Ministras: Lietuvos laikysena dėl Astravo AE neturi būti pernelyg radikali

Alis...

Alis... portretas
Lietuva turi turėti kintamos srovės keitiklius į nuolatinę,- pirkimui iš rytų... nuolatinės srovės jungtis su vakarais,- pirkimui iš vakarų ar rusiškos perpardavimui ir nuolatinės srovės keitiklius į kintamą,- vidiniam naudojimui ar eksportui... geriausiai būtų ryšiams su išore naudoti nuolatinės srovės jungtis, nes jos perspektyvesnės, ir nėra priklausomybės nuo kintamos srovės dažnio (truputį skiriasi Rytų ir Vakarų)... tokiu būdu Lietuva būtų elektros vartais tarp rytų ir vakarų, o turėdama Kruonį (kurį galima dar išplėsti) galėtų iš to gerai uždirbti... be to, sujungus Kruonį su Astravu, padidėtų Astravo saugumas, kas mums yra labai aktualu... o visa kita yra tik nemokšiškas politikavimas...

Anonimas

Anonimas portretas
Kam atstovauja sis komsomolcas?

Ar sunku?

Ar sunku? portretas
Astravas - jėzuitų teritorija. Ar išsipirko Baltarusija tą žemę iš jėzuitų? Ne? Tada visas Astravas kartu su visais statiniais priklauso Vilniui. Tegu stato, įrenginėja ir toliau - ne baltarusiams ar kam kitam, o tik jėzuitams priklauso ten esantis turtelis. Klausimas: kas sumokės žmonėms už triūsą statybose? Piligriminės kelionės - taip, tai perspektyvu - pėstute nuo Vilniaus universiteto iki Astravo - ranka paduot.

Hmm..

Hmm.. portretas
Manau esmė dėl Astravo yra tame, kad reikia pasiekti kad valstybės tiesiogiai nepasirašytų elektros pirkimo ketinimų. Todėl lojama kategoriškai prieš. Aukščiausiais lygias. O vėliau bus pradėta skleisti kaip yra blogai su šiuo poreikiu Lietuvoje, kaip būtina pigesnė elektros kaina ir visas tas pirkimas bus atiduotas mėšliniems, tik apie plėšimą iš lietuvio, galvojantiems privatiems tarpininkams. Dabar čia tik cirkinasi visi su tuo Astravo uždraudimu.

komsomolcas

komsomolcas portretas
Nusipenėjęs komsomolcas visai protelį prarado. Vietoj smegenų taukai užaugo. Taip durnai nusišnekėti gali tik visiškas mudakas. Nejaugi litchujanijoje nėra tinkamo kandidato į URM ministrus? Juk čia Ožio tvartelio politikos tęsinys.

Daktaras

Daktaras portretas
Belieka vėl užkurti savo dujomis kūrenamas elektrines ir kūrenti iš to laivo. Bus brangu, bet nors laivas pasiteisins ir elektrinės, kurios jau yra.Vėl pomidorai ir agurkai bus iš Elektrėnų, kaip seniau. Nėr to blogo....

...

... portretas
Che: "Brangi elektra - skurdi ekonomika, skurdi ekonomika - tolimesnis Šalies nykimas ir išsivaikščiojimas, o tai - STRATEGINIAI sionistų tikslai". O juk - VIS VIEN tas Astravas STOVĖS, ir kritiniu atveju... - BENT galėtume turtinti SAVO Šalį, kaupti atsargas, ir dalyvaudami Astravo valdyme nors kiek valdyt galimas grėsmes.

Teisuolė

Teisuolė portretas
Lenkai ekonomiškai stipresni, latviai pirks, kadangi valdžia supranta liaudį, o mes Lietuvos piliečiai už viską susimokėsime ir už dujų terminalą ir už pabrangusią elektrą.

ALKOHOLIKAS

ALKOHOLIKAS portretas
NEPIRKSIM , NORS KAINĄ REIKIA DIDINTI ŽYMIAI - MUŽIKAI IŠKENTĖS IR TYLĖS .

ALGIS

ALGIS portretas
TAMSTA JAU TIEK ESI PRIKAKOJĘS , KAD DAUGIAU NĖRA KUR .

Jonas..

Jonas.. portretas
Pirkom ir pirksim ......cia tik lia,lia.......

lietuva tapo sio ministro daromu nesamoniu

lietuva tapo sio ministro daromu nesamoniu  portretas
ykaite....

tai netgi ne paprastas durnumas sio

tai netgi ne paprastas durnumas sio portretas
ministrpalaikio asilo bet idiotizmas kvadratu ...jus ysigilinkit y jo paskytu minciu esme ,tos AE klausimu ....tai juk debilas absoliutus..

Satošis N.

Satošis N. portretas
Bliat prabudo... Nors SS bajerio su dujomis niekas neperspjaus!

klounai

klounai portretas
sendie nereikia,o ryt isizioje pirsksit baltarusiu e .energija ,prikure privaciu uabu .
 • Skelbimai
 • Pranešk
  naujieną
 • Portalo
  svečias
 • Orai
 • TV
  programa
 • Žaidimai
 • Horoskopai
 • Facebook
 • Twitter
 • RSS

Galerijos

Daugiau straipsnių