G. Nausėda ragina naikinti moksleivių su specialiais poreikiais diskriminaciją

H

H portretas
Skistablazdis jam tik darzeli zaist o ne vlstybei vadovauti

tai ne taip paprasta

tai ne taip paprasta portretas
Kaip atsiranda tie vaikai su specialiaisiais poreikiais/ dažnu atveju, tai žinomų politikų, medikų, teisininkų, valdininkų, prakutusių verslininkų vaikučiai, jie dažnai apsiformina tuos savo vaikučius lyg turinčius kokią ligelę ar dvi iš tų, kurios nėra labai jau baisios, greičiau, net madingos, taip vaikučiai stumiami su visokių korepetitorių pagalba ir iki universiteto, kur sąlygos vėl tos pačios, mokėti reikia tam, kuris pardavinėja jau parašytus kursinius, diplominius - ir vaikelis jau tampa teisininku, kaip jo tėvelis ir mamytė kokia nors profesorė. O kur dar jaunieji narkomanai, jie irginemokytini, vėliau ir nedarbingi. Išties sunkiai sergantieji neretai būna tų senesniųjų tėvų vaikai, štai, jie tai tikrai su spec.poreikiais, nabagiukų daug; neretai solidus tėtušis sulaukęs virš 40 m. pasidaro vaiką tiesiog su girta ar narkomane nepilnamete vien tam, kad galėtų to vaiko kamienines ląsteles paimti ir taip gydytis savo ar savo giminaičių ligas. Bet tų vaikų likimai...šiurpūs.

jei

jei portretas
Jau buvo "integruota", labai smagu, kai visos klasės ugdymą žlugdo vienas neaekvatus "diskriminuojamasis", tik ar visos klasės vaikai tada nėra diskriminuojami, ar dėl visą laiką klykiančio "diskriminuojamojo" nenukenčia jų ugdymo kokybė?. Eilinis populizmo protrūkis neparemtas nei finansiškai nei ugdymo specialistais.

Kęstas

Kęstas portretas
Landsbergiai Lietuvoje sukūrė švietimo sistemą, kuri neša jiems milijonus eurų per metus. Tai daroma mokyklų, kurios moko daugumą mūsų vaikų, sąskaita. Visa šalis negali judėti į priekį, kad viena moteris, A.Landsbergienė, galėtų vadintis milijoniere.

Gryzo

Gryzo portretas
Is atostogu o lietuvos nebera nes veryga visus ismarino !!!

Pastebėjimas

Pastebėjimas portretas
...tik yra viena problema, kurios ponas Prezidentas turbūt nežino. Rajonų mokyklose trūksta specialistų, spec. pedagogų, psichologų, mokytojų padėjėjų ir kt. Tai viena problema. Kita- mokyklos seno planavimo. Jos neparuoštos priimti vaikų nei su vežimėliais, nei su ramentais, nes siauros durys, nėra liftų. Kam tos tuščios kalbos...

Anonimas

Anonimas portretas
Del vieno debilo kentes visa klase. Preziden tas pataikauja kvailai Europai, be savo nuomones...

Regina Budginaitė

Regina Budginaitė portretas
Gerbiamas Prezidente, Aš sutinku su Jumis jei tai fizinė negalia ir vaikas sugeba savarankiškai nueiti į tualetą, pavalgyti, laikytis asmens higienos. o jeigu ne? Kas aptarnaus jį? Mokytoja negali palikti visos klasės viduryje pamokos, ar per pertrauka, nes turi pasiruošti kitai pamokai. O psichiškai neįgalūs sugeba įsisavinti tik dalį informacijos, priklausomai nuo protinio neįgalumo. Tam ir yra specialios mokyklos nes parinkta programa pagal jų protinius gebėjimus ir įsisavinimo lygį.
 • Skelbimai
 • Pranešk
  naujieną
 • Portalo
  svečias
 • Orai
 • TV
  programa
 • Žaidimai
 • Horoskopai
 • Facebook
 • Twitter
 • RSS

Galerijos

Daugiau straipsnių