V. Landsbergis: į Ukrainą reikia siųsti jaunimą su trispalvėmis

Grįžti į straipsnį

Valiui

Valiui portretas
Ponas Valiau,gal nespėjai įstoti į komjaunimą,ar nepriėmė,kad toks piktas.Visuose Tamstos trijuose komentaruose užgauliojami žmonės.Tai labai negražu.Tamstos supratimu ,tik vienas profesorius geras.Likusieji,pagal Tamstą išeitų,yra komjaunuolių anūkai.Norėdamas pasirodyti labai protingu,mylinčiu profesorių,nusimentelitetinai.

pasiklydo vargšelis

pasiklydo vargšelis portretas
Kokio velnio tas senelis rūpinasi Ukraina? Lai jis pasižiūri kas dedasi jo laisvoje Lietuvoje,kuri jau Europos sąjungoje.Kur kas ketvirtas išvarytas iš tėvynės,kas ketvirtas gyvena žemiau skurdo ribos,nugyventas žemės ūkis,didžiulis nusikalstamumas,savižudybės.Štai kuk reiktų žiūrėti,o ne siūlyti rėžimą Ukrainai.

manau

manau portretas
taip dedule,kad malku gautu,patys ir vaziuokit,o nesiulykit kitiems.

Lietuvis

Lietuvis portretas
Rusai ir ukrainieciai viena tauta.Na kaip pavyzdzui zemaiciai ir dzukai.

to D

to D portretas
dusk isgama sovietine, tave po mirties reiktu meshlo kruvoj pakasti

ponai

ponai portretas
kodėl savo idėjos neįgyvendinat ir rizikos atsisakot,o ją galimai norite perduoti Lietuvos jaunimui?

Valius

Valius portretas
Prof. Landsbergis,kaip paprastai, yra teisus.Ramus ir nuoseklus esamos situacijos Ukrainoje paaiškinimas.Ir kaip paprastai, kai kurie Lietuvos tešlagalvių komentarai, kuriems labai norisi eilinį kartą paspjaudyti link garbaus žmogaus.Tai tipiški Lietuvos pokario komsomolcai ar jų anūkai.

komentatoriams

komentatoriams portretas
pirma pagalvokit, o paskui tik rašykit, begalviai. Kaip galima lyginti lenkų autonomiją Lietuvos žemėje ir ukrainiečių nepriklausomybės nuo ruskių judėjimą? Jei Lietuvos jaunimas palaikys Ukrainos eurointegraciją, tai čia autonomijos skatinimas? tiesiog pasigydykite, vištapročiai, kurie čia rašinėja. Aiškus ir kryptingas Lietuvos šmeižimas, tik atliekamas labai kvailų padugnių rašinėjimais.

tiems runkeliams komentatoriams

tiems runkeliams komentatoriams portretas
niekaip negalite sutikti, kad prof. Landsbergis buvo ir liko teisus. Kadangi savo išsilavinimu, mentalitetu ir apskritai kultūra niekada jam neprilygsit, tai iš pykčio negalite tverti. Tą komentatorių, kuris niekšiškai meluoja apie raginimus vaikus statyti po vikšrais, tikrai siūlau palaikyti kaliūzėje, nes aiškiai atsikartoja lenkų ir ruskių programa prieš Lietuvą. Neturime leisti dergti nei Lietuvos, nei prof. Landsbergio. Čia gi prabyla visi, kurie neteko gardaus komunistinio kąsnio, postų ir pareigų, todėl dabar uoliai kartoja rusijos žiniasklaidos bei vietinių kolaborantų sukurptas istorijas. Rusija , tiksliau kremlius, kaip buvo, taip ir liko mūsų priešas Nr. 1, toks priešas tas kruvinasis kremlius yra ir ukrainiečiams, o kam nepatinka, kad jų sumanymai atskleisti, gali ramiai varyti rusijon. Bet pastebėkime, jie visi, tie kenkėjai vietiniai kolaborantai tupi čia, nes dar ne visi uždaviniai išpildyti. Tikros raudonosios blakės.

lendzburgis

lendzburgis portretas
AUKŲ,AUKŲ.....JAU VIENĄ SYKĮ PLYŠAVO ,KAD LIETUVAI REIK AUKŲ.ČIA SIGNATARO ŽODŽIAI IŠSPAUSDINTI SPAUDOJE.IR AUKŲ BUVO,TIK NEAIŠKŲ NUO KO.MANO NUOMONĖ.BET KO SENIS NORĖJO AUKŲ,O GAL RUSAI PUOLA.

Pasiūsime Landsbergio anūkus

Pasiūsime Landsbergio anūkus portretas
Jo anūkus ir nusiųsime. Jis jau 1991 ragino per radiją statyti vaikučius iš internatų ir vaikų namų po tankų vikšrais sausio 13-ąją. Tai atėjo metas ir jo anūmus pastatyti po Ukrainos karių durklais, tada nustos siuntinėt kitus ir nurodinėt, kas jo ligotoj galvelės užgimė - jis juk sunkus ligonis, byla stora ir laikoma Vilniuje, durnių namuose.

kelly

kelly portretas
Ne jaunimas, bet Patriotas Nr. 1 ten turėtų važiuoti

D

D portretas
Kas galėtų paneigti,kad snaiperiai jau atvyko?

Kaunietis

Kaunietis portretas
Jaunimas tau ne patranku mesa,pats vazuok...... Bet juk svetimom rankom žarijas maloniau žarstyt?

copy D

copy D portretas
Įdomu 2013-12-03 06:07 IP: 178.33.26.106 Rusijos tv prabilo, kag Lietuva Švedija ir Lenkija ruošia smogikus Ukrainos milicijai puldinėti.O čia dėdulė tarsi jai antrindamas, kad rusai gautų "faktų" savo propogandai siūlo siųsti jaunimą ir sąjūdį su vyriausybės žinia. Kažkaip tai vieno šeimininko tekstas eina iš rusškos tv ir šio dėdulės lūpų.Eilinį kartą apsišviesta dėl amžiaus? Čia nupmonė.

alekas

alekas portretas
Didysis Lietuvos ir Rusijos kiršintojas pasireiškė.Galėtu jau ilsėtis ramybėje.

manau asmeninis

manau asmeninis portretas
patriarcho buvimas įvykių centre atneštų jam pačiam daug didesnę naudą, nei stebėjimas iš šalies, kaip tautiečiai su trispalvėmis pliekiami bananais ir nuodijami dujomis. Mano nuomonę ten reikia siųsti jį patį.

Balickas

Balickas portretas
Na gerai, o jeigu Lenkijos valdžia paremtų ir Lenkijos jaunuoliai pasklistų su savo vėliavom po Rytų Lietuvą ir ragintų suteikti autonomiją Lietuvos lenkams. Kaip tada mums tektų reaguoti. Galbūt siųsti Murzos vyrukus pasimušti su lenkais ???

Galerijos

Daugiau straipsnių