Krepšinio žvaigždės apie dvigubą pilietybę: Lietuva praranda savo vaikus

dr. Jonas Ramanauskas joramlt@yahoo.com

dr. Jonas Ramanauskas joramlt@yahoo.com portretas
Saulius Skvernelis atimdamas pilietybę iš Žygrūno Ilgausko įvykdė konstitucinį NUSIKALTIMĄ ir kviečiu kiekvieną NEBALSUOTI už Skvernelį ir tą ASILĄ, kuris jį siūlo į prezidentus. Jeigu dar pridėsime Deimantės kančias, už kurias tiesiogiai taip pats atsakingas skvernas pasiuntęs banditus į Klonio gatve, tai čia jau pasidarys ir visiškai aišku, kad BANDITAI prezidentūroje NEREIKALINGI.

Nezabitauskas

Nezabitauskas portretas
Robai, neskubėk kitų vadinti durniais ir pusdurniais, pirmiau paskaityk savo komentarą - ar pats suprasi, ką parašei? Beje, ar tikrai Vanagas iš emigracijos grįžo ginti Lietuvos? Ne, nors Vanagas gimė Amerikoje, jam tebuvo treji metai, kai jo šeima grįžo Lietuvon, Visą savo sąmoningą gyvenimą Vanagas pragyveno Lietuvoje, todėl ir ėjo jos ginti.

Robas

Robas portretas
Įžymusis partizanas Vanagas, kuri net paskelbė faktinių vadovų dabartinė valdžia , turėjo Amerikos pilietybę, čia tiems asilams, kurie klause kas griž ginti, dėl dantų taisymo ir panašiai, kas pasikeis po to kai gaus ta antra pilietybę, juk ir dabar važiuoja ir taisosi, dėl mokesčių, tai kur mokesčius moka Ukrainiečiai legaliai dirbantis Lietuvoi? Esate visiški rytų europiečiai, rusai su Ukraina irgi neduoda antros pilietybės, tik puspročiai amerikiečiai, kanadiečiai ir puse vakarų Europos dalina, nesuprasdami kokia žalą sau daro. Dabar galima suprasti, kodėl Lietuva 30 metu subinei, durniai išrenka pusdurnius, tai kas gali priimti teisingus ar naudingus sprendimus Lietuvai?

Q

 Q portretas
sažininga butu nuvažiuoti Ilgauskui subine išlaižyti .

Nezabitauskas

Nezabitauskas portretas
Tautybė ir pilietybė yra skirtingi dalykai. Niekas netrukdo būti lietuviu bet kuriame krašte ir esant bet kurios valstybės piliečiu. Carinėje Rusijoje jokios Lietuvos pilietybės apskritai nebuvo, o tauta ir kalba išliko ir net suklestėjo. Ar nuo pilietybės priklauso, kad emigrantų vaikai nebekalba lietuviškai? Tie politikai, kurie perša daugybinę pilietybę, apeliuodami į tautinius jausmus, arba nesupranta, ką kalba, arba tiesiog meluoja.

Anonimas

Anonimas portretas
Labiausiai kolaboruoti linke asmenys dabar dedasi didziausiais "patriotais". Ypac buvusieji komuniagos, nomenklaturscikai ir ju atzalos, kuriu vieta visada prie lovio. Labai gaila, bet nei vienas ju neemigravo.

Oho

Oho portretas
Kiek neprotingu komentaru. Tiesiog skaitai ir galvoji ,kodel pas zmones tiek pykcio,pagiezos. Ar tai is pavydo ,ar tai tokie jau savo seimose uzaugo. Zinokite,kad zmogus gimes Lietuvoje turi teise I Lietuvos pilietybe. Yra prasoma ja issaugoti,jeigu gautu pilietybe kitos salies.Laikai keiciasi, visi tobulejame,keliaujame, ismokstame ko nors naujo. Musu lietuviukai isikure visam pasaulyje. Tai ko puolame juos atstumpti,ko negalite nusiraminti ir buti vieni kitiems broliai ir seses. Mylekite vieni kitus ir linkekite tik gero.Tada visiems pasaulyje gyventi bus gera. Tik uz dviguba pilietybe ir be kalbu.

zelemuncikas

zelemuncikas portretas
Dviguba pilietybė,tai pirmas žingsnis didelėje aferoje.Siekiama kad Ramūnas užgrobtus 36 tūkstančius ha Lietuvos žemės galėtų persikelti į Ispaniją ir Vokietiją,o ateityje ir į Rusiją.

Ceslovas

Ceslovas portretas
ĮDOMU....jai bus karas.... ar nors vienas išvykęs atbėgs ginti Tėvynės... ĮDOMU....

...

... portretas
NIEKAS tų pabėgusių žiurkių NEVERTĖ svetimiems prisiekt; jie prisiekę IŠDAVĖ Lietuvą, pardavė ją, dabar nori DAR KARTĄ ją parduot... na, KOKIA mums mauda iš tokių ESĄ 'piliečių'? - padėjot ant mūsų skersą, tai ir mes jus pamiršom (nors jus reiktų GAUDYT ir baust).

KOKIA

KOKIA portretas
bl..., dviguba pilietybe???? jau smegenys neveikia????daugumai dvigubos pilietybes reikia atvaziuoti cia susiremontuoti sveikata. Mokescius moka kur ???? nuo prievoliu bega..., nesvarbu, kad cia " atveza" pinigu likucius.... bepigu jiems loti is toli... Skyle jiems barankoj, o ne dviguba pilietybe !!!!! cia taip pat, kaip gyventi naujoj seimoj, o begioti pas issiskyrusi, pasitratint...

Anonimas

Anonimas portretas
Kai ir as pavogsiu is Lietuvos milijona -- BUSIU Lietuvos PATRIOTAS. O dabar susikiskit ta idiotu pilietybe i liberastine, runkeline apzelusia su skrebuciais subine

tomas

tomas portretas
Ne Lietuva praranda savo vaikus, o nedėkingi vaikai palieka Tėvynę, Tėvus, Giminę. Piliatybė, kaip ir gyvybė, duodama vieną kartą. Su tomis brangenybėmis privalome elgtis pagarbiai ir atsakingai.

Lizdavas

Lizdavas portretas
BAlsuosime prieš kvailas 2gubas pilietybes

zelemuncikas

zelemuncikas portretas
Dar pridursiu,mažas šalis naikina ne emigravę piliečiai,o besočiai keli turtuoliai priverčiantys juos emigruoti nuo ubagystės.Mano giminės emigrantai,apie 30 personų, sako kaip Ž.ILGAUSKAS,susikiškit tą savo pusę lietuvio giliai,giliai ir nejuokinkit pasaulio.

zelemuncikas

zelemuncikas portretas
Sabonis nevykęs lietuvis-pusantro karto per ilgas ir tris kart per durnas.

Gudručiams

Gudručiams portretas
O kas pasiliks ginti Lietuvą, jei visi gudrūs ir turi dvigubas pilietybes ?

Q

 Q portretas
pasižiurai i lidla ir koktu darosi , kas jei ne jis vaikus i užsieni išvežė kad lietuvybės neprisisiurbtu ... tai pat elgiasi ir likes runkeliu psiaudo elitas

ALGIS

ALGIS portretas
RUPŪŽĖS , patys atsisakote , o paskui Lietuva ir lietuviai , gyvenantys tėvynėje , kalti , kad jums liežuviai nudžiūtų, jūs už pinigus ir TĖVUS PARDUOSIT .

Teisingas straipsnis

Teisingas straipsnis portretas
Daug kas uz dviguba pilietybe.

Pirmyn, Lietuva

Pirmyn, Lietuva portretas
Lietuvoje negailekime suteikti pilietybe visiems norintiems pasaulyje...

nemanau

nemanau portretas
nemaišykim piletybės ir tautybės.Tautybės niekas neatims, o pilietybės dauguma nori, kad atsitikus kažkokiam nutikimui, galėtų parėkaut,kad Lietuva turi gint savo piliečius.

ppppppppp

ppppppppp portretas
o kas iki to davedė prie kokios valdžios tiek LIETUVAIČIŲ buvo išvaryta ir išnaikinta jei ne prie šios o ypač prie šios b l u n d i n k o s vadovavimo tik naikint tik drąskyt viską atimt o tik ukrainai ir tipo kitus remt ir aukokim o savus naikinkim prie kokios valdžios tiek karinės technikos ir visokios amunicijos tiek reikėjo kaip šitai ir vis bėgat balsuot ir bėgat atiduot užkažka balsa kad jus visus išnaikintų ir ponuliams gyvent būtų geriau prie lovio o kad jūsų vaikus išvarė tas nusišvilpt jum
 • Skelbimai
 • Pranešk
  naujieną
 • Portalo
  svečias
 • Klausk
  specialisto
 • Diskusijos
 • Orai
 • TV
  programa
 • Pažintys
 • Žaidimai
 • Horoskopai
 • Naujienlaiskis
 • RSS
 • Facebook
 • Twitter

Galerijos

Daugiau straipsnių