Lietuvos prabavimo rūmai neatpažįsta savo ženklų?

Grįžti į straipsnį

panašu kad

panašu kad portretas
yra prabavimo rūmu ''dorniko'' kopija padaryta.

Atpazista,

Atpazista, portretas
tik ne uz dyka!

jaunabedys

jaunabedys portretas
Išvykstu ilgalaikėn komandiruotėn... ar ,,Lietuvos prabavimo rūmai'' galėtų ,,užprabuoti'' mano moterą , na , kad grįžęs patikrinčiau - ar nepažeista plomba ?

Anti

Anti portretas
Matosi,.kad užsakomas straipsnis prieš probavimo rūmus. Rūmai skirti vartotojo teisėms ginti, ne aferistu kurie pinigaujasi iš vartotojų ir dar reikalavimus savo stato

Neištiesi rankų- ištiesi kojas.Komunisto devizas.

Neištiesi rankų- ištiesi kojas.Komunisto devizas. portretas
Šita vagių kontora naikina Lietuvą, naikina verslą ir verslumą. Išgyveno Kubiliaus sauletekių ir saulėlydžių pasakėčių laikus , išleisdama visokias taisykles, ir bujodama kaip piktybinis vėžys.. Tokių kontorų veiklos pasekmė - verslas mokomas dirbti nelegaliai. Juk neveši kelis eurus kainuojantį gaminį prabuoti ,kad jis pabrangtų kelis kartus . Tai ,ko gera , pats juodžiausias korupcijos forpostas Lietuvoje , didžiausią dalį darbų atliekantis nelegaliai.

Nu va taip

Nu va taip  portretas
Sitos tarnybos "dantys" paauksuoti

Juvelyras

Juvelyras portretas
Čia ne valstybinis reketas, čia giminės reketas. Teko susidurti trys kratos namuose ir pas darbuotojus ,trys metai išimta dalis prekių. Po trejų metų gavau 200 litų baudą. Nuostolių turėjau nemažai, finansinių ir šeimyninių. Perskaičiau A.Meilutytės knygą išsigimę teismai sužlugdyta valstybė, tikrai taip viskas ir vyksta, ir visose valstybinėse įstaigose.

pyyyyyyyp

pyyyyyyyp portretas
tie prabavimo rūmai patys muša, patys rėkia. Ant muilo tokius darbuotojus

Pilietis

Pilietis portretas
Šaunuoliai mūsų fin.ministerija. Vadovaujanti tokia pačia logika siūlau prispausdinti brokuotų akcizo banderolių alkoholiui ir tabakui, o po mėnesio konfiskuoti viską ką su jomis rasite. Uždėti baudas ir iškelti bylas visiems pas ką rasite savo broką. Na tikra gerovės valstybė! Aišku, abejoju, ar išdrys. Ten juk prekybos tinklai ir dideli verslai, turi būti žmogišku ir suprantančiu. O tokia nišą kaip juvelyrai galime vanotin kaip baudžiauninkus, kam jie rūpi.

Kynas

Kynas portretas
Šita institucija, tai absoliutus sovietmečio palikimas. Visiškai sutinku, kad tai įteisintas valstybinis reketas, skirtas ne vartotoją apsaugoti, o kuo daugiau pasilūpikauti. Vokietijoje yra labai gera praktika: juvelyrika prekiaujantys ar gaminantys vienetai gauna vardoženklį ir teisę patiems prabuoti gaminius. O tada, jei kontroliuojanti įstaiga nustatys, kad praba neteisinga, nubaus tą, kuris neteisingai paženklino ir suklaidino vartotoją. Baudos gan griežtos. Lietuvos gi atveju, kažkoks absurdo teatras gaunasi - dėmesys sutelktas ne į tai, kaip apsaugoti vartotojo teises, o į tai, kaip parodyti savo svarbą, nuskausmant nepaklusniuosius už nusižengimus, kurie netik, kad nepažeidžia vartotojų teisių, bet apskritai yra abejotini. Labai viskas neskaniai pasmirdo.... linkiu tai užrūgusiai prabavimo kontorai su visais joje prikepusiais sovietmečio palaikais kuo greičiau išsikontorinti, nes toks jausmas, kad ten tūnantys sutvėrimai pamiršo, kad jie yra tarnautojai nuo žodžio "Tarnauti"

Apolinaras

Apolinaras portretas
Visa problema ponios pavalkienes charakteris

Nukentėjas nekartą

Nukentėjas nekartą portretas
Ši monopolinė kontora su savo neadekvačia vadove p. Pavalkienė taip ir žiūri kaip sužlugdyti juvelyrikos verslą. Tikrinimai vyksta dažniau nei trikojai statomi gatvėse, kiekvieną kartą tikrinant visą laiką randa prie ko prisikabinti, tai jai prabos kreivos šleivos ( nors patys jas kala viduramžių laikų metodais), sugeba paiimti gaminius ekspertizei ir gražinti po metų su nurodymų persiprabuoti ir sumoketi antrą kartą už jų suteiktas paslaugas. Neduok dieve randa gaminių su kitos šalies valstybine praba, iškarto priekaištai ir spaudimas papildomas atsiranda. Turbūt vienintelė Valstybinė įmonė išlikusi su posovietiniu požiuriu į verslą.

Seniausiai

Seniausiai portretas
6itame sektoriuje tik bardakas. Baisu žiedą į taisyklą nunešt o akropoliuos ,,aukso salelėse'' pilnu tempu viešai pardavinėja klastotes. Nusikaltėliai valdžioj - nusikaltėliai visur aplink..Kas to nežino

Nu nu

Nu nu  portretas
Seni kaltukai yra jega, valdininkijos atsliras bizniukas cia.. o kurgi sst ziuri.., o gal ranka ranka.., Na visi nusiirause ir svarus

Monopolis

Monopolis portretas
A jiem pofig nieks nekontroliuoja

Zydeli paskirkite

Zydeli paskirkite portretas
komunistus senius isvykite is sios kontoros ir viskas pasikeis i gera puse.

Jonas

Jonas  portretas
Ką paskytų dešrų gamintojai ,jeigu veterinarijos tarnyba parašytų įstatymą ,kad kiekviena dešrelė ar kitas maisto produktas turi būti patikrintas ir užanspauduotas , kažkokios tarnybos . O tie maisto produktai daug brangesni už daugelį juvelyrinių gaminių , kuriuos ausyse nešioja pusė Lietuvos.Tik tada galima išleisti į prekybą . Tą sumaniusį ,ko gera,nuvežtų į psichiatrinę ligoninę ,tiesiai iš ministerijos aukšto posto. Bet didžiai inovatyvioje ekonomikos ministerijoje bujoja išleisti protu nesuprantami reketininkų įstatymai visą nepriklausomybės laikotarpį. Ir paradoksas -kvailą įstatymą lengva parašyti ,bet panaikinti ,jeigu jis parankus kažkokiai vagių grupei -neįmanoma. Ir tam paminklas ir patvirtinimas kiekvienos moters ar mergaitės ausyse esantys auskarai.

Pilietis

Pilietis portretas
Galia valdžios rankose, sunku pūsti prieš vėją.

Jonas

Jonas  portretas
Prabavimo rūmai -tai puikus pavyzdys , kaip komunizmo laikų reketininkai ir vagys prisitaikė ir išsišaknijo laisvoje Lietuvoje. Juvelyrikoje nebuvo kam priešintis valstybiniam reketui. Įstaigai ilgą laiką vadovavo senas komunistas Mitkus , tokie pat žmonės dirbo ekonomikos ministerijoje.Buvo išleista aibė visokių normatyvų ir įstatymų , kuriuos iš iš juvelyrų pusės pasirašydavo koks nors Mitkaus parinktas juvelyras, menamai sukūręs kokia nors asociaciją , pvz. atseit neįgaliūjų įmonę. Latvijoje ir Estijoje , kur komunistai neteko valdžios , tokios įmonės likviduotos. Dabar kiekvienas žmogus ,kuris nešioja juvelyrinį papuošalą moka duoklę šitai vagių gaujai, nes tas pabrangimas -iš kliento kišenės. Prancūzijoje sidabrinis gaminys prabuojamas jeigu sveria daugiau nei 30 gr., Lenkijoje 7 gr. O pas mus 0,5 gramo sveriatys auskariukai daužomi su kūju, nes šių rūmų vagys turi valgyti, važinėti valdiškais automobiliais.

Anonimas

Anonimas portretas
Aisku kad daromos afioros pasitikiu kontroliujanciomis tarnybomis labai puiku kad yra tokia tarnyba sekmes joms

Anonimas

Anonimas portretas
SUKČIAI KLĘSTI

Galerijos

Daugiau straipsnių