Popiežiaus vizitas į Lietuvą valstybei kainuos apie 1,75 mln. eurų

Nik

Nik portretas
Nesukprantų kam jam važiuoti į Lietuvą. Jeigu joje neliko nieko švento. Greiciausiai pasiimti % nuo baznycios surinktu pinigu is gyventoju.

mociute

mociute portretas
geriau tuos pinigus skirtu sergantiems vaikams.

o ir Lietuvoje

o ir Lietuvoje portretas
girs islamų religiją???

> Cha cha cha

> Cha cha cha portretas
O galima būtų sužinot kodėl Putinas turėtų bijot Popiežiaus? Nes man kažkaip sunkiai rišasi tamstos logika šiuo klausimu...

>Algis

>Algis portretas
Po Popiežiaus vizito niekas daug nepasikeis, tik dar ilgai sklis baimės smarvė iš Striukio Putino kelnių, kurią Lietuvoje intensyviai platins Putino subinlaižiai.

ALGIS

ALGIS portretas
Ir kas po to vizito pasikeis , tuos pinigus geriau būtumėt skyrę maltiečių sriubai - būtų nauda , o dabar bus išmesta kaip į balą .

Cha cha cha

Cha cha cha portretas
as uz rublius dirbu

to>> cha gha cha

to>> cha gha cha portretas
Ar vaistukus isgerei nuo sizofrenijos?

Cha cha cha

Cha cha cha portretas
Įvarė Dievo baimės rusų mafijos bosui Striukiui Putinui Popiežiaus vizitas į Lietuvą. Įš baimės ir tikėdamasis atgrasinti Šv.Tėvą nuo vizito į Lietuvą, Striukis Putinas suskubo pakelti, nušveisti ir paruošti atakai savo aprūdijusius branduolinius “Iskanderus” Kaliningrado srityje (žiūr.apie prasidėjusios pratybas su “Iskanderais” Lietuvos pašonėje).

to Cha cha cha

to Cha cha cha portretas
o durneliams, berečių nuspaustais smegenais, nieko daugiau ir nebelieka, kaip tik visur Putiną, Kremlių ir Maskvos ranką matyti..

Cha cha cha

Cha cha cha portretas
Putino subinlaižiai Kremliaus nurodymu aktyviai užsiima "aukščiausio lygio dalbajobizmu" Mafijos bosui Striukiui Putinui labai nepatinka Lietuvos pagerbimas Popiežiaus vizitu. Tai blogiau už dūrį į minkštą vietą.

aukščiausio lygio

aukščiausio lygio portretas
dalbajobizmas.. Daugiau neturiu ką pasakyt. Kas mums iš to vizito? Yra žymiai reikalingesnių dalykų tokiam finansavimui.

Spektaklis

Spektaklis portretas
Manau,kad jeigu Popiežius žinotų kiek kainuoja jo vizitas ir kad žmogeliai turi mokėti,tikriausia nevažiuotų.Antra,kodėl už jo vizitą turi mokėti visi,lai moka tie,kas jį pasikvietė ir tie,kam labai reikia jo atleidimo,tai yra dideli nusidėjėliai.Pragyvenimas pastoviai blogėja,o pinigus švaistome į visas puses.Kas tokią politiką sugalvojo ir ją vykdo?

idomu kiek skirs lietuvos

idomu kiek skirs lietuvos portretas
vyskupai? vyskupai gera proga tures gerai pabaliavot ta jie tai tikrai megsta patikekit

Kai lanesi pop.Jonas Paulius II

Kai lanesi pop.Jonas Paulius II portretas
i misias buvo kvietimai su nurodytu sektoriumi vieta ir galejai rinktisbuvo planas.dabar musu"protingieji vyskupai" sugalvojo registracija,kyla klausymas kokiu tikslu registruojami zmones? bus sekami,ar tikrinami kaip suprast? tikras sovietmetis registruoti ir sekti.aiskina kad net kudikius reikia registruoti misioms.mat nori zinot kie"k knyguciu bukletu misioms spausdinti" kam tos knygutes ? visi zmones moka melstis,nereikia cia lias,lia geriau pasakykit teisybe kokiu tikslu renkat informacija????

Anonimas

Anonimas portretas
Kas pasikeis ,jei jis neatvyks,vien tik pliusiuka pasideti ir pasigirti ,kad jis buvo.Suprasciau ,kad jis atveztu pinigu ,o dabar mes taip ir vargsim ,kai svaisto pinigus ir rekia ,kad ju nera.

durnių laivas

durnių laivas  portretas
tai ar tai mokesčių mokėtojai turi išlaikyt tokį kriepalį tam yra katalikų mafija kuri nemoka mokesčių

neda

neda portretas
Ar Popiežius važiuos ar ne, pinigų daugiau vis vien neatsiras niekam. Geriau pažiūrėkite kur mūsų išrintieji taško juos. Popiežius yra tik niekis .Dabar Karbaukio pagnybę reikia garbinti. Pasižiūrėkite kokios sumos ten išleidžiamos?

...

... portretas
Čia su visais 'otkatais' ir su 'otkatais' nuo 'otkatų'?..

Algys

Algys portretas
Reiks Popieziui laiska parasyti,paaskinti jam kiek skurdziai Lietuvai kainuoja jo vizitas,kad geriautegu nevaziuoja

Kas savrbiau?

Kas savrbiau? portretas
Paprasta matematika: karts nuo karto (visa laimė, kad retai) į mass media priemones išlenda straipsniai apie sunkiai sergančius vaikus, kurių gydymui reikia keliasdešimt ar kelių šimtų tūkstančių eurų, o tėvai neturi... Taigi, tėvai neturi ir galimybės išgelbėti savo vaikų... O dabar paskaičiuokit kiek tokių vaikų galima būtų išgydyt už tuos nelemtus 1,75 milijono? Ir kas jums, besivadinantiems tikrais katalikais svarbiau: vizitas ar vaikai? Kada nors apie tai bandėt pagalvoti? Pabandykit. Iš pradžių galvot būna sunku, bet kai kurie įpranta ir jiems pradeda patikt pamąstyt karts nuo karto. Tik tokie, kaip taisyklė į bažnyčios glėbį nelabai grįžt nori...

Atsakymas 3 x chi ir 3 x cha

Atsakymas 3 x chi ir 3 x cha portretas
Niekas nereiškia susirūpinimo tegu jo turas kainuoja nors ir milijardais, tas yra nesvarbu. Klausimas yra kitas - kodėl už svetimą "tūsą" turi mokėti tie, kuriems tai visiškai neaktualu? Ir prie ko čia Putinas su Rusija? Pacituosim 3 x cha : "Ši net nieko nelemiančiam sportiniam renginiui (futbolo čempionatui) išleido dešimtis milijardų eurų Gal galit, gerbiamasai bent iš akies "primesti" kiek žmonių stebi čempionatą gyvai (jau nekalbant apie TV transliacijas visame pasaulyje) , ir kiek kartų mažiau žmonių apskritai žino, kad pats didžiausias krikščionis apskritai atvyksta į ne mažiau nei Rusija nustekentą Lietuvą? Tai kuris įvykis svarbesnis? P.S. Jei tamstai tas vizitas labai svarbus - jokių problemų - susimeskit į kokį nors fondą, ir tegu popiežius čia nors ir gyvena, jei tie, kuriems jis yra kažkas daugiau negu pagyvęnęs žmogus taip norit...

Chi chi chi

Chi chi chi portretas
Vargas dėl proto Putino subinlaižiams. Neradę būdų kaip sumenkinti Popiežiaus vizitą į Lietuvą, reiškia didį susirūpinimą dėl Popiežiaus sutikimo išlaidų.

tai

tai portretas
tiesiog pasityciojimas is serganciu vaiku ir seneliu kuriem /valdzia/ gaili pinigu kai visokiem pobuviam si mafija nesiskaito ir zarsto savo malonumui ir /prestizui/ pries europos P..idarus ir kt. briuselio atstovus.GEDA

Cha cha cha

Cha cha cha portretas
Gėda valdantiems “profesionaliems idiotams” tesugebėjusiems šiam pasaulinės reikšmės įvykiui skirti viso labo tik 1,75 mln. eurų. Jų vadovaujama Valstybė save parodė žemiau vieno vidutinio verslininko galimybių lygio. Tai mūsų šalies prestižo atviras žlugdymas. Pažiūrėkit į Putino mafijos nustekentą Rusiją. Ši net nieko nelemiančiam sportiniam renginiui (futbolo čempionatui) išleido dešimtis milijardų eurų. O, čia iškilmingam viso pasaulio katalikų vado sutikimui suknistas milijonėlis. ….Gėda!

NA IR KURIEMS VELNIAMS REIKALINGAS

NA IR KURIEMS VELNIAMS REIKALINGAS portretas
sis Popizius uz 1,75 mln.euru lietuvoje ??? geriau vaiku globos namams skirkit sias lesas...

Negi kažko negalime kukliai - kaip Dievas moko

Negi kažko negalime kukliai - kaip Dievas moko portretas
O kam tokie pinigai?????Priėmei kukliai Dievo tarną, maistas normalus irgi tiek nekainuoja. Ir jo kaip Lansbergio saugot nuo žmonių nereikia - neprisišikęs. Tai iš kur kosminė kaina.

Komentaras Netikinciui

Komentaras Netikinciui portretas
Apgailetinas zmogau! Tai ka Jus rasote telieka Jusu sazinei bei Dievo teismui

netikintis

netikintis portretas
tai jo paskui nėra iš ko vaiko pinigų išmokėt,pensijas pakelt,tai kam iš viso šitas "kriošena" čia reikalingas... tegul moka tie kam svarbus šitas nupezes diedas,nesupranta liaudis,kad didžiausius pinigus plauna per visokius religinius dalykus,o varge,vargeli-pisa protą durniems,o tie jam eis padurkus laižyt... nėra tikėjime tiesos,tik tamsuoliai ,nesusigaudantys kas vyksta ,gali tikėti... tai savotiška mafija...

Anti

Anti portretas
Religija smugdo valstybe.

...

... portretas
Dalai Lama AUKŠČIAU, o kaip jį priėmėm?

Vladas

Vladas portretas
Ačiū Dievui,kad jis retai rodosi,nes nuautu,, kelnes" Lietuvai.Turėtu susimokėti tos organizacijos,kurios kviečia.

Anonimas

Anonimas portretas
Dauguma lietuviu deda skersa ant sito pedofilu sventaji teveli. Kodel musu mokesciai eina apmoketi personu NON GRATA visita i Lietuva. Tegul apmoka jo bosai is Islamo Valstybes ar Saudo Arabija. Zydokrikscioniu popiezius - SETONAS, VELNIAS, LIUCIFERIS, . Viskas pildosi pagal Mikaldos pranasystes. ......,,IR ateis i Zeme SETONAS popieziaus pavidale, ir ....garbins zmones lytinius issigimelius, niekins seima ir naudos vaikus savo slykstiems darbams, melsis auksui ir nekes zmoniu. Bus tyciojamasi is tu kurie sirdyje tiki i DIEVA, TIESA, turi SAZINE. Jie bus teisiami ir zudomi ....

arta

arta portretas
Tuoj vel komentaruose pjautynes tarp Kauno ir Vilniaus prasides,kai vilenski suzinos kad jiems skirta 109Teur,o Kaunui 163Teur.....

Agnostikas

Agnostikas portretas
Nelabai suprantu, kodėl už vienos iš religijų "galvos" vizitą turi mokėti visi Lietuvos mokesčių mokėtojai? Tie, kam tas vizitas kažką reiškia - jie tegul jį ir apmoka. Juk už bet kokį šou moka tik tie, kas tą šou žiūri. Bažnyčia gali pardavinėt bilietus ( ir tai tikrai nebus labiausiai nuo bažnyčios tikrųjų funkcijų nutolusi veikla)ir kažkiek surinks. Kiek truks - gali pridėt iš savo iždo. Juk tai jų viršininkas... Man, kaip, manau, ir ženkliai daliai Lietuvos žmonių, tas vizitas - kamerinis tikinčiųjų krikščionių bendruomenės reikalas. Tai jie tegu ir moka už šitą šou...

...

... portretas
Tai negi rubliais reikia? :s

Štai taip

Štai taip portretas
Popiežiaus vizitą Lietuva eurais matuoja.

Anonimas

Anonimas portretas
pinigu taskymas, ne kitaip...
 • Skelbimai
 • Pranešk
  naujieną
 • Portalo
  svečias
 • Klausk
  specialisto
 • Diskusijos
 • Orai
 • TV
  programa
 • Pažintys
 • Žaidimai
 • Horoskopai
 • Naujienlaiskis
 • RSS
 • Facebook
 • Twitter

Galerijos

Daugiau straipsnių