Į Druskininkų valdžios kovą dėl Vijūnėlės „dvaro“ įtraukiamas ir V. Pranckietis

jopa

jopa portretas
griaukit velniop. nori aukiti, tegul tai daro teisingai.

Nuomone.

Nuomone. portretas
O kas turi teise atsaukti teismo sprendimus? Seimas,Pranskietis ar Malinausko sute su savo prasymais? Reikejo anksciau prasyti,kad dvara kofiskuotu ir baudas visiem kaltiem.Dabar saukstai po pietu.O milijonus tiem visiem staciusiem ,leidimus rasiusiem priteisti.

Manau

Manau portretas
Savivaldybes taryba tai Malinauskas,Ir nereikia cia jusu pezalu druskininkieciai.Parsidavet uz menesi syki issimaugyti nemokamai pirteleje ir nebematote Malinausko neteisetu veiksmu.Visi miesteliai ,kaimai grazinasi.Visur zydi geles,sutvarkytiparkai kuriais vaiksto zmones.O jus tik garbinat savo cara.Gyvenimas visur eina pirmyn ir nepajudinamu nera.Nereikia cia garbinti Druskininku stabo.

Nuomone

Nuomone portretas
Kam teismai jeigu galima spresti kitaip? Ko tylejosi ponia iki teismo.Reikejo duoti pasiulyma dvara konfiskuoti ir atiduoti kokiem nors tikslam,One mero ,,caro,,paprasius stoti ginti jo interesu.Mat ispirkit dvara musu moketoju piigais.O AS manau milijonines baudas moka meras su savo valdininkais rasiusiais leidimus ststybom.Juk vis druskininkieciai zino,kda dvara Malinauskui priklauso.O man vistiek kam priklauso.iststymai visiem turi buti vienodi.Ir teismo sprendimai turi buti vykdomi.Tik ne zmoniu saskaita.Ir nereikia po laiko rasineti.Kur buvote anksciau???

ziauri realybe

ziauri realybe portretas
Kam griauti,jeigu galima nacianalizuoti ir pritaikit visuomenes reikmems.Ka moka,tai moka litovcai tai griauti.Pradejo nuo kolukiu,po to pradejo griaut stadijonus,ju vietoj maximas visokias statyt.paskui vaiku darzelius naikint pradejo ,o ku dar visokios gamyklos...Uz tokius bajerius-koncervatoriu.liberalu,socialdemokratu partijos turetu buti uzdraustos,o ju lyderiai sedeti kalejime iki gyvos galvos.Šie banditai padare Lietuvai MILIJARDINIUS nuostolius.O prunskietis,tai koncervu pšsikniukas,savo partijos IŠDAVIKAS-deja.

...

... portretas
Ką reiškia griaut ir prie ko čia kažkokios kompensacijos?.. Nes sprendimas 'griaut' REIŠKIA nelegalias statybas, tai REIŠKIA, kad savininko NĖRA, kad juridiškai tai bešeimininkis turtas, o tokį PRIVALU perduoti Valstybės naudai. O tuo pačiu - reikia STIPRIAI apibauduot nelegalias statybas vykdžiusius - JOKIŲ jiems kompensacijų, NES: "Neteisės pagrindu JOKIA nuosavybė neatsiranda".

Kvailiausias teismo sprendimas

Kvailiausias teismo sprendimas portretas
Susidaro įspūdis,kad teisėjas aukščiau Aukščiausiojo.Jau pats teismo sprendimas tk griauti,yra visiškai kvailas.O kodėl teismas(jeigu jis teisingas) negalėjo priimti sprendimo kitokio,o ne tik griauti?Pavyzdžiui kodėl nepanaudojus kitiems valstybės tikslams? Kodėl nenacionalizavus,kaip neteisėtai pastatytą?Juk yra daugybė alternatyvių sprendimų,kurie atneštų visuomenei naudą,o ne žalą.Susidaro įspūdis,kad toks teismo sprendimas,labai panašus į nurodymo iš viršaus,o tas teisėjas uoliai,tą nurodymą vykdo ir daugiau nieko negalvoja.Tokie teisėjai-Lietuvos nelaimė.

Pranas

Pranas portretas
Šaunuolis Pranskietis aišku griauti!

Pilietis

Pilietis portretas
Aš už ,kad tas pastatas būtų naudojamas visuomeniniais reikalas .. Nugriauti visada lengviau negu pastatyti

Kaunas, Pritariame

Kaunas, Pritariame portretas
NEGRIAUTI!!! Jokiu būdu. Tai gražiasias pastatas Druskininkuose, architektūriškai tinkantis ir draustinyje. Pasitaiko , kad teismo sprendimai neteisingi.

Liudvika

Liudvika portretas
Kiek Lietuvoje yra išgriauta ir neleista pasinaudoti žmonėms ?Tik griauti griauti,jiems nerūpi mūsų visų nuomonės,tik pildo savo norus.O kiek žmonių neturi kur gyventi,kiek vaikams truksta patalpų?Ar jūs galvojate apie mus,apie mūsų visų vaikų ateitį?Jūms rūpi tik jūsų kėdės.

prie

prie portretas
ko cia pranskietis???? yra teismo sprendimas, joptvai...mat, JUS KA, TEN, DRUSKININKUOSE PERSIRUKET AR MASAZU PADAUGINOT PURVO VONIOSE??????????????, KOKIE SURINKTI PARASAI??????? TEISMO SPRENDIMAS !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Manau

Manau portretas
Kad Vėjunėlio dvaras tikrai turi būti panaudotas galerijai,ar dar kokioms kitoms organizacijoms.Nejaugi tokie bukagalviai visi,kad nugriaus,tai būtų nežmoniška.Tik kažkieno ambicijos čia yra.

mykolas

mykolas portretas
dabar malinauskas sukure plana kaip nevykdyti teismo sprendimo,tai pasitelke savo klerkus ir vel irodines ,kad reikia vaikams ir nereikia nugriaut jei auksciausias teismas nusprende tai kuo galima tiketi ar malinausku ar AMB svsio zakono

klausyk

klausyk portretas
Pranskieti as iki siol dar galvojau kad neesi biurokratfanatikas kai daugelis bet ko gero nusivyliau juk teismas tai ne Dievas kurie daro tokius pat nusikaltimus zmonems ir blogiau tai griauti pastata kuris reikalingas vaikams tai nusikaltimas tautai ir tai atlieka /magnolijos/ statytiniai tai socmafijos pavaldiniai nesiskaitantys nei su kuo o pats drebi del savo kedes tai aisku ir is tokiu vadovu nieko gero nelauk......

apie

apie portretas
kokia cia dar pagarba reiksti juk tai runkelynio mastymo biurokratai ir nieksai jei ne vaikams skyria patalpas o griauna tai nusikaltimas kuri dar ciniskai pakursto vietos socmafija.......

Piktas

Piktas portretas
"Dvaras" turi buti nugriautas vienareiksmiai! Kazkokiu arogantisku ponu ir poniuciu norai nebus pildomi. Cia teisine valstybe, o ne "karaliuku" uzuoveja.

Anonimas

Anonimas portretas
Vot kaip graziai visa valdzios gauja DEDA BY>BI ant teismu sprendimu. Kiek milijonu isleidzia Malinauskas ant tiek daug kysiu kad nupirko net seimo pirmininka?

KLAUSIMAS

KLAUSIMAS portretas
AIŠKU TEISMO NUTARTĮ REIKA GERBTI,BET AR TEISMAS NEGALI ATSIŽVELGTI Į VISUOMENĖS NUOMONĘ IR LEISTI TEN STEIGTI MOKYKLĄ?

Šančiai

Šančiai portretas
slėpkitės! Keli šikniai užsimanė vaizdo į Nemuną pro virtuvės langą, tai 300.000 miesto gyventojų turi pritarti jų norams. Neišdegs! Pakrantė priklauso visiems, ji bus sutvarkyta, ir gatvė nutiesta ir namai pastatyti pagal planą, ir krantinė įrengta. Kaunas-nuo seno mažasis Paryžius. O Paryžiuj matėt, kur nors prie Senos, didžiulius neužstatytus plotus? Tad, "kovotojai už gamtą", apsiraminkit. Užaugau 18 kranto g. ir puikiai žinau visą situaciją. Nesvaikit ieškodami naudos tik sau.

konservatoriai 30 metų g r i a u n a mūsų gyvenimą,

 konservatoriai 30 metų g r i a u n a mūsų gyvenimą, portretas
todėl š i a n d i e n ą šalyje gyvena SKURDE apie 40 % žmonių. ---Šio pastato g r i o v i m ą INSPIRAVO konservatoriai, o ABSURDIŠKĄ sprendimą priėmė konservatorių teisėjai, kurie "nori", kad Lietuvai bųtų geriau. --Taigi matome , kas padeda RUSAMS mus alinti, ir DAR;--teismas sprendimą priėmė p a s k u t i n ę GRYBAUSKAITĖS darbo dieną /2019.07.12 /-- ko gero,patenkindami JOS p a s k u t i n į NORĄ, kad žmonės gyventų " geriau". ---VALSTIEČIAI ! --- stabdykite konservatorių ABSURDIŠKUS norus ir sprendimus--k e n k e n č i u s Lietuvai.

zenonas išpriekulis

zenonas išpriekulis portretas
Proto ubagai, apie kokius griovimus kalbate, ar ką esate gyvenime pastatę? Aš 10 metų stačiau pirtį, suprantu ką reiškia, o kažkas tik griauti. Dar kažkokie proto bokštai pusmetį svarstys, ar galima perduoti muziejui, jeigu yra įteisintos gyvenamos patalpos? Tai ką, turi būtį arklidės ar pan.? Per pusdienį galite perrašyti į kokias reikia, bet kas Jums finansuos, juk Jūs, be papildomo atlygio, už gaunamą, nedirbsite? Nes bijote būti apšaukti, kad gavote, tokia tai sistema?

Rupestis

Rupestis portretas
Tempkite tempkite, ziema bus "lengviau" griauti, o ir statybines medziagos per slapdriba ir salti geriau issisaugos.

Įžvalgiems , pradėkite žvelgti

Įžvalgiems , pradėkite žvelgti portretas
nuo teksto , kuriame parašytas Aukščiausiojo teismas ,, leidimas,, negriauti jei bus išpildyta sąlyga.

kaunas

kaunas portretas
Labai "turtinga" Lietuva - viską griaut ir statyt iš naujo (o statant galima gerą biznį prasukt).

Anonimui Pidarui

Anonimui Pidarui portretas
Jau kelintas komentaras apie "ora mėnulyje".... nejau rimtai visi emigrave?....

Izvalgus

Izvalgus portretas
Jei nenugriaus to statinio, Lietuvos valdzia dar karta irodys, kad cia istatymai negalioja ir viska galima pirkti. Darykit isvadas, "gerbiamieji".

Stebukladarys

Stebukladarys portretas
pasirodo kas yra vyriausias

Šsnčiai

Šsnčiai portretas
Mes surinkome 5616 parašų ir 1500 elektroninių, bet Kauno savivaldybė tik pasišaipė
 • Skelbimai
 • Pranešk
  naujieną
 • Portalo
  svečias
 • Klausk
  specialisto
 • Diskusijos
 • Orai
 • TV
  programa
 • Pažintys
 • Žaidimai
 • Horoskopai
 • Naujienlaiskis
 • RSS
 • Facebook
 • Twitter

Galerijos

Daugiau straipsnių