Galutinis sprendimas dėl lapkričio 2-osios: bus laisvadienis ar dirbsime?

Taip

Taip portretas
Dirbkite, tai turėsite.Vien reikalaudami naujų laisvų dienų, nieko neturėsite...Artimuosius lankykite visus metus, o Lapkričio 1 geriau už juos pasimelskite...

L

L portretas
Kapus reiktų prižiūrėti ne tik lapkričio 1 ar 2 diena.

Tinka

Tinka portretas
Lapkričio 2 laisvadienis, vietoje Joninių.

Kaunietis

Kaunietis portretas
Abi šventės yra religinės ir tarpusavyje susijusios. Lapkričio 1d. minimi visi mirusieji šventieji, kurie po mirties nebuvo oficialiai tokiais paskelbti ir galbūt žinomi tik mums kaip šventieji. Lapkričio 2d. minimi visi mirusieji. Manau, kad būtų logiška, kad abi dienos būtų laisvadieniais. Gaila tik, kad mūsų Vyriausybė niekaip nenori vykdyti tarptautinių įsipareigojimų ir nustatyti, kad švenčių dienos yra mokamos, t. y., darbuotojai nedirbantys per švenčių dienas neturėtų dėl to prarasti dalies darbo užmokesčio, o valstybė įplaukų į biudžetą. Profesinės sąjungos kažkodėl tai "pamiršo".

Pelakauskis

Pelakauskis portretas
Pasiūlytas vienintelis atsakymo TAIP variantas su netinkamu priedu. Tai labai nekorektiška: "Taip, kuo daugiau laisvų dienų, tuo geriau". Taip, nes tai puiki proga aplankyti tolimesnius kapus, aplankyti gimines. Siūlyčiau nedaryti laisvadienio Rugsėjo 1-ąją. Niekur Vakaruose mokslo metų pradžia nėra taip išryškinta. Tiesiog po atostogų vaikai sugrįžta į mokyklą. Kam čia ta šventė reikalinga. Juk ne vienerios atostogos metuose vaikams būna. Vienų tėvai ateina pažioplinėti, kitų ne ...

Vika

Vika portretas
Savo laiku buvo priimtas neteisingas sprendimas Mirusiuju pagerbimo svente paskelbti lapkricio 1 d., nes tai Visu Sventuju diena, o stai per Velines - lapkricio 2-aja ir buvo lankomi kapai. Todel manau reikia skelbti Mirusiuju pagerbimo diena lapkricio 2-aja,o stai lapkricio 1-maja ar palikti kaip papildoma, arba naikinti.

pilietis

pilietis portretas
nereikia ŠIOS DIENOS , KAD BŪTŲ LAISVADIENIS. BE TO REIKIA DAR KOKIAS 5 DIENAS PANAIKINTI . tada LIKS APIE 10 LAISVADIENIŲ PER METUS , KAS PILNAI PAKANKA...TAI LABAI NORĖTŲ VERSLININKŲ IR DARBDAVIŲ ORGANIZACIJŲ VADOVAI [ TAIP PAT "SPECIALISTAI" IŠ LAISVOSIOS RINKOS INSTITUTO, KURIŲ PASISAKYMAI SPAUDOJE JUOKINA JAU NE PIRMUS METUS...]

jei šventė abejotina

jei šventė abejotina portretas
-tai ją reikia pakeisti švente, kuri būtų laisvadieniu VASARĄ.

To Klaipėdietė

To Klaipėdietė portretas
Klaipėdiete, gaila, kad artimuosius vyksti aplankyti tik vieną dieną metuose... Tarp kitko, bet kokia vertė sukuriama darbu, o ne šventėmis...Bereikalinga nauja, dirbtinai sukurta šventė....Ar nebėra dėl ko diskutuoti? Ar žmonės iškėlė šią diskusiją ar tik Seimo nariai?

Na

Na portretas
Bereikalinga diskusija. Visų šventųjų šventė yra religinė šventė, o mirusiųjų pagerbimo diena šeimų šventė.Mirusius artimuosius ar būtina tik vieną dieną lankyti?

Paradoksas

Paradoksas portretas
Kai mirusieji svarbiau uz gyvus, tai nieko gero toj valstybej nesisviecia......

As

As portretas
Kas nori.randa laika nuvikti i kapus.pafarykit.kaledas velykas.butinai nedarbo ir grieztai parduotuvem

Klaipėdietė

Klaipėdietė portretas
O ką čia dar svarstyti, šiemet lapkričio 2 išpuola šeštadienis na ir kas čia tokio, na kitais metais išpuls 2 d. pirmadienis, juk ne visą laiką bus, kad sutaps su paprasta diena, o žmonėms reikia daug kur aplankyti mirusiuosius. Man atrodo, kad niekas nenukentėtų, kad lapkričio 2 diena būtų išeiginė.
 • Skelbimai
 • Pranešk
  naujieną
 • Portalo
  svečias
 • Klausk
  specialisto
 • Diskusijos
 • Orai
 • TV
  programa
 • Pažintys
 • Žaidimai
 • Horoskopai
 • Naujienlaiskis
 • RSS
 • Facebook
 • Twitter

Galerijos

Daugiau straipsnių