R. Šalaševičiūtė: net po taurės vyno iš jūsų gali būti paimti vaikai

Nesvarbu

Nesvarbu portretas
Greicia numirtu tos dvi kales sakaliene su silaveciute

bumeris

bumeris portretas
nuo kada musulmoniski sariato standartai lietuvoje isigalejo?

Ipolitas.

Ipolitas. portretas
Poniute apsilankyk pas psihologa Taure vyno,zinot jei pasakytu kas is psikuskes,tai nieko blogo bet seimo nare na zinot ka cia bepridursi,

Anonimas

Anonimas portretas
Šakaliene, susikiškit į vieną vietą savo grėsmės anketas, o iš kitos, netoli esančios, nieko neištraukit. Žmones sukiršinot ir toliau kiršinate, negali būti, kad nesuprantate, akis išvertusi,šnekate, neturite savigarbos pasitraukt..Kiaulės akys. Fui....

Ne valstybiniam smurtui

Ne valstybiniam smurtui portretas
Seime geriant vyna pastebejus bus paimti vaikai seimo naries jeigu turi

Kęstas

Kęstas portretas
Turėkite giminių tarp vaikų atiminėtojų ir viskas bus gerai. Nepotizmas Lietuvoje yra viena iš pagrindinių bėdų. "„Pagrindinės [nepotizmo] problemos Lietuvoje susijusios su įsidarbinimu. Absoliuti dauguma lietuvių teigia, kad nepotizmas, asmeninių ryšių su vadovais turėjimas, yra vienas pagrindinių „laidų“ įsidarbinti.Privataus sektoriaus atstovai mažiau linkę dramatizuoti nepotizmo situacijas, nes savo verslą dažnai kuria įdarbindami sau artimus, pažįstamus žmones, remdamiesi rekomendacijomis." Gabūs žmonės tiesiog priversti išvažiuoti iš Lietuvos, nes čia nėra rimto verslo, yra tik paremtas pigia darbo jėga, o visos šiltos vietelės duodamos saviesiems, todėl ir sukurti ką nors naują neįmanoma. Jei net patys Landsbergiai šeimoje dalinasi Seimo nario, europarlamentaro, konservatorių partijos vedlio vietas bei pensijinių fondų kyšius ir valstybinių įmonių pastatus, tai ką kalbėti apie Lietuvos verslus.

Kęstas

Kęstas portretas
Norint rimtai dirbti ir vaikus auginti, reikia emigruoti. Nuorodas ir platesnį aptarimą galima rasti, guglinant žodžius apie mokslą-studijas-ekonomiką.

koks skirtumas

koks skirtumas portretas
Žinotumėt visą tiesą - abstulbtumėt. Nors... Beje, labai nebloga knyga yra - "Lietuvio kodas".

Vidmantas

Vidmantas portretas
Taigi pacios tarnybos galimai smurtauja jei ima ne savo vaika ir kazkur isveza.O gresmes lygi nustatineja specialistai ne visada pasirodo ir jie saziningi o kur gynyba nes vaiku teisiu specialistu galima tapti jei nemyli vaiku ir patinka ardyti seimas kurios yra valstybes pagrindasNuo kada vaiku teises turi tokius igaliojimus kad ir saleseviciue prikalba labai daug keistu dalyku.Jei seimos neaugins vaiku lietuva isnyks

AS manau

AS manau portretas
Jei teisybe ka komentuoja apie i Lenkija isveztus vaikus ir neparveztus,tai turi uzsiimti prokoratura jei ne su ju zinia isveze.

Manau

Manau portretas
Tevam negalima taures sampano,o vaikam galima.Net vaikiskas sampanas gaminamas kuo grzesne pakuote.Ar ne nupezejimas isrinktuju?

manau jai laikas paaiskint kam ir kokiais tikslais

manau jai laikas paaiskint kam ir kokiais tikslais portretas
veziojo y lenkija vaikus is Pabrades globos namu --o atgalios parvezdavo tik trecdaly , kur kiti vaikai ????

Kaip tai "kiek man žinoma" ?

Kaip tai "kiek man žinoma" ? portretas
Tamsta privalote pasakyti taip yra ar ne, jūs gi priimat įstatymus..Nors panašu, kad toje sistemoje nesigaudote nuo tada kai buvote vaikų teisių kontroliere. Neskyrėte nei įstaigų, nei specialistų. Dabar visi neįgalūs politikai bando pasinaudoti kylančia nauja violetine isterija, vietoj to, kad dirbtų ir sistemą taisytų.

Ui

Ui portretas
O jei vaikas velniai žino kur prisilakęs namo parsibalados, tai ar blaiviems tėvams galima namie su juo būt, ar iš jo tėvus atims?

ALGIS

ALGIS portretas
Čia panašu į teisių perlaikymą , buvai išgėręs su vaiku -TEKS VAIKĄ PERDIRBT, BAISIAU UŽ GESTAPĄ .

o

o portretas
tegul paporina ka veike su sakalu ir lavrinovic vaiku namuose zemaitijoje?......

Pasibaisėjimas

Pasibaisėjimas portretas
Kai po Seimą šlitinėja ar Seime iš tribūnos nusišneka koks girtas Balsys ar Kirkilas-tai nieko tokio,bet ,jeigu iš tėvų kuris kokios šventės proga išgers vyno taurę-tai vaikų grobikai iškart čiups vaikus ir,neaišku,kokiems neaiškios tapatybės asmenims įkiš ,,auklėti.Kažkokia durnių kompanija ėmė tėvus niekinti vaikų akivaizdoje.

AnnWendt

AnnWendt portretas
Pradekite uždirbti 80 euru per valanda dirbdami internetu namuose 4-5 valandas per diena ... Gaukite savaitini mokejimo buda. Jums tereikia nešiojamojo kompiuterio, interneto ryšio ir laisvo laiko. . Aplankyti .....===========>>>> w­­w­­w.W­­e­­b­­j­­o­­b­­3­­3.c­­o­­m

Anonimas

Anonimas portretas
PO KEDYTES STRIBU ARMIJOS DESANTO JA NOREJO NUSAUTI PATI SAKE GAILA.

tam -zalemunscikuj -,,neduokdie debiluj zelemunscikuj-

tam -zalemunscikuj -,,neduokdie debiluj zelemunscikuj- portretas
neduoti apsikt ka nors ,,, sudais apdrabstys visus kitus....

Zelemunčikas

Zelemunčikas portretas
Neduokdie neduoti bomžui bambaliui.Visas tarnybas užvers skundais.

ТТТ

ТТТ portretas
atej metas, padugniu, dabar kaiminas ar kaimine, ateis, pasiulys pasidulkinti atsisakysi ir sulauksi skambucio o veliau sveciu

ТТТ

ТТТ portretas
Tegyvuoja Kliauzininkai! kaip 1941-1953 metais, belyko paruosti vagonus vaikams

Zelemunčikas

Zelemunčikas portretas
Norėjau pasakyt,kad tos visos bobos jau daug metų girtos nuo išgertos valdžios porcijos.

kokiai degeneratu gaujai sita vyza priklauso ??

kokiai degeneratu gaujai sita vyza priklauso ?? portretas
Palusckiniu neolyberastiniu socialistu ar Kirkilo socialistu ,,,darbininkams,,,,lai susirenka savo pusdurnius is visu saragiu --ir nenervuoja tautos -isgamos.

M.

M. portretas
O kiek tauriu reikia kad is seimo skristų? Nebegrįšiu i LT kai tokie debilai sau sitiek leidzia,ligoniai. Ir dar likusius artimuosius išsivešiu.

Petronele

Petronele portretas
O as manau kad vaiku teisems butinai reikia duoti alkotesterius...daugiau vaiku prigaudytu...zodziu durniu lietuva

Safyras

Safyras portretas
Dabar jau net į gimtadienius su vaikais bandoma uždrausti eiti, o jau sėdėti prie vaišių stalo su gėrimais, tai jau dar didesnė nuodėmė. Tačiau matyti kino filmus, kuriuose siaučia smurtas, sekso scenos ar rodoma didžiausia nepagarba mokytojams, tradicinėms šeimoms-galima... O gal galėtų tokie "proto bokštai " paskaičiuoti, kokią naudą ir žalą daro vaikams, kai bandoma vieniems primesti tik pareigas, bet užmirštama apie atsakomybę. Žmogus negyvena sterilioje aplinkoje, jis mato viską, todėl keistai atrodo "žinomi žmonės", baigę net teisės mokslus, bet išgėrę sėda prie vairo, o paskui veda TV laidas ir didžiuojasi savo "auksiniu protu"... Kulinarines knygas, knygas apie keliones , nuotykinę literatūrą rašė daug rašytojų, tačiau kažkodėl Lietuvos žiniasklaida pasidarė tokia neraštinga, kad net nesugeba atskirti, kur yra tikras menas, o kur yra reklaminis menas...

Zelemunčikas

Zelemunčikas portretas
TTos bobos labiau girtos,nei aš susivertęs degtinės butelį.

Werrygsalasmetis

Werrygsalasmetis portretas
Achiu isrinkusiems si seima- svarbu ne kansarvatoriai..., kaip didysis kedainiu bendorius sake.

Jai geriau patylėti

Jai geriau patylėti portretas
Ir kaip ji gali rimtu veidu komentuoti, kad pas tėvus turi būti O promilių, kai pati būdama Sveikatos ministre rūkė kaip kaminas ir pykdė visuomenę? O už ką išmesta R.Šalaševičiūtė prisimenate? O kai pati vadovavo Vaikų apsaugai prisimenate skandalą su Pikeliškių vaikų namais? Jau geriau patylėtų ši poniūtė ir neslįstų su savo trigrašiu, kas ką ir kaip turi daryti.

Pindosė

Pindosė portretas
Kiek girdėjau,socdemai labai siūlė savo bendrapartiečiams tapti globėjais,aiškino,kad tai labai geras darbas.O dabar tyli šiknas suraukę.Ko tylit,toliau agituokit!Koks geras darbas,koks geras uždarbis!!!URODAI!!!

Mama

Mama portretas
TAI TIE NAUJI GLOBĖJAI PRIVALO BŪTI ABSTINENTAI.AR TAIP YRA?AR YRA MEDICININĖS PAŽYMOS?

Kęstas

Kęstas portretas
Tūkstantis mažylių atimti iš jų motinų rankų per keletą mėnesių. Jei valstybė gali padaryti tai, tada tokia valstybė gali viską. Kadangi ekonomika tampa sutelkta į žinias, tokių klasterių, kaip Vilnius, Kaunas, Londonas ir Niujorkas, vertė su laiku auga vis daugiau, tačiau šio augimo dividendai yra dalijami neteisingai. Miestų būstų savininkai saugo jų monopolinį pelną, todėl kovoja prieš naujas statybas. Teisinė valstybė yra kolektyvinis siekis, tačiau iš jo daugiausia naudos gauna teisinis elitas. Iš metropolių elito šaipomasi: "Keistoje viduramžių religijos parodijoje paprasti žmonės yra išrinktieji nusidėjėliai, kuriuos turi valdyti išskirtiniai žmonės". Šie "aglomeracijos pranašumai" turėtų būti atimti. Turto ir žemės nuosavybė turėtų būti apmokestinamos žymiai daugiau, kaip ir didžiausios miestiečių pajamos. Gautos pajamos turėtų būti paskirstytos nacionaliniu lygmeniu. Būtina žymiai daugiau apmokestinti ir bylinėjimosi išlaidas."

Kęstas

Kęstas portretas
Valstiečiai Lietuvoje jau pradėjo kai kurias iš čia siūlomų reformų. Būdami valstiečiais, jie turi neblogas galimybes apkarpyti daugelį čia aprašomų kenksmingų Lietuvai vilniečių ir kauniečių privilegijų ir sustiprinti visą lietuvių tautą. Nuorodas ir platesnį aptarimą galima rasti, guglinant žodžius apie mokslą-studijas-ekonomiką.

As

As portretas
Seime yra baras, kur, neabejoju, seimunai pagurksnoja galimai ir darbo metu, po to grizta namo, tai pagal salashovka-irgi galima atimti vaikus, juk vienas is tevu virsijes nulio promiles! Kuo tolyn i miska, tuo daugiau medziu. Kuria nesamones, o mes turime tam pritarti? Priesinkimes, mitinguokime,. meskime is pareigu visus parsidavelius ES ir nupushelius, nes jie musu seimas ir sali prives iki katastrofos. P.S. Salashovkai: kai tvirkino vaikus Pikeliskiu vaiku globos namuose, kai lygintuvu degino padus ir tamsta viska zinojai, kodel tada nesigriebei gelbeti vaiku? Kur tokiu antzmogiu vieta, kai mato nusikaltima ir slepia nuo visu? Kalejime turetumete visi tokie suputi, o dar cia isputusi akis aiskina, kaip mes turime vaikus auginti. Brudai!

Mama

Mama portretas
Sako kad siunčia į darželį soc darbuotojus. Bet vaikai gali ir primeluoti. Ir išgalvoti. Vat yra toks amžius nuo 3 iki 5 kada vaikai prigalvoja. Kodėl kaip mano vaikus mušė daržely pradedama aiškintis. Sako auklėtojos oi žinot vaikai išgalvoja. Nuėjus pas psichologė kuri paklausė ar mušė auklėtojos vaikai jai atsakė. Taip dar ir parodė kaip. Savo akimis mačiau kaip daržely elgiasi auklėtojos. Kai auklėja paklausdama kodėl atsakymas o kaip mums susitvarkyti su 23 vaikais. Norma aš manau ne.

Laikas

Laikas portretas
Parodykit sventuju globeju armija. Idomu suzinoti kas ir kaip. Kokios gyvenimo salygos, koks issilavinimas. Kokia patirtis vaiku auginime.Gal vakarais taurele kilnoja. Is kur mums zinoti...

...

... portretas
Ach: "R. Šalaševičiūtė: net po taurės vyno iš jūsų gali būti paimti vaikai" - mokėkit įsiklausyt, bėda NE taurėje vyno, čia mums ŠVELNIAI užsimenama kad vaikai gali būt iš jūsų atimti NET jei jie purvinais rūbais (ledus valgydami apsikleckino).

Rasa

Rasa portretas
Atleiskite ar toj musu lietuvoj valdzioj jau visai nieks neprotauja??

Ali

Ali portretas
jau siuncia "soc darbuotojus" i darzelius ir be tevu yra apklausinejami mazyliai. kas toliau?

jovaras

jovaras portretas
Kai pamatai kas vyksta su ta vaiku teisiu organizacija tai nezinai ka ir pagalvoti. Matosi kad alhogoliku vaiku jau nereikia nes tie naujieji "teveliai"atsisakineja ir pagal ju pageidavimus REIKIA is geru seimu. Todel ir kazkas is tos mafijos pranesa, kad va yra rami seima ir dar yra du vaikai ir geras biznis. Jeigu taip issiaiskinus tai pamatytume kad tai banditu gaujai priklauso vaiku teisiu giminaiciai, kurie net blogesni ir gal net neturintys patyrimo kaip su vaikais elgtis. Jau is to matome ,kad Krucinsku mergaite krate kodel jinai verkia o nemiega. Reiktu dar patikrinti ar nebuvo tie vaikai prifarsiruoti psichotropiniu vaistu. Kas dabar atsakys uz tu vaiku psichologine trauma.Kodel neapklausiami kaimynai, nepasikalbama su tevais.Jau Puse Lietuvos pilieciu pabego o dabar jau tvarkingos seimos negales gimdyti vaiku ,nes kazkokiems"teveliams" reikia pinigu pragyvenimui.

tro

tro portretas
Na istatymu 'kurejus' pirmiausia reiktu patikrint, nes ryskiai tokiu pievu blaivus neprikursi. Tai jeigu i darba gatavi eina, kokie namuose tasosi?

VYTAUTAS

VYTAUTAS portretas
IR DAR.SUKŪRĖ VAIKŲ ŽALOJIMO SISTEMĄ IR DARBAN PRIĖMĖ VISOKIO PLAUKO NUSIKALTĖLIUS.pASAK JŲ,KAD TIK PEDOFILŲ NEBŪTU.VISI KITI NUSIKALTĖLIAI TINKA.AIŠKINA,KAD NEŽINO.ISIDARBINTI Į KOKIA MAXSIMA,TAI GREIT JIE SUŽINO,AR TEISTAS,AR KOKIOSE AFEROSE DALYVAVO.O ČIA PRIE MINISTERIJOS DURNELIAI SĖDI DURNIŲ ĮJINGIA SAVO BIZNĮ KURIA.

VYTAUTAS

VYTAUTAS portretas
tos vaikmų išgamos sakė,kad šeimom yž vaiką moka beveik 900 eurų.globėjo alga 400 eurų.vadinasi,kada globoje 3 vaikai,tai globėjų nauda 2700 euru,plius atlyginimas 400.vadinasi tie globėjai gyvena penkiese už 3100 euru.Geras biznis sukūrtas saviems.Todėl tos gestapininkės taip stengiasi,kad saviems darbo ne trūktu.

Jovita

Jovita portretas
LT atsirado naujas būdas(seimo nariams aišku)gauti papildomų pinigėlių.Kuo didesnis kiekis vaikų auga valstybės globoje,tuo didesnės lėšos skiriamos jų išlaikymui,todėl pasitaikius progai,soc. atima vaikus

Ryta

Ryta portretas
Kas čia per nesamones toj šalelei darosi ka s vaikų teisių namus tikrina??ka ten idialai gyvena?nejuokinkit iš vis bet kas pabliurbe vaikus atima absurdas čia išvis toj Lietuvoj!džiaugiuosi kad vaikai mano iš čia išvažiavo...

Linas

Linas portretas
Auginu vienas 6 metu dukra.mergaitė viskuo aprupinta,lanko privačią mokykla,niekada nekėliau rankos prieš ją.esu ne šventas savaitgaliais būna,kad su kaimynu butelį padarom.tegul atvažiuoja"specialistai"pasisveikins su mano dviem staforšyrais ir su mano legaliai laikomu kovinių ginklu.

Ateis laikas.

Ateis laikas. portretas
Ateis laikas,kad tokias kaip Salaviciutes,Sakalienes ir kitas teis teismas,kaip uzaugs vaikai ,kurie atimti buvo.Jie padarys savo,uz kancias,kad atima nuo tevu ! Karma pasivys ,net 7 kartas. Atsiminkite ...

Anonimas

Anonimas portretas
Šalaševičiūte jau seniai tau laikas į pensiją,ir nenupezėk. Gal tamsta toms iškrypėlių gaujai priklausai.Varyk kuo toliau.O kaip pati gerdavai iki nukritimo,prisimink.Gal reikės paviešinti.Ir nelysk prie mūsų anūkų.Lauk

KODĖL NEGROBIA VAIKŲ

KODĖL NEGROBIA VAIKŲ portretas
IŠ TĖVŲ, KURIE VEDASI VAIKUS Į KAVINES , RESTORANUS KUR GERIAMAS ALKOHOLIS.......

Vita

Vita portretas
Yra daug tikrai probleminių šeimų ir tikrai daug moterų turinčių problemų su alkoholiu, jas būtina kontroliuoti. Kaimuose tokiose šeimose savaitgaliais vyksta siaubingos išgertuvės ir jų savaitgaliais niekas nestebi. Nors tokios šeimos ir ale stebimos iš jų niekas neskuba vaikų paimt.

mama

mama portretas
visuomene turetu zinoti ;o kas tos laikinai "isteigtos "seimos "besirupinancios 'atimtais is tevu[biologiniu] vaikais??? ar tai bedarbes seimynos tokiu budu uzdirbancios savo pragyvenimui? ar tai pedagogini ar medicinini issilavinima turintys asmenys ar tai atitinkamo VERSLO asmenys?? ar tai savanoriai dirbantys [uz ACIU] kaip sv.TERESe?? ar tie svetimi "teveliai" turi savo vaiku?ir kaip jie elgiasi ir atsipalaiduoja dirbdami toki sudetinga MOTINU TERESIU darba??? Lietuvos pilieciams svarbu zinoti ,,kas tie asmenys leidziantys priimti I savo namus pagrobtu per prievarta vaikus???kAS JIE?????

Anonimas

Anonimas portretas
Absurdas....

Tėvas

Tėvas portretas
Tai kodėl ši ponia neinicijuoja įstatymų pakeitimo draudžiančio pardavinėti ir VISUR reklamuoti alkoholį, bei poardavinėti jį maisto , ir vaikiškų prekių turinčiuose parduotuvėse ir prekybos centruose? Š... pamalti iš aukštų kėdž-ių visi mandrūs, oo smegenis savo pajudinti logikai , nėra sugebėjimų. Kiek dar ji savo kliedesiais šiurpins Lietuvą? Nesuprantu kas ją vis kur nors išrenka, kai ji manytina kaip kaulas gerklėje didelei Lietuvos daliai?

o tu

o tu portretas
Šalaševičiūte ar visus savo 70 metų tik vandenį gėrei?

Tėtis

Tėtis portretas
Tokios tarybinės stėrvos snukelis

...

... portretas
ACH: "Alkoholio vartojimas prie vaikų nėra draudžiamas įstatymu ar poįstatyminiais aktais", BET - Šalaš'ui tai nesvarbu, vaikų grobimo BIZNIS negali sustot, įstatymais nedraudžiama, BET - "Mūsų gestapininkės 'priims tinkamus POįstatyminius aktus' vardan vaikų (t.y., MŪSŲ) gerovės!". Taip kad nedera seimūnams dangstytis ESĄ pats įstatymas geras ("Gerais norais pragaras grindžiamas'), reikia GALVOT kas tą įstatymo 'gerumą' savo naudai panaudos. O dabartinėmis sąlygomis BŪTINA tą 'gerą' įstatymą ATŠAUKT (iškart pamatysit visas gyvates kurios it pašėlusios ims raitytis savo grobio netekusios),

As

As portretas
Gal yra kokie slaugos namai parai kad palikt vaikus nes per naujus metus visi bus ipiese ir dar kai tikrina vaiku teises ar vaikas neturi meliniu neva naudojamas smurtas patarimas jiem tegu tikrina vasara tada visi vaikai su melynem praskeltom lupom ir t.t gales visos lietuvos vaikus atimti bent keliem menesem globejam pliusas nes uzdirbs o tevam pliusas nereiks galvot kur vaikus det vasaros atostogu metu nes tevai dirba

Anonimas

Anonimas portretas
Tiesiog verda pyktis viduje Kokia mūsų LT parsidaveliu kraštas,o juk gyvename "Demokratinėje" valstybėje. Kaip kekšes parsidavėm amerikomams,su litu atsisveikinom,mat valstybė- BE SAVO VALIUTOS...OOOO dabar vaikai prasideda! Visus kurie prisidėjo prie šito parsidavimo,jums visiems mirties bausme reikėtų paskirti ! Be gailesčio ! Gėda,kad esu LIETUVIS. Gėda !

paskaitykit Delfio straipsny 2012,03,14

paskaitykit Delfio straipsny 2012,03,14 portretas
,,gelbekim vaikus ,,, --ten VLansbergio , apie salaseviciute parasyta ..........

AS manau

AS manau portretas
Man greit 80 -deimt.Tokios durnystes dar nebuvo.Tik prie Stalino ir Berijos zmones dingdavo nezinia uz ka.Bijojo protingu ,gabiu,kad neuzimtu ju vietas.O matyt dabartiniai bijo,kad neuzaugtu gerais zmonemis vaikai.Ima vaikus is normaliu seimu,o kur girtauja,smurtauja neima.Juk rode ziema visi girti bene metuku vaika motina aprekia ,o sese fotografuoja.O ar ateme tuos vaikus.???Paaugliu gaujos siauteja ,o ju suvaldyti nera kam.Tevai negalejo ju aukleti.

tam --pransjuzas ,,,prisimink savo jaunas dienas......

tam --pransjuzas ,,,prisimink savo jaunas dienas...... portretas
girtam stovy negryzdavo namo , kur prisipusdavo ten apsimyzus ir guledavo ,kol issiciuchindavo...

Petras

Petras portretas
Na taip,atimti tai jie greitai sugeba,-be teismo sprendimo,be jokio aiškinimosi,su policija atvažiuoja,ir atima.o kur garantija,kad atimtas vaikas nepapuola į pedofilų rankas??ir apskritai,kas nors tikrina šitų “speciališčių” blaivumą darbo vietoje??manau,kad jei pradėtų tikrinti,tai reikėtų jiems užsidaryti..

Migrantei

Migrantei portretas
Šįkart ten Šalaševičiūtė, ne Širinskienė.

Oksana

Oksana portretas
Prancuzijoje net po taures vyno galima vairuoti o cia lietuva cia greiciausiai vaikus atims :)

Migrante

Migrante portretas
Daug metu dirbu aukle Anglijoje,matau kaip pas seimos vaikus,su kuriais dirbu,ateina kiti vaikai pazaisti ateina ir ji mamos IR ZINAI SIRINSKIENE JOS ISGERE PO TAURE VYNO. IR KUR PROBLEMA juk ne po bonka. Naikinti reik tokias vaiku teises JEI NEATSIRANDA PROTINGU ZMONIU DIRBTI. O SEDI PRIPERSTOSE KEDESE TOKIOS KAIP SIRINSKIENE PLAUNA PINIGUS NORS GALVELES TUSTUTELES. BET LIEZUVIS TRIMETRINIS SKIESTI SUDA.

lile

lile portretas
vasara buvome pas draugus GB. Link vakaro seimininkai padare grilio svente. Visi susedome prie stalo. Seimininkas paklause ka gersime. Mes uzsisakeme raudono vyno . Jo dukra keturiolikmete uzsisake taure balto vyno , o sunus septyniolikmetis kaip ir tevas gere is dideliu tauriu alu. Daugiau nei balto vyno dukrai nei alaus sunui tevas nepasiule. Vaikai auklejami kulturoje.

Profsajūzas

Profsajūzas portretas
Prisimink pati savo jaunas dienas...ir kokiam stovyje grįždavai namo. Pagal dabartinius įstatymus ir anų laikų gyvenimo būda dabar visi būtume bevaikiai. Bet užauginom, gerai išauklėjom, išleidom į mokslus, paruošėm gyvenimui.

nnisan

nnisan portretas
O kaip sulaikys zmones nuo migracijos vot ir surado bjauru buda vaikus atimt o kur istiesu reikie tevai pijuokauja net neziuri juk jie vistiek niekur neisvazuos

nukvakus si salasevyciuce iki absurdo

nukvakus si salasevyciuce iki absurdo portretas
stai kada tokios pusdurnes socialistes kurpia su savo ismyztom smegenelem istatymus ---turim totalu bordely valstybeje.... vyt velniop visas pusdurnes ir dar sunimis uzpjudyt

Rapolas

Rapolas portretas
Primena 1917 metus Rusijoje, kai vyzotas muzikas gavo sautuva.

Tadas

Tadas portretas
Jo lai nuvaro prancuzija pilna vaiku baruosia ir geria vina kas do bliat nesamone ne lietuva o sernobelys
 • Skelbimai
 • Pranešk
  naujieną
 • Portalo
  svečias
 • Klausk
  specialisto
 • Diskusijos
 • Orai
 • TV
  programa
 • Pažintys
 • Žaidimai
 • Horoskopai
 • Naujienlaiskis
 • RSS
 • Facebook
 • Twitter

Galerijos

Daugiau straipsnių