Ragina ratifikuoti Stambulo konvenciją: smurtautojai imasi dar didesnės prievartos

Taigi

Taigi portretas
yra lietuviškai internete, galima pasiskaityt, tik neaišku, ar ten niekas nepakeista, ko rodyt negalima. o tokiais straipsniūkščiais su įvairiausių "ekspertų" kliedesiais žmonės bus šeriami iki rudens, kai pasirašys, taigi laukia maždaug pusmetis smegenų plovimo apie visokias lietuviško gyvenimo baisybes ir tos turkų konvencijos nuostabybes, o po to galutinai Lietuvai ragai. gi ne šiaip sau enkavėdistinės gaujos į vieną krūvą susimetė.

Anonimas

Anonimas portretas
Išspausdinkit tos Stambulo konvencijos pilną tekstą lietuviškai. Noriu paskaityti. O tai iš tų kontrolieriaus pliurpalų nieko neaišku.

girtos akuseres auka pyderastu seimo kontrolieriau

girtos akuseres auka pyderastu seimo kontrolieriau portretas
TAM YRA BK, civilinis kodeksas --jeigu tave nuogtrauza konservuota visa tai netenkina , ar netenkina prokuroru ,teiseju darbas ---kelk y vieuma ju darbo ,,,broka,,, o ne apeliuok y pederastu iskrypeliu brukama ,,,stambulo konvencija,,, BLT --is kokios skyles islenda tai toki normantai ,su vienu vingiu kempinliges apgrauztose smegenelese....

What

What portretas
O Kabulo konvencijos šitas konservatorių baranas nenori ratifikuoti? Na kiek reikia būti barano lygio, jog galvotum, kad LT įstatymų prieš smurtą nepakanka? Arba, kad priėmus kažkokią transgenderių konvenciją liausis smurtas ir išnyks jo priežastys (skurdas, bedarbystė, girtuoklystė...).

>

> portretas
> Pil. Smurto, bet kokio smurto klausimus sprendžia įstatymai, o ta konvencija iškrypėlių pasaulio konstitucija, norite ,kad iš normalių šeimų atiminėtų vaikus ir atidavinėtų šeimoms iš tėtis 1 ir tėtis 2 pasilinksminimams?

Pil.

Pil. portretas
Manau būtinai reikia spręsti smurto klausimus,nes kas vyksta namuose ,manau ne visi žino.Ne visi kreipiasi,nes nukentėjęs mano kad gali būti apkaltintas smurtautojo .Juk policija patiki ka sako budelis,o budelis visada save laiko nekaltu.

Anonimas

Anonimas portretas
Atsiminkit sita pydero snuki kad galetu liaudis rasti ir pakarti.

Čiubaka

Čiubaka portretas
iš foto, tai į pedofilą užneša

Kaimietis

Kaimietis portretas
Atšilo oras, gal reikia eiti šakes pasmailinti, dalgį pagaląsti. Jeigu ką. Pavasaris ne už kalnų.

Niekalas

Niekalas portretas
nesugalvoja nieko kaip niekus platinti. Paskaitykit ką sako ta Stambulo konvencija..Geriau ponas tyliai vykdytu jam pavestą ir apmokėtą veiklą. Dar tokiam poste sėdi..Tfu

DDD

DDD portretas
Gavo pinigų, turi dabar atidirbti.

prasideda ...... pirmos LGBT kregzdutes ......

prasideda ...... pirmos LGBT kregzdutes ...... portretas
jauciasi kas laimejo jankyne rinkimus , pirmi subinlaiziai jau pakilo y dangu

tokius ,,,seimo kontrolierius,,,

tokius ,,,seimo kontrolierius,,, portretas
ne tik Stalinas , bet ir miskiniai partizanai saude.....

dar vienas LGBT veeteranas noretu yteisint

dar vienas LGBT veeteranas noretu yteisint portretas
pedofilija , vaiku atiminejima , iskrypeliu vestuves , LGBT-paradus , narkomanija , ir siu degradu nepakaltinamuma.... kokiai gaujai priklauso sis agrastas net neklausiu ir taip aisku.....

taigi

taigi portretas
Stambuvo konvencija iškrypėlių legalizavimas, vaikų grobimo įteisinimas atimant iš normalių šeimų ir atiduodant dviems tėvams - tėvui 1 ir tėvui 2 pasilinksminti ir taip toliau prisidengiant kova prieš smurtą.

Anonimas

Anonimas portretas
Sitas ISGAMA nori iteisinti PEDOFILIJA ir prekyba vaikais ir prostitucija. Panaikinti SEIMAS ir iteisinti pyderu taip vad. ,,santuokas,,
 • Skelbimai
 • Pranešk
  naujieną
 • Portalo
  svečias
 • Orai
 • TV
  programa
 • Žaidimai
 • Horoskopai
 • Facebook
 • Twitter
 • RSS

Galerijos

Daugiau straipsnių