Prezidento suburti ekspertai siūlo mažinti galimybių paso reikšmę: jis saugumo nebegarantuoja

Grįžti į straipsnį

Tam išgamai paskiepytam "Uzdaryt..."

Tam išgamai paskiepytam "Uzdaryt..." portretas
Tave ,išsigimėli fašiste, pirmą ketvirčiuot reikia. Visų skaitmeninio fašizmo rėmėjų galvos ridensis grindiniu. Masonų centrinės globalistinės valdžios pakalikai bus padžiauti ant šakos. Ateis šviesos laikas. Jau ne už kalnų. Valdžios išdulkintos avys genomodifikatu kažkada atsikvošės, tik bus jau per vėlu.

To - uždaryti kelius...

To - uždaryti kelius... portretas
Tamsta laikas sodinti į narvą, nes tu tapsi mutantiniu zombiu - išsigimėliu. Mes nesiruošiame maitinti išgamas globalistus ir farmacininkus. Mūsų stiprūs imunitetai, mes sveiki be debilinių pasų, mes nebijome ir džiaugiamės gyvenimu. Visiems neskiepytiems stiprios SVEIKATOS!!!!!!!

Senolė

Senolė portretas
Ką gi, Prezidentas nori būti populiarus ir su ekspertais nesupranta, kad virusas už juos kur kas protingesnis.

AK

AK portretas
Juokai vieni, tūkstantiniai susibūrimai, nuotraukose pozuojama be jokių ten kaukių, visiems dzin, o jie prie prekyvietės sargais kažką žada išlaužti. Tas pasas tik iliuzija, kad kažkas saugiau, savęs apgaudinėjimas.

Cha

Cha portretas
dar vienas yrodymas kad dabartinėje situacijoje ir būdamas bankomatu (t.y. neturinčiu politinės patirties bankininku), mūsų Prezidentas puikiai susitvarko su realybės suvokimu ir žino kur reikia kreiptis jeigu reikia:D)

na

na portretas
labai gerai, kad atskyrė vekserius, nes jie ligos nešiotojai SEL koncertai brangiau jiems negu sveikata...malasi po akropolius čiaudo kosėja...nuo vekserių gydymo reikia ir pradėti...ereliai juk jie su Armonaitės paseliu..o ta juokiasi, kad gardus užtvėrė. Maladiec Armonaitė dar į VI ir IX forto teritorijas tokius suvaryti, kad nenešiotų bacilų tegul ten džiaugiasi su GP

Uzdaryt visus kelius neskiepintiems

Uzdaryt visus kelius neskiepintiems portretas
Isigimeliams..

tai

tai portretas
Be Gtaško, oi Gpaso jausiuosi nesaugiai, juk dėl tris kartus sušvirkštė tirpalo į makaulę.

Na pagaliau :)))

Na pagaliau :))) portretas
Pasigirdo protingų ekspertų balsai . O Šimonytė su Dulkiu ir Armonaite tegul eina ....:) Pati blogiausia Šimonytės vyriausybė !!!

to aš

to aš portretas
matosi, kad išdulkintas

as

as portretas
Pasiūlė ir prsnigo, atėjo Šimonytė su šildytuvu ir ištirpdė sniegą taip pat kaip ir visi pasiūlymai kaip ir ką daryti nuleisti į unitazą, nes tik ji viena su Dulkintoju žino kaip Dulkint visuomene.
 • Skelbimai
 • Pranešk
  naujieną
 • Portalo
  svečias
 • Orai
 • TV
  programa
 • Žaidimai
 • Horoskopai
 • Facebook
 • Twitter
 • RSS

Galerijos

Daugiau straipsnių