Lietuva už 300 mln. eurų pirks šešis JAV sraigtasparnius „Black Hawk“

R.

R. portretas
Galetume dar atominius povandeninius laivus nusipirkti żvejams gelbėti, kurie żiemos metu nuplaukia ant lities Kuršių Nerijoje. Atimti iš pensininku pensijas ir juos użdaryti darbams. Vaikus nuo 8 metų atiduoti į darbus karinėje pramonėje ir Lietuva bus laisva...valio.

natukas

natukas portretas
gerai, kad po truputį atsisakoma sovietinio laužo

Neziniukas

Neziniukas portretas
Uz tokia kaina turetu buti su pilna ginkluote ir amunicija?

R2D2

R2D2 portretas
Tai kad labai gerai! Palauksim, nieko tokio.

R1

R1 portretas
sakyčiau neblogai, bet man nepatinka, kad ilgai jų reikės laukti, o ir suma atrodo kiek didoka (bet čia gal klystu, nes sraigtasparnių kainų vis dėlto nežinau :D )

>F1

>F1 portretas
nebūtų keista, jei dievulis tau būtų nors kiek daugiau proto įkrėtęs... Paprastai į tokius pirkimus žiūrima plačiau....Jei jau į naujų troleibusų pirkimą , troliai "myžo į kelnes' - kaip brangu, nors viskas aiškai ir daug buvo spaudoje aprašyta , jog prie jų + atsarginės dalys, garantinis aptarnavimas , apmokymas... Tai čia, perkant karinį daiktą, turint proto ,nekiltų jokių klausimų. Maždaug aprašė ką pirks, kad apmokins ir remontuos ...na ir užtenka. Juk nesiskelbs , kad šalies ginkluotoms pajėgoms prie tų malūnsparnių nupirko ir ne vieną kulkosvaidžio šovinį ar kelias [ keliolika ] raketų...Na, moskoliai - troliai tikrai nenori nurimti , nes...šeimininkai nori žinoti....Vaikučiai, yra toks pasakymas "karinė paslaptis". VISKAS TUO PASAKYTA. Džiaugiuosi , kad mūsų kariuomenė taip stipriai tvirtėja, gerėja jos techninis aprūpinimas, o atskalūnams-išdavikams tai nelabai patinka. Užtat jie taip desperatiškai 'raunasi paskutinius plaukus" nuo savo plikių.

F1

F1 portretas
Saunu kad pirks. Tik taip keista pasidare. Amerikonu indormacija rodo kad black hawk kaina priklausomai nuo komokektacijos yra 6-10mln doleriu. Tai panasu kad lietuvai pagamino specialia serija dengta auksu

mirtis krabui dabar bus!

mirtis krabui dabar bus! portretas
Labai tikiuosi, kad bent bomzpakius ant kauno pametys, nes tas krabas matijosius visai kauna nuskurdino iki paskutinio siulo!!!

Justina

Justina portretas
www.getmeets.com - yra puiki svetainė suaugusiesiems su išmaniąja paieškos sistema, kuri suranda sеkso partnerį!

Cha cha cha

Cha cha cha portretas
Gera žinia ir puikus efektas. Lietuva dar tik žada pirkti JAV sraigtasparnius „Black Hawk“, o fašistinė Putino klika jau deda į kelnes ir rėkia – „NATO artėja prie Rusijos sienų“. Ką jau kalbėti apie sovietinius kolonistus bei kitus Putino subinlaižius Lietuvoje? Visi sulėkė prie kompų, kaip musės prie šviežaus karvės blyno. Skaitykit jų komentarus - iš baimės nevalingai tuštinasi sau ant kulnų, o žviegimas didesnis nei alkanų kiaulių pas Karbauskį tvarte: „gelbėkit, jankiai okupavo Lietuvą“.

Na,

Na,   portretas
jei žada pirkti, tai ir nupirks, nežiūrės į sovietinių kolonistų dejavimus ir Putino subinlaižių koliojimasi.

Tai,

Tai, portretas
kad čiurbakos kitoje Amūro pusėje visus iškart supirko.

...

... portretas
Reikėjo iš Gariūnų pirkt (T.Y., kinietiškus)

>čiurbake

>čiurbake portretas
Skaityk kuo daugiau vilkipegijoje , tai labai tiksliai sužinosi apie viską...20 -ies metų senumo. Pirmiausia išsikuopk galvą mėšliau pats... Neims tau aiškinti kariniai veikėjai kiek už ką ir ką pirko....

Pažiurek

Pažiurek portretas
dar yandex, ten dešra pati pigiausia.

akylas

akylas portretas
ebay maciau pigiau yra

desra

desra portretas
malunsparniai reikalingi, tai[p galesim metyt i6 oro maisto davinius badaujantiems lietuviams

Na va

Na va portretas
Reiškia lietuviai nesiruošia nieko užpult.

...

... portretas
DAR įdomiau kai sužinai kad už TOOOKIĄ sumą buvo suderėti malūnsparniai BE karinės įrangos, o tai reiškia kad tų pirkinių kaina dar kelis kartus paskui išaugs... o jei dar sužinosim kad buvo suderėta kad juos mus dalimis (nurašytus?) pristatys, tai... tai bus LABAI pagal mūsų 'menta-litetą'.

Čiubaka

Čiubaka portretas
>paskutiniam trims išsikuopkit kompostą iš galvų. Nuo kada ir pagal ką tos skarbonkės skaitomos geriausiomis? Kas liečia kainą - en.wikipedia.org/wiki/Sikorsky_UH-60_Black_Hawk ~22 lemonai už vienetą

kažkas

kažkas portretas
Pagaliau atsikratysime to "pigaus" - brangaus metalo laužo iš Rusijos ir neremsime savo pinigais okupanto agresijų prieš savo kaimynes. O dabar tie "pigūs" niekam tikę jų MI-8 kas met remontuojant suėda ne vieną milijoną, o dalys tik iš okupanto, remontuoja tik jų dukterinės firmos ...kurie ir melžia mūsiškius. O dabar įsigysime pigiai , geriausius pasaulyje malūnsparnius su "visu priedu". Be to , dalį finansavimo padengs patys amerikiečiai, nereikės kasmet remontuoti, daug kartų geresni už rusišką laužą ir taip pat svarbu, integruosimės daugiau su savo kaimynių kariuomenėmis [ tokių pat perka Latviai, turi ir dar perka lenkai, turi Švedai...]

kaunietis

kaunietis portretas
Ne tokie mes kvaili , kad pirktumėm rusišką šūdą. Jau geriau brangiau, bet geriausią pasaulyje...

>pikui

>pikui portretas
Glušam pikui , kuris prisipažysta , kad jam jau proto užtemimo pikas, trumpai paprotinsiu kas ne visiems glušiems daplaukia, kad kiekvienos kariuomenės pirkiniai nėra tikslai žinomi kitoms valstybėms. Jų kaina - taip pat . Apie tuos pirkinius tikrai neprivaloma tokiems dalba.....s sakyti . Aiškiau pasakius , tai kariniai pirkiniai...ir tuo viskas pasakyta. Kad tavo šeimininkai gali mažinti kainą, spėlioti ją...tai taip pat žinoma iš tos melagių šalies . Jie gi sumenkins, sukritikuos ir pan. , kad tik iš jų nupirktų ką nors. Kaip ir šiuo atveju . Perkame pasaulyje NR 1 malūnsparnį kartu su apmokymu, aptarnavimu, atsarginėmis dalimis bei visa komplektacija blogiausiam atvejui ir... pagal okupantus "kainuoja trajakas"???? Gal prabusk , liurbi , įjunk savo smegeninę...O ne klausyk "teisingos informacijos " iš Rusijos

Aitvarui

Aitvarui portretas
Klausyk, kaip burokai šiemet užaugo? A bulvės neapipuvusios nuo lietaus?

Sutinku

Sutinku portretas
Progresas vystosi sparčiai. Iš komentarų matosi kad ir į gilias gūdumas jau atvestas internetas, jau taip rašo "jonai" pastatę botagus į kampą seklyčios, kad jop-tvai-mat.

Anonimas

Anonimas portretas
ne Lietuva , o Lietuvos krašto apsaugos sistemos vadovybė .

aitvaras

aitvaras portretas
Cia keli rusai ir prorusiski asilai rasineja,kad galejo tuos 300 milijonu pensininkams pensijas pakelti.Tai vadinasi pravalgymu,o ne investavimu.Pensininkai tuos pinigus pravalgys,o nupirkta technika tarnaus 20 metu,po to dar parduota kokiems skurdziams i Afrika.Tuos rusu lauzus mi-8 irgi reikia parduoti belarusams ar ukrainieciams.Rusai raso,kad toks sraigtasparnis kainuoja 22 milijonus.Arba kaip visada meluoja,arba musu kariskiai nenori skelbti,ka dar prie tu lektuvu perka.Gal ir gerai,o tai rusiskos ir prorusiskos prostitutes uzsilotu negyvai.

Jasno

Jasno portretas
ir arkliui, kad vaikams labiau patiktu žaisliniai Mi-8 su raudonom žvaigždėm.

Vladui-aitvaras

Vladui-aitvaras portretas
O kodel lietuviai negali uzpulti rusu ir kauksteleti gerai jiems per galva pavyzdziui Karaliauciuje.Tik reikia sulaukti momento,kada ta teroristine valstybe nusilps,bekariaudama su kaimynais,o tada visiems kartu pulti ta slykscia sali ir padalinti i atskiras respublikas.Visai galimas variantas,tik kvailiai to nesupranta ir nemoka skaityti zemelapio,kur nupaisyta,kokie grobuonys varvina seiles i rusu okupuotas zemes.Kai tie grobuonis prie ruslandijos sustipres,o blogio imperija nusilps,visko gali buti.Juk nei vienas rusas net negalejo pagalvoti,kad sovietu sajunga kris.Bet krito ir su triuksmu.Krito ir Varsuvos blokas ir Jugoslavija.Laukiame trecio etapo ir ginkluojames.Jau netoli......

pikas

pikas portretas
Rusu spaudoje raso,kad toks sraigtasparnis su ginkluote kainuoja apie 22 milijonus.Sesi turetu kainuoti 132 milijonus,o moka 300.Tai kur dar 168 milijonai?Kazkaip galai nesureina.Arba burliokai meluoja,arba musiskiai perka auksinius sraigtasparnius.Jei ne,tai parasykite viska.Kiek raketu priestankiniu prie ju,kiek viena kainuoja.O tai imsime tikrai galvoti,kad vagiate nuo pensininku nutrauktus pinigus.300 milijonu,o pesasi del 10 milijonu vaikams.Glusiai.

>vladui

>vladui portretas
Nemokančiam savo vardą užrašyti , neraštingam Vladui PRIMINIMAS - skaityk istoriją. Ją paskaitęs tikrai ...rašyti neišmoksi, bet sužinosi kiek kartų rusai buvo okupavę Lietuvą, kiek ilgai mus mindė tie mėšlini batai...

Neperezyvai

Neperezyvai portretas
tak Vladimir. Nesiruošia ir nepuls.

vladas

vladas portretas
Manau,kad rusai nepuolė,tai lietuvaičiai ruošiasi pulti rusus.

FAKTAS

FAKTAS portretas
FAKTAS tas, kad karinės pajėgos taip pat kuria pridėtinę vertę, jie taip pat prisideda prie BVP augimo. Tai ekonomistų pagrįstas tikras FAKTAS.

Anonimas

Anonimas portretas
viskas gerai. gintis reikia. man patinka...

karys

karys portretas
visomis jėgomis stengsiuosi apginti jus ...nuo parsidavėlių ir išdavikų. Slava Lietuvos kariuomenei.

kaunietis

kaunietis portretas
Jeigu ekonomika ir progresas Lietuvoje toliau eis ta pačia vaga, tai planuojamas dar vieno karinio laivo įsigijimas tikrai bus gera investicija į tolesnį mūsų kariuomenės modernizavimą. Manyčiau , kad reikalinga dar labiau stiprinti prieštankinės ir priešlėktuvinės gynybos pajėgas. Nors čia tik mano samprotavimai, o šiaip , tai su mūsų karinėmis pajėgomis viskas ok.

Anonimas

Anonimas portretas
Sena pasaulinė tiesa: JEI PATS NEAPSIGINSI, NIEKAS NEAPGINS. Skaitykime , studijuokime, domėkimės savo šalies istorija, kuri daug ką primena...Apie okupacijas bei okupantus taip pat...

pilietis

pilietis portretas
Esame maži, bet ...su dygliais. Tikrai rusus atgrasysime nuo bandymo pasielgti kaip su Moldova, Gruzija, Ukraina...

Anonimas

Anonimas portretas
geras pirkinys

kažkas

kažkas portretas
Oho, malačiai...NR pasaulyje. Geras, geri , labai geri malūnsparnai. Gerai pasistiprino mūsų berniukai [ ir mergaitės ].

Anonimas

Anonimas portretas
ruošiausi anūko vestuvėms, tai nebuvo laiko viskuo domėtis. šaunuoliai mūsų kariai, tikrai gerą techniką įsigijo

pilietis

pilietis portretas
Nostalgijos sovietams neatsikratančiųjų žmogelių nuotaikai pakelti , kad visai nenugrimstų į neviltį, Kaune 6-tame forte yra muziejus, kur randasi nemažai 'pažangiausio rusiško šlamšto"...Galite apsilankyti, paverkti, pasimelsti...Gal atmerksite akis ir pamatysite šviesą savo apsiblaususiose akyse....

Anonimas

Anonimas portretas
Labai didžiuojuosi savo armija. Kaip stipriai pasitaisė po "lepsuso", kai pirko , permokėdama kai kuriuos stalo , virtuvės įrankius...Paskutiniais metais vis girdime apie modernių, pačių naujausių ginklų pirkimą vakarų šalyse .Naujausi, pažangiausi, tik nuo konvejerio nuriedėję ginklai [ karinė technika ] tikrai labai sustiprino mūsų gynybines galias, o tai tikrai vertina mūsų draugai ir, priešingai, nekenčia visi priešai. Kas svarbu, tai kad užperkame įvairios technikos - ryšių, tankečių, prieštankinių ar priešlėktuvinių sistemų, lėktuvų ar malūnsparnių...Dabar jaučiuosi tikrai saugus, nes žinau, jog okupantas dar sykį kišti nosį ne į savo daržą , nedrįs - jis desperatiškai purtosi savo agonijoje ir spjaudosi nieko negalėdamas padaryti, kas labai gerai matosi iš vietinių šiukšlių komentarų...

kaunietis

kaunietis portretas
Yra keli labai faini dalykai:1.Mes laikomės NATO standartų ir perkame tik naują, modernią ir naujausią karinę techniką. Taip pat išlaikome 2 nuošimčių finansavimą savo gynybai. 2. Mūsų šalis paskutinius kelis metus, ekonomiškai augo beveik sparčiausiai ES. Kilo ir uždarbis, ir pensijos [ 6-10 procentų ]. 3. Kitų metų prognozė , kaip šių ar praėjusių, vėl apie 7-8 procentus pakils atlyginimai, o pensijų augimas net viršys algų kilimą. 4. [ne svarbiausias ] Šalies ekonominis vystymasis, piliečių finansinis gerėjimas , spartus gynybos stiprinimas ...labai nervuoja, verčia imtis desperatiškų veiksmų [daugiau kalbų, blevyzgojimo...]visokio plauko atskalūnams , parsidavėliams, moskolių troliams-išdavikams.

rašyta

rašyta portretas
Mūsų spaudoje jau ne vieną kartą buvo rašyta apie GERUS PIRKINIUS LIETUVOS KARIUOMENEI, kas labai džiugina didžiausią daugumą šalies tikrų piliečių. Bet labai supykdė Maskvą, fašistuojančius raudonuosius agresorius, o ypatingai nusiminė, nežino iš nevilties kur dėtis, visos atplaišos, parsidavėliai , moskolių troliai , paprastai sakant - išdavikai. Juos , karo atveju, kaip ir atėjūnus tik prie sienos...

Anonimas

Anonimas portretas
Visiski idijotai su kuo jie kariauti ruosiasi,zmones skursta,o sitie musu pinigus tasko

oi

oi portretas
a tai vot kodel elektra mum paprastiem brangs......

blogis

blogis portretas
Reikia idapindosą perdaryt į lėktuvnešį. Dujų vistiek niekas iš jo neperka, apart mūsų pačių. Turėsim lėktuvnešį, galėsim naikintuvus pirktis, paskui dar kelias padvodkes, šatlas, atominių bombikių pora ne prošal būtų.

Taip

Taip portretas
nes babkės visiems kišenes drąsko....

Anonimas

Anonimas portretas
Tokia turtinga salis esame gal sakau geriau perkame is amerikuosu kosmini satla ir isusime ta pridurku valdzia i kosmosa ar i marsa:-)

Duokit zmonems

Duokit zmonems portretas
Pavalgyti ,uzsidirbti pinigu ,paremkite skurde gyvenancius ,daugiavaikius ,pensininkus ,jaunimui duokite sansa uzsidirbti ,o ne metalo lauza pirkite uz kosmine kaina

Indeksuosim!

Indeksuosim! portretas
Tris kart URA !!!

o

o portretas
kaip bus su pensiju indeksavimu? ar viska Gitanai nurasysi i /malunus/ juk kam mes seniai reikalingi paklausk savo tevelio ?..........

Mastyt

Mastyt portretas
yra labai svarbu, bet “Ivanai” dažniausiai masto blogai, arba iš vis nemasto. Tik rėkia “ura”

BELEKAS

BELEKAS portretas
Nežinau ar juoktis reikia [ nes tikrai juokiausi ] , ar verkti ? TIEK vatinių daunų drebina kinkas . N edrebėkit buduliai, dar jų Lietuvoje nėra, o jau zarabatyvaiete rubli. Apsisnargliavę alchašos neturi už ką bambalį nupirkti , tai...malūnsparnius iš armijos sumanė į pašalpą iškeisti. Neišdegs moskoliai-išdavikai. Drebinkit kinkas toliau.

Anonimas

Anonimas portretas
...gali Joneli ir taip mąstyti...

Ne

Ne portretas
Mes nieko nepulsim. Turesim gerus sraigtasparnius ir “draugai is rytu” patys bijos mus užpult su tais savo Mi-8

pilietis

pilietis portretas
Tai , kaip jau paskutiniais metais yra perkama, taip pat labai geras pirkinys mūsų kariuomenei. Šie malūnsparniai, pagal specialistus, yra nr 1 karo atveju [ ir gynybai, ir transportavimui ,ir puolimui ]. Šiais laikais , kaip ir su rusiškais grabais bei jau nupirktais trim vakarietiškais, vykdomi dar ir gelbėjimo darbai, ir ieškant pasiklydusiųjų, ir transportuojant organus...Moskolių-vatnikų siūlymas kelti pensijas už karines lėšas ....atsimerkite. TIE 2 PROCENTAI [ GERIAU BŪTŲ VISI 5 , KIEK SKIRIA RUSIJA ] - NEJUDINAMI. Ieškokite sau pravalgymui iš kitų eilučių, kurių tikrai galima atrasti , mažinant atskirtį...Sveikinu mūsų kariuomenę su eiliniu geru pirkiniu ir ...su dar didesne vatiniu įtampa bei nuogastavimais, jog nebus taip lengva vėl pakartoti okupaciją...

Jonas

Jonas portretas
Rusu 3 is malunsparniai geresni ,kad atstatyti jos reikia 6 JAV malunsparniu ?

Anonimas

Anonimas portretas
baisu viska vel apmokestins brangs gaila LT tautieciu bet kol i gatves neiseis tol bus tautos genocidas

Cha

Cha portretas
Tai jau pagaliau galėsim pulti tuos ruskius. O tai atsibodo laukti kada.

Prezidente

Prezidente portretas
Su tais 300mln galėtum pensijas padidinti net po +30 EUR. Bet tau geriau iš ubagų atimti. Gerovė kam?

Poetas

Poetas portretas
Čia Lietuva. Sraigtasparniais čia lyja... (pagal E. Mieželaitį)

karą kurstančioms jankių okupantų mazgotėms

karą kurstančioms jankių okupantų mazgotėms portretas
gražių paveiksliukų galerija: liaudiesmenas.livejournal.com

Savas

Savas portretas
Dar muito mokescius tiek pat gaus susimoketi

Essentuki

Essentuki portretas
Rebiatos na tai kas šiandien daugiausiai rubliu užkalė “za vertaliotnoje obozrenije” ?

Anonimas

Anonimas portretas
Kam šiltiems ubagams Reiki tokių lėktuvų ateis rusai ir juos atims iš šitų loxu o pensijų neturi iš jo pakelti vagys Lietuvos ateikite viena karta į protą sudai lietuvos

Geras argumnetas,

Geras argumnetas, portretas
Mi 8 už milijoną reikės nurašyt, o Black Hawk už 10 - milijonų bus amžini. O kiek jų aptarnavimas kainuos? Idijotai. Atsibuskit. Baikit ubagai Lietuvą militarizuoti. Seneliai iš bado stimpa, daunus tauta gimdo, o jie kariauti ruošias . Velniop tokią valdžią. Subinlaižiai.

Coca-Cola

Coca-Cola portretas
Kodel tiek mazai informacijos? Pagaminimo data? labai butu aktuali. Tuo suma jau ivertinot, rida kokia. Ar kuo jie ten matuojami.......

...

... portretas
Vieniša beretėlė pergyvena kad nėra kas ją palaiko.

Na

Na portretas
ir isisiautejo penktakolonininkai.Arba buduliai.Vieni loja, kad tik Lietuvai blogiau, kiti stena kad jiems visada blogai.Vieni piktavaliai, kiti atlepausiai.

seniai laikas

seniai laikas portretas
Tikrai reikalingas pirkinys. Kaip bežiūrėk, bet ir tie Mi-8 nėra amžini, kažkada vis tiek reikės juos nurašyti.

mm

mm portretas
vienas stinger šūvis ir 50 mln. nėra. Dar penki šūviai - mokėk iš naujo 300mln.

Dugnas

Dugnas portretas
Is Kur babkiu gavo ubagynas

ir DAR

ir DAR portretas
ten ne i , o 5 procentai...

kažkas

kažkas portretas
jei aš vadovaučiau šaliai , tai gynybai skirčiau kiek rusai - apie į procentus. Cha cha... ką tada burliokai-moskoliai suoktų ?

kaunietis

kaunietis portretas
Gerai kad emigravę pagrinde visi liurbiai - bedarbiai, tinginiai, vagys, sukčiai ir...keli moksliukai . Tai dabar iš už kardono ir pila visą mėšlą ant savo šalies.Tuos išgamas pagavęs , pirmiausia prie sienos , kartu su prieš žudikais pastatyčiau.Liuks jog armija perka geriausią techniką, reik palaukt kol pagamina, bet vis geriau nei ruska.

>...

>... portretas
Jei tuos okupantus ir atskalūnus-išdavikus [ tave priskirčiau irgi prie jų ] galima vadinti žmonėmis ?

LDK

LDK portretas
Expertas - kremlio trolis

Absurdas

Absurdas portretas
Didziausioje ES ubagu ir skurdziu salyje ,perkami 3kartus uzbranginti malunsparniai ,politikams visa laime kad visi emigrave ir liko tik pensininkai ,nes kitaip butu nuversti ir nuteisti

BELEKAS

BELEKAS portretas
Fantaziorams , sakantiems kad "įkišo", "senienos", "privertė.." ir t.t. ir pan. Daugiau švieskitės, juk žurnalistai visas naujienas ištransliuoja per begalę priemonių. 1. Nusprendėme patys, nes reikėjo atsikratyti jau niekam tikusių rusiškų [gal todėl kai kurie purtosi iš pykčio ] gaminių... 2. Konkursas buvo ir pasiūlymų buvo daugiau nei 5, iš jų du atitiko konkurso sąlygas, pasirinktas geresnis variantas...3 Nekalbėkite apie kainą , jei nežinote. Be to į kainą įeina atsarginės dalys, apmokymas, remontas [einamasis , garantinis, sugedus...] ir...visa ginkluotė ir amunicija [ štai jums ir "trajakas" kainuoja...] 4. Smirdėkite, bezdėkite kuo tyliau, ...tai gėdos neapturėsite, ponai moskoliniai vatnikai.

...

... portretas
Poliliuk, gerai iš auksinių šaukštų pasipelnei kad ir toliau loji apie ESĄ 'gerą karinę techniką' (žmonėms žudyt).

expertas

expertas portretas
"Piripirko" tanku be boksteliu ir viksru,dabar "perka"malunsparnius be sraigtu.Gauna nurasyta chlama uz dyka.Pinigu PLOVYKLA.

Povilas

Povilas portretas
Geras jausmas. Smagu tai girdėti. Per kelis paskutinius metus jau tiek geros naujos technikos mūsų kariuomenė įsigijo [ ir įsigis ] , visą seną šlamštą , dar likusį nuo okupacijos laikų, perleidžiame kitiems draugams , kovojantiems dėl laisvės... Didžiuojuosi savo šalimi. Kuo ilgiau nepriklausomi, tuo labiau matyti, kaip mes stiprėjame ir turime pajėgumų, kartu su savo draugais, gerai įkrėsti agresoriui, kuris bandytų "laimę" dar kartą mus okupuoti.

Atsakau tam žemiau,

Atsakau tam žemiau, portretas
žmogau, tavo kaukolėj smegenų nerasta, ten dumblas, jei nesupranti, kaip esam skurdinami ir durninami. Lietuvos protingiausi žmonės jau išsilakstė į užsienius, o, tamsta, ko gero dar pokariu reugėji.

jei nori

jei nori portretas
kad ''gintume'' nuo tariamo prieso ,kuris galbut, kazkada uzpuls ,dabar pirk is musu ta ka brangiai siulome,ir dar manykite kad patys tai sumastete...

Pilieti, su čiurbanais

Pilieti, su čiurbanais portretas
ar be jų, esam tik amerikosu subinės raukčius. Už milijonus bandom į draugus prisiprašyt. Nėra draugų. Yra tik laukinis kapitalizmas ir biznis. Jie 3 šalims visą šūdą išparduoda už aukso kainą: srigtasparnius, traktorius abrahamsus, pasenusias haubicas ir t. t. Ir parduoda per jėgą be pasirinkimo teisės. Atseit, mes partneriai. Šūdas, o ne partneriai. Lietuva karo zonos poligonas, esantis toli nuo Amerikos. Jiems ant mūsų nusimyžt.

Tam žemiau

Tam žemiau portretas
Pilieti, kas čia tau vargšui tiek propagandos pripūtė į tuščią kaukuolę, kad net komentare putom apdrėbei. Eik vaistų išgersi, paskui galėsi turėtis savo nepriklausomybę su visu gydymu. Bet va, matai koks tas tavo gydymas.

pilietis

pilietis portretas
Ar su čiurbanais ar be , bet moskolis yra moskolis - jam proto neduota, todėl ieškok neieškojęs - nerasta. Aiškinu. Pinigai gynybai yra tarp partijų sutarta suma. Gynybos finansavimas nediskutuojamas, jis toks turi būti [ 2 proc. nuo BVP ].Visas kariuomenės , mūsų draugų išlaikymas , naujų, pažangių ginklų pirkimas, pravedamos pratybos, tarptautinių misijų finansavimas...eina iš to pačio, gynybos biudžeto. VISI blaiviai mąstantys, protingi šalies piliečiai supranta, kad neapgynus savo valstybės...nereiks niekam ir tada , kaip ir senesniais metais kada buvome ne laisvi, dirbsime , gydysimės ar mokinsimės pagal okupanto nurodymus ir norus. Todėl , manau, atskalūnų, išgamų-išdavikų neperauklėsime, jiems proto nedadėsime ir...man dzin - jie šneka, ar tyli...Tik nedvokit per arti , galiu supykt.

> gerai

> gerai portretas
Putino kareivos biotualetų iki šiol nepripažįsta. Po garsiųjų rusų armijos pratybų “Zapad” Baltarusijos pakrūmės visą pusmetį smirdėjo.

Anonimas

Anonimas portretas
Kaip sakoma , jei esi moskolis-trolis, tai ar nuimsi mėšlinus batus, ar nurengsi smirdinčią fufaiką, vis tiek proto tokiam nedadėsi - liks kvailas-bukas, agresyvus, ir visais laikais okupantas...

Oho, kai per 30

Oho, kai per 30 portretas
metų šūdas pabrango. Tuomet galėjom Mi - 8 rusiškus, afgane išbandytus po 1,5 - 2mln. nusipirkt, o dabar amerikosinis měšlas už deimantų kainą. O šūdas paskutinis, tik pavadinimas kietas. Bet ubagai visad nori su Mercedes važinėt.

gerai

gerai portretas
LABAI GERAI.Pagaliau to rusiško laužo atsikratysime, o tai nei civiliam, nei karo naudai niekam tikęs... Aplamai ką jie gero rytuose sukuria? Gal bio trašą- mėšlą? O ką daugiau? lyg ir nieko nepamenu...Dabar, esant nepriklausomiems, perkame tik naujai pagamintus, naujausius produktus iš vakarų.

...

... portretas
Che: "Planuojama, kad pirmieji sraigtasparniai Lietuvą pasiektų 2024 metų pabaigoje" - čia kalbama apie tuos, kurie jau Afganistane bus iš rikiuotės išvesti?.. kokį DAR mes JAV karinį 'nelikvidą' privalom supirkt?.. :s. NES - GAL vis tik reikia skelbt tarptautinį konkursą,gal iš ES būtų pigiau?..

kaip sakoma girtas issiblaivins ir vel

kaip sakoma girtas issiblaivins ir vel portretas
viskas gerai ...bet jei esi idiotas--patrijotas jankiu byb....grauzys --tuomet jau visiems laikams -idiotu liksi...

na

na portretas
didins mokesčius, skolinsis, bet iš JAV viską supirks

Ir tai

Ir tai portretas
"gerovės" valstybės statymas?
Anonimas portretas
Džiugu. Maskoliai lokit garsiau...

Ka tik buvo isvaistyta

Ka tik buvo isvaistyta portretas
Virs 1 milijardo euru ,uz sia suma Lietuvoje butu kaip min pazabotas skurdas ,ir paremti pusbadziu gyvenantys pensininkai ,daugiavaikes seimos ,ir tuo paciu sumazinta emigracija ,bet ne juk reikia auksiniu sakuciu ,nurasyto metalo lauzo ,ir bet kokiu budu isiteikti Amerikai

Čiubaka

Čiubaka portretas
Tu debilas

Čiubaka

Čiubaka portretas
Lietuva už 300 mln. eurų pirks šešis JAV sraigtasparnius „Black Hawk“ JAV leido Lietuvai įsigyti šimtus šarvuotų visureigių Skaityti daugiau: kauno.diena.lt/naujienos/lietuva/salies-pulsas/jav-leido-lietuvai-isigyti-simtus-sarvuotu-visureigiu-927951 - pirks už 170 lemų Sutarė, kad šalies gynybai reikia skolintis apie 30 mln. eurų Skaityti daugiau: kauno.diena.lt/naujienos/lietuva/politika/i-pirma-posedi-renkasi-g-nausedos-vadovaujama-valstybes-gynimo-taryba-930557 Kariuomenė už 40 mln. eurų pirks naują teršalų likvidavimo laivą Skaityti daugiau: kauno.diena.lt/naujienos/lietuva/salies-pulsas/kariuomene-uz-40-mln-euru-pirks-nauja-tersalu-likvidavimo-laiva-922544 Čia jau nekalbant apie gaubicas ar boxerius ar galų gale apie šaukštus. Runkeliai ir toliau lenkit nugaras, o mes taškysime jūsų eurus.

Buduliai

Buduliai portretas
Kas bus kaip neteksim gerb.Lansbergio.Ką tada ,runkeliai,keiksit.Żmogus jau senai ne valdžioje bet kaltas už viską.Kada idiotai supras,kad LT turi skirti 2% krašto apsaugai.Malunsparniai geriau negu auksinės šakutės ar dar kas nors

Na

Na portretas
Gal ne pirmo būtinumo, bet ypač reikalinga ir labai naudinga. Soglasen?

Klausykit cia juk

Klausykit cia juk portretas
Pirmo butinumo preke ,didziausioje ubagu ES salyje

Pensininkas

Pensininkas portretas
Svarbiausia, kad pensija gaunu ne rubliais, kaip kad anas “pencinykas”.

c

c portretas
ot m y z a vatiniai del tos karines technikos...eikit dirbt o nerasinekit cia...

c

c portretas
geriau f18 naikintuvu lai prisiperka...

Lietuvis

Lietuvis portretas
Šaunu galėsime vatnikus šaudyti.

Pencinykas

Pencinykas portretas
Pensijoms pinigų nėra, o suš...iems sraigtasparniams, kurie kažin kam bus reikalingi užpuolus putinoidams (nebent valdžiažmogiams evakuoti), milijonai iš kažkur atsiranda... Be komentarų.

Jo, Jo

Jo, Jo portretas
Kai tokie vatnykai su skersu by....y gaikes sukineja, vertaliotai ir taip “naxren” krenta, net “yglu” nereikia.

tam -labai gerai-- ,,,vatnykai by.....y deda

tam -labai gerai-- ,,,vatnykai by.....y deda portretas
ant tu jankisku skarbonkiu...pridejai prie peties ,,yglu,,, ir milijonai naxren visi nuejo....

Ivans

Ivans portretas
Geriau jau tuos pinigus pragrti. Tada būtų ka senatvėje prisiminti.... Jeigu pasisektų sulaukti.

Linas

Linas portretas
Geriau skirtu tuos pinigus mokytojams ir vaikams kurie uzauge nepriimtu tokiu sprendimu ir nedkurdintu savo salies. Geda buti lietuvos pilieciu.

Labai gerai,

Labai gerai, portretas
kad pirks-vatnykai iš karto į kelnias prikrovė.

Putleris

Putleris portretas
Aha ,"nuvarykit" landzbergu "klana",nebepirkit nieko is Nato ,as tuoj pas jumis ateisiu.Tuo labiau ,kad daug draugu manes cia laukia.

Mirk is juoko

Mirk is juoko portretas
Stai kaip taskomi ciabuviu runkeliu pinigai ir ruosiamas poligonas karui su rusija.

jankiu gangsteriai -ginklu pardavejai

jankiu gangsteriai -ginklu pardavejai portretas
ne viena pasaulio valstybe paleido vejais ...ykalbeje militarizuotis , sukisdami savo slamsta , paskandins ubagystes liune ir Lietuva...

Taip

Taip portretas
Vargas Lietuvos tautai ,kol nebus revoliucijos ir neisvalysim tą suda iš valdžios , landzbergiu klaną tol taip bus

Anonimui Pydarui

Anonimui Pydarui portretas
Per tokius idiotus, kenčia normalus žmoės. Jus rinkot

apie Nausedos zadeta --GERBUVY--

apie Nausedos zadeta --GERBUVY-- portretas
galite pamirst , prapi.......s vojakos viska ir dar pareikalaus kad pasiskolintu ,,,LIETUVOS ,,,VARDU

As

As portretas
Uz tokius pinigus dvigubai daugiau iseina, nu bet px, juk reik sudu susipirkti ir i kisenes sau ikisti

Faktas

Faktas portretas
durniai ir tik.

krasto apsaugos ministerijos debilizmui --kranatu nera-

krasto apsaugos ministerijos debilizmui --kranatu nera- portretas
kol nesukis po velena paskutinio lietuvio --nenurims....

Pinigai vejais

Pinigai vejais portretas
Stingerius reikia pirkti uz 300 milijonu galima nupirkti padoru kieki kas labai efektiviai stabditu prieso aviacija.

pastebejimas

pastebejimas portretas
sraigtasparnis „Black Hawk“kainuoja 25 mln $.6x25=130.grazus otkatai ir vel auksiniai sraigtasparniai))

Klaipeda

Klaipeda portretas
Malaciai!!!Geriau prezidentui lektuva normalu nupirktu,vistiek malunsparniai seni,amerikeciai geru neparduos!!! Sekmes!!!

pensininkas

pensininkas portretas
Tai jau bent tuos senus rusiskus baltarusiams ar moldavams parduokite,o ne i metalo lauza ismeskite.Vis nauji maziau kainuos.Bet kaip zinau plikbajorius valdzioje,tai ukrainieciams uz aciu atiduos gaidziai.O neseniai kaimietis Sapoka draskesi,kad neranda 10 milijonu vaiku pinigams ir keliu milijonu pensininkams.Tokius kaip jis susodinti i tuos senus sraigtasparnius ir su jevelinais numusti virs juros.

Kurvų lizdas

Kurvų lizdas portretas
Vėžio gydyt nėr už ką. Žiponėliui chimija smegenis suėdė, jei buvo ką ėst.

pensininkas

pensininkas portretas
Oziai simtus milijonu randa karinei technikai pirkti,o 100 milijonu euru neranda pensininkams,kad kruopomis nesimaitintu.Kazkokie debilai i politika Lietuvoje sulinde.

Anonimas

Anonimas portretas
Va kur musu visu mokesciu moketoju pinigai mietomi! IDIJOTAI!
 • Skelbimai
 • Pranešk
  naujieną
 • Portalo
  svečias
 • Orai
 • TV
  programa
 • Žaidimai
 • Horoskopai
 • Facebook
 • Twitter
 • RSS

Galerijos

Daugiau straipsnių