Lietuvoje įvedamas vasaros laikas

minde

minde portretas
laikas kaipo progresiniai mokesciai skaudi tema juk vargsam ubageliam lietuvos verslnk blogai jiem nuostoliai.asilu prisitaikeliu salis anksciau rusija liepia dabar europos sajunga/

zelemunčikas

zelemunčikas portretas
Parašysiu kam ir kodėl buvo įvestas tas dirbtinis laiko kaitaliojimas,pradžiai tik esmę.Laikas pradėtas kaitalioti ne dėl žmonių gerovės ar sveikatos,o vien dėl pramoninkų naudos taupant pradžioje garą vėliau elektros energiją.Todėl dabar tie patys storamašniai ir trukdo ,,laisvai suktis Saulei'',o žmonėms gyventi pagal gamtos ,,laikrodį''.

Rugile

Rugile portretas
Na jau tikrai nesukelia jokiu nepatogumu. O depresija rimta liga, prasom kreiptis i medikus. Laikas cia ne prie ko.

Besiskundzianciam depresantui

Besiskundzianciam depresantui portretas
Labai idomu, jei dabar sergi depresija, kokia tu liga sigsi vasara, kai saule spigins nuo jau tryju nakties, keltis dar ne laikas, o akys stulpu. Paskui vaikstai kaip zombis..

Anonimas

Anonimas portretas
Ir vėl melavimas žmonių sveikatos gadinimas.Be ES jau ir į tualetą negalėsime nueiti.Durnių išmyslas to laiko kaitaliojimas.

Romas

Romas portretas
Na ir teisingai, laiko sukiojimas, kažin ar buvo naudingas, klausimas tikrai diskutuotinas. Nors man kolkas neaktualu, tokį "mandrą" laikrodį nusipirkau toj parduotuvėj internete SOGA.LT kad dabar užtrunka ir valandas susiskaičiuoti

PATI BJAURIAUSIA

PATI BJAURIAUSIA portretas
METUOSE DIENA KAIP IVEDAMAS TAS PRAKEIKTAS VASAROS LAIKAS. VEL MENESI BUSIU LIGONIS. VIENAS DURNIUS SUGALVOJO VASAROS LAIKA O KITI DURNIAI TUO DZIAUGIASI. O IS TIESU GYVENTI TURIME PAGAL TIKRA ASTRONOMINI LAIKA KURIS YRA DABAR. BET, DEJA, JI IS MUSU ATIMA SUKELDAMI LIGAS IR DEPRESIJA.

...

... portretas
ACH kaip ve'Ryga užkaifuos: "Saulė dar aukštai, o alkoholio jau ir nebegausit!"; - yra vasaros transporto tvarkaraščiai, reikia įvest ir vasaros darbo laiką... įdomiau kad tame lankstumo daugiau, galim DAR susitart ir dėl pavasario bei rudens darbo tvarkos.

man patinka:))

man patinka:)) portretas
"..Lietuvos valdžia(?) tikisi(?), kad tai bus vienas paskutinių kartų(/), kai reikės pasukti laikrodžio rodyklę(?).. BET!!-"..Šią savaitę Europos Parlamentas pritarė pasiūlymui, kad Europos Sąjungoje šalys laiko nebesukiotų nuo 2021 metų. Siūloma, kad paskutinį kartą laikrodžiai ES valstybėse, pasirinkusiose vasaros laiką, būtų persukti paskutinį 2021 metų kovo sekmadienį, o pageidaujančios pasilikti žiemos laiką, tą padarytų 2021-ųjų paskutinį spalio sekmadienį..." Tai rieiskia, -kad.."Lietuvos valdžia" susks ..laikrodžio rodyklę DAR..5 kartus?? Kodel,"laisvos ir nepriklausamos" "Lietuvos valdžia"...Laukia.."prikazo" is Brukselio???:))

Mūsų seimai

Mūsų seimai portretas
Tinka vasaros laikas mes ankstyvi

ALGIS

ALGIS portretas
Otaip tikėjomė , kad suksim paskutinį kartą , bet kur ES APSIEIS BE DKTATO .

ggg

ggg portretas
Vasaros laikas-kaip gerai,saulutė anksti keliasi ir aš nebemiegu.:)
 • Skelbimai
 • Pranešk
  naujieną
 • Portalo
  svečias
 • Orai
 • TV
  programa
 • Žaidimai
 • Horoskopai
 • Facebook
 • Twitter
 • RSS

Galerijos

Daugiau straipsnių