L. Linkevičius: S. Cichanouskaja yra Lietuvoje

klp

klp portretas
vatnikiniai šunys loja-paksiniai,puteikiniai,karbauckiniai atkartoja

kad

kad portretas
S. Tichanovskaja pasitraukė ir akivaizdu Baltarusijos struktūros padėjo yra gerai: viena struktūros nesiryžo imtis represijų prieš tikrąjį tautos pasirinkimą ir tokiu būdu išsaugoti, na o tie priverstiniai paruoštų tekstų skaitymai tik apsišaukėliui, ir toks pasitraukimas padės, turi padėti likusiems vienytis, koncentruoti jėgas vardan laisvų rinkimų , kitaip kam spektaklis? ir ko bijoti jei 80 procentų palaiko?

Ggb

Ggb portretas
Hei Hei Hei, budmo budmo budmo, hei hei hei.

Anonimas

Anonimas portretas
slove batkai! arabams nesiseka sugriaut baltarusijos,jie jau sugriove ukraina

DIEDUKAS

DIEDUKAS portretas
peržinias girdėjau,kad taikus protestuotojas norėjo mesti savo bombą,tik Dievulis apsaugojo kitus,pats susprogo nespėja išmesti.Tai va kokie tie taikūs ten demonstruoja,banditai.

Algis

Algis portretas
Manau Lietuva su savo 2mln gyventoju neturetu kistis kur nereikia. Ciganovskaja ar kaip ten ji turejo begt i didele sali kaip kad Vokietija o ne mazute sali kuriai apsimoketu gerai su gyvent su didziuliais kaimynais. Per daug rizikinga prisiimt mase prieglobscio prasytoju...Aplamai kokia jau cia patriote jei pabego palikus vyra ten kalejime.

Piotr Mašerov

Piotr Mašerov portretas
Linkievičiau, geriau paimk armoniką ir užbliauk: "Belarus moja rodnaja, Ukraina zolotaja, heij, heij, heij. Nalivaij po polnomy stakanu..." Pasirodysi ne toks durnas, nes jau nusibodai su savo pezėjimu.

Genrik Ziman

Genrik Ziman portretas
Tegyvuoja komjaunimo CK ir jo sekretorius tovarišč-mister Kriu-Kriu.

Sviatlana

Sviatlana portretas
Pilipčiuk , jokia ji ne Cixanoyskaya

Klausimas

Klausimas portretas
Kodel penktadieni nespruogo Astravo AE ir kada kurvos kelsit minimalu atlyginima?

...

... portretas
siaucia koncervu troliai atidirbineja uz kgb uzslaptinima

Putino agentas

Putino agentas portretas
duodu prišikt senelio megztą beretę ir nukirst anūko birką, kad tas “pranešėjas” tuoj pratrys: rusai puola!!!

kas tas kuilys?

kas tas kuilys? portretas
Kiaulės kūnas + vištos smegenys + šuns lojimas = kiauLinas Linkevičius

darbo pasiūlymas draugui kiauLinui

darbo pasiūlymas draugui kiauLinui portretas
Linkevičiau, kadangi moki tik loti, todėl gali pas mane įsidarbinti sarginio šuns pareigoms, suteiksiu gyvenamą plotą-būdą prie ūkinio.

vergove

vergove portretas
gerai priimti ir islaikyt is musu pinigeliu o baudziauninkai palauks geroves valstybes

pritariu

pritariu portretas
Tas "KAUNIETIS" ne laiku gimė, būtų puikus pokario stribokas. Baltarusiai batkos nedievina, bet jis garantas, kad Baltarusija išliks nepriklausoma ir kad gyventojai neskurs, o turtuoliai nelobs, jiems taip patinka ir tai jų pasirinkimas, o keli procentai dolerinių privalo elgtis pagal pagrindinį demokratijos principą - valstybė vystosi pagal daugumos piliečių valią,

piliečiui kauniečiui

piliečiui kauniečiui portretas
tamsta komentuodamas demonstruojate tooookią "demokratiją " , kad galėtumėte būti Lukošenkos pamaina , be rinkimų :)))

taigi

taigi portretas
Nepavyko eilinis jankių dolerinis pučas, gerai kad batka prašė visus išlikti ramiais ir nesikišti, nes baltarusiai tuos skustagalvius jankių tarakonus patys būtų sutraiškę.

kaunietis

kaunietis portretas
Pastebėjimas. Dažnai troliai čia rašinėja , kad "labai taikingi žmonės" su ironija , TIK pamiršta pridėti , kad jų tas "taikingumas"[ypač po nevienkartinių omono spardymų, daužymų, suėmimų ir pan. ] vyksta tik visai nesenai...Na, kai žmonėms trūksta kantrybė ir mato neteisybę. Ei, vatiniai, kodėl žmonės nemuša, nepuola, o ploja policininkams , kurie nesmurtauja , o palaiko piliečius ? Ten nei barikadų, nei žmonių puolimo ant omono [ ar atvirkščiai ] nėra. Na, bet jums , moskolinių padlaižiams, spalvos susimaišę: kur juoda, yra balta arba atbulai.. Neraliuoti šiknalaižiai.

Apie laisve

Apie laisve portretas
Ar jus tikrai įsitikinę, kad niekas neorganizuoja dirbtinai pučo Baltarusijoje????? Politika dažnai būna klaidinanti! Pavyzdys Lietuva:( visi kovojom už laisvą tik vat pamiršom, kad tie patys kas prie ruso, liko valdzioje:( O dabar pereiname į banditų stadija. Na ir kur ta laisvės kaina???

Anonimas

Anonimas portretas
Lietuva kaip lauko sikanas. Visokios kirmeles cia malasi.

O

O portretas
Mes ar laisvi? Ar galim visiškai laisvai diskutuoti farmaciniais, socialiniais, technologiniais klausimais? Ar mūsų atlyginimai nors kiek adekvatus prieš lietuvos banko, lrt atlyginimus?ar galėsim atsisakyti kaukių skiepų. Mūsų nelaisvė dar didesnė

.

. portretas
Boba iš ratų, ratams lengviau. Faktas.

Baltarusijos Prezidentas

Baltarusijos Prezidentas portretas
Linkevičius - naujas Baltarusijos prezidentas. Jo praeitis tiesiog atitinka visų generalinių sekretorių ir prezidentų istoriją. Komjaunuolių lyderis, komunistas su pačia raudoniausia perspektyva, Bebrų vadas, o dar Baltarusijos prezidentas. Putinas laukia - nesulaukia.

Litwa

Litwa portretas
Lietuva tapo Europos atliekos konteineris

Gudai daug variantu neturi

Gudai daug variantu neturi portretas
Kaip sako lenkai 'ar norite, kad Rusija Lenkija is dvieju pusiu suptu?'. Patys gudai ziuri link Rusijos, o jei ir neziuretu, Putleris mikliai zaliuju zmogeliuku pasiustu. Tokia yra realybe.

pilietis

pilietis portretas
KADA pas mus sutvarkys tas votis - vatnikus trolius , ruskių naudinguosius idiotus, kurie vis prieš demokratiją, vis už okupantus ar žudikus, vis prieš viską kas teisinga [ na , kad ir saugotis nuo konoro viruso , tai išmatų grupelei netinka...] Įgrūstų į kokį drėgną , apipelijusį rūsį gyvenimo prasmei suprasti... Bet negalim. Kaip demokratinė šalis , tokių dalykų nedarom...Galėtų bent nuteisti už daugkartinius šmeižtus, melus...ir išdavystę [ taip išdavystę, nes laižo subinę okupantui ne veltui...] kokiais nors privalomais darbais ilgam laikui - ravėti šaligatvius, šluoti , grėbti, nešioti šaligatvių plyteles takelių remontininkams, tvarkyti [ iškasti, nugriauti ir paruošti žemę...] senas išvietes, kad šeimininkai galėtų įsirengti pagal ES standartus...IR BŪTINAI turi būti ant specovkės užrašas [ aiškiai matomas visiems šalies piliečiams ], kad šis žmogus vatinis trolis , okupantų padlaižys, pasmirdėlis, išdavikas ...ar kas nors panašaus.

jo

jo portretas
> anonimas. Labai taikūs žmonės su iš anksto paruoštomis savadarbėmis biombiožkomis :)

Anonimas

Anonimas portretas
Na, šis "išrinktas" 6-tą kartą , kolūkietis yra truputi geresnis nei rusas caras. Jis stengiasi rodyti "tramdymą" kaip ir vakaruose, su bananais , vandens srove...TIK , kad tai daro prieš taikius žmones, kurie jau irgi pradeda priešintis. Be to neteisėtai piliečius įkalina, nuteisia...O ko tikėtis iš jų mentų ar teisėjų, jie laikosi įsikibę savo vietos ir...gali užmerktom akim engti savo liaudį bei lysti į subinę apsimelavusiam ne kartą , narcizui kolūkiečiui... ES turi būtinai reaguoti ne vien žodžiais, kaip tą darė prieš žudiką kagėbistą Putiną ir jo subinlaižius.

Anonimas

Anonimas portretas
dabar Linkeviciu ten priduot . nesuprantu kas cia vyksta

As

As portretas
A lietuviam visur reikia kistis. Ziurek ponuli Linkeviciau savo salies gyvenimoir politiku darbelius. Kas gi tamsta esi toks? Galvojat kad sitam poste amzinas. Klystat.

KKK

KKK portretas
nebedaug paskutiniam diktatoriui liko valdzioje sedet, aisku kaip visada del opozicijos kalti bus amerikonai , zydai , masonai , na dar ir lietuvisi su lenkais biskeli,,,,,:):):)

Anonimas

Anonimas portretas
Kalbejau su belarusais. Atsikniskit sako. Keli sportininkai parode Lietuva, o toliau amsi ant viso pasaulio, kaip miniatiurinis suva

Anonimas

Anonimas portretas
Reikia skubos tvarka suteikti Lietuvos pilietybe ir i Seimo rinkimus.

B. B. d.

B. B. d. portretas
Savo ubagais rūpinkitės !!!! Lenda y šykna belarusiams, juokdariai :-))))))) :))))

idomu

idomu portretas
Minske pirmoji taikių ir demokratiškų mitingų auka , žuvo beginklis , taikus , demokratiškas mitinguotojas ( ne riaušininkas) . Žuvo bandydamas mesti į tarnybinę pareigą atliekančius policijos pareigūnus savadarbį sprogm enį ( matomai buvo sumontavęs iš anksto ar kurios demokratiškos ambasados darbuotojai davė). Savadarbis sprog muo sprogo taikaus demonstranto ( ne ter oristo) rankose ....laukiame naujų režimo aukų :)

Anonimas

Anonimas portretas
Raso dar prieteliai, sajunga paremta LDK. Juokdariai

Anonimas

Anonimas portretas
Kiek revoliuciju, a nenusibodo.

Anonimas

Anonimas portretas
nesuprantu kas dave jam teisę , o moteriške lai savo šajyje kovoja, o ne lindi Lietuvoje, galejo pasiduoti i LATVIJĄ, ESTIJA , o ne tupet cia , tai tiek,,,,

Anonimas

Anonimas portretas
Ir vatniku armijoje tarnavai, Alvydeli

Anonimas

Anonimas portretas
Pats gavai is tu vatniku issilavinima, garantija ir namus

Alvydas

Alvydas portretas
Po velnių ...į "komentarų" skilti geriau net neiti, nes ten-tik vatnikų propagandistai-samdiniai arba slapti stribai karaliauja. Tik narvuoja savo "komentarais". Be jokios abejonės dauguma lietuvių-už laisvą Baltarusiją, už LDK šalių Sajungą. Žyve Belarusj. Štai tau 21 amžius, -karai vyksta galvuose, per internetą.

zenonas išpriekulis

zenonas išpriekulis portretas
Ar kas dar esate girdėję tokį kliedesį? Jeigu tapsiu prezidente, paskirsiu naujus demokratinius rinkimus. Prieš tai atsiliepimo neatspausdino, nes parašiau kas Lietuvoje yra kas.

Kitur

Kitur portretas
ta Vakaru prokladke ir negalejo buti :)

Anonimas

Anonimas portretas
Atveze korona

Provokatorė

Provokatorė portretas
Konservatoriai priglaus.....galės kariauti su rusais...NATO apsaugos....

Anonimas

Anonimas portretas
Kiek europoje atominiu?

magnolija \\\\\.../////

magnolija  \\\\\...///// portretas
Baltarusiams šovinių.

Dabar Linas Linkevičius

Dabar Linas Linkevičius portretas
Dabar Linas Linkevičius įkurs Vilniuje Baltarusijos ,,prezidentūrą" emigracijoje. Gal ir gerai turės kur koncervatorių šoumenai kur antibaltarusiškus mitingus regti. Arba frakuoti vaikščioti į emigracinės prezidentės priėmimus.

Anonimas

Anonimas portretas
Kažkaip baltarusija nekniso proto Lietuvai dėl Visagino

Nepartinis

Nepartinis portretas
Gaila paprastų žmonių,kurie visada nukenčia,kai viršūnės kovoja dėl valdžios,nepriklausomai,kurioje valstybėje tai vyksta ar tai būtų Ukraina, LT, Baltarusija, ar JAV. Bet liudniausia,kad vis labai norim padėti kitiems,nors savo darže nesusitvarko.

Anonimas

Anonimas portretas
labai gerai , kad atvyko

reikia konstatuoti faktą

reikia konstatuoti faktą portretas
kad Baltarusijoje įvykdytas karinis perversmas, kurį padarė pralaimėjęs rinkimus, buvęs apsišaukėlis "prezidentas", tiksliau, Rusijos rezidentas - Lukašenka. Ir ES bei nATO į įvykius Baltarusijoje turi reaguoti kaip į įvykdytą karinį perversmą su griežčiausiomis sankcijomis valdančiai chuntai ir jų giminėms.

aš portretas
irgi nekenčiu Lukošenkos, kuris suprasdamas visą AE grėsmę lietuviams, pastatė ją specialiai prie pat Vilniaus, bet visoks dabar kišimasis į jų vidaus reikalus yra manau žalingas ir taip jau beveik sužlugdytai mūsų šaliai, juk eiliniai žmonės nukentės, jai Klaipėdos uostas neteks jų krovinių, arba jie pas save neįleis mūsų prekių, neleis pravažiuoti mūsų furoms ir t.t.

Anonimas

Anonimas portretas
...berginiai sukilo. Šalin rankas nuo Baltarusijos, Sorosiniai

pasmerktieji

pasmerktieji portretas
Raudonasis maras,pries nudvesdamas,griebiasi visu jam budingu priemoniu-melo,apgauliu,bauginimo,smurto ir zudyniu.Ideologine kova cia net nekvepia-ir chuilo,ir janukovycius,ir lukasenka tik visais budais bande ir bando issaugoti savo ir savo gaujos viespatavima iki gyvos galvos,nes kitu atveju tektu ne tik su valdzia,turtais,itaka ,bet ir gyvybe atsisveikinti.Ghadafi likima pamates chuilo i kelnes pridejo ir pasiryzes branduoliniu ginklu gintis ir nuo uzsienio,ir nuo savu priesu.Bet galas visada ateina netiketai ir nelauktai,

Anonimas

Anonimas portretas
Tai eis vištų pešti į skerdyklą ar Lietuva skirs jai personalinę pensiją ir užkabins ordiną ?

tai --,,,nuomone,,,

tai --,,,nuomone,,, portretas
susikisk savo nuomone y jankyno isdralintus RAUKUS ... viena karta jau gyvuliniuose vagonuose vaziavai ---manau neuzilgo pats vel vaziuosi atgalios --taip kad nesiulyk kitiems....

>

> portretas
Blūdure, prie ko kolchoznikai, beretę išsiplauk. Tokie lupenos ir vadina ter oristus laisvės kovotojais. Visame civilizuotame pasaulyje asmenys pakėlę ginklą prieš pareigūnus yra nusikaltėliai, o gaminantys savadarbius spr ogmenis ter oristais.

To anonimui

To anonimui portretas
Didžiausi kenkėjai , šudvabaliai t.y.konservatoriai.

Nuomonė.

Nuomonė. portretas
Stribų enkavedistų šutvė sukilo.Matosi iš komentarų.Važiuokit ir palaikykit ta Lukošenką ar Putinaą Kos čia sėdit ir .Ar nematot kaip kyla rusų ir baltarusių tauta. Jus gaila komunizmo .Esate jo paveldas.Susodinti į vagonus ir išsiūsti jus iš Lietuvos.Jei čia taip blogai.O kovojantiems už laisvę,demokratiją linkių SĖKMĖS.

Tiesa

Tiesa portretas
Kolhoznikai viską sugeba dirbti ir vadovauti , tegul visi pavyzdį ima iš valstiečių.

Anonimas

Anonimas portretas
Ar ta namų ūkio višta laikosi karantino?

Anonimas

Anonimas portretas
Nuolatinių karabasininkų pasisakymai atskleidžia, kad jie yra batkos šūdvabaliai.

tam idomu

tam idomu portretas
jo, tegul pasimoko iš Lietuvos, kad kolchoznykai, o ne mokytojai yra tinkamiausi vadovauti

idomu

idomu portretas
Jo, kiekviena melžėja gali valdyti valstybę :) Realiai ji viso labo bereikšmė namų šeimininkė - statytinė. Sukamas variantas kažkas tarp dolerinio Kijevo maidano ir Venesuelos. Juokingiausia, jau yra aukų tarp taikių ir demokratiškų protestuotojų - vienas "taikus" demonstrantas bandė mesti sprogmenį, bet pats susisprogdino savadarbiu užtaisu.

5

5 portretas
Pasirodo, ji baile, kaip ir visi kiti "opozicijoneriai"? Rupetu baltarusija, tai ne nertum į krumus, o butum ten iki galo. Bent visi pasakytu-tikras patriotas! O kur tie krumai? Ogi lietuvoje! Dabar kartu su linkevičium sius siuntinukus su pinigeliais ir ginklais į savo tevyne, kaip anksčiau į ukrainą

Expertas \\\\\...//////

Expertas  \\\\\...////// portretas
Mano manymu sąžiningai tik R.Paksas buvo išrinktas LR Prezidentu.---Kiti, tai kompai linko,tai tapkių po Šiaulius ješkojo,tai su juoda autobijografija (grybė),ir t.t.---Ir niekas nematė ir viskas gerai,tik pas Baltarusius viską mato.---Žiūrėkit tai Baltarusijos 'prezidentei' bus suteikta LR piletybė išimties tvarka,už ką neteisėtai dėl Borisovo, nuvertė Paksą.O mūsų runkeliai tyli,nors 26 metus kriušo.

Borka-hujkin

Borka-hujkin portretas
Iš kur jūs asilai lukašenkiniai čia susirinkote, eikite gerkite degtienę...

Šūkis:

Šūkis: portretas
,,Padarysime viską kad sugadinti santykius ne tik su Rusija bet ir su Lukašenka! Dirbame Lietuvos gerovei!"

tomas

tomas portretas
Taigi aišku, kam užkliuvo kaimynės apsauga nuo persekiojimų. Trolia - au, au, au, chi, chi chi, ha, ha, ha ir visi anonistai.

sąmokslo teorija

sąmokslo teorija portretas
Vakar Linkevičius tos namų šeimininkės ieškojo po visą Baltarusiją,o šiandien jau parsivežė.Paaiškinkit,kaip ji perėjo valstybinę sieną,kai jos vyras ir kiti kovotojai suimti?Kas ir kodėl ją taip lengvai išleido ir kas ir kodėl ją išskėstom rankom sutiko?Kas ir kodėl organizuoja tokias keistas pasienio operacijas?

Dana

Dana portretas
Lukošenka tikras prezidentas savo šalyje, ne kaip europių sorošinių statytinių iškamšos .

Veryga

Veryga portretas
Tikiuosi, ji yra izoliacijoje?

Baba

Baba portretas
Nu dabar elektra tai kainuos!!!komjaunuolis vis tebekenkia lietuvai

>Auu< \\\\\\.../////

&gt;Auu&lt; \\\\\\...///// portretas
Nelygink,Putkos su Lukošenka.Putka visą Rusiją išparceliavo,o Lukšenka viską išsaugojo ir sėkmingai valdo šalį.O tie 'sukilėliai' norėtų viską prichvatizuot nes viskas išsaugota.Batia vienintelis,kuris neleido sugriauti žemės ūkio,pramonės,bankų,kaip visose buvusiose TSRS respublikose.Dabar nedašutėliai atsidėkoja.

Joo

Joo portretas
Nuo kurios dienos "prezidentė" imsis šikynykus šveisti kad pragyventų?

////\\\\\

////\\\\\ portretas
cha ha ha stai kas norejo y Baltarusijos prezidento sosta pasodint ta vista namu seimininke svietlana -- vos tik is subines kelias plunksnas Lukasenkos KGB ispese svietlana purpt ir atskrido pas uzsakova y URM agrastu darzely....

meilės

meilės portretas
potraukis .......... susimetė su linu be kunigo palaiminimo

Chi

Chi portretas
Kodėl Lietuva kišasi į kitos šalies vidaus reikalus??!! Negalime gyventi be išsidirbinėjimų.. Tvarkykimės gaspadoriškai viduje, žiūrėkime, kaip padaryti, kad mums, lietuviams, būtų gera gyventi savo šalyje, o nekelkim erzelio ir nesikiškim, kur mūsų neprašo. Jau 'rusai puola', dabar ir su kaimynine šalimi priešai būsim. Ot padlyzos esame, gatavi be muilo į sub..nę sulįsti..

Brone

Brone portretas
Pas Gražuli vešt gerų politikų gautus lietuvai

Auu

Auu portretas
Komentaruose troliu fabrikas sujudo, išsigando kad ir putkai taip gali nutikti :)))

kale atvaziavo

kale atvaziavo portretas
gaut zadanija, ir pasimokinti daryt karini perversma nepriklausomoje salyje, ar nesikisa lytwa i kitu saliu vidaus reikalus

Anonimas

Anonimas portretas
Tai kam čia reikalinga inai .atvežė virusą o blin valdžia pas mus oxuet galima

Virus²²

Virus²² portretas
Wilno prostitutėm kainas numuš !

Jonas..ner ko kistis ikitos valstybes reikalus...........

Jonas..ner ko kistis ikitos valstybes reikalus........... portretas
Durniu laivas........

Taigi

Taigi portretas
Jau trisdešimt metų į Lietuvą vis plaukia visokie atskalūnai...

Bolekas

Bolekas portretas
Jau prasideda......

o'Žys \\\\\.../////

o&#039;Žys \\\\\...///// portretas
Gerinam santykius su broliška Baltarusija.Ui Rhusai phuola.

Dydvirė atsiradimo

Dydvirė atsiradimo portretas
Vyti lauk šitą provokatorę....
 • Skelbimai
 • Pranešk
  naujieną
 • Portalo
  svečias
 • Orai
 • TV
  programa
 • Žaidimai
 • Horoskopai
 • Facebook
 • Twitter
 • RSS

Galerijos

Daugiau straipsnių