Grįžti į gimtinę norintiems migrantams bus teikiama 300 eurų parama

Grįžti į straipsnį

Už portretas
Ką jiems pinigai, kad nusikalto nelegaliai kirsdami sieną mes jiems turime dar ir sumokėti. Kai saviems žmonėms - tai pinigų nėra. Lietuvos valdžiai stipriai negerai.

...

... portretas
maniau kad kai tuos brudus po 14 euru maitina cia buvo jau pasiektas visiskas dugnas, bet ne, is apacios pabelde jie po tokiu prikolu tikisi kad kazkas nores saziningai moket mokescius? kur tik imanoma, imkit alga vokuose, kad ne kapeikos sitai valstybei!

Anonimas

Anonimas portretas
наши ДЕБИЛО тока это и умеют ! PIPIEC

Lauris

Lauris portretas
Apie kokius 300€ sneki kale jokiu pinigu tiems babajams tekul irakas atskrenda pasimti savo babaju

O kiek tie liber rėkė

O kiek tie liber rėkė portretas
KADA MŪSŲ PENSININKAMS IR NEĮGALIEMS " valstiečiai " su Karbauskiu po 200 eurų padėti davė ....Koks buvo rėkimas tų pačių politinių veidmainių ..rėkė apie skolas , kas grąžins ...O kas grąžins už atnešta " juodąją saulę " į Lietuvą ? Jūs , patryjotai ....išgamos ...saviems cento gaili ...

G

G portretas
Sako nėra pinigų........

Anonimas

Anonimas portretas
kai patys rašėte kad atvykti pas mus jie išleidžia 15-20 tūkstančių tai vietoi tu 300 gal geriau geras spyris šiknon išvarant lauk.IR tuos 300 išmokant mūsų pareigunui už kekviena išspirta lauk,procesas efektivesnis būtų.

O taip! 300!

O taip! 300! portretas
O iš tų 300 e išskaičiuoti išlaikymo mokestį už kiekvieną valandą ir kąsnį.

Haris

Haris portretas
Geriau integruoti, pigiau ir naudingiau valstybei iseitu. Dirbtu tokius darbus kuriuos lietuviai nenori.

123

123 portretas
kol nebus mitingu tol nieko nebus

Akivaizdauskas

Akivaizdauskas portretas
Negano to, kad prasidėjo neaiškūs pirkimai ir nuomos sutartys dėl jų apgyvendinimo, tai dar ir į kišenę įdėsim pinigų. Kad ir Europos Sąjungos jie, bet gula ant lietuvių pečių.

Buvies Lietuvis

Buvies Lietuvis portretas
Laba diena kokie mes dosnus ir turtingi Lietuva...O kur msu tauta nuskurdinta ir BOMZIU LIETUVIU NEPRIKELTU,kure mokescius mokejio yra Lietuvos piletis,dirbo kaskada....

ano

ano portretas
kiek dar s i socberg saika tyci/osis is savos tautos? tai tik matosi kad tai ne savi o tik mokantys kalba ir falsdokumentus /rusai zydai lenkai/ ir kt prieplakos u spec t iremi/nti tautu gri/ovimui ======

Anonimas

Anonimas portretas
Kas juos suleido,tas tegu juos ir išlydi,juk neteisėtai kertantys sieną,yra pažeidėjai,ir privaloma juos suimti,o ne skatinti dar pinigais.Jei mes lietuviai,kirstumėm sieną kur užsimanę.kaip su mumis elgtųsi?Manau,kad pinigų tikrai nepasiūlytų,o uždarytų į areštinę.

ministerijos kvailiai

ministerijos kvailiai portretas
Koks atvažiavęs susigundys kažkokiais 300 eurų ? Reikėjo pažadėti NORS 1000 - tiek kainuoja vieno nelegalo išlaikymas mėnesį - gal susigundytų kai kurie afrikiečiai . Seniai žinoma - šykštus du kartus moka . Mums svarbu atsikratyti tų 4000 dykaduonių - labai jau brangus malonumas juos išlaikyti ... O dar žiema - patalpos ar namukai iš dangaus nenukris ?

x

x portretas
Dalbajoby*** konkretus

Anonimas

Anonimas portretas
Ooo,tai labai gerai,pasinaudojus Tarptautinės migracijos organizacijos įstatymu,visi ne lietuviai,gali vykti į savo kilmės šalį-gaus 200e. ir 1,5tūkst.e.verslui,ar mokslams.Taigi žydeliai,ruseliai ir kt.vykite į savo kilmės šalį,palinkėsim geros kelionės.

300

300 portretas
Euru lietuviskas standartas

Taip

Taip portretas
Kokie mes dosnūs ir turtingi! Pensininkams lietuviams gailėjo tryliktos pensijos - nepamiršom!

Joo

Joo portretas
O apie 1500 eur švelniai nutylima?

>pipo

>pipo portretas
švebeldžiuok valstybine kalba, nedemonstravęs jog sugebi angliškai pliurpti...

pilietis

pilietis portretas
o naudingiems idiotams, tai vis...propaganda... Ačiū mūsų pasienio tarnyboms ir valdžiai už [ kol kas ] suvaldytą situaciją. Reikia ir toliau būti budriems, numatyti , ką dar gali sugalvoti diktatorius....Tuo labiau, kad jau metinės , kai jis užgrobęs šalies valdžią ir chuntos pagalba stengiasi išsilaikyti , o taip pat numalšinti visus tam nepritariančius [ įkalinti, nuteisti, sumušti, nužudyti...]

Lietuva užgrobė LIETUVIŲ PRIEŠAI

Lietuva užgrobė LIETUVIŲ PRIEŠAI portretas
o nenorinčius grįžti deportuot be nieko.grįžę papasakos kad neverta listi čia.

AŠ Manau

AŠ Manau portretas
Azijoje tokų nesamomių nebūna.Todėl ir bėga visi į ES pas gerus dėdes.Mat ten blogai jiems gyventi.Neduoda pašalpų.Reikia užsidirbti.Visus lauk be jokių pinigų.Juk įstatymai turi būti nusikaltusiems.

AŠ Manau

AŠ Manau portretas
Nesuprantu tų įstatymu.Nelegaliai kirto sieną ir negalima jų išvaryti.Dar reikia primokėti.Kvailiau nebūna.

lape

lape portretas
idomu kas pinigu pasidarys sau kokia suma

pipo

pipo portretas
Ongelooflijk....? geef ze maar Geld..? Geef ze zaden en een schep laat ze voor hun eigen Volk eten verbouwen deze Niksnutten en luie idioten.
 • Skelbimai
 • Pranešk
  naujieną
 • Portalo
  svečias
 • Orai
 • TV
  programa
 • Žaidimai
 • Horoskopai
 • Facebook
 • Twitter
 • RSS

Galerijos

Daugiau straipsnių