Praslysti – beveik neįmanoma: policija pradeda naudoti lazerinius greičio matuoklius

Grįžti į straipsnį

Juokdariai

Juokdariai portretas
Sekantis pirkinys nuotolinė promilių kamera? :DDDD

xD

xD portretas
Važiuojam publika, dar vienas aparatas išlaikysiantis Lietuvos "policiją". Ne gana to, kad trikojus slepiam už medžių, tvorų, gatvėse priparkuotų mašinų, dabar pirkime lazerinį matuoklį, nebloga investicija - verslas klęsti. Gal ir atlyginimus pradėkim mokėt kompanijoms, kurios kuria šiuos prietaisus, o ne "policininkam", jei juos galima taip vadint, kurie miega mašinose šalia matuoklių? Kosmosas xD Toliau rašykim protokolus Lietuvos piliečiam, nes juk reikia gaut premiją, o patys naudokimės savo privilegijomis baudų išvengt (nesuskaičiuočiau ant pirštų kiek tokių "policininkų" naudojasi savo spec. tarnybos švyturėliais apvažiuoti greičio matuoklius, šviesoforus, kad galėtų pasilepint McDonalds pietų pertraukos metu). Lietuvos oligarchų departamentas.

Rr

Rr portretas
Reketininkai susikiskit savo lazerius sau ipuzpakali jus ne policininkai ,bet patys slyksciausi ruskiu mentai

Ach

Ach portretas
Geriau kelius tvarkytu, skirtu pinigu, nes keliu bukle arteja prie ruskyno keliu lygio, - bet matomai istaske valdziazmogiai pinigus, ir liko tik ant nauju matuokliu,

Česlovas

Česlovas portretas
Greičio ribojimai likę nuo rusų laikų, kai Volga buvo prabanga, važinėjo partijos šulai, kitiem žiguliukai ir moskvičiai, darbininkams zazas, dabar technika kita, o ribojimai tie patys. Policija dirba milicijos metodais, visokie trikojai, aštuonkojai, lazeriai dirba ne avaringiausios vietose, o ten kur galima pinigą išpešti.

Išsiaiškinkime koks matavimo tikslas-pasipinigauti,ar saugum

Išsiaiškinkime koks matavimo tikslas-pasipinigauti,ar saugum portretas
Viskas būtų gerai ,jeigu amtuotų greičius ten ,kur daug mokyklų, prekybos centrų- dabar išskirtinai "darbuojasi " prospektinėse gatvėse, kur irgi neaišku kodėl greitis nepadidintas.

Kada

Kada portretas
Prades pirkt radarus kurie fotkina nesilaikancius atstumo, is tikro, tiesiog sedincius ant siknos, nes jie kaip patys sako "neturi kantrybes", bet tures kantrybes pildyt ivykio deklaracijas ir vezt remontuot masinas, arba kelis metus vaiksciot i teismus jei baigsis kur kas liudniau. Is tikro, kam juos pirkti, juk pazangios lietuvos ket net nera reikalavimo, kokio minimalaus atstumo privalu laikytis, tai ir nubaust nera kaip.

uz kalbejima

uz kalbejima portretas
su telefonu vairuojant reik bausti ne maziau 100 eur i tai jei tik pirma karta nusizenge ,uz pakartotinai jau 200,

kaunietis

kaunietis portretas
Pagrinde telefonu uz vairo kalbasi moterys.

Aldona

Aldona portretas
Puiku, užteks kelių gaideliams lakstyti. Ir baudas didinti reikia...

Senolis vairuotojas

Senolis vairuotojas portretas
Labai pagelbes sitie prietaisai zmoniu saugumui,bus isgelbeta ne viena gyvybe! Keliuose daug naglu greicio virsytoju- reikia nepaisencius taisykliu bausti didesnesmis baudomis , o policininkui nustaciusiam pazeidejus- skirti premijas! Tai ne policine vakstybe, bet geroves ,pilieciu saugumo valstybe!

Tindi rindi

Tindi rindi portretas
Na tik nereikia apie prevencijas kalbėti- viskas dėl biudžeto surinkimo. Taigi sveiki atvykę į policinę valstybe…

Rokas

Rokas portretas
Visi pazeidimai turi buti uzfiksuoti vaizdo kamera, tada yra tikras irodymas. O ne taip, maciau kad tu kalbejai telefonu, nors telefono isvis nera automobilyje.

Už portretas
tokius rodarus bausti visus paźeidėjus, labai gerai

Lėtaeigis

Lėtaeigis portretas
Xuinia,antiradaras jama.

Nieko naujo

Nieko naujo portretas
Tik biznio schemų tobulinimas.Techninių priemonių gausybė,kelio ženklų barstymas kur reikia ir kur nereikia nesibaigia,o pagrindinis saugaus eismo priemonių efektyvumo rodiklis-avaringumas su ženkliais techniniais-materialiniais nuostoliais ir eismo dalyvių žūtimis-jau treti metai iš eilės tik didėja.

Sviesoforas

Sviesoforas portretas
Kada kelius tvarkys, eismo juostas zymes, sviesoforus, zenklus tvarkys? Tik baudos ir pasipinigavimas terupi…

Tai kokia policijos paskirtis ?

Tai kokia policijos paskirtis ? portretas
Užkardinti pažeidėjo veiksmus ? ( pamato pažeidėją, sustabdo, nubaudžia ) Ar tik fiksuoti pažeidėjus neužkardinant jų daromo pažeidimo ir galimų pasekmių, tačiau neužmirštant automatiškai pateikti protokolą su bauda už kelių dienų ? Policija aplamai pradeda dirbti tik dėl baudų, o ne dėl saugumo kelyje.

fas fas

fas fas portretas
jei mentai nenori pasipinigauti kaip raso, kodel tada pasislepe uz krumu tupi su sitais?

Kęstutis

Kęstutis portretas
Galetu miesto ribose didesnes patrulio pajegas skirti kas stovi po neleistinais zenklai arba prekybos centru aiksteles prie geltonos linijos.. tai masinis reiskinys o kontroles jokios

Juozas

Juozas portretas
Kad valdžia taip stropiai imtų duobes keliuose lyginti, ar pirktų įrangą visokių šulinėlių dangčių sulyginimui su asfaltu- būtų daug AČIŪ. Dabar gi tik žmonių teroras, kai aplink ir taip užtenka išbandymų. Gal pastebėjote, kad dabar ypač suaktyvėjo visi valdininkai- tik bausti, bausti, bausti...

Panevezyje

Panevezyje portretas
kasnakt autolenktynes be duslintuvu iki paryciu. Be iseiginiu,jau ketvirti metai! Kur tie jusu visagaliai pareigunai!? Tiksliau,kiek pas juos kainuoja metinis nematomo ir negirdimo abonementas!??

Dar viena

Dar viena portretas
dirva aferoms... Vairuoju imones automobili su sekimo iranga. Jau niolika kartu teko siusti trekus,kur realiai buvau tuo laiku,kai atsiuncia baudos pranesimus is visai kitu vietu. Baudas anuliuoja,bet atsiprasyti - matyt nesusipras niekada... Ne kiauliu protui :-(

Irena

Irena portretas
Pagaliau!!!

Ble fass

Ble fass portretas
Nuo voronos kiruso mirė daugiau, nei už vairo per visą auto istorija. Perteklinės pastangos vergvaldžių..

Trikojis \\\\\.../////

Trikojis  \\\\\...///// portretas
Apkarpys kelių gaidžiams sparnelius.Šaunu.
 • Skelbimai
 • Pranešk
  naujieną
 • Portalo
  svečias
 • Orai
 • TV
  programa
 • Žaidimai
 • Horoskopai
 • Facebook
 • Twitter
 • RSS

Galerijos

Daugiau straipsnių