Kompensavo nuostolius ir F. Kirkorovo koncertų organizatoriams: situaciją vertina kaip akibrokštą

Idiotai

Idiotai portretas
Skyrė pinigus ,šitų raudonųjų iškamšų koncertų organizatoriams ,vietoj to ,kad savus dainininkus paremtų.Tfū ant jūsų.

SUMOKĖTI BAUDĄ TURĖJO TIE...

SUMOKĖTI BAUDĄ TURĖJO TIE... portretas
kurie jau 30 metų vis painioja sportą, kultūrą su sušiktą Lietuvos užsienio politika. Susimokėti baudą turėjo "ereliai" Linkevičius, Laurinavičius ir tie, kurie rašo tokius "protingus" įsakymus.

Arijas

Arijas portretas
Tegul sovietu sajungoje arabai koncertuoja, ne Lietuvoje.

ALGIS

ALGIS portretas
Grynas P A B A I S A .

Na tu matai , tik papuolė į valdžią

Na tu matai , tik papuolė į valdžią portretas
ir iš karto baigėsi visi rėkimai apie žmogaus laisves :) Aš į sovietmetį nenoriu grįžti , tik panašu jog su šiais konservliberaliais skriesime šviesos greičiu . Dėl pandemijos suvaržymų " valstiečiai " turėjo žmones edukuoti , o dabar kažkoks tapinas gali nurodyti ką turiu žiūrėti ar klausytis ? Jokio švietimo ? Uždrausti ir viskas ? Jūs rimtai ? Pamenu sovietai irgi draudė vakarietišką muziką klausytis , nes " neatitiko tarybinės ideologijos " . Dabar vėl tas pats , tik neatinka tapinų , konservliberalių idealogijos " ? Uždrausti ir viskas . Mes net " juodąjį sąrašą " turime . Žiauru , ponai .

Oho ho ho

Oho ho ho portretas
artėjame prie kultūrinės revoliucijos ? Tuoj knygas pradėsime deginti ? Konservynas su liberaliais taip skleidžia " laisvės ir demokratijos " spindulius ? Aš taip pat neinu į kirkorovo ar kokio kito koncertus , bet ne todėl , kad jis iš kurios nors šalies . Mano skonis kitoks . Nors daug dainų žinau ir TV neišjungiu kada rodo , bet .... aiškinti ar nurodyti KĄ TURIU ŽIŪRĖTI , Skaityti ar KLAUSYTIS ir dar labiau UŽDRAUSTI !!! Kur gyvename Š.Korėjoje ? Totalus bliūdas , tokius ministerius sekantys rinkimai į seimą , turėtų palikti už seimo sienų .

>tremtinys

>tremtinys portretas
aha, tu neišdavei? Leidai brudams suplėšyt mūsų šalį uždaryt bankus sugriaut žemės ūkį ir pramonę, atiduot banditams 4 laivynus..Tau dar mažai? Dar kartą pagalvok ar Kirkorovas savo sugebėjimais prasiskynes kelią į vienos iš didžiausių pasaulio šalių šou biznio rinką yra išdavikas, ar tu, su savo bendražygiais nuolat meluodamas apie tikrąją padėtį mūsų šalyje ir kliedėdamas apie menamą laisvę ir gėrį kada mūsų visa šalis subinėj

Klaipėdietė

Klaipėdietė portretas
Jei nebus koncerto,tai GRAŽINKITE pinigus už jau nupirktus bilietus.Bet Lietuviai vagys ir pinigų juk negrąžins,tik kalba visokes nesąmones.Atiduokite pinigus už bilietus.

tremtinys

tremtinys portretas
Jo jis isdave savo tevyne,parsidave uz gardesnio kasnio, o kur jo proteviu saknys,vaziuoja i svetimas salis ir niekina tautas,skleicia mela ,uz ka kis isdave savo tevus,juokinga kai tokie su savo dainuskemis eina i politika ir garbina putina,praranda tokie atsakomybe uz savo tevyne,tevu meile kovojusiems uz savo valstybe,uz pralieta krauja,niekina kas yra sventa per amziu,

tai

tai portretas
Na, į Kirkorovo koncertą neičiau, tiesiog ne mano skonio , bet beretagalvės sovietinės lupenos man nenurodinės į kieno koncertą man eiti galima ,į kieno negalima

Aš lietuvė

Aš lietuvė portretas
ir man labai patinka prabangūs ir kokybiški Kirkorovo koncertai. Kaip ir kitų kai kurių rusų atlikėjų,O kam nepatinka - skonio reikalas. Galit klausyti nusmurgusių lietuviu mergų mykimo ar stenėjimo vadinamo dainomis. Netgi ,,Lietuvos" ansamblio jau neturim lūzeriai.Tik visoki konkursai ir ,,estrados žvaigždės" neįsimenamais veidais bei atlikimu.MAN NEPAAIŠKINSIT KĄ TURIU KLAUSYTI AR MĖGTI.Dabar galit jau pradėt pilt ant manes suda kaip ant rusu agentės - man protiškai atsilikusių kleidesiai neturi reikšmės

Liūdna

Liūdna portretas
Bijome patys savo šešėlio.

idomu

idomu portretas
Koks skirtumas kieno koncertas neįvyko ir kas patyrė nuostolius, gi įstatymai taikomi visiems vienodai , ar ne? Tai dabar dabartiniai - tautiniai kg-b imbecilai su neužmirštuolėmis atlapuose nurodinės kam kompensuoti nuostolius , o kam nekompensuoti ir į kokius koncertus žmonėms eiti, į kokius neiti ir kokią muziką galima klausyti, kokios negalima....tfū stalino palikuonys su nezabudkom ant snukučių.

rašyt išmok

rašyt išmok portretas
mintaletete tu :D tokiems priedurniams visada bus Putinas kaltas

Klaipėda

Klaipėda portretas
Kai ekonomika bus kaip Šveicarijoj - žmonės ir patys neis. Lietuva + Šiaurės Korėja = metodai tokie pat.

Kaunietis.

Kaunietis. portretas
Žinote aš tik noriu pasakyti blogus reiškinius Lietuvoj, manau pasaulis tai mato, yra toks posakis ,klausia kaip tu gyveni,sako kaip žydas prie vokiečių, o dabar sako kaip rusas prie amerikiečių.LIETUVA ,vėl jaučia stiprų užnugarį ???

sovietinis mintelitetas,

sovietinis mintelitetas, portretas
Ministerija pasirase,sumokejo,tegu dabar pats ministras sumoka is savo kisenes,kodel mes uz kokius neveiksnius veikejus turim moketi,ar kada nors bus atsakomybe uz parasus,kiek jau zalos pridare tokie nemastantys lietuvoje ,bet niekas ne uz ka neatsake,vis mes vargsai paprasti zmones mokam is savo kisenes o sitie tik mus ir valstybe isnaudoja,,sitie dainuskininkai jau senai nuvaziave nuo begiu siuolaikiniu,jie dainuoja politines dainas pries valstybe,o musu ponams net nedaeina ju tikslas,ka cia ir bekalbeti apie zmoniu mastyma,supratinguna,bi tik skamba o ka tas reiskia 0000000000000000,,kas tik mus nedurina visokie putino myletojai,kas surenge kokius koncertus,kur parasai,kur atsakonybe,kodel nera grieztos tvarkos ir asakomybe uz savo darbus,pinigu nera bet visokiems apsimeteliams parasus uzdeda,SKAUDU KAD NIEKAS NEBAUDZIAMAS LIETUVOJE,KUR PAVARDES TU ORGANIZATORIU-

Orkestrui vadovauja konservatoriai. .....

Orkestrui vadovauja konservatoriai. ..... portretas
Konservatoriai atsivežė bobą iš Batkos ir pusę metų ji koncertuoja.......o jie tokie patenkinti ir laimingi kad kitų nereikia......graži melodija ypač žodžiai....tik medalius ir premijas dovanoja.....

Visko būna

Visko būna portretas
Vienas nežino ar pirkt duonos pusę, ir taukų dėžutę, o kitas neapsisprendžia dėl skurdo ar savaitę, ar dekadą atostogaut Kanaruose.

As

As portretas
Tegul organizatoriai ir LT tarnybos pasiziuri Youtube kaip Kirkorova priima apdovanojima is Putino ir sako kad Krymas yr ju, tuo pateisindamas `Krymo okupacija.

Tragedija

Tragedija portretas
Kad Karbauskis rūpinosi "tautiškaja" kultūra - viskas suprantama, bet kaip dabar ta pati uoli vykdytoja gali tęsti darbą? Nejaugi Juozapaitis tęs Karbauskio darbus? Nejaugi Urbanavičiene galima pasitikėti. Tragedija.

Vėl

Vėl portretas
privatnykus šeria iš Valstybės biudžeto?

Nudvesusi ruskaja meshka

Nudvesusi ruskaja meshka portretas
As galvojau sitas aborigenas istremtas is lietuvos, pasirodo cia jo vardu virte verda visokios varkes, tikras shiknalaizys.

Arvys

Arvys portretas
Tu ruskiu pseudo atlikėjų jau seniai nereikėjo į Lietuvą įsileisti, tegul ten savo ruskyne ant balalaikos groja.

Persiko kauliukas

Persiko kauliukas portretas
Žemiau pulti nebegalit - net atlikėjų bijot...

Skaitytojas skaitytojui

Skaitytojas skaitytojui portretas
Čemodan-vokzal-ural!

To manau

To manau portretas
Vatnike kas eina į Kirkorovo koncertus tie tikrai nekovojo už Lietuvos nepriklausomybę.

Axaxa

Axaxa portretas
Tiesiog YouTube pasižiūrėkit ko "vertas" tas fonogramos "erelis",bulgarų čigonas Filia...:D

Žilvinas Ručys

Žilvinas Ručys portretas
Lietuvos priešai apvaginėja valstybę , moka išmokas , leidžia rengti koncertus net jei draudžiami susibūrimai

Kęstas

Kęstas portretas
Pabučiuokite man į subinę,ką norėsiu,tą klausysiu.

kaunas

kaunas portretas
vilniuje klaipedoje ir visagine super-dooper

О tai

О tai portretas
O Tapins yra partijos Solovjovas ar Kiseliovas?

del

del portretas
skonio nesigincijam vieniem patinka Lepsas kitiems SELAS bet kai pradeda visokie Ramanauskai ir Tapinai pagal valdzios nurodyma pilti purva ir rasineti visokias kvailystes ant atlikeju is Rusijos pamatai kokie menkystos jie yra juk viskas susiveda tik i tai kad jie atstovauja Rusija Latviams Estams tai netrukdo mums negalima kodel negalima kiekvienam klausyti ta ka jis nori be izeidinejimu ir draudimu

Rokas

Rokas portretas
Arabiskas popsas. Kosmaras. Isskaiciuoti pinigus is pasirasiusiu.

Skaitytojas

Skaitytojas portretas
Super.....

Anonimas

Anonimas portretas
Kas eina į to slykstynes koncertus

Anonimui Pydarui

Anonimui Pydarui portretas
Kas gražins Lietuvos piliečių pinigus............

kauno gyventoja

kauno gyventoja portretas
Tai dar kartą įrodė kas valdo Lietuvą jeigu tokie žmones kaip paminėti dainininkai veržiasi koncertuoti būtent čia Lietuvoje. Būtume visi samoningi nei vienas lietuvis neitų klausytis rusiškų bumčikų ir jų dainų. O jie vykdo tik kažkeno, o keno tai visiems aišku, kad koncertas numatytas būtent birželio l4 dieną, kai pradėta naikinti lietuvių tauta.

manau

manau portretas
Jei vyksta koncertai, tai ir paklausa yra, bet kalba apie tai, kad įstatymas privalo būti taikomas visiems vienodai, taip kad dabartiniai kbistai su nezabudkėm atlapuose vaidinantys patriotus tegu patyli, ne tam prieš 30 metų lietuvių tauta prieš tankus stovėjo, kad vėl kažkas nurodinėtų kaip galvoti, kuo tikėti, kokią muziką klausyti.

ciapajevas

ciapajevas portretas
atsivezkit dar liube gazmanova ir verka serdiucka

As tai

As tai portretas
Tai norejau ledi gaga atsivezt.sako negalima nors ji tai sutiko atvaryt.ir ka dabar

JUOKAS

JUOKAS portretas
JAU IR RUSIJIJE JIE ATSIBODĘ,OČIA DAR ATSIRANDA "ORGANIZATORIŲ".TOKIEMS ORGANIZATORIAMS IRGI REIKĖTŲ SKELBTI KONKURSUS,-AR JIE SUPRANTA KAS YRA MENAS

Ne čia beda

Ne čia beda portretas
Esmė ne čia! Kas davė aišku, kodėl davė-ne! Kas ta įmonė, taip pat niekas nesiaiskina, kas už jos stovi net nekele to klausimo! Kažkokia pseuudo įmonė su vienu darbuotojų ir visada kada paprašo gauna! Va kur bėda! Ministerija visus tik durnina!

Burzuazinis nacionalistas

Burzuazinis nacionalistas portretas
Tegul dabar to slamsto klausytojai is ministeriju susimoka. Uzteks uz debilu klaidas moketi biudzeto pinigus!!!

realiai

realiai portretas
Kgbistai su nezabudkėmis atlapuose man nenurodinės kokią muziką klausyti ir į kieno koncertus eiti. Lietuvoje įsigali stalinistinis sovietmetis.

taigi

taigi portretas
Jei būtų kokio babūno iš USA koncertas, tai nuostolius kompensuoti dvigubai. Pastebėjau, kad LT propagandos bei melo imperija pranoksta sovietinę.

pats gavo

pats gavo portretas
Taoinas pats gavo 30 tūkst už tą patį Irgi joks atlikėjai. Taigi ne jau snukį verti

kairys- subinlaižys ?

kairys- subinlaižys ? portretas
kaip tokį nevykėlį galėjo skirti ministru ?

Cha cha cha

Cha cha cha portretas
Kas cia vis kviecia tuos baidykles? Tegul jie savo kremliuj pagal fonograma ziopcioja.

Anonimas

Anonimas portretas
Kam tam klounui dar mokieti? Bet jeigu buvo sutartys,tada reikia. O kaip kitaip?

...

... portretas
Oho,tas Bulgarijos čigonas Pilypas dar turi paklausą Lietuvoje?

sakiau kad negalima net artyn prie

sakiau kad negalima net artyn prie portretas
pinigu prilesist siuos libergrastinius LGBT priedurnius jie prapi.....s ne tik valstybe bet ir visa tauta su vaikais ir mirt susiruosusiais seniais....

BLT...as buvau uzsakes prostitute is Paryziaus

BLT...as buvau uzsakes prostitute is Paryziaus portretas
reikalauju taip pat kompensacijos ,,, ji negalejo atvykt del pandemijos ..o man buvo sugadintas vakaras.....bilietai uzsakyti avansas ismoketas ..kas kompensuos man nuostolius....

Taja

Taja portretas
Ooo, Tapinas vėl pračiulbo :) Gal tada tegul pradeda nuo savęs ir paties susiformuotų požiūrių, kurie jau tapo neadekvatūs.

bbd

bbd portretas
cia geras biznis-15000 t.y.50proc uz nieka

Goda Dapšytė privalo gražinti pinigus į biudžetą

Goda Dapšytė privalo gražinti pinigus į biudžetą portretas
Lietuvos kultūros tarybos komunikacijos koordinatorė Goda Dapšytė....privalo iš savo kišenės gražinti pinigus į Biudžetą ...tai mokesčių mokėtojų pinigai

tai ka

tai ka portretas
vatnyku gerbejiai sventes neteko.

O siaube!

O siaube! portretas
Kas dar tokius kviecia? Arabai?
 • Skelbimai
 • Pranešk
  naujieną
 • Portalo
  svečias
 • Orai
 • TV
  programa
 • Žaidimai
 • Horoskopai
 • Facebook
 • Twitter
 • RSS

Galerijos

Daugiau straipsnių