Areštuotas L. Kernagį komentare, įtariama, įžeidusios moters butas

Na

Na portretas
dabar tikrai neklausysiu nė vienos kernagio dainos, perjungsiu kanalą...nežiūrėsiu į jo feisą...

c0py

c0py portretas
16. Tėvas 2013-07-11 08:47 IP: 178.250.38.21 kaip man jaustis,kada nežinau net kur gyvena mano 11 metų dukrytė?Yra teismo nutartis,kad galiu su ja matytis ir būti,kas antrą savaitgalį,bet ji nevygdoma.Pakeitė gyvenamąjį adresą jos motina ir neinformavo mane,nors privalėjo.Gal pagaliau pasidomės tie kam priklauso,kaip vyksta skyrybų byla Kaune pas teisėją(moterį)kuri yra mano žmonos bendraturčio(abu neteisėtai įgijo dviejų UAB akcijas,nesumokėjo pinigų mano mamai)puseserė.Juk tai irgi mano dukros,tam tikras pagrobimas...o kiek grasinimų ir užpuolimų sulaukiau...juk viską žinai Ligitai ir daug kas žino,bet už jų stogai galingi...

polit.atlieka

polit.atlieka portretas
jis tikras lietuvos politikas: saziningas, niekada nenuskriaus bejeges moteriskes,visada kovojantis uz teisybe,seimo paziba,tvarkingas...o gal is vaiku namu noretu ka nors prisiteist? o moteris parasiusi komentara pagyvens ir gatvej su vaiku,tuo labiau jis yra ikures ne vienus nakvynes namus...

Jonas

Jonas portretas
Ligitai,jeigu būtum perskaitęs,kokių įžeidžiančių,grasinančių sms ir komentarų gavau aš iš ŽG direktorės ir jos parankinio,tai ne tik kompensacija,bet ir laisvės atėmimas priklausytų.Ačiū Dievui,gal teis4sauga pagaliau išsiaiškins ir užpuolimus,ir akcijų nusavinimą ir pažeidimus ŽG ir ŽT uabuose.Būdamas seime,kažkodėl nesiryžai pasipriešinti minėtiems asmenims,o prieš bobutę gali.Nesielk,taip Ligitai.Negarbinga.Juk tave pažystu tiek metų,kaip padorų.

Paziurejus i plaukus

Paziurejus i plaukus portretas
Paziurejus I Kernagio plaukus....kazkokie sulipe.Mazu tikrai? Na,siaip tai jau paleisti moteriske su ubago terba del tokiu niekiniu komentaru butu nesazininga.Daugiausia pora tukstantuku galima ishpest,bet ne tokia suma,kokios reikalauna Kernagis su savo mamyte.Shlykstu,kai tokiu budu zmogelis nori praturtet. Tiesa,abejoju ar jam pavyks.Moteris neprisipazysta rasiusi,taigi...maza kas galejo uzeit ir painaudot kompiuteriu.

Paziurejus i plaukus

Paziurejus i plaukus portretas
Paziurejus I Kernagio plaukus....kazkokie sulipe.Mazu tikrai? Na,siaip tai jau paleisti moteriske su ubago terba del tokiu niekiniu komentaru butu nesazininga.Daugiausia pora tukstantuku galima ishpest,bet ne tokia suma,kokios reikalauna Kernagis su savo mamyte.Shlykstu,kai tokiu budu zmogelis nori praturtet. Tiesa,abejoju ar jam pavyks.Moteris neprisipazysta rasiusi,taigi...maza kas galejo uzeit ir painaudot kompiuteriu.

Nesvarus to kernagio zaidimai...

Nesvarus to kernagio zaidimai... portretas
Neadekvatus ieskiniais keliem zodziam ... Mazu maziausia uz tokius komentarus keliu tukstanciu litu bauda skirciau,o ne iki tokio lygio kad zmogus liktu benamis...

kiesa

kiesa portretas
O nauja versla kazkas sugalvojo

NESUPRANTU

NESUPRANTU portretas
Toks simpatiškas geras dainininkas, patiko ir kaip seimo narys, bet varyti žmogų iš buto už komentarą "pasikėlęs"...argi tai įžeidimas?

faktas ir gėda

faktas ir gėda portretas
girto vairuotojo iš Biržų policija surasti negali, bet bobike tai nusmaugs gėda

ricka

ricka portretas
o as galvojau kal Lietuva laisva Valstybe ,, bet kaip matosi valdzia daro ka nori ,,

GĖDA KERNAGIUI

GĖDA KERNAGIUI portretas
Nieko įžeidžiančio nematau,kad prašyti tiek tūkstančių.

padainuok o padainuok

padainuok o padainuok portretas
o prie ko čia kažkokio neaiškaus motinai kompensacija ? o kur tėvukui , seneliai , seneliui , proseneliai , proseneliui ? kas čia per cirkas ? nu tikrai kas čia per cirkas ? daugiau rašykit jau juokinga , nu nėr ko stebėtis seimo nariai gauna juk nuo Lietuvos žmonių atlyginimus . Reik nepamiršt suskaičiuoti kiek gauna ir ką jie duoda , o paskiau sulygint naudą arba žalą Lietuvai , kad aišku būtu kas per vieni ir ko verti ir gal net į teismus nuvilkt .

vaikų pridariusiu, o įsipareigojimų taip ir neprisiėmusiu

vaikų pridariusiu, o įsipareigojimų taip ir neprisiėmusiu portretas
che che che . Na lietovcų kalbos atsatovai pasijukim kas čia parašyta ir kuo jis kažką kaltina , idėmiai perskaitykit ir išaiškinkit įžeidimą :)))) jei rasit įžeimimą tai gerai pagalvokit ar tai įžeidimas o jei dar atsiras kažkokia moteris kuri dalyvavo vienam būgtais įžeidime tai kai byla apsiverstu . belieka atsiliepti jei tokių yra :))) oi oi oi kokia lietuvėlė mažytė . Geras advokatas padarytu taip kad pačiam seimo nariui tektu raudonuoti teisme , o šeip ką jis veikia dabar ir kas čia toks , nežinau net kas čia per vienas .

@ nesamone

@ nesamone portretas
nebegaruok, ponuli. pagal tavo logika zudikas yra nekaltas - kalta parduotuve, kuri jam pardave ginkla.

nu ir liuks

nu ir liuks portretas
galvoja gali pilt sudus kada nori, ant ko nori. gal ismoks kulturos biski

Nesamone

Nesamone portretas
Ne moteri teisti, bet portala, kuris leido tokius komentarus viesinti, o ne filtravo. Portalas turetu tureti kazkokia tai prieziuros sistema, kuri neleistu rasyti izeidziamu komentaru.
 • Skelbimai
 • Pranešk
  naujieną
 • Portalo
  svečias
 • Klausk
  specialisto
 • Diskusijos
 • Orai
 • TV
  programa
 • Pažintys
 • Žaidimai
 • Horoskopai
 • Naujienlaiskis
 • RSS
 • Facebook
 • Twitter

Galerijos

Daugiau straipsnių