ji tikejosi?

o ko ji tikejosi? portretas
buckio i sikna? kaip dirbai taip ir turi

Šaunuolė

Šaunuolė portretas
Puiku, kad I.Šimonytė taip ryžtingai laikėsi. Taip, jums buvo duota laisvė, tai dabar galite drąskyti visiems akis. Pasijuokimas iš savęs. Tai ar Šimonytė kalta, kad visą pasaulį užklupo koronas?

Išmiešim jus,jedinstveninkus,

Išmiešim jus,jedinstveninkus, portretas
greitai nekiauksėsit,brudai ..

Vi

Vi portretas
Ar gali pavadinti tuos švilpukus kultūringais, išsilavinusiais ir protingais žmonėmis? Tai tiesiog bukapročiai!

Vals

Vals portretas
Šita seima reikia mėšti lauk, pasake simonytes chebrantas ir visi buvo tada patenkinti

Anonimas

Anonimas portretas
O ką Šimonytė galvojo kad visi puls kojas bučiuoti.Jai turi būti gėda kad išniekino žuvusiųjų iškovota laisvę,o ją paminė ji su savo parankiniais.Nualino,praskolino,niekina mus.Taip jai ir reikia,nes visi matome kas ištikrųjų yra.Mato kad Tauta jos nemėgsta.

Susodint parsidavelius siuksles.jie yra

Susodint parsidavelius siuksles.jie yra portretas
Lietuvos priesai?

Andrius Jotautas

Andrius Jotautas portretas
Visi mirusieji tą naktį, triukšmavo susikabinę rankomis ir giedojo himną, lygiai taip pat kaip tie, kurie dabar kovoja už mus ir mūsų vaikus, prieš draudimus, prieš diskriminaciją, prieš medikų profesijos niekinimą, prieš eksperimentus ant žmonių, palaikau visus kovojusius ir mirusius ir dar gyvus!

GĖDA , GĖDA, GĖDA šiems naujiesiems jedinstvininkams

GĖDA , GĖDA, GĖDA šiems naujiesiems jedinstvininkams portretas
Gėda šiems naujiesiems jedinstvininkams, kurie sugadino mūsų šventę - Pergalės ir Nepriklausomybės šventę, Sausio 13-os Aukų pagerbimą. Reikėtų įvardinti visas tas triukšmavusias žmogystas kurie negerbia mūsų , mūsų šventės, mūsų žuvusiųjų, mūsų valstybės ir mūsų rinktos valdžios.

Nuostabu

Nuostabu portretas
Nuostabu jog žmonės šitaip elgiasi. Manau ši diena yra tobula švilpimui bei savo nuomonės išreiškimui. Žmonės kurie kovojo dėl laisvės Lietuvai, dėl geresnio rytojaus, tikriausiai kapuose vartosi matydami kas save tautos veidais laiko... Tie žmonės jau nebegali protestuoti bei vėlgi sukilti prieš tas negandas bet manau jog norėtų ir tikrai palaikytų piliečius tai darančius.

Geda buvo

Geda buvo portretas
sitiek desimtmeciu kenteti ponu junga!

V@tagalviai

V@tagalviai portretas
Jūs esate Lietuvos genofondo vėžys!

Bbaimės išraiška

Bbaimės išraiška portretas
Ašaros yra baimės išraiška. Tad ko gi ėmė bijoti premjerė? Gal suprato, kad visais savo veiksmais jau eilę metų eina prieš žmones?

jooo

jooo portretas
Simonyte sake, kad uz laisve kovojam tam , kad galetumem valdziai pasvilpti.. Supratot?

Nuomonė

Nuomonė portretas
...o ko čia verkti?

jorė

jorė portretas
Ir Nėra ko stebėtis, kad tauta nušvilpė. Kiti namie tą patį darė, žiūrėdami tv. Juk einate prieš paprastą žmogų, kuris jus ten ir pasodino, kad gerus darbus dirbtumet, aukotumetes vardan tautos geroves, nes laisvę iškovojome mes, paprasti žmonės. Pamiršote savo tikrąją pareigą. Užsižaidėt, savo neliečiamųjų ratelyje.

jorė

jorė portretas
Tie patys kurie žuvo, kovodami už laisvę, būtų šiandien be GP ir atstumti, išvadinti antivakseriais. Kai kovojome, net negalėjome įsivaizduoti kur nuves šalį šitie sėdintys valdžioje iki šių dienų su savo įkištais klapčiukais. Apmaudu dėl neišsipildžiusių svajų, gerovės valstybei.

Pensininkui

Pensininkui portretas
ale kad protingas isireiškimas _tuščios galvos gerai skamba_ Čia kaip?:D)Čia pagal užkalni švilpi tik i galvą?

Artūras

Artūras portretas
"pensininkui" puikus komentaras apie tas išmatas, tiesiai į dešimtuką

...

... portretas
Netinka data pasirinko,bet,kad niekas is valdzios negirdi vis tiek,nors uzsisvilpk kitaip nebus. Cia reikua visai Lietuvai iseit i aikste ir kol nebus pakeista dabartine valdzia mitinguot.

Antanas

Antanas portretas
Maciau sypsena, nuo kurios negera pasidare, tik ne asaras

Pensininkas

Pensininkas portretas
Va tikra Lietuvos Geda : (Andrius Užkalnis Taip, mes laisvę tada gynėme ir dėl šiandieninių antivakserių, lukašenkos palaikytojų, vatinių ir šeimamaršių - dėl visų tų švilpiančių ir dar švilpsiančių. Dėl urvinių homofobų, janutienių, dėl orlausko teisės pasakoti anekdotus ir dėl dambrauskinių dainų, dėl venckienių ir dėl gustukų ir vėgėlių ir dėl basų mamų ir dėl paksų. Jie niekada nepadėkos, bet tikrai nereikia. Kirmėlės irgi Dievo kūriniai, kaip ir šiukšlynų žiurkės. Tegul jiems būna šiltos jų purvo balos ir dosnūs jų šiukšlių konteineriai. Laisvė sunki ir ji niekada negyvena be darbo ir kovos, kuri niekada nesibaigia. Lengvas ir aprastas yra tik gyvenimas vergovėje arba baudžiavoje. Todėl tešvilpia: tuščios galvos gerai aidi. )

NEMAČIAU AŠARŲ

NEMAČIAU AŠARŲ portretas
MAČIAU TIK PAGIEŽINGĄ ŠYPSENA....

Klpd.

Klpd. portretas
Taigi jums sako kad gavot laisvę švilpti:D).Kuo nepatenkinti?:D)

Vytautas

Vytautas portretas
Ant arklio jioja KGB jis jau seniai praradęs savo tėvyne kai gauna tarybinio kasnio tai šmeižia mūsų Šimonyte.

taigi

taigi portretas
Nuodinga gyvatė pravirko, nepavyko apnuodyti visos tautos.

Kur?

Kur? portretas
kur buvo tie ziurintys is virsaus, kai zmones tukstanciais vaziavoi s visos Lietuvos geguze nes skaudejo ir rupejo, kur jie buvo kada Tauta vaziavo rugpiuti, ir kur jie buvo kai Tauta vel atvaziavo rugseji.? Jie ziurintys is virsaus viska ignoravo, ir tuo nusprende paniekinti Tauta. O dabar Tauta atsake Tuom Paciu.

Joptvaiša

Joptvaiša portretas
Prisiveisė visokių celofanų, zekų si būgnais, kurie net už Nepriklausomybę žuvusiųjų pagerbti orIai neleidžia, kas čia dabar kitaip kaip totali degradacija nepavadinsi

4

4 portretas
Žmonėms reikalinga laisvę be jokių apribojimų ir stipri šalies ekonomika be jokių sukurtų priešų, visi žmonės pasaulyje vienodi, vienodai gyvena, vienodai masto, vienodi norai, skausmai ir malonumai. Tai kad užteks naikinti ekonomika dėl neekzistojančiu priešų

Hmm

Hmm portretas
Eina ji tegul lauk nuo valdžios su savo tom ašarom..

Anonimas

Anonimas portretas
Niekada nemačiau arklio verkiančio...

ArklioDara

ArklioDara portretas
Žinot, kaip kartais užeina piktos mintys, kažką padaryt. Tai panašiai užeina mintis, kad pandemija būtų buvus tokia, kad antivakcerių nebūtų, kad diktatūra būtų tokia, kad nei cyptelt negalėtum... Va tada tie gudragalviai galėtų žagsėt su savo diktatūrom ir kitais nusišnekėjimais, eikit alaus inkalt prie sporto, nagelius apsidažyt ir kitus gyvenimo prioritetus daryt... Žmonės už skatika nužmogėja...

Kalti

Kalti portretas
Patys. Prie ko šalį davedė.

gerai aktorini ivaldziusi arkle

gerai aktorini ivaldziusi arkle portretas
Juokas ima kaip kgbistinio ozio mokine lesbiete vaidina susigraudinusia del zuvusiuju.

Žinote Diana , ne jums

Žinote Diana , ne jums portretas
aiškinti kur turi važiuoti Lietuva besirūpinantys žmonės . Siųsti galite " savo uteles " .

Baikit aimanuoti

Baikit aimanuoti portretas
Pagerbti būtina ! Amžina jiems garbė ! "Pagarbos " žodžius sako tie , kurie baigia Lietuvą praskolinti ir išvaryti ubagais ? Jūs rimtai ? Manau todėl ir rėkė žmonės " gėda " ! Kas yra šventa tiesa . Aš t.p. manau - GĖDA !!! Kodėl kaip sovietmečiu turi tylėti DABAR gyvenantys , ploti kažkokiems valdininkams ? Kas nustatė kaip reikia gerbti atminimą tų , kurie DĖL LIETUVOS paaukojo savo gyvybes ? Aš manau , šie garbingi žmonės , taip pat rėktų " Gėda " , nes Lietuvai gresia "išnykimas " ir skurdas .

žinau

žinau portretas
yra tokia patarlė: ką pasėsi, tą ir piausi. Man ši vyriausybė su dabartine koalicija- didžiausias nesusipratimas.

To Diana

To Diana portretas
Mums niekur nereikia vaziuoti. Mrs Lietuviai ir mylim Lietuva. Tiktai Norine,kad pasitrauktu korumpuoto ozio klanas. Kiek dar jie kenks Lietuvai?

Charakiri tegu pasidaro nežliumbus

Charakiri tegu pasidaro nežliumbus portretas
Tegu pasidaro charakiri šita kūtvėla su savo pišpasiais ir karantinais, kažkokia žmoga man aiškins kaip man rūpintis sveikata, kur man eiti ką man valgyt kiek kartų ranką pabučiuot dulkiui už tai kad leido duonos nusipirkt, ištv1rkėlių b0bausybė, kiek žmonių depresija susirgo dėl to karantino a šitai žmogai rūpi, išv1rkėlių teisės jai tik rūpi, lenkai panaikino pvm maistui o ko mes nusipelnom kraut 21 proc šitai b0bausybei

:)

:) portretas
Matyt vėjas geras buvo....

Diana

Diana portretas
Šunys loja, o karavanas eina. Rėkit švilpkit, jums nevieta Lietuvoj. Varykit pas Putiną ar Lukašeką. Ten jums vieta Lietuvos šiukšles

...

... portretas
onte, niezabudką segiesi į atlapą, kaip landzbergis?

Lietuviški

Lietuviški portretas
Gėda daug kur, bet visiem px, įpatingai tiems kurie pinigų primakline kaip šieno...

simonas b1b1agalv15

simonas b1b1agalv15 portretas
aš irgi nesuprantu tų kurie balsuoja uz konservatorius

ONTĖ

ONTĖ portretas
Sausio 13 diena man šventa. Buvau tą naktį ir po to dar 8 metus važinėjau tą dieną pagerbti žuvusius. Tokią dieną švilpti, rėkauti - išdavystė. Antivakseriai, žydrieji, paleckiukai, kiti nepatenkinti galėjo tokiems protestams pasirinkti kitą dieną. Jie neturi sąžinės.

Besmegeniai

Besmegeniai portretas
Savickas, Krivickas, Grazulis, Kepenis, Kazkoks Azuolas ir kt. Iki nusikalteliu jiems vienas zingsnis Supuveliai. Geda ir tiems, kas tokius renka i seima.

MC

MC portretas
Snapų troliai tiek lochiški protestuotojai.

Anonimas

Anonimas portretas
Su kokiom dar ašarom kabėjo premjerė? Atsiipėkit? Su eiline pykčio, kaltinimo ir arogancijos doze, kur yra AŠ ir jūs, tokie nesusipratėliai. Koktu tokius tekstus skaityt

Pensininkė.

Pensininkė. portretas
Negi ji taip išmoko vaidinti,kad jai liūdna.Negi nesusimąstė tyčiodamasi iš dar gyvų vyresnių žmonių,kurie laukė artimųjų iš kitos savivaldybės ir nesulaukė.Arba grumdosi eilėse prie vaistinių,po vieną žmogų įleidžiant ar jai rūpi kasdien mirštą ir paskiepyti .Maisto prekių parduotuvės tuščios didžiuosiuose centruose,o mažose dūstame ir skiepyti ir ne.Ar sąžinė miega.

bet iš kur tiek idiotų priviso

bet iš kur tiek idiotų priviso portretas
Šiandien buvo žmonių, atidavusių gyvybes, sveikatą ir gyvenimus už Lietuvos nepriklausomybę pagerbimo diena. O kažkokia idiotų minia jiems rėkė "gėda". Sodoma ir Gomora.

Taip

Taip portretas
Šis judėjimas šiandien pats save susinaikino. Sunku be smegenų gyvent.

Žilvinas Ručys

Žilvinas Ručys portretas
Viskas gerai , tauta tinkamai paminėjo ir mini žuvusius , dėl to jie vis dar aikštėje . O Lietuvos priešai arba kvailiai seimo nariai su prezidentu pabėgo paėsti už valstybės pinigus ir pasidžiaugti kad tokia diena yra .

Cielka \\\\\.../////

Cielka \\\\\...///// portretas
brangus daigtas,yra ko verkti.Už pralaužimą mėgėjai tūkstančius moka.

Anonimas

Anonimas portretas
Uz laisva Lietuva be seno korumpuoto ozio dinastios!

Flurona

Flurona portretas
Vargšelė :D

Didžiausia "GĖDA' turėtų būti Šimašiui ....

Didžiausia "GĖDA' turėtų būti Šimašiui .... portretas
Todėl , kad leido tokią dieną apdergti.

Nika

Nika portretas
O ko norėti,kokia valdžia,tokia ir šunauja šalia jų. Kaip elgiasi Landsbergiai, Armonaitė, KGB agento dukra ir kiti arogancijos ir paniekos Lietuvos žmonėms pilni valdžios atstovai, taip elgiamasi ir su jais. Ko gero bus dar ne taip, kol bus šita valdžia. Ir neverkit,nes daug kas dabar rėkaujat,balsavot būtent už šituos.

Su ašarom, tu matai

Su ašarom, tu matai portretas
ach kokie mes jautrūs, ach. Eikit sau, koks neregėtas jautrumas.

TAIGI

TAIGI portretas
PADARYTŲ SKIEPUS MOKOMUS,TAI TUOJ ATSIRASTŲ NORINČIŲ SKIEPYTIS,BET ""NETURINČIŲ""PINIGŲ. VALSTYBĖ RŪPINASI JŲ SVEIKATA,JIEMS NEPATINKA,TAI KĄ GALIMA PASKYTI APIE JŲ PROTELĮ.

G

G portretas
Jei "protestuotojai" realai bent kiek myli mūsų visų valstybę (ne vyriausybė yra valstybė), tai būtų pasirinkę tinkamesnį laiką ir vietą. Bet yra panašu į proto nebuvimą. O tai nieko gero tiems patiems protestuotojams, nieko jie nepasieks ir nieko jie gero nenuveiks nei dėl savęs nei dėl kitų.

ŽMONES,KURIE NEPRITARIATE

ŽMONES,KURIE NEPRITARIATE portretas
VAD. PROTESTUOTUOJAMS,--RAŠYKITE.TIE PROTESTUOTUOJAI NESUPRANTA,KAD JEI NE KOVO 11 IR SAUSIO 13 ,TAI SĖDĖTŲ SUSPAUDĘ UODEGAS IR BIJOTŲ IŠSIŽIUOTI.TAI TINGINIA,VAD, BEDARBIAIS,LAUKIANTIS TIK PAŠALPŲ,KURIAS JIEMS UŽDIRBA DIRBANTIEJI . UŽ ĮŽULIAS REPLIKAS , UŽ ŽMOGAUS ORUMO ĮŽEIDIMĄ JUOS VISUS REIKIA BAUSTI.

Nu

Nu portretas
Mes tik šiukšlės,kurios trukdo ponams ,okupavusiems mūsų laisvę.Gėda

Eugenijus

Eugenijus portretas
Jūs anoniminiai komentatoriai esate bailiai sugebantis loti tik pasislėpe .

Jo

Jo portretas
ŠAUNUOLIAI.

Anonimas

Anonimas portretas
žmogus kuris kalba apie pagarbą kažkam ir matosi, kad skaito paruoštuką - yra melagis, nenuoširdus, ir aplamai jam dzin ant visų ...

To Uv

To Uv portretas
Na o tokiems gyvuliams kaip tu tai visai ne vieta būti Lietuvoje,čia daugiau girdėti edinstvos klykimai taigi jums vieta pas putlerį-ten ir varykit.

Anonimas

Anonimas portretas
Negi tikrai dvaras su savo liokajais nesupranta,kodėl kyla šie mitingai ir kad niekas kitas nekaltas ,bet jie patys arogantiškai užsidarę savo draugų,nusipelniusių gyventi geriau. būrelyje ir kitiems dalinantys nurodymus.Užuot jau gegužės mėn, kalbėję su ,kas ten tokie, pgal Šimonytę puolė agresyviai pulti su kita galbūt ir klaidinga nuomone savo šalie piliečius.O tai kad Lasivės premijos laureatės neklausė,tai juk ir čia buvo gyvulių ūkis,laisvės premijos laureatė į LRT televizijos pokalbiams,interviu Jakilaitis nekvietė,kaip ir kitos tv.,mat ne ta.O žodį Laisvė privatizavo Tapinas ir Armonaitė ir pakeitė kos prasmę ir vertybes.O faktinis vadovas be reikalo kaip ir prieš 30m randa priešų pirmiausia taro savo piliečių o kbistų ir jų įpėdinių nemato,jie tyliai atėjo į valdžią.

Kaunietis

Kaunietis portretas
Jau kurį laiką šeštadieniais prie Čečėnijos a.turguje aršiai agituoja rašytis,motyvuodami prieš Lietuvą

"Mergaitė" \\\\\.../////

"Mergaitė" \\\\\...///// portretas
cielką prarado,kad pravirko.Vis dėlto "mergaitę" Gaižauskas išsikvietęs reikalą atliko.Kokia čia "GĖDA",tai natūralu ir Rackevičius su armonaute pritartų.

simonas b1b1agalv15

simonas b1b1agalv15 portretas
įdomu o kai svarsto naujus mokesčius irgi taip ašaras lieja ar ne

Siaubas

Siaubas portretas
Valdzia bijo paprastu zmoniu nes apsitvere tvora. Tai ko jie lindo dar papliausketi liezuviais?

nieko naujo

nieko naujo portretas
valdžiagyviai nuo LT žmonių atsitveria tvoromis ir policija.

Remigijus

Remigijus portretas
Klišė, kad mitinguotojai parodė nepagarbą laisvės gynėjams yra neteisinga. Mitinguotojai švilpė tik per Seimo pirmininkės ir Premjierės kalbas - taip išreiškė politinį protestą. Visais kitais atvejais jie gana pagarbiai tylėjo.

Anonimas

Anonimas portretas
Seno korumpuoto ozio dinastija nori net Siaures Korejos diktatoriu nustelbti. Lietuvos zmones yra nulis. Viska pasieke senas korumpuotas ozys. Visus kas nepritaria ju parazitavimui sodinti i kalejime.

čmil

čmil portretas
yra kgbisto vaikas ir niekada nebus kitaip. Čmil viktorija viktorovna yra KGBisto vaikas. Taškas.

Smerkiu

Smerkiu portretas
Šitas protestojų demaršas parodė kokie jir supuvę , fuuuu

Paulius

Paulius portretas
Primine komunistine Rumunija ir Caucesku kalba Timiosaroje. Ar neteks kita karta malunsparniais sprukti?

KIAULĖ niekada n e s u v o k i a ,

KIAULĖ niekada n e s u v o k i a , portretas
jog Lietuvos ŽMONĖS nenori nei m a t y t i , nei girdėti jos ž v i e g i m o !

Sita simonytes kalba

Sita simonytes kalba portretas
Simonytes kalba tai pazeminimas laisves gynejams Personai vaziuojanciai su stalinecu per zuvusiuju atminima ir konstitucija tai kam tos asaros skirtos gal tai atgailos asaros uz savo kaltes ka sendien pasakytu jos tevas su motina ar gailetu jos

By. Rka deėjęs

By. Rka deėjęs portretas
ŠYKAU AS ANT SIMONYTES ASARU..... KAZKOKIA ŽLIUMBIANTI :-)))))) FALŠYWOS ASAROS!!!

o

o portretas
simbestija sintetynem asarom nenuplaus sumarmaliuotu zmoniu kraujo teks atsakyt visiem uz viska===

wow

wow portretas
kodel simone neturi priekinio danties

...

... portretas
Šita kalė labai kerštinga. Galime laukti karantino po savaitės.

Taip

Taip portretas
Mitinguotojai šiandien parodė nepagarbą Lietuvos laisvės gynėjams, žuvusiems per sausio įvykius. Bukagalviai.

Egidijus

Egidijus portretas
eikit jus nafik su savo blokavimais

ir aš sakau:

ir aš sakau: portretas
Gėda. Gėda. GĖDA!!!!!!!!

Snieckus

Snieckus portretas
vel snaiperiai ant stogu...

Anonimas

Anonimas portretas
Korumpuotu diktatoriu niekur nemegsta. Neisimtis ir senas ozys. Uz laisva Lietuva,bet be seno korumpuoto ozio klano!

nu

nu portretas
gaila tos bo-bos papuole ne laiku ir ne vietoj i mesmale ..per koronas ,kainu augimus ,krize pasauline,emigrantu verzimasi ir tt...

Uv

Uv portretas
Esu protestuotoju pusei,nes su šitais Gyvuliu pasais perženktos ribos,ir šitas dažnas pomegis politiku persirenginėti daktarais jau nejuokingas,palikit bakterijas virusologams,baktereologams,ir eikit dirbt tai kas jum priklauso.

Artūras

Artūras portretas
Gaila Šimonytės, kad į koservų mesliuką įlipo ir iki šio bando neišsiteplioti, apsimeta, kad viskas gerai, taip ir turi būti

Su ašarom

Su ašarom portretas
Aiškiai krokodilo ašaros

Elton jonas

Elton jonas portretas
Geras aktorius

Nuomonė

Nuomonė portretas
Net okupantai leido žmonėms tada rinktis prie Seimo,nors galėjo užblokuoti gatvės ir neleisti .Kaune,po Kalantos susideginimo ,protestuotojus mušė ir daužė ,suiminėjo,lengvai galėjo padaryti tai ir sausio 13.Gėda kad dabar nepriklausomos Lietuvos administracija,naudoja prievartą prieš savo žmonės,neleidžia eiti kur nori,išsakyti savo nuomonės.

>as

>as portretas
sikniau tu, tu tikrai nekritai po tankais, nespekuliuok zuvusiaisiais

Jo

Jo portretas
Dvasios ubagai susitiko parėkaut tokią dieną. Ir dėl ko? Kad galėtų nesitestuoti, prieš kaukes ir g pasą... dugnas.

ALGIS

ALGIS portretas
Įdomu , ar švilpiantys sudarytų 1 proc nuo likusiųjų , prisidengę šventu ŠEIMOS vardu , išgamos bando kelti neramumus .

Kawenskas

Kawenskas portretas
Tokias Onas šaudyt vietoi kartu su Šimonyte ir Lansbergeis... Parsidavėlei...

buki ir to didžiuojatės

buki ir to didžiuojatės portretas
Intelekto nesužaloti šeimų maršo buduliai.

Onė

Onė portretas
Protestuotojai , dar jums blogai gyventi, ašku nemetėt kas yra blogai:skiepai blogai? Galimybių pasai blogai? ? nedirbant dalinami pinigai tai gerai . Išsigimėliai jūs protestuotojai. Išvešti jus visus pas baltas meškas , kurie tokią dieną protestuojant, aišku viena nekoks jūsų išsilavinimo lygis.

manau

manau portretas
kad zmones protestavo pries tuos veidmainius, kurie lipa ant backos ir apsimeta patriotais,o zuvusiuju uz musu laisve atminimas jiems paskutineje eileje.Taigi is paskutiniu desimtmeciu darbu zmonems viskas aisku,del to ir ribojasi barjerais nuo savos tautos.Tai jau dvi skirtingos Lietuvos.

stiprybes

stiprybes portretas
Didziule pagarba Simonytei kuri labai kulturingai ir istvermingai regavo i visas NEPRAUSTABURNIU replikas ir svilpimus Malonu kad Premjere kaip Vyriausybes vadove parode savo auksta kulturos lygi ir issilavinima Stiprybes Jums Premjere NUOSIRDUS ACIU uz labai atsakinga ir saziniga darba

Šitas

Šitas portretas
Šitas protestuotojų judėjimas neturi ateities, nes neturi smegenų.

Ylakis

Ylakis portretas
pagaliau tautieciai išdriso pasakyti, kad 30 metu tebesitesianti padetis jiems nebetinka, reikia pokyciu. Šimonytes ašaros bejegiškumo apraiška

Labai įdomu,

Labai įdomu, portretas
kiek laiko dar prasilaikys "intelektuali" valdžia, apsiginklavusi ne tik policininkais, bet ir pasisakymais "Kas mus nepalaiko, tas jedzinstva ir prieš laisvę"? Iš kur tiek įžūlumo, intelektualieji, kiti žmonės tik šventinę dieną į Jūsų akis gali tik pažiūrėti, Jūs gi slepiatės nuo žmonių jau antrus metus užsimerkę ir akis uždengę

Kirvis

Kirvis portretas
Nereikia palaikantiems valdanciuju sutve, prisidengti zuvusiuju vardais. Visi zuvusieji, stovetu protestuojanciu puseje. Kgbistams nera nieko svento, net laisves diena, nori apjuodinti Lietuvai neabejingus zmones.

Puslapiai

 • Skelbimai
 • Pranešk
  naujieną
 • Portalo
  svečias
 • Orai
 • TV
  programa
 • Žaidimai
 • Horoskopai
 • Facebook
 • Twitter
 • RSS

Galerijos

Daugiau straipsnių