R. Karbauskis: J. Narkevičiaus atsistatydinimas būtų mūsų visų išdavystė

Jūsų didelė gerbėja

Jūsų didelė gerbėja portretas
Valstiečių vadovas tik kaimui vadovauti.Žada max pensijas,o po pietų pasako,kad neturi iš kur gauti pinigų,nr davo žodžio šeimininkas.

Ps

Ps portretas
Karbas ,atlieka ab***o.. pamirso ispilti indeli ,ir dabar ,beda ir didele....

>G2

>G2 portretas
Apsišik tu su tuo keliuku..Gal geriau paskaičiuok ar nežinojo Kubilas su Šimonyte už kiek procentų ėmė paskolą Valstybės vardu ar kaip išnuomojo SDT laivą už dviejų tokių laivų pardavimo kainą. Tas laivas ir dabar ,,ryja"į dieną po 180 000Eu ir yra kiaurai nuostolingas..Čia tau ne 1.5 km ,,Skvernelio keliukas ", kuriuo naudosis ne tik Skvernelis bet ir 300 tos vietos gyventojų.___Kaip užknisa tos beretės, tikrai jas jau šaudyt reikia

G2

G2 portretas
Durneliam čia gali pasakoti, kad skvernelis nežinojo apie jo asfaltuojamą keliuką, pačiomis gražiausiomis sovietinėmis tradicijomis. Dabar jau jie surišti kartu...

beveik

beveik portretas
teisingai išdėstyta minti, bet turtų būti "R. Karbauskis: J. Narkevičiaus Neatsistatydinimas būtų mūsų visų RINKĖJŲ išdavystė

Manau

Manau portretas
Kad taip yra alinami visi žmonės,jiems viskas teisėta,viskas jiems galima.O kur jų sąžinė ? Pagal Karbauskį jie neilgai šoks,bus ir stap.

Oi oi

Oi oi portretas
Janeliūnas tipo čia pasakė auksinius žodžius?:D) Gadas tas Janeliūnas. Ar seniai Grybauskaitei garbinimo knygą rašė? O dabar va tyčiojasi iš žmonių kurios konservai su šutve pjudo rytą vakarą.

>

> portretas
Orvelo "Gyvulių ūkis" labiau tiktų konserwatnykams, o ūkiui vadovauja statytinis Broileris ir kelia sumaištį visoje valstybėje.

PAGAL JURGĮ IR KEPURĖ

PAGAL JURGĮ IR KEPURĖ portretas
TAI KOKS MINISTRAS,TAI TOKIA VISA "GUDRUOLIŲ" KOOLICIJA. TIK LIŪDNA,KAD MES IŠSIRINKĘ TOKIUS LABIAUSIA KENČIAME PATYS. REIKIA PIRMALAIKIŲ RINKIMŲ IR RINKĖJAMS PROTO,KAD GUDRUČIAI NEBE PATEKTŲ.

Gyvulių ūkis ir jo gyvulynas

Gyvulių ūkis ir jo gyvulynas portretas
Orvelo ,,Gyvulių ūkyje''viena iš citatų : ,,Visi gyvuliai lygūs,bet kai kurie lygesni''.Taigi ir Karbauskio ,,profesionalai''visi lygūs,bet pats didžiausias ūkio paršas Karbauskis,jo kiaulė Širinskienė ir visokie tamaševskiai,narkevičiai,kirkiliniai tikrai save laiko gyvulių ūkio nepakeičiamaisiais.

Jo

Jo portretas
Suprantu tave Karbauskį ir vėl tave suėdė konservai.Jau tiek kartu pasimovei ,galėjai ir išmokti jų vagystes gaudyti.Dar dediesi profu

Nuomonė

Nuomonė portretas
Svarbiausia, kad ne visos Lietuvos.

Vor v zakonė

Vor v zakonė portretas
Vsio zakonno

Jonas

Jonas portretas
Kiaulė šiaip ėda iš standartinio lovio. O čia -visas baseinas ėdalo . Tad įkrito ir dabar matome nekokį vaizdelį...

SUPRANTAMA , kad Karbauskiniams

SUPRANTAMA , kad Karbauskiniams portretas
Bus riesta . BET LIETUVA LENGVIAU ATSIKVEPS !

Stepasb

Stepasb portretas
Koks save gerbentis ministras moka už savo pietūs?

aha

aha portretas
Jus tai kas? Mulkiai parsidaveliai neturintys jokios savigarbos? Greiciau jau tie rinkimai...

Tèvas

Tèvas portretas
Jei jie visi turėtų intelektą, bent jau atsistatydintų: ir karbauskis, ir skvernelis, ir pranskietis, ir visi ten su jais esantys! Dabar net nesuvokia, ką jų liežuviai mala, o rankos daro! Didžiulė bėda ištiko Lietuvą! Nausėda irgi ne pyragas! Kaip kuriama gerovės valstybė? Ką reiškia gerovės valstybė? Koks tokios valstybės svarbiausias rodiklis? Ar gali atsakyti pats sau nausėda, atėjęs į prezidentūrą su tokiu šūkiu! Galvoji, negi Lietuvoje liko vieni kvailiai ir aferistai ? Šiukš visus nuo lovio, pradedant karbauskiu ir t.t.

Azuolas

Azuolas  portretas
Ne sau, Karbauskis, dirbi! AR UZMIRSAI? LIETUVAI dirbi! Atsibusk ponaiti!

>

> portretas
Atsakymas- pažiūrėk į veidrodį Broilerio anūke.

Klausimas

Klausimas portretas
Ar pastebite, kad šitos Karbauskio draugijos veideliai intelekto nesužaloti?

Anonimas

Anonimas portretas
Matyt karbauskis gerai prisiko su tuo raudon nosiu ir bijo kat jis nepapasakoti teisybes zuikis karbauskis tiek jau lietuvai prisikes ka baisu vyt lauk ta vagy kartu su jo sirinskiene

Nuomone

Nuomone portretas
Tikrai butu karbauskininkam isdavyste,Juk jie susirinko visus kirkilinius,tamosevskio klana kuris seniai kirsina Lietuva su Lenkija.Zmones pamastykite uz ka duodate savo balsa.Nors kartais manau,kad reikia tuos,,profeionalus,,palikti ,kad kuoptu savo mesla.Juk vis raso .kad skolinasi desimtimis milijonu ir vis skolinasi.O kazkam reikes viska sumoketi.Tai tikrai Lietuva sedi durniu laive durniu isrinku.

Buržuazinis nacionalistas

Buržuazinis nacionalistas portretas
Lenkai kelia samysi Lietuvoje. Prezidentas isreiske nepasitikejima, reiskia "ministras" turi skristi is seimo kaip "fanera virs Paryziaus". Anarchijos nebus.

Anonimas

Anonimas portretas
MATOSI kokia VALDZIA TURIM !!!!!!!!!!!!!!! durniu laivas !

Tiesa

Tiesa portretas
Tikras profesorius taip nerašo , gali būti apsimetėlis.

Tiesa

Tiesa portretas
Tikras profesorius taip nerašo , gali būti apsimetėlis.

Jo

Jo portretas
Karbauskis su lenkais senai išdavė Lietuvą.

Iš prof. Janeliūno laiško Karbauskiui ir ko

Iš prof. Janeliūno laiško Karbauskiui ir ko portretas
„Jūs užsikrėtėte mirtinu virusų, kuris pavertė jus „gyvais numirėliais“. Jums jau senokai neberūpi, kaip mažinti socialinę nelygybę. Jūs nebesirūpinate nei švietimu, nei sveikatos apsauga. Jūs rūpinatės tik savimi ir socialdarbiečiais, kurie prilipo prie jūsų kūno, kaip savarankiškai negalintis išgyventi parazitas. IR JŪS PATYS ILGAINIUI TAPOTE PARAZITAIS.” …..Skaitykite daugiau

manau

manau portretas
Tai būtų Lietuvos , kaip valstybės pralaimėjimas prieš biurokratinę nomenklatūrą - "pašto mafiją" kuri kaip tik dabar bando įvykdyti paštui , tiksliau valstybei ir piliečiams priklausančių pastatų prichvatizaciją.

Manau

Manau portretas
Seime visada vyksta žaidimas :myliu-nemyliu!Pastarąjį(J.Narkevičių)-myli!!!

...

... portretas
Ech, Ramūniuk, o kas kaltas kad laiku 'konservų' neužkardei, kokio velnio pradėjau su KGB Dėdule flirtuot?.. - juk Liaudies išmintis sako: "Neik su velniu obuoliaut - liksi ir be obuolių, ir be krepšio".

zaibas

zaibas portretas
karbauskis varo i kelnes,nu kaimas ir seime kaimas
 • Skelbimai
 • Pranešk
  naujieną
 • Portalo
  svečias
 • Klausk
  specialisto
 • Diskusijos
 • Orai
 • TV
  programa
 • Pažintys
 • Žaidimai
 • Horoskopai
 • Naujienlaiskis
 • RSS
 • Facebook
 • Twitter

Galerijos

Daugiau straipsnių