Korupcija Lietuvoje: prarandame milijonus, jei ne milijardus

Grįžti į straipsnį

jgf

jgf portretas
Prieš 25 metus reikėjo galvoti. Uždraudus dalyvauti komunistams ir komjaunuoliams valstybės valdyme, dabar būtume kitoje vietoje. Beje, kiek korupcijos bylų, nėra nuteistųjų.

čia tam, kas pagimdė Lietuvoje korupciją?

čia tam, kas pagimdė Lietuvoje korupciją? portretas
taigi tokie, kaip tu ir pagimdė. Visokie AMB draugeliai, partiniai, politrukai ir kitokie išvešos, o kai nėra ką apkaltinti, tai mostelėjus maskvos lazdele, socialistai ima kaltinti konservatorius, nes juk jie išmušė sovietams pamatus iš po kojų, todėl atkeršysim. Kas spėjo, dar sugriebė partijos aukso nemažus kiekius, nes iš kur buvusieji komunarai ir visokie pareigūnai dabar pilis statosi, dvarus perkasi? geriausiai apkaltinti konservatorius, bet nėra pateikta jokių įrodymų, kad pvz., Kubilius dvarą nusipirko, o kad AMB blokados metu statėsi vilas, visi žino, kad užsieniuose socdemas bradauskas vilų turi irgi ne paslaptis. Tad neklykit, troliai raudonieji, atsisėdot į sostus ir ėmėte vogti ne vežimais, bet traukiniais.Kažin, kur nulėksite? Beje, už šmeižtą V.Landsbergio atžvilgiu yra pakankamai medžiagos kelti tokiems, kaip tu, bylas.

Kaunietis

Kaunietis portretas
Tik ten, kur vadovauja komunistai, buvo, yra ir bus korupcija. Čia visiems aišku kaip dieną. O korupcija, tai permažas viešumas ir atsakomybė.

gimdytojai

gimdytojai portretas
O kur įžanga? Neužmiršk palygint Lietuvą su Danija, kur tavo gerbiamieji homo sovietikcus kojų nebuvo įkėlę. Su malonumu paskaitysiu.

rupintojelis

rupintojelis portretas
pries rinkimus iskele korupcijos smekla valdzioje o kada jos nebuvo visos vyriausybes grobe ir alino o ka si kitokia nei kubiliaus nieko naujo begam irinkimus dar pamatysim sudu drabstyma vienas ant kito taip smirdes kad net apsivemsim

Manau tik taip.

Manau tik taip. portretas
Cia palikimas AMB,o ne Lanzbergio.Patys prichvatizavo,viska mete ant Lanzbergio.Net issinuomoti patalpu negali,jau korupcija.O,,seimininkai,,dabar save vadinantis ,jiems viskas galima.Pakol sedes buve nomenklaturininkai tol tvarkos nebus.Jaunimui simta procentu valdyma i ju rankas.Mereikia cia buvusiem ant Lanzbergio.Pasiziurekit atydziau ,o ne tik savo nepasitenkinima prie lovio nepritilpus kitiem mesti.O kol jie sedes,tol ir korupcija,bei teismai darys ssavo ,,darba,,

KAS PAGIMDĖ LIETUVOJE KORUPCIJĄ?

KAS PAGIMDĖ LIETUVOJE KORUPCIJĄ? portretas
Pagimdė visų "gerbiamas" senelis Landsbergis. Anūkėlis sėkmingai seka jo pėdomis. Na, o mūsų ponia Grybauskaitė jau antrą kadenciją "sėkmingai kovoja" su ta korupcija. Gera mūsų Lietuvėlė...didžiausia korupcija, mažiausi atlyginimai ir pensijos, TEISINGUMO su žiburiu nesurasi. Laisvi esame išvykti iš savo šalies (kaip Sirijoje, tik dar karo nėra), o kas link nepriklausomybės....galvoju - nuo ko tik mes ne priklausomi - NUO VISŲ.

Korupcija

Korupcija portretas
tikra ir tariama. Už STT užsakomųjų tyrimų akivaizdžiai kyšo konservatorių ausys. O jie tikri profesionalai- be pėdsakų pradangino Lietuvos vardu paskolintus šimtus milijonų, subankrotino bankus, nuskurdino Lietuvos gyventojus ir visi galai į vandenį? Tylu ramu. O dabar prieš rinkimus nupirko "tyrimus"- akivaizdi korupcija ir politikavimas.
 • Skelbimai
 • Pranešk
  naujieną
 • Portalo
  svečias
 • Orai
 • TV
  programa
 • Žaidimai
 • Horoskopai
 • Facebook
 • Twitter
 • RSS

Galerijos

Daugiau straipsnių