Europarlamentarai agitacijai leidžia Europos pinigus

Grįžti į straipsnį

XXI a. baudžiava Lietuvoje

XXI a. baudžiava Lietuvoje portretas
22 metus Lietuvą skurdino, partinių gaujų suformuotos, penkiolika vyriausybių. Štai kokioje padėtyje dabar yra Lietuvos žmonės. Kai ... Anglijoje nekvalifikuotas darbininkas, užsidirbęs minimalų valandinį atlygį, gali nusipirkti šešis produktus: - pieno 1 litrą; - miltų 1 kilogramą; - cukraus 1 kilogramą; - 6 kiaušinius; - aliejaus 1 litrą; - dyzelino 1 litrą. Tai ... Lietuvoje nekvalifikuotas darbininkas, užsidirbęs minimalų valandinį atlygį, nepajėgus nupirkti dyzelino 1 litro, aliejaus 1 litro (nes brangesnis už dyzeliną su akcizais) ir iš likusių keturių aukščiau išvardintų produktų gali nusipirkti tik vieną kurį nors, nes kitiems įsigyti pinigų jau nepakanka. Tokiom nežmoniškom sąlygom Lietuvoje yra priversti gyventi mūsų vaikai (nekvalifikuoti darbininkai) mūsų tėvai pensininkai ir mes (mažiausias pajamas užsidirbantys). Kad gyventi oriai Lietuvoje ... Rudenį, rinkimuose į seimą reikia atsikratyti visų partinių gaujų, kurios sukūrė Lietuvą netinkamą žmogui gyventi. (2012 kovas)

Matomai

Matomai portretas
ir Kauno dienai "nubyrėjo"...

2-am

2-am portretas
jei tave "skurdina" per pastaruosius 22 metus, tai mane skurdino ruskiai ir komunistai, dabar ir vėl besiveržiantys į valdžią, 50 metų. Todėl nerypauk ir nesirk nostalgija, nes ji greit išgydoma išvykus rusijon ar pas lukašenką. Rinkis ir būsi patenkintas visą likusį gyvenimą.

kažkodėl

kažkodėl portretas
į dienos šviesą už ausų ištempti tokie "teisuoliai ir liaudies mylėtojai", kaip darbiečiai, tvarkiečiai ir komuniagos. Įdomu, kas bus, kai ir vėl jie užsės valdžią? Kai jokios krizės nė iš tolo nebuvo, blinkė sugebėjo nurėžti pensijų dalį, uspaskichas pralobti juodųjų technologijų įkvėptas, paksas iš peties padirbėti su "aiškiarege" ir borisovu (rusijos rezidentu Lietuvoje), tuo metu iškilo įvairaus plauko stoniai, žydrieji albinai ir pan. Neužilgo rinkimai, ar mes ir vėl juos rinksime, kad jie ir vėl sukeltų krizę?

XXI a. baudžiava Lietuvoje

XXI a. baudžiava Lietuvoje portretas
Didinant minimalią algą, didinamas neapmokestinamasis pajamų dydis (NPD) Anglijoje. Dabar NPD Anglijoje yra apie 2970 litų mėnesio pajamoms. Nuo žmogaus veiklos šių pajamų nėra atskaičiuojamas joks mokestis, net ir valstybiniam socialiniam draudimui. Tai yra žmogaus veiklos (verslo) asmeninė ir privati neliečiamybė šioj šaly. Lietuvoje: NPD = 470 litų, kai mėnesio pajamos yra 850 litų; NPD = 0, jei pajamos yra daugiau nei 3150 litų per mėnesį; NPD visiškai netaikomas socialiniam draudimui. Lietuvoje ir Anglijoj daiktų kainos yra panašios. Taigi ... XXI a. baudžiava Lietuvoje

XXI a. baudžiava Lietuvoje

XXI a. baudžiava Lietuvoje portretas
Anglijoje netaikomas PVM maisto produktams ir vaikiškiems drabužiams. Tai yra ... PVM = 0 Anglijos valdžia nedaro biznio šioj vietoj : )

Juk

Juk portretas
Mirusiųjų pagerbimo diena yra Vėlinės! Kitomis dienomis trukdyti "vėles" nevalia...

XXI a. baudžiava Lietuvoje

XXI a. baudžiava Lietuvoje portretas
Lietuvos konstitucijoje parašyta ... 2 straipsnis Lietuvos valstybę kuria Tauta. Tai reiškia, kad ... Lietuvos valstybę kuria viena vienintelė lietuvių Tauta. Rusui (Uspaskich, Romanov, ...), lenkui, žydui tylint. Viktor Uspaskich ir kiti tokie patys braunasi į Lietuvos seimą, grubiai pažeidžiant Lietuvos konstituciją.

vejas

vejas portretas
Siuo momentu Lietuvos politineje matau tik viena pagarbos verta politika. Tai Rolandas Paksas. Nekantriai laukiame jo sugrizimo i Lietuva.

SUSIJĘ STRAIPSNIAI

 • Skelbimai
 • Pranešk
  naujieną
 • Portalo
  svečias
 • Orai
 • TV
  programa
 • Žaidimai
 • Horoskopai
 • Facebook
 • Twitter
 • RSS

Galerijos

Daugiau straipsnių