Seimo pirmininkė: dėl valstybės vadovo statuso V. Landsbergiui bus sprendžiama birželį

Grįžti į straipsnį

pamename

pamename portretas
Ar yra taip buvę nors vienoje ES šalyje, kad ką nors valstybės vadovu būtų paskelbę atbuline data? 1992-1993 metais, Lietuvos prezidento pareigas laikinai užėmė Algirdas Brazauskas, o 1993 m. vasario 14, A.Brazauskas šalies prezidentu buvo išrinktas 5 metams. Per 1993 m. prezidento rinkimus, buvo tik 2 kandidatūros - A.Brazausko ir S. Lozoraičio. Kodėl to meto prezidento rinkimuose nedalyvavo Landsbergis?

Lauris

Lauris portretas
Koks landzbergis ten ozys

>>>KONCERVAI, \\\\\.../////

>>>KONCERVAI, \\\\\...///// portretas
>į Šimonių girią.

Sūduvis

Sūduvis portretas
Kodėl konservatorių gauja šluostosi kojas į Konstitucinio teismo sprendimą ir Lietuvos žmonių valią? Konstitucinis teismas aiškiai pasakė, kad šis Liucipieriaus vietininkas Lietuvoje nėra nei faktinis, nei praktinis vadovas, o Lietuvos žmonės per rinkimus pasakė aiškų NE.

KONSERVAI ," nusipelniusį" kgebistą OŽĮ i š v e ž k i t e ,

KONSERVAI ," nusipelniusį" kgebistą OŽĮ i š v e ž k i t e , portretas
į DEMONŲ miško "sanatoriją" -- paskirdami , šį VELNIĄ pačiu LICIPIERIUMI.

Lietuva turėjo 2 gerus prezidentus

Lietuva turėjo 2 gerus prezidentus portretas
Landzbergį ir Grybauskaitę

By. Rka paklojęs

By. Rka paklojęs portretas
Byyyy By DEJAU ant WALDZIOS ir PIRMININKES NUOMONES!!!!! NAXUI JUOS

konservatorių CHUNTA ruošiasi GRUBIAI p a ž e i s i

konservatorių CHUNTA ruošiasi GRUBIAI p a ž e i s i portretas
Lietuvos KONSTITUCIJĄ ir KONSTITUCINIO teismo nutarimą šiuo klausimu.-- Tai rodo , jog p a r a z i t i n ė- kagebistinė CHUNTA, būdama valdžioje, gali p a r d u o t i RUSIJAI ir Lietuvą.--OPOZICIJA ! - nejaugi JUMS nerūpi Lietuvos l i k i m a s ?

Psix"Logas \\\\\\...//////

Psix"Logas  \\\\\\...////// portretas
Galima žmogų ir suprasti,tarnystė KGB,"darbas" part'šulėje,Lietuvos "vadavimas",75 metams KGB veiklos užslaptinimas (kiek reikėjo "negerų" popieriukų pabrukt po uodega),tai nenuostabu,stogelis pavažiavo.-Oi,dar anūko reikaliukai.-Oi,dar kur Gražinutė pilių pripirko ir paslaptį į kapus nusinešė.-Oi,oi,oiiiiiiii.................

Anonimas

Anonimas portretas
Sitas kupriukas nenustips tol kol negaus karunos slikstus kuprotas senis!!!

o'Žys \\\\\.../////

o'Žys \\\\\...///// portretas
Kuo tuštesnė galva tuo daugiau nebūtų dalykų nori.Durdome nei vieno "ligonio" nerasi,visi prokurorai,Napaleonai,valdovai,prezidentai...................................................

kuprota

kuprota portretas
lietuvos gnyda...

Daiva

Daiva portretas
Konservatoriai spauna ant tautos ir vis stengiasi ant pjedestalo užkelti tą žmonių nekenčiantį ir visaip užgauliojantį senolį.

o ne

 o ne portretas
greičiau jau tas žmogėnas kojeles pakratytų, atkristų valdžiagyviams galvosopis kaip karūnuoti šitą nesusipratimą, tautos kiršintoją. Kas atspės kiek liansbergynas sumokėjo, kad šitiek metų vis apie tą patį? (o jie turi iš ko, sklypukai, keliukai) Rūpinkitės tais, kurie galo su galu nebesuduria per jūsų sumautą politiką!

Suteikt ja statusą-

Suteikt ja statusą- portretas
Statusą - pasilaidoti Prezidentų alėjoje Antakalnio kapinėse ir nereikės klastoti istorijos. Šalia Brazausko! Dabar ten guli prezidentas Brazauzkas, atguls prezidentas Adamkus, o va su savo tikruoju nesuklastotu statusu Landsbergis ten pasilaidoti negali. Bet tikisi, nes net nepalaidotus Gražinos pelenus jau du metai po lova laiko.

Anonimas

Anonimas portretas
Tik pabando suteikti kokį statusą šitam ....
 • Skelbimai
 • Pranešk
  naujieną
 • Portalo
  svečias
 • Orai
 • TV
  programa
 • Žaidimai
 • Horoskopai
 • Facebook
 • Twitter
 • RSS

Galerijos

Daugiau straipsnių