S. Skvernelis: kai kurių grįžtančiųjų žmonėmis, atleiskite, pavadinti negalime

vergas

vergas portretas
buduliams reiketu mokescius pakelt,nes ekonomika lekia i bedugne...

Anonimas

Anonimas portretas
Buves aukstas policininkas pasidalino savo poziuriu. Pasake savo nuomone. Visa beda ta, kad jis yra dar ir esamas ministras pirmininkas, o teisines valstybes ministrui pirmininkui tokio poziurio demonstruoti nedera.

ADAS

ADAS portretas
Stai tokie banditeliai,valkatos ,pasibaste po pasauli,ir yra tas saukstas deguto,kuris tersia padoriu lietuviu varda.Teisingai pasake Premjeras.

kauniete

kauniete portretas
Tikrai tokio is kelto niekas nelaukia ,S,Skvernelis teisingai pasake, Nereikia vynioti zodziu i vata Pagalvojau kad tokius pakeliui per borta ,bet gaila juros uztersti ,Lietuvaiciai isvyko kas kur galejo ,Ten dirbo o kur mokesciai keliavo Zodziu jei ten dirbo ir mokejo mokescius tegul ta salis ir gydo bet jei mums mokejo tai pagal iststyma prikaluso ir gydymas Niekad nereikia kelti aukstai nosies kaip dievaiciai o kai blogai tai bega is skestancio laivo Kiti net savo savo vaiku neismoke lietuviskai kalbeti Nieko nesakau yra ir padoriu zmoniu nereikia visu mesti i viena katila

Emigrantas

Emigrantas portretas
Tie debilai kurie grįždami šudinai elgiasi- jie neišmoko užsienyje gyvendami taip elgtis-jie taip išauklėti Lietuvoje buvo. Mirštančiu lietuvos kaimu vaikai kurie nematė jokio teigiamo pavyzdžio iš savo tėvu, nes tie buvo prasigere iš nevilties.

skvernelis

skvernelis portretas
jau tiesiogai savo paprastus žmones, rinkėjus vadina. :) jau nebenori su apačiom bendrauti, atstovauti? į elitą įsiropštė :)))

>Aš< \\\\\.../////

&gt;Aš&lt;  \\\\\...///// portretas
Be abejo---gali.

ssr

ssr portretas
juk visi zmones yra lygus,nei geresni nei blogesni!

As

As portretas
Ar gali du giminaičiai grįžę iš užsienio karantinuotis viename name? Gal kas turi info?

ALGIS

ALGIS portretas
KURIE NESILAIKO KARANTINO REIKALAVIMŲ AŠ PRILYGINČIAU B A N D I T I Z M U I IR BAUSTI REIKIA G R I E Ž T A I IR PADARYTA DIDŽIAUSIA KLAIDA PARVEŽANT JUOS Į LIETUVĄ . TUO VALDŽIA PASIRŪPINO KAIP UŽKRĖSTI LIETUVĄ .

Mariakas

Mariakas portretas
Yra ir gerų žmonių, nu čia kur gryžo su keltų į klaipėda, kai kurie neišprūsę, padugnės, zombiai, o tokius reikia į Lietuvą neįleisti, išsigimėliai.

Anonimas

Anonimas portretas
Kokie tie žmonės išvyko iš Lietuvos, tokie ir grįžo.Beje, jie yra jūsų rinkėjai.Jei taip mąstytume,tai piliečių požiūris į "mentus" irgi yra žinomas.

Gintautas

Gintautas portretas
Pats irgi nelabai panasus I zmogu".atleiskite uz pasakyma."

Manau

Manau portretas
Kad tikrai dalis žmonių yra padorūs.O tie kurie esą nepatenkinti iš vis izoliuoti nuo visų.Jie ir kelia didžiausią grėsmę dėl šios epidemijos.Teisus daug kur Skvernelis.

Siandien dar kalbejot normaliai

Siandien dar kalbejot normaliai portretas
Taciau sulig vakaro sprendimais, valdzia pati is saves ateme pagarba, kuria buvo uzsitarnavus per pask. 2 savaites

VISIŠKAI TEISINGAI

VISIŠKAI TEISINGAI portretas
TAI JAU LAVONAI. JIE MIRTININKAI.......Jie specialiai buvo patalpinti į viešbučius MIRTIES FABRIKUS..Kaip tas mirtininkų laivas. Jie tuose viešbučiuose ir MIRS.....Tai žiauru, BET jie neturi šansu likti gyvais. Nes vieni jau užsikrės nuo kitų..VAT TODĖL SU JAIS TAIP IR ELGIAMASI....Jie nioekam nerūpi..Vienas po kito susirgs, mirs..Išsigelbėti pavyks tik tiems kas savaime turi stiprų imunitetą ir savaime išgis....TAI TRAGEDIJA....JIE TURĖJO LIKTI GYVAIS ŠANSĄ TIK BŪDAMI UŽSIENYJE...KOKIE NAIVŪS ŽMONĖS.....DIEVE PADĖK JIEMS....

jo

jo portretas
Kokronaserialo kita serija.

Anonimas

Anonimas portretas
Per sunkmetį ir prasidėjo tos išvykos ir tai ne poilsinės,o bėgimas nuo bado,ir skurdo.Valstybei nerūpėjo jos piliečiai,jie tik patys puolė savo gerbūvį kurti.Grybauskaitė žydais pasirūpino,nuskriausdama lietuvius pensininkus,o jauni žmonės likę be darbo,ir be jokių socialinių garantijų, kabinosi kaip skęstantys už šiaudo.Ne visiems pasisekė,nes išvyko ir kiti-reketuotojai, kurie dabar vadinami ne žmonėmis.Taigi smerkiame nukentėjusius,o reikėtų smerkti kaltuosius...

Tèvas

Tèvas portretas
Ką čia jūs "profedionale" tauškiate niekus! Pats buvai policininku ir geriau žinai už mus, kad jie kelionei neturėjo pinigų ir negrįžo, o kai jūs visi kvietėtės į nemokamus ( tiksliau apmokėtus mūsų sumokėtais dideliais mokesčiais) skrydžius, traukinius, keltus tai ir sugrįžo!!!Ir maitinate, ir apgyvendinate, ir telefonus dar nuoerkate ne už savus, o už mūsų pinigus- mokate juos švaistyti! Dabar nestenėkite, o prižiūrėkite! Kitaip nebus

Nieks

Nieks portretas
nesako,kad mes nelaukiam tokių savo piliečių, kurie sunkiai dirbdami užsienyje, padeda savo tėvynei augti ir klestėti.Prie Kauno (ir aplink) auga didžiulės gyvenvietės ir kvartalai, vien iš išvykusiujų lėšų.Ir mes patys įgavome norą gražiai, prabangiai gyventi...O keli "desetkai" atvykusių praeities šiukšlių bus, tikiuosim, bus padeti į vietą...

Baba

Baba portretas
Premjeras.100kartu.teisus.brudams.lietuvoj.ne.vieta

>P.S.

&gt;P.S. portretas
gal ne visus...Klaipedos ir Vilniaus,"keleivukus",vertėtų visus...

Labai labai

Labai labai portretas
Teisus gerb. S.skvernelis, o mes dėl tokių turim kentėt, stabdyt darbus, jausti baimę ir diskomfortą. Sėkmės Premjerui ir padėka šiuo sunkiu laikotarpiu

Varyti

Varyti portretas
visus lauk arba į koncentracijos stovyklas su mirtina apsauga. LIETUVOS jiems iki šiol nereikėjo ir toliau nereikės. AMEN...

To verti su kaupu

To verti su kaupu portretas
Kai, tie ne zmones atsiuncia po milijarda ar du pinigu i LT, tai visiems gerai , o per tiek metu po nepriklausomybes kiek tu, milijardu jie atsiunte. Tai dabar , kiekvienas tautietis parvykes i sali turi buti priimtas , kaip labai laukiamas ir geriausiai gydomas ir geriausiuose viesbuciuose butu laikomas ta keturiolika dienu.

Kaunietis

Kaunietis portretas
Gėda,kad europa pamatys tokius lietuvius, ir štai rezultatas niekas nenori važiuoti i Lietuva kaip turistai, nes susidaro nuomone apie tokius banditukus, neišpruselius, kurie spaudosi kelte ir vidina erelius. Kam iš juos juos isileisti, lai praleidžia karantiną ten kur ereliais buvo, gyveno užsienyje tipo dirbo ir nesugebejo net dantu susitvarkyti, liko bendančiais ir sumanė atvykti aplankyti Lietuvėle.Palaikau Skverneli, nes jis daro viską ka gali šiuo laimu.

Nuomone

Nuomone portretas
Ne tik gryžtantis ne žmogiši ,bet ir čia esantis.Turistauja karantino metu ,o sugryže užsakomuoju reisu dar kelia reikalavimus.O kaip Ukmerges medikė ;sako daug medikų buvo apdovanoti farmacininkų kelialapiais .Ir juk nepaliksi nepanaudotų.O gryžę ,kad neišaiškėtu melavo.O ar nereikia tokius sodinti.O Jonisškičiai.Meras ;tai šmei-tas.O išaškėjus toki merą teisti karu su tais murtuoliais --kvailiais verslininkais.Tik griežtumu apginsime save.Reikia diktatūros.Nes niekas nežino už ką atsako.

Ir aš pritariu Jonui :)

Ir aš pritariu Jonui :) portretas
Sveikatos ir sėkmės Lietuvos vyriausybei ir premjerui asmeniškai . Ačiū . Mano stuburas labai tvirtas nesijaudinkite ie aš dar sugebu , nes turiu kritinį mąstymą , kas dirba , o kas tik piaru gyvena . Būkite sveiki . :)

:)

:) portretas
Ar spec. operacijos prasideda 2 etapas?

>jonas

&gt;jonas portretas
Gal is stribu arabisku-dusanskiu gaujos busi?

tulpes@lrpk.lt

tulpes@lrpk.lt portretas
As tai Skverneliaus vietoje taip nesusireiksminciau. Visi mes esame gyvunai zmogbezdzioniu rusies

degradas

degradas portretas
nereikėjo jų įsileisti ir būtų mažiau problemų

Anonimas

Anonimas portretas
O aš tau, Jonai, palinkėsiu tiesaus stuburo, kad tiek besilankstydamas valdžiai nesulinktum dar labiau.

JONAS,bukite sveiki visi Lietuvos žmonės.

JONAS,bukite sveiki visi Lietuvos žmonės. portretas
Sveikatos Jums p.Premjere,didelės kantrybės ir Dieve apsaugok ,kad nesusirgtumėte.Sveikatos linkime visai vyriausybei ir p.Verygai.Telydi Jus visus Dievo palaima ir Mergelės Marijos globa.

Lietuvos pazanga

Lietuvos pazanga portretas
Didzioji dauguma is tu grizusiu zmoniu , puikiai moka vakarietiskas kalbas kiti ir ne po viena, Ismoke dirbti vakarietiskose salyse , zinantys savo verte , puikiai gali padeti Lietuvos vadovams pakelti Lietuva ir moraliskai ir ekonomiskai.

Anglas \\\\\\....//////

Anglas  \\\\\\....////// portretas
Aš nenusistatęs prieš Skvernelį,---bet jei koks atmata pasišiukšlino tai nereikia visiems tuos bedančio skrepliu klijuoti.---Gyvenu dirbu 8 metus Anglijoj.-Šiuo metu nedirbu,nes 3 mėn.karantinuotas dėl amžiaus (Anglijoje toks įstątymas),gaunu 80 proc.atlyginimo ir ramiai sėdžiu šiltam kambaryje namuose.Neturiu kur skubėti.Grįšiu atostogų po 2-3 mėn.,tai ir į mane,po tokių reklamų,žiūtės kaip į tą snarglėtą žmogbezdžionę.---Aš taip pat smerkiu tokį poelgi,kuris žemina požiūrį į visus migrantus.

Zmogus

Zmogus portretas
Tikiuosi, kai susirgs siti ministrai, juos irgi penkiese uzdarys kazkokiam barake, o ne atskiroj santariskiu palatoj.

Yra ir tokių

Yra ir tokių portretas
Yra pora komentarų,kurie tuos išsigimėlius labi myli ir net Skvernelį šmeižia.Tai tie ir yra tie,kuriuos žmonėmis vadinti neverta.

Tai jau taip

Tai jau taip portretas
Kai kurių grįžtančių, o ir vietoj neišlįstinai gyvenančių, žmonėmis nepavadinsi. Bet tik kai kurių. O štai iš valdžiažmogių ar bent vieną galima žmogum vadint?

Anonimas

Anonimas portretas
valdžia išsigando konkurentų, buduliai panašūs į politikus kaip du vandens lašai

Tikrai

Tikrai portretas
Tuose kadruose gryni banditeliai. Kazkada jie pasitrauke i Vakarus o dabar grizta i Lietuva plesikaut ir dar virusus veza...o musu valdzia apie tokiuos kaip apie gerus sokineja.

neįtikėtina

neįtikėtina portretas
Tik nepradėkite dabar visų grįžtančiųjų tapatinti su minimais kai kuriais. Kai kurie ir yra kai kurie. Tikrai ne visi grįžtantieji yra buduliai ir mankurtai.

Taigi

Taigi portretas
Dar šiek tiek palaukite kol, dalis šitų grįžusiu, pragers, prauostys ar kitaip prašiks savo uždirbtus ar pavogtus pinigus. Jūs manote anie eis pas kokį tai ūkininką šieno grėbti? Anaiptol... ruoškitės nusikaltimų bangai.

mankurtas

mankurtas portretas
Štai ir išsipildė sena politikų svajonė - lietuviai ėmė grįžti į tėvynę. Siunčiam lėktuvus, traukinius ir laivus jų pargabenti. Bet, pasirodo, kai kurie jau ne žmonės. Na, bet dalis dar turbūt vistiek žmonės? Kita vertus, jei žmonės atvyko kartu su nežmonėmis, tai būdami vienoje patalpoje jie turbūt visi suvienodėjo ir jų jau visų nebegalima vadinti žmonėmis? O jei jie - jau ne žmonės, tai ar jiems dar verta taikyti žmogaus teises?

neįtikėtina

neįtikėtina portretas
Niekada gyvenime nebūčiau pagalvojęs, kad pritarsiu Stribo nuomonei. Bet atsirado tokių dvikojų padarų, dar ir kalbančių ta pačia kalba ir kilusių iš tos pačios šalies, kurie privertė mane sutikti su Stribo pasisakymu.

D

D portretas
Užsieniečių pora, pragyvenusi Lietuvoje metus, išvažiuojant pasakė:" Didžiausia Lietuvos bėda yra jauni nekultūringi vyrai - agresyvūs, triukšmingi, menko išsilavinimo, dažnai girtuokliaijantys". Pritarčiau - nieko nėra šlykščiau už budulius.

o kaip vadint

o kaip vadint portretas
o kaip vadint zmogu, kuris atima korona testa is zmogaus kuriam reikia ir pasidaro sau, neturint jokiu simptomu, kai minia zmoniu laukia su simptomais testo ir nesulaukia?

...

... portretas
O kas juos iš Lietuvos IŠVIJO?.. (kas kolūkius sugriovė, kas gamyklas sunaikino?..) O ir - kas po to vis tiek nepajėgė gautos 'zadanijos' šią teritoriją tuščia zona paverst įvykdyt, kas dabar tikisi tai padaryt 'koronos' pagalba, kas tą 'koroną' dabar į Seimą įnešė?.. :s

Prevencija

Prevencija portretas
Pabus jie priverstinai uždaryti 14 dienų izoliacijoje, o kas toliau, reikės išleisti. Ką jie toliau veiks, kuo užsiims. Ar nereikėtų juos prevencine tvarka įtraukti į pavojingų asmenų įskaitą, turiu galvoje tuos, kurie blaškėsi Klaipėdoje kelte. Gal juos jau surado ar jie iki šiol girtuokliauja ir kelia pavojų aplinkiniams.

Manau

Manau portretas
Taves skverneli irgi zinok zmogum niekas jau seniai nevadina ir nelaiko.

Matas anonimui

Matas anonimui portretas
To ,,anonimas”...Kiek jau spejai save parodyti (o parodei uztektinai) suprantu kad esi gyvenimo nuskriaustas,nuosirdziai uzjauciu tave,nelengva tau su tokiais akivaidziais ligos simptomais.savo nuomines neturejimas o tik bandymas kirsinti zmones.tokie kaip tu vadinami isverstaskuriai,paskutiniai atmatos...kita karta kaip busi su draugais (jei tik tokiu turi) su tevais ar tai savo seima (uzuojauta seimai) linkiu tau kad ta visa laika tau suktusi galvoj mintis ,,esu išverstaskuris gnyda” ...linkiu kad ta mintis tave neapleistu,o ir paciam tau bus lengviau pripazinus tai sau...

Kai kam

Kai kam portretas
Tokius kurie neužkrėsti ,po tyrimų ,į zoologijos soda asilams pašarą,šieną dalinti .Kad susipažintų su taip mastančiais.Nors asilai gal ir protingesni už....

Anonimas

Anonimas portretas
PRIMINKIT skverneliui , kad tokią visuomenę padarė Lietuvos prezidentai ir seimo nariai .

STRĖLĖ

STRĖLĖ portretas
Vyriausybė pati kalta, kad juos įleido į Lietuvą. Jau nuo kovo vidurio nereikėjo to gaivalo įsileisti...

juk

juk portretas
tokius uzmigdzius vezti i lukiskes ir dargi negalvot apie zmogaus teises nes jos priklauso tik protingai mastantiems o sitiems kaip psihiniams reikia prievartos ir butina ...

Anonimas

Anonimas portretas
O cia tai gal bus tvarka situos sugtyztacius reiki uzdaryti at maziausia 2 savaiciu nes jie yra lietuvos vagys as tai juos saudyciau pydarus
 • Skelbimai
 • Pranešk
  naujieną
 • Portalo
  svečias
 • Orai
 • TV
  programa
 • Žaidimai
 • Horoskopai
 • Facebook
 • Twitter
 • RSS

Galerijos

Daugiau straipsnių