Seimas įtvirtino įstatymu: Vytis bus pagrindinis Lukiškių aikštės akcentas

beganant

beganant portretas
vytį po aikštę ant kiekvieno kampo reikės dar po piemenį statyt , dar pašaro atvežt ir valytojo etatu pasirūpint ..............Seimas atostogų neišeis

alio

alio portretas
Kaunas Vyties neatiduos....!!!! ..Vilniuje galit Pilsuckio paminkla pastatyt arba kokio zydelio,Vilniuj tai tiks..

Seimo homosovietikams

Seimo homosovietikams portretas
Butu gerai, jei seimo kaimieciai galetu priimti istatyma ir apie mano kiemo sutvarkyma!

Zico

Zico portretas
Įstatymas priimtas, ir tai labai gerai. Nereiktų apkrauti skaitytojų smegenų, rašinėjant kas, ką ir kaip pasakė posėdžio metu. Svarbiausia, kad priimta su svarbia pataisa. Pliusas valdantiesiems ir konservatoriams.

Anonimas

Anonimas portretas
ai musiskiai is da greit padarys kaniaga kvadratine galva ir kampuota raiteli! musiskiai tiek ir tesugeba

vitiaz

vitiaz portretas
Sostine neatsilieka, per Petrines nusprende statyti raito caro paminkla

Naujas anekdotas

Naujas anekdotas portretas
Karbauskis - patriotas.

Manau Šimašius nebus kiaulė

Manau Šimašius nebus kiaulė portretas
Ir atsidėkodamas už puikią reklamą, proto milžinui Karbauskiui pastatys savo pleže monumentalų paminklą.

Cha cha cha

Cha cha cha portretas
Kokia puiki reklama Šimašiui ir jo gaujai. Seimo gandragalviai, diriguojami proto milžino Karbauskio, skubos tvarka net įstatymą šiuo klausimu sukurpė. Šimašiui atsirado puiki proga dar kartą pasirodyti šaunuoliu ir padėti skersą ant Karbauskio profesionlių idiotų kurpiamų draudimų.

Cha cha cha

Cha cha cha portretas
Kada koncervsms paminkla pastatysim Už KGB užslaptinima

Anonimas

Anonimas portretas
uuo filmus rodys su koseriniais aktoriais,turbut bus gvildenama apie globalizacion ir girs leberastus su koncervais

tulpes@lrpk.lt

tulpes@lrpk.lt portretas
B--l-e-d- kazkoks apsisikes b--l-e-d- -debilas daunas apsimedaliavaes, tokius --k-u-r-v-a i durnyna guldyti, o ne nuotraukas su kazkokiais prihiniai plakatai deti

Anonimas

Anonimas portretas
galim palme ten nunest,gerai atrodytu

Anonimas

Anonimas portretas
uuo kaniaga uzdes o ant kaniagos maestro patupdys

ilga Kelionė Per Kopas

ilga Kelionė Per Kopas portretas
Nėra jau tas pliažas tokia bloga idėja, Beje, niekas taip ir nepaaiskino, kodel toks paprastas dalykas kaip pliažas "įžeidžia" aukas? Kodėl lietuviai negali džiaugtis gyvenimu savo sostinėje? Fontanai ten yra, žiema čiuožykla, o kodėl pliaźas vasara yra tokia didelė problema? Plevèsuoja graži Vyčio vėliava. Aikštė didelė, galima ir vyti ar kita lietuvybes simboli ten pastatyti. Bet nereikia tai paversti vien gedulinga vieta.

Sventoji marija lietuvos motina i

Sventoji marija lietuvos motina i portretas
Litovcams reikalingi ne pliazai miesto centre kad Berlyne, Briuselyje, Londone ar Frankfurte, o ganyklos su post-sovietiniais neotarybiniais paminklais kaip Vyciai , kur megztosios beretes turetu kur melstis.

Kolukio pirmininkas

Kolukio pirmininkas portretas
Teisingai sako, kad Vycio vieta yra Gruto parke salia Lenino. Gales homosovietines megztos beretes tenai melstis plevesuodami trispalves.

...

... portretas
vytis kauno o ne vilniuas ,jus ten geriau sikinika auksini

Aikštė

Aikštė portretas
Tame pliaže-paplūdimyje labai pasigendu vaivorykštinės vėliavos, kuri pilnai atspindėtų perfomanso dvasią.

Anonimas

Anonimas portretas
kumele ar arkli kam jis ten reikalingas,kad beveik viskas tame mieste angliskai pavadinta

laukiu

laukiu portretas
Kada ateis Pranckietis degintis nuogas Lukiškių aikštėje.? Labai tiktų prie tos senos bobutės-nuolatinės, savo gerokai pavytusio kūno demonstruotojos...Juk dabar jis ir ta sena dama - po Šimašiaus vėliava.

tulpes@lgbt.lt

 tulpes@lgbt.lt portretas
O norėjau nuvažiuoti į Vilnių ir aikštėje nusimauti kelnes!.. Ach, gal dar Simonko greta prigultų... Niekšai, sudaužėte mano žydrą svajonę!

Andrius

Andrius portretas
Viskas gerai. Juk laimėjo Vytis jau aną kartą,tik Šimašiaus sekėjai tyčia suorganizavo kitą komisiją ir ten patys nusprendė atiduoti pirmenybę kalvelei, nukopijuotai iš kažkur,lyg nuo ispanų architektės? O gal nuo Kauno Vilijampolės aikštės? Kalvelė gal ir gali būti kažkur kitur,bet ne Lukiškių aikštėje,kur ir reljefą tektų keisti,o kalva-bunkeris neatitinka visų kovų įprasminimo ..Bunkeris -ne ta išraiška tautos kovotojams už laisvę.Tai tik pasipriešinimo, atsitraukimo nuo aiškios kovos, gal pogrindžio kovos simbolis. Suras kur tą kalvą Vilniui pastatyti.Yra natūralių kalvų,gali tik pakoreguoti projektą. O Lukiškių aikštei juk buvo gražus projektas -toks kaip ir veidrodinis Vytis su besiplaikstančiais karčiais ,šoliuojantis į priekį.? Tikimės ,kad kai pasikeis Šimašius,kitam merui užteks proto įgyvendinti šią idėją. O smėlio dėžė- liberastų nuogalių žaidimams -pasityčiojimas iš istorijos.

tulpes@lrpk.lt

tulpes@lrpk.lt portretas
Labai gerai, kad nebereikia ieskoti kam istaskyti smegenis, o galima n-a-c-h-u-i sproigdinti visa seima kartu drauge paemus

tulpes@lrpk.lt

tulpes@lrpk.lt portretas
jJeigu reikia tegul kreipiasi i mane apmokesiu visas teismo islaidas

tulpes@lrpk.lt

tulpes@lrpk.lt portretas
siulau tam vaikinui kuris laimejo skaidru ir sazininga konkurs su savo kalva paduoti sita debilu ir sliundriu Lietuvos seima i zmogaus teisiu teisma BUTINAI

tulpes@lrpk.lt

tulpes@lrpk.lt portretas
Man patinka, pagaliau bus galima duoti sita k--u-r-v-u- ir b-l-e-d-z-iu SEIMAI I TEISMA . Nes teismas yra priemes sprendina , kad skaidru ir sazininga konkursa LAIMEJO KALVA.

Anonimas

Anonimas portretas
Apie kokį Vyti čia visi svaigsta tie kvailiai bezdalų prisiuostę vytis jau senai Kaune stovi.

Anonimui Pydarui

Anonimui Pydarui portretas
Kaip rašo kaip kurie komentarai, kam mums tie paminklai, geriau šiltnamis arba prekybos centras.

Alis...

Alis... portretas
labai gerai... o apačioje ant postamento turėtų būti visi mūšiai dėl Lietuvos išvardinti...

Juokdarių valstybė

Juokdarių valstybė portretas
Valdžia neturi jokios fantazijos. Ten tiks Vytis su LGBT vaivorykštės vėliava. JAV ir ES mums padėkos už liberalias pažiūras.

Vyti isvezti i gruto parka

Vyti isvezti i gruto parka portretas
Cia kaip senais tarybiniais laikais. Ne Vilniaus zmones sprendzia kaip jie nori Vilniu matyti, o kaimo kvailiai susiri ke Seime. Dabar visi staiga ten pataps menininkais-skulptoriais ir patarines kaip tas lenininis vytis tures atrodyti. Primena ta kvaili kuniga, kuriam Varenos valdzia leido sukurti skulptura kica iki dabar “puosianti” Senaja Varena. Greiciau numirs senosios gvardijos senjorai, greiciau galima bus nugriauti ju taip gerbiamus homosovietinius stabus kaip kad Vytis. Su malonumu ta vyti isgabensime i Gruto parka, kur jo vieta ir yra.

stanikunas

stanikunas portretas
Man geda buti vilnieciu...ir kuo toliau to labiau, Kaune toks puikus Vytis, o galejo pas mus stoveti ...vietoje tu asilu, kurie valdzioje, dideli b.... reikia oastatyti

Atgal i tarybu sajunga

Atgal i tarybu sajunga portretas
Kiekvienas kaimas ir miestas privalo pasistatyti po viena aikste ir po viena vyti. Minimum. Kaip ir tarybiniais laikais!

Laukiu

Laukiu portretas
Gal Seimas išleis mano kiemo įstatymą?!

Salin kaima

Salin kaima portretas
Kiskite ta Vyti sau i uzpakalius! Buvo Leninas, atejo Vytis. Susikti kaimieciu homosovietikai!

...

... portretas
(SIAUBAS kaip čia Mosado agentai SIUNTA)

fukasas

fukasas portretas
Vilniaus liberalai- pidarastai tuoj pasikvies visokius gejus iskripeliusir eis protestuoti su geju veliava

Nezabitauskas

Nezabitauskas portretas
Klaipėdos liberalai, perduokite Šimašiui užuojautą! Perduokit ir Nezabitausko idėją, tokią pat šaunią, kaip ir paplūdimys sausoje aikštėje - įkurti kar-kar parką kapinėse. Europai patiks!

ALGIS

ALGIS portretas
O kieno lėšomis bus atstatoma veja , kuri bus visiškai iššutus , ty sunaikinta , savivaldybė nesutiks finansuoti , nes taryba [SOVIETAI]nebalsavo

Aciu

Aciu portretas
Karbauskiui su valdanciaisiais.Dabar lieka svarbiausias etapas.Viska sudelioti i vietas kaip primta istatyme.Del to turime isrinkti i busima seima tik valstiecius ir juos palaikancius.Kiekvienas nebalsuojantis uz juos turi paklausti saves, o kodel jis nebalsuoja.Jeigu paciam nedasunta, paprasyk kas zino ir pasaqkys, kiek ir ka jie padare Lietuvai per viena kadencija.To konservatiriai su socdemais per 30 metu nepadare.

trims taškeliams

trims taškeliams portretas
Tavo "karžigiai" gyvena pamaskvėj. Taip, kad p y z d ink ten Palestinos mas tu rb a toriau

Valio Valio Valio

Valio Valio Valio portretas
Nu nors kartą Seimas buvo protingas ir teisingas bei vieningas, išskyrus liberastines iškamšas. Ypač dėkojame seimūnui Urbšiui ir Abramikienei už papildytą įstatymą dėl Vyties įteisinimo Lukiškių aikštėje. Valstiečiams pasidarė gėda, kad nenorėjo su Šarknicku priešakyje įteisinti įstatymu Vyties, bet buvo padorių valstiečių, lenkų, konservatorių, kurie vistik padarė puikų darbą ir išlaisvins Lukiškių aikštę nuo liberastinio mėšlo.

...

... portretas
Ten buvo MŪSŲ karžygiai kariami, jie NUSIPELNO MŪSŲ pagarbos; KAM reikia kad MES savo praeitį pamirštume, už kiek š'Mašius parsidavė Palestinos žudikams?

Poetinė Filosofinė įžvalga

Poetinė Filosofinė įžvalga portretas
1. Lukiškių aikštė yra gyvulių prekybos, kartuvių aikštė. Ten stovėjo kalėjimas ir KGB būstinė. Ten buvo Leninas. Tai nėra nei Kinijos Tianmenis, nei Niujorko TIme Squeras, nei Paryžiaus Eliziejaus laukai. Statistinis Vilniaus gyventojas ten ateina kartą per mėnesį, dažniausiai- netyčia. Statistinis likusios Lietuvos gyventojas apie ją prisimena tik tada, kai kyla eilinė psichozė dėl Vyčio, raitelio ar dar kokio trečiaeilio buitinio nieko. 2. Nei Vytis, nei Kalvelė nėra gražu ar įdomu, tačiau aikštėje kurioje buvo KGB būstinė turėtų stovėti paminklas įkūnijantis priešiškumą Karlo Markso idėjoms ir jų įgyvendintojams bei garbintojams. Kalvėlė buvo būtent tokia, o Vytis yra pernelyg abstraktu-jeigu vietiniai Rusijos remiami Motorolos ir Nokijos įkurtų savo separtistinę Žiemaite leudies respubliką jie irgi naudotų Vytį ir aiškintų, kad jie "už lietuvibe, už tikrąsiąs vertibes". 3. Parlamentarai eilini kartą parodė jog yra be kiau šiai ir dėl "davatkų" prielankumo nusilaužytų p au tus

Nemokšai Anonimui

Nemokšai Anonimui portretas
Miegas yra "letargo", o ne liutauro... Ir Keiktis lietuviškai nesiseka, keikis rusiškai geriau. Ne "sudvabalei", o "šūdvabaliai" - surask tris klaidas viename žodyje!

Puiku

Puiku portretas
Sostineje nudistu pliazas. Simasius perkaito del siltos vasaros. I*domu ar dar kur pasaulyje sostoneje yra pliazas?

Tadas

Tadas portretas
Amžino gedulo šalis...

Anonimas

Anonimas portretas
Durneliai, pastatykit raudu siena ir rinkites paraudoti, paverkti, pasisnargliuoti. Kriziu prisistatykit ir visus konservantus bus kur pakabinti. Kada uzsidarys sitas durnynas?

Anonimas

Anonimas portretas
Seimas prabudo is liutauro miego sudvabalei

Vyt

Vyt portretas
Saunuoliai
 • Skelbimai
 • Pranešk
  naujieną
 • Portalo
  svečias
 • Orai
 • TV
  programa
 • Žaidimai
 • Horoskopai
 • Facebook
 • Twitter
 • RSS

Galerijos

Daugiau straipsnių