Pasirengti viskam, bet nepasiduoti šantažui: ar Lietuva ir Lenkija nepaliktos kariauti vienos?

vidmantas

vidmantas portretas
Ta ES , BB dejo ant Lietuvos ir Lenkijos , ir Amerika des kai kils rimtesne gresme , o Mes (politikieriai) ir toliau soksim pagal ju dudele , juk savo nuomones "neturim" , pirmai sokom pagal TSRS dabar ES.

Lietuva.

Lietuva. portretas
Negriaudinkite savo vaikais. Tokius pinigus sukišote sukčiams ir Lukošenkai, kad gyventumėt iš pašalpų. Juk jums nereikia nei Lietuvos, nei Lenkijos. Tik Vokietijos kuri pašalpomis jūs išlaiko. Merkel kalčiausia .Ji prisikvietė . Užteks visiems vietos. Tegu dabar ir pasiima ,o ne ant mūsų galvų juos čia krauna. Mes turime ir savu bėdų.

Anonimas

Anonimas portretas
europa turejo sumoket mums uz siena nes per musu siena begs jie i europa,mums sunkiausia ir lenkams,mums nereikejo tu 4000tegu pasima europa

ČIURKOS IE ALŽYRAS

ČIURKOS IE ALŽYRAS portretas
Idomu nuo kada Lietuva ir Lenkija ir visas pabaltis yra idomus eurpai tikrai? Prancuzams su savo alziriečiais, Švedams kur vien čiurkos gyvena ir kitos šalis..Paliko tada ant ledo,paliks ir dabar.tik pinigus išmėtėm.

Vasia iš maladečno

Vasia iš maladečno portretas
Obana, jau bulbašai prabudo. škac į savo burliokyną

Kęstas

Kęstas portretas
Ar Lietuva ir Lenkija nepaliktos kariauti vienos? O jos ir nekariauja. Vaikų žudymas šalčiu ir vandens patrankomis nėra karas. Kai tik Minskas susitars su Berlynu dėl mokesčio už pagalbą migrantams, mūsų valdžiai išeis visi bezda-lai, ir baigsis tas tariamas karas. Nuorodas ir platesnį aptarimą galima rasti, guglinant žodžius apie mokslą-studijas-ekonomiką.

AŠ portretas
ES manau nelabai ten susirinkusiems rūpi tie migrantai. Seniai būtu pakeisti nutarimai ,kad juos išsyk siūsti į savo šalis. Ir seniai būtu susitarta dėl jų priėmimo kurie jau Lietuvoje ar Lenkijoje. Ten sėdi ir tik algas ima. Tokia mano nuomonė.

Viktoras Šneideraitis iš Šilutės.

Viktoras Šneideraitis iš Šilutės. portretas
Balta Europos rasė turėtu būti dėkinga, kad prie jos rytinių sienų yra tokios valstybės kaip Lenkiją ir Ukraina kurios GINA Europos baltas tautas nuo juodašiknių barbarų ir rusiškų putlerio išsigimelių. Nes pačios Europos tautos sau ant spandų išsirinko RASISTINES ,,vyriausybes", Ir šios Europos RASISTINĖS ,,vyriausybės" nuolaidžiaujant jų šalyse baltiems dundukams NAIKINA balta rasę įsileisdamos į savo teritorijas juodašiknius barbarus. Šie juodašikniai barbarai veržiasi į Europa nes žino, kad RASISTINĖS ,,vyriausybės" išlaikys juos baltų žmonių sąskaitą. Na o jiems juodašikniams NEREIKS NIEKUR NIEKO dirbti, nes jos išlaikys balti žmonės, o jie galės savo BANDITO alacho garbei nebaudžiami ŽUDYTI tuos kam sėdi ant sprando.

tam taigi

tam taigi portretas
tokios grupelės tai tik lašas jūroje. Sudirbo normalią šalį tai jankiai o suda dabar minkyt reikia visiem kas pakliuva

DEBILAI VALDO LIETUVĄ

DEBILAI VALDO LIETUVĄ portretas
ŠIS SEIMAS IR VYRIAUSYBĖ... Šlykščiausia ir nekompetetinga per visą Lietuvos nepriklausomybės trisdešimtmetį. O baisiausia, kad to marazmo pabaigos nesimato galo. Konservai suleido niekšiškus šaknis gyliai jėgos struktūros, žiniasklaidos, teisėsaugos (jeigu ją galima taip pavadinti) srityse. Liko paimti tik Prezidentūrą. Tuomet jau pasimatys pilnas landsberginis terorizmas visose srityse. Lietuvos piliečiai - atsipeikėkite. Jeigu dar norite bent krislelio demokratijos ir teisingumo - vienykitės prieš Lietuvos kenkėjus - landsberginę šutvę.

Kęstas

Kęstas portretas
Landsbergio anūkėliui ir jo komanduojamoms Šimonytei su Bilotaite: Užsigavote, kad Vokietijos kanclerė neinformavo jus apie pradedamus pasitarimus su Baltarusiją, liečiančius Lietuvos sieną? Be reikalo. Jei jūs gerai tvarkytumėtes su mūsų siena, tai galėtumėte užsigauti. Dabar gi jūs taip tvarkotės, kad visas pasaulis su siaubu stebi prie mūsų sienos šalančius, badaujančius, sergančius, šunų kandžiojamus ir mirštančius žmones. Galvojote paslėpti žvėriškumus, uždrausdami pašaliniams pasirodyti prie sienos? Naivu. Visa pasaulis mato iš Baltarusijos pusės jūsų nusikaltimus Lietuvoje. Jūs darote gėdą visoms civilizuotoms šalims. Esate neverti civilizuotų žmonių vardo. Gyvenate po Vokietios sparnu, parazituodami Vokietijos pinigų dėka. Todėl Vokietijos kanclerė ėmėsi tvarkyti Lietuvos sienos reikalus pasitarimuose su Baltarusija. Sprokite iš pasiutimo. Seniai laikas. Nuorodas ir platesnį aptarimą galima rasti, guglinant žodžius apie mokslą-studijas-ekonomiką.

taigi

taigi portretas
Eikit, eikit, tik prieš kelias dienas į okupuotą Iraką išvyko grupė Lietuvos "misionierių".

Eikit tik..

Eikit tik.. portretas
,,..ką Lietuvos ir Lenkijos kareiviai veikia IRAKE ir AFGANISTANE..":D) Ten veikė Amerika. O mūsiškius buvo pasikvietę tik dėl vaizdo - neva ne jie vieni ten perversmą gamina. 20 metų sėdėjo o paskui tik pyst - susirinko žaislus ir ate.Nusibodo, įkyrėjo, einu namo, pasiuskit..:D).Na o siūst į ,,tarptautines misijas"lietuvius pradėjo žymioji mūsų kovotoja, buvus karo ministrė Raselė Juknevičienė.Jai daugiau už visus reikėjo jan kiams liokajiškumą rodyt

manau

manau portretas
Irakas nepasidavė okupantams, bet buvo nugalėtas usa pl lt ir kitų agresorių, taip kad nėra reikalo verkti, kad irakiečiai priversti bėgti nuo okupantų ir žudikų.

pastebėjimas

pastebėjimas portretas
Pradėkime nuo priežasties, nuo pradžių pradžios - ką Lietuvos ir Lenkijos kareiviai veikia IRAKE ir AFGANISTANE, kad jų gyventojai priversti bėgti iš savo Tėvynės?

Kęstas

Kęstas portretas
Pirmieji lašai pinigų, užplūstančių Baltarusiją: "Europos Sąjunga pareiškė, kad atsiųs beveik 800 000 JAV dolerių humanitarinei pagalbai Baltarusijai. "Europa yra žmonių pusėje, įstrigusių prie sienos su Baltarusija", - socialiniame tinkle "Twitter" parašė Europos Komisijos pirmininkė Ursula von der Leyen." Nuorodas ir platesnį aptarimą galima rasti, guglinant žodžius apie mokslą-studijas-ekonomiką.

o

o portretas
reikia tautom vienytis ka parode Austrijos pajegos palaikancios tauta to reiketu visai europai tik be briuselio vasalinio reikalavimu kurie grindziami bilsoros pinigais ir tai jau aisku nes visi A valdziazmogiai tai ju islaikomos marionetes vykdancios fasistyne diktatura prievartyniu marmalu prie kurio susitykimo bidon su putka ir sis tapo marionete ======

tam reikia

tam reikia portretas
na na...Ar neperriebiai nori? Gal nežinai kad tokie kaip Lukašenka tik ir laukia kadda viskas pradės skilti byrėti ir ateis laikas kai bus galima viščiukus po vieną, po vieną nuknackint?:D) Manau svarbiausia dabar yra atidžiai žiūrėt Lietuvos naudos, tvarkytis valstybėje ir daugiau nedaryti tokių kvailysčių kokių pridarė mūsų ministrai ir politikai. Čia jau ne vaikų žaidimai, čia jau galima prisidirbti taip kad pareis ne tik nuostoliai bet ir nepataisomi pokyčiai...Ne be reikalo sakoma kad ,,kaip pasiklosi - taip išmiegosi":D)

Aišku kaip dieną.

Aišku kaip dieną. portretas
Didžiausia politinė klaida konservatoriai su savo kiršinimo politika ir vienas iš jų pats Kubilius,juos pasodinus ant savo užpakalio(pradžiai Merkel)situacija kažkiek normalizuotūsi.

reikia

reikia portretas
vienytis eurotautoms nekreipia nt briusloimo ir valdziagyviu vasalinio pritarimo jav santazui kuri deja jie vykdo ir su savo pilieciais ejom baltijos kely tai siandien siulau jungtis i europos kelia be jokiu fon de lyven diktaturos kuri atsiunciama is vakaru pradekim bendraut su lenkais vengrais cekais latviais estais austrais nes pa staruju jegos strukturos susivi/enijo su tauta ir siuo z ingsniu privaletume visi drauge eit tai butu jega priespastatyta siai fasistynei diktaturai tuo paciu keliu pasektu ir kiti kaimynai norintys taikos ir ramaus gyvenimo proto ribose o susipikusius su protu rastume jiems atatinkama vieta tai 1s kelias ir jei tuo keliu eis ir jav pasaulis atsi/gaus nuo si/o kosmaro vykdomo setonjegu======

Aišku , kad paliktos ....

Aišku , kad paliktos .... portretas
O Lietuvai - išvis šikna , nes , lyg mažai mums būtų bėdų , dar ir prezidentas su dievais šnekasi ....

Klpd.

Klpd. portretas
Savotiškas politinis išbandymas. Visas pasaulis stebi kaip Lenkija ir Lietuva pasielgs toliau.Nuo to priklauso jau sukompromituotas mūsų užsienio politikos vertinimas bei požiūris į šalį kaip stiprią ir gebančią nenulenkt galvos nei prieš kažkokius tarakonus, nei prieš savanaudiškus sąjungos partnerių žaidimus

:)

:) portretas
Vieša info - Amerikės prezidentas Bidenas ruošiasi vizitui pas Rusijos Putiną ? !!! O čia Lietuvos patryjotai " neturi apie ką kalbėti " su Lukošenka ? Alio , ponai ir ponaičiai , kalbėtis reikia apie LIETUVOS SAUGUMĄ!!!! Matyt todėl po tokių Lietuvos " diplomatų " pareiškimų ponia Merkel skambino tik prezidentui Nausėdai ir Lukošenkai ? Konservatorius Pavilionis iš vis telefonu nesupranta nei su kuo nei apie ką kalbėti :) Pokalbis su rusų šposininkais buvo labai informatyvus :))) Deja , liberkonservatoriams jis tinka . Klaiku kas valdo Lietuvą ir kokie politikai .

Anonimas

Anonimas portretas
Is patikimu saltiniu suzinojom kad Europos ir Amerikos vadovu paruostas Europos hienu Lenkijos, ir Pribaltikos maitu LIKVIDAVIMO planas.. Deja, tokiu durneliu NIEKAM NEREIKIA.

By. Rka deėjęs

By. Rka deėjęs portretas
PRISILOJO MUSU GAWRYLA VALDZIOJE .... TEGU LOJA TOLIAU, DAR DAUGIAU BATJKA PRIWEZ JUODAŽIKNIU SU MAČETEMIS !!!! :-))))) TEGU NELOJA... O DABA DULKYNASI SU JAIS..... MAN POCHEE ANT PABEGELIU !!!

viskas paprasta

viskas paprasta portretas
tada organizuot autobusus ir invazinius brudus pervežt iki vokietijos sieno, dar ir tuos 4200 esamų prigriebt. jie rainas į vokietiją, pas merkel, o ne 8 LT, PL ar ĻV

Anonimas

Anonimas portretas
Jau vien į nuotraukas pamačius matosi kokia varoma demagogija,kažkodėl nuotraukose tiek užsienio tiek mūsų žiniasklaidaoje daugiausia kaip ši motina su verkiančius vaiku,Nors motina kaip nusikaltėlė šaltu veidu nereaguoja ,kad vaikas verkia,O kodėl nerodo armijos budulių sveikų jaunų vyrų,kurei rėkia kad niekur nesitrauks ,kad ejo ir eis,kai mėto akmenis,pjausto sienas ir elgiasi kaip nusikaltėlaii?Ir tame fone turi būti batka su kariškiais,bet tai ne pgrindinės CNN ir kitų pasaulio.nuotraukos,Geriau kaip musų Šakalienė saldžiai veblenti,tai juk čia žmonės,tik nesako kuriuos jinai asmeniškai pati prisiimtų į savo namu?,Ar tikrai žmonės ar tikrai turi tik jų pavidalą jei adresyviai puola kito namus?

Maitinkimės ir galvokime

Maitinkimės ir galvokime portretas
jei už tam tikrus pinigus priėmėme virš 4000 migrantų , statome jiems namelius ir t.t. KODĖL dabar iš LIETUVOS biudžeto ( atimame nuo savų dirbančiųjų , vaikų , pensininkų , neįgalių , skurdžių ) patryjotų įtakojami statome " auksinę " tvorą ? Kodėl Lietuvos patryjotai ES " kubiliai ir nekubiliai " nesiūlo KEISTI MIGRACIJOS ĮSTATYMŲ ? ! O rėkia tik " kariauti prieš rėžimą ir diktatorių " ? Ką saugos tvora , jei įstatymai leis migrantams judėti ? Ponia Merkel žino ir veikia taip , ką GALIMA PADARYTI esamomis patvirtintomis sąlygomis !! Konservatorius Pavilionis seimui pristatė migracijos paketo " pavyzdį " ! , o dabar aimanuoja ? Jūs rimtai patryjotai tokie buki , nes nesugebate elementarių dalykų sudėlioti ? Tvora bus su VARTAIS ( migrantams ) !!!! RAMYBĖ mums dar nešviečia su tokiais patryjotais .

būkime ramūs ir gerai maitinkimės

būkime ramūs ir gerai maitinkimės portretas
Vasarą, plūstelėjus migrantams į Lietuvą, Landsbergis, Linkevičius važinėjo į Artimuosius rytus ir bandė tų šalių vadovus paprotinti, ką jie daro. Varstė Briuselio kabineto duris. Su Landsbergiu arba nesusitikdavo arba pasityčiodavo. Kur tuomet buvo įžvalgioji A. Merkel??? Kiek Lietuva galėjo, tiek nelegalų priėmė. Dabar mes turime pilną teisę ilsėtis ir nekreipti į nieką dėmesio. Vasarą Lietuva ES ir Artimųjų rytų šalis perspėjo, kad bus katastrofa, bet visiems buvo nusišvilpt. Dabar mums nusišvilpt.

Kira

Kira portretas
Tai tegul Merkel susirenka savo Ahmedus, Muhamedus ir vežasi į Vokietiją. Iš Lietuvoje sulaikytų migrantų tegul Šakalienė atima vaikus, nes vaikam nesaugu, ir atšoks fantazija mamoms su vaikais trenktis žiemos metu prieglobsčio prašytis. Ir migrantų krizės nebėra.

Bukena švieskis ..

Bukena švieskis .. portretas
Pastangos sumažinti krizę šią savaitę įgavo pagreitį, kai Vokietijos kanclerė Angela Merkel du kartus telefonu kalbėjosi su A. Lukašenka – tai buvo pirmas kartas, kai jis bendravo su Vakarų lyderiu po ginčijamų prezidento rinkimų praėjusiais metais.Praėjus dienai po antrojo pokalbio pirmasis repatriacijos skrydis į Iraką pakilo iš Minsko oro uosto į Erbilį Irako Kurdistane ir Bagdadą. Remiantis Rusijos naujienų agentūra „Interfax“, lėktuvu skrido 431 žmogus.

Monika

Monika portretas
Britai nenorėjo būti priklausomi ir vykdyti svetimos tautos užgaidų, todėl ir pasitraukė iš ES, sekantys nepriklausomybės sieks Lenkai. Aišku, jeigu ES nesutiks keisti sąvokas į Nepriklausomų valstybių sąjungą. Tuomet kiekviena Valstybė turės teisę vadovautis savo konstitucija. O bendrus klausimus ES spręstų kartu ir atsižvelgtų į kiekvienos nepriklausomos Valstybės norus jų mentalitetą, tikėjimą ir kultūrą. Šiandiena Lietuva nėra laisva, nors kai kas taip teigia.

Švieskis bukena kas vyksta po ponios Merkel skambučių

Švieskis bukena kas vyksta po ponios Merkel skambučių portretas
Skaičius asmenų, kurie savo noru nusprendė grįžti iš Baltarusijos, siekia 325“, – žurnalistams pranešė Irako užsienio reikalų ministerijos atstovas Ahmedas al Sahafas. Pasak jo, jų SUGRĄŽINIMAS KOORDINUOJAMAS SU su Baltarusijos valdžia.

aaa

aaa portretas
taip vadinami ,,vakarai,, jiems nese savo demokratija... o dabar atejo laikas taip vadinamiems ,,vakarams ,,priimti,, ju demokratija...?

Švieskis bukena kas vyksta po ponios Merkel skambučių

Švieskis bukena kas vyksta po ponios Merkel skambučių portretas
Matome pirmuosius rezultatus – režimo organizuojami skrydžiai iš Artimųjų Rytų stabdomi, Baltarusijos teritorijoje atsidūrę migrantai grįžta namo“ – sakė G. Nausėda.

Bukena patryjote

Bukena patryjote portretas
Nesuvoki kas rašoma ? Ko norėti iš patryjoto be gebėjimo mąstyti ? Šiandien 71 BANDĖ per Dieveniškių kilpą ! Viskas . Ten yra kameros ir t.t. labiau siaugomas pasienis . Tai ne šimtai migrantų , kuriuos KASDIEN turėjome , tai ne 4000 tūkstančiai jau apgyvendintų ir išlaikomų ! Tokios neatsakingos prieš Lietuvą ir jos žmones vyriausybės ir seimo daugumos dar neturėjome ! Kaip reikia nekęsti Lietuvos , kad taip jai kenkti ? Dekite pragare ...

> Su kuo kariauti ? :)

> Su kuo kariauti ? :) portretas
Mulki, prie Lenkijos sienos migrantų veržimasis šiandien sumažėjo, bet prie Lietuvos padidėjo. Kur tu čia matai Merkel skambučio psichui Lukašenkai pažangą??? Manau, čia Lukašenka ne prie ko. Prie Lenkijos sienos migrantų veržimasis sumažėjo, nes džiovinasi drabužius. :)

Su kuo kariauti ? :)

Su kuo kariauti ? :) portretas
Po 2 ponios Merkel skambučių Lukošenkai iš Minsko migrantai skraidinami į jų kilmės šalį , išnyko migrantų palapinių miestelis prie sienos , migrantų sumažėjo , Lietuvos pareigūnai sako situacija kontroliuojama !!!! Ko nori patryjotai ? Atviro konflikto ? Eikit bukagalviai patys žinote kur ....Cypaujantys ir vis labiau panašėjantys į neadekvatus patryjotai ir politikai pavaryti išsiverkti ant " nusiraminimo " kėdžių ...fui ...

nėra ko čia lieti emocijas

nėra ko čia lieti emocijas portretas
kiek Lietuvoje vaikų gyvena skurde ir nepritekliuje, kurių tėvai įniko į alkoholį, narkotikus, prasilošė, patikėjo sukčiais. Ir čia tas pats, žmonės, patikėję sukčiais apie "rojų" Europos sąjungoje, atidavė visas santaupas ir sukčių buvo palikti Baltarusijos ir Lietuvos, Lenkijos pasienyje likimo valiai. Negi Lietuva turi nešti atsakomybę už visus pasaulio žmones, apgautus sukčių??? Turi žmonės savo valstybes, kurių pareiga yra pasirūpinti savo piliečiais.

Giedrius

Giedrius portretas
Foto reiškia kokie blogi LT ir Lenkija, nors iš tikrųjų probelma yra Baltarusijos pusėje, kur Lukašenkos režimas kankina atskraidintus lėktuvais užsieniečius.

Nika

Nika portretas
Senai aišku,kad Europos didžiosios valstybės nepalaiko Lietuvos piemenų ministrų. Buožgalvių gauja pilna arogancijos ir didybės manijos apsėsti jie net nesusigaudo kas ta politika apskritai yra,jiems atrodo,kad tai panašu kaip su savo boba ar diedu namie ginčytis. Taip ir norisi juos ten visus apspjaudyti, nes tai kas dabar dedasi Lietuvoje ir ką jie daro su žmonėmis tai baisiausia kas buvo per 30 metų. Jie tuoj sunaikins Lietuvą ir lietuvius.

Tremtinys

Tremtinys portretas
Nevienos ,nepaliktos likimui - Lenkija,Lietuva Latvija, Vengrija…,kuo toliau tuo dauges valstybiu ,kurioms nusibodo babaju ordos!

Morgana

Morgana portretas
Šlykštu žiūrėti kaip tėvai žaidžia su vaikais. Vaikai tik įrankis tikslui pasiekti. Mes turim savo vaikų kuriems reikia pagalbos, bet arabai ar kurdai jiems kažkodėl nepadeda. Tai reiškia jų graudenimai kelia šleikštulį

Bet kodėl

Bet kodėl portretas
vis dedamos tos feikinės surežisuotos nuotraukos su vaikais. moterimis prie tvoros?

Reww

Reww portretas
Lietuviai ir lenkai patys tą kovą užvirė, nes nori pinigų nuo ES nugręžt. Tai tegul ir kovoja kol nenusibos. Batia norėjo pripažinimo ir jį gavo ir dar pinigų gavo. Taigi deportuos visus turistus,kurių vizos pasibaigė ir nieks jų neklaus nori jie ar ne. Baltarusija nėra pasirašius pabėgėlių/prieglosčio prašytojų konvencijos.

TAM KNS. TU NESIRUPINK BALTARUSISKAIS KANCARAIS

TAM KNS. TU NESIRUPINK BALTARUSISKAIS KANCARAIS portretas
O TU PAZIUREK, KIEK ISVOGE VALDZIA IR KOKIO SLAMSTO IS VAKARU ATVEZE.

to Cha

to Cha portretas
Primena senus amerikiečių filmus, kur du automobilistai važiuoja vienas į kitą ir tikrina kuris skystesnis, katras pirmas užleis kelią, kad išvengti susidūrimo. O gal nesitrauks nei vienas...

TAM Kns

TAM Kns portretas
mažiau koncarus nuo gatves rink ir rukyk .

Kns

Kns portretas
Idomu ar kada nors bus imtasi tikros kovos prieš stambią cigarečių kontrabandą nes dabar matosi atvirai pilnos gatvės baltarusiškų kancarų....

Kariavimas

Kariavimas portretas
Mums kariauti reikia su godžiu ladzbergiu, o ne su Vokiečiais, kuriems 1000000 kartų geriau sumokėti emigrantams ir juos parskraidinti, nei milijardus nesąžiningiems konservatoriams už auksines tvoras, maisto paketus, vagonėlius ir t.t. Tai amžinas pinigų gręžimas!

AŠ portretas
Čia komentuojantiems. Nuo durnumo vaistų nėra. Tai geriau patylėkite visi.

Cha cha cha

Cha cha cha portretas
LT PL gal dabar maziau kišis i kitas vasltybes pamoka. o kita karta 3pasaulini prisišauks koncervai

Kreipkites PAS PAVILIONIENE, OZELYTE, KITUS, KURIE PADEJO

Kreipkites PAS PAVILIONIENE, OZELYTE, KITUS, KURIE PADEJO portretas
PARASUS, LAKSTE SU PLAKATAIS. MALDEIKIENE, KUBILIUS, JUKNEVICIENE, KUR REKE, KAD RUSAI PUOLA. UZPUOLE PABEGELIAI, O ES NERUPI IR NESIKIŠ, O DAR YPAC DEL MAZOS NIEKAM NEIDOMI LIETUVA

realybė

realybė portretas
Kas man galėtų paneigti, kad nuotraukoje rodomos vyras pats virkdo tą vaiką? i? Visi tie vaizdeliai- TIK PUBLIKAI. Iki "dirbtinai sukeltų" revoliucijų Irake, Sirijoje nubuvo jokių migrantų tiek! Ir Viena ponia Merkel, su savo pramoninkais tyliai, neinformavusi jokios lygiateisės narės ES valstybėje pradėjo kviestis tuos žmones. O pastarieji nieko bendra neturi ir niekada NENORĖS turėti nei su Europos vertybėmis, nei gyvenimo būdu, nei pasaulėžiūra... Jiems reikia tik išlaikymo, mečečių, o gyvens jie pagal savo teisės ir šariatus... Laikykimės šiai dienai su Lenkija, bendraukim su Baltijos valstybėmis ir nustokime daryti tvarką Baltarusijoje. Ar mums patiktų, jei Lukašenka pasikviestu pas save 'kankinį" Algirdą Paleckį, įsteigtų, išlaikyti jo biurą ir suteiktų visas kitas privilegijas kaip Svetlanai C.? Už tuos pačius 35.000 eu , mokamų kas menesį???

jeigu Lietuva ir Lenkija yra paliktos vienos

jeigu Lietuva ir Lenkija yra paliktos vienos portretas
tai net geriau. Kaip pasakė vienas politikas - "niekas iš ES šalių migrantų nepaprašė. Jeigu jokiai ES šaliai, kurių tarpe yra žymiai turtingesnių už Lietuvą, migrantų nereikia, tai Lietuvai tuo labiau nereikia". Ir Lietuva nebus tranzitinė šalis prekeiviais žmonėmis.

Patriotas

Patriotas portretas
Kada mūsų šalies vadovai pradės rupintis savo piliečiais,o ne kištis į svetimų valstybiu vidaus reikalus.Gausit į skudurus nuo Rusų,galėsit 10m.lakstyti po miškus,kaip1945m. Nusileiskit ant žemės.Pasižiūrėkit kas dedas Lietuvoje,Kainos auga visose sritise.Greit išmirs visą Lietuva,nereikės nei Rusų.Prezidente Nausėda, kur gerovės valstybė Kas man tie Baltarusiai ir jų teisės,aš noriu čia Lietuvoje gyventi gerai.

Istorijos pamokos

Istorijos pamokos portretas
Už bendradarbiavimą su Hitleriu moterys buvo nustatamos plikai, o dabar skutasi pačios ir mielai gulasi su mudžahedais...

Reikia ES piliečių referendumo

Reikia ES piliečių referendumo portretas
nenori jų ne til lenkai ar mes, nenori jų ir vokiečiai ir prancūzai ir kiti tik reikia, kad atsirastų drąsių politikų, kurie organizuotų referendumą spręsiantį apie nelegalus, esančius ir būsimus. Gal jau pabuvo, pasinaudojo visu gėriu ir tegu važiuoja namo, dirbti savo šalyse ir daugiau čia nesirodo. Tik manau mūsų politikai neišdrįs, gal lenkų ???

Emocijas į šoną

Emocijas į šoną portretas
Arba gailite migrantų, arba gailėsitės savęs: kažkaip nutylima, kiek europoje išžudyta ir išsprogdinta žmonių. Artėja kalėdos Vokietijoje, laukite sprogdinimų mugėse ir tt.

Pilietiškas

Pilietiškas portretas
Padorūs tėvai savo vaikų į nežinomą "rojų" netemptų ir prie tvoros verkuančių nekankintų! Visi ten nusikaltėliai. Gal ir vaikus iš kitų savo žemiečių pasigrobė, kad sugraudintų pasaulį svetimais vaikais?

tam situacija kartojasi

tam situacija kartojasi portretas
drasiai parešiai apie valdančiuosius

Situacija kartojasi

Situacija kartojasi portretas
"Ilgai laukę dar palaukite, jei ne pavasarį, tai rudenį, jus kada nors išvaduosim..." Tuo tarpu NKVD ir stribai šaudė lietuvos jaunimą, trėmė visus, ką tik spėjo pagauti. Marksizmo-Leninizmo propiesoriaus šeimąs visokiausiomis privilegijomis ir išvykos "za kardon" kankino.....

Romas

Romas portretas
Aš nelabai suprantu. Jeigu ES paliko mus vienus, tai kam kariaut ? Kodė;l mes vieni turim saugot išorinę ES sieną ? Susodint į autobusus ir prie Vokeitijos sienos. Tegul jie tada kariauja. Jie pas mus tikrai nepasiliks. Tie migrantai tiesiai sako - mums Lietuva ir Lenkija netinka.

Ar ne Vokietijos vadovė prisikvietė šiuos ,,migrantus''

Ar ne Vokietijos vadovė prisikvietė šiuos ,,migrantus'' portretas
Tai ne kas kita kaip išlaikytinių armija ,jaunų tvirtų žmonių ieškančių lengvo gyvenimo kitų sąskaita. O vaikai tai jų priedanga ir gailesčio reikalavimu dangstosi.

Tam "manau"

Tam "manau" portretas
Ir aš ir manau , ir žinau , kad dauguma piliečių pasilieka savo šaly ir kovoja už jos gerovę, o ne lekia į kitą pasaulio kraštą reikalauti nemokamo išlaikymo...

Panašu , kad Merkel

Panašu , kad Merkel portretas
Karjerą sumanė užbaigti išvaduodama savo šalį nuo migrantų , o už tai atiduodama Lietuvą ir Lenkiją SUDRĄSKYTI ŠUNIMS.....

Fito

Fito portretas
Gali jie gyventi savo tėvynėje ,tik nenori nieko keisti.Nejaugi nesuprantate kaip jie nori gyventi gerai ,kitų sąskaita .Nesugraudins savo vaikais kuriuos leidzia i pasaulį ne iš meilės o iš gyvuliško instinkto,pasakiau juos naudoja kaip savo pragyvenimo šaltinį. Nepažįstate jūs juos gerai,paklauskite lietuvių emigrantų kurie gyvena kitose šalyse ,jie jum papasakos kokie jie.Geriau nekomentuokite apie tai ko visai nezinote ,gyvenimiškai esate nesusidūrė,nes bus vėlu jeigu kaip jų prisilies i Lietuvą.

Psichol.

Psichol. portretas
Lietuvos Idiotai nesuprato 39-40 metais kad Amerika nepadės, dabar vėl kartojasi scenarijus. Svaidosi įžeidimais kaimynų šalim. .Nepagalvoja, kad kur tu dingsi ubagų šalie,su savo pasiskelbusiais ir užėmusiais Seimo valdymą pandemijos metu ,neteisėtais rinkimų rezultatais .Žmonės tokie perėmė Kuris nesupranta ką daro ir ką kalba,klauso nusenusio kupriaus muzikanto kad jis jau kalba kito pasaulio kalba.Faktiškai jo klausantis nesupranta esmės kas lauke Lietuvos ,galvoja kažkas už juos iškuops privirta košę.Akivaizdžiai matosi kad Vokietija turi susitarimus su Rusija ir Baltarusiją, Lietuva manau dar gali kalbėtis su minėtu šalių atstovais, tačiau labai pavėlavo ir pokalbis bus visai kitos koks galėjo būti anksčiau. Labai gaila kad 30 metų vogė patekę prie lovio ir mažiausiai galvojo apie savo šalį, jos žmonės.Galvojo kad Europa išspręs privirta problemas o jie tik pinigus skaičiuos Europos. Vagys jūs Vagys nu nenusipirksite amžino gyvenimo kurio nėra o esamas toks trumpas ir negailesti

manau

manau portretas
Absoliučiai nupušo, - kariauja jie matai, - su kuo kariaujat, su beginkliais bėgliais? su žmonėmis kurie nebeturi galimybės toliau gyventi savo tėvynėje ir ieško prieglobsčio kitur. Jūs kariaujat su savo pačių sukurtais baubais, nes tie kūdikiai, vaikai, vyrai ir moterys besiveržiantys į vakarus tikrai nėra mūsų priešai, jie tik nori normaliai gyventi , o tokią teisę jiems atėmė jų tėvynėje , kuomet ta jų tėvynė buvo nuteriota svetimšalių kariuomenės.

Tik Vokietija sprendžia ko kam reikia.

Tik Vokietija sprendžia ko kam reikia. portretas
A.Merkel nusprendžia už visa Europos sąjunga ir tiek tos Europos sąjungos šalių yra .

Valdas

Valdas portretas
Jie juk ne darbo ieško, jiems reikia pašalpų ir išmokų vaikams iš to jie ir gyvena. Teko Danijoje matyti tokių, sėdi kavinėse gerią arbatą, vaikai po stalu žaidžia, o jiems ir pašalpų pakanka. Ir visa tai vyksta darbo dieną darbo laiku.

Iš tų mamų atimt vaikus

Iš tų mamų atimt vaikus portretas
jos naudoja juos kaip skydus ir išskraidint į kilmės šalis, senelių globai

AČIŪ MERKEL

AČIŪ MERKEL portretas
KARUI NE,LANDSBERGIUI NE. Aš nepasiruošusi viskam, o tas viskas tai karas??? O šautuvus ims į rankas ne Landsbergis, ne Pavilionis, ne jo visa kompanija, o paprastas žmogus, motinų vaikas. Kodėl pas mus valdžioje tokie žmonės??? AČIŪ MERKEL!!!

Laima

Laima portretas
Nuo dūmų į akis pripūstų verkia vaikas, taip stengiasi sugraudinti aplinkinius. Tai šantažas, tokius apgręžti ir į namus. Nereikalingi jie mums, pašalpų prašytojai.

Jonas

Jonas portretas
Aišku paliktos, panašu, kad europos didieji, skatina prekybą žmonėmis, o, gal ir organizuoja. Kas paneigs?
Anonimas portretas
Už vaikų ir moterų visa goveda diedų pasislėpusių.
 • Skelbimai
 • Pranešk
  naujieną
 • Portalo
  svečias
 • Orai
 • TV
  programa
 • Žaidimai
 • Horoskopai
 • Facebook
 • Twitter
 • RSS

Galerijos

Daugiau straipsnių