Įvertino G. Nausėdos toną: patirties trūkumas – nepakankamas argumentas atmesti kandidatūrą

U=UOJAUTA

U=UOJAUTA portretas
Oi ilgai dar girdėsis ir kriuksėjimas,ir amsėjimas iš Naisių GYVULIŲ ŪKIO mėšlidės.Argi jie sugeba ką nors padoriau ar protingiau mąstyti? O ir Nausėdai juk reikia kažkuo pasireikšti...

malonu

malonu portretas
Kaip malonu paziureti i siuos TRIS muskietininkus nes man labai maloniai primena komedija TRYS MUSKIETININKAI Labai pakele per Karantina niuria nuotaika

Degradacija valstybes

Degradacija valstybes portretas
Paklauskite Sajudzio pirmeiviu ar kas galejo patiketi kad KGB veikejo dukte bus seimo pirmininke dirbs su slapta medziaga?Ar kad gejai bus aukciausia vertybe.Korumuoti politikai vel eis dirbti ministrais ,ne generolas versis vadovauti krasto apsaugai. Pijokai ministrais gales tapti bus norima narkotikus iteisinti .Tokia valstybe ilgai neegzistuos yra pasmerkta zlugti su visomis issigimiliskomis 'vertybemis".

linkiejimai nuo zemaiciu

linkiejimai nuo zemaiciu portretas
Klausimas ar prezidentas suvoks kad nereikia buti visagaliu ir supras kad ne jis o ministras pirmininkas yra vykdomosios valdzios vadovas.Deja bet noras tureti virsenybe uzguozia sveika prota tas jau irodyta ne karta.

konservatorių KIAULĖ ir 14 -ka jos p a r š i u k ų,--

konservatorių KIAULĖ ir 14 -ka jos p a r š i u k ų,-- portretas
kurie KĖSINASI į ministerių p o r t v e l i u s.----PREZIDENTE N A U S Ė D A ;-- a p g i n k i t e Lietuvos = m o n e s nuo šios konservatorių FERMOS !

parazitų

parazitų portretas
turi visi ..... gerai paieškojus

Vargse Lietuva dejuoja nuo tokiu ministru

Vargse Lietuva dejuoja nuo tokiu ministru portretas
Pasakykime aiskiai kokie ministrai papuve be pikcio TIESA akis bado. Anusauskas krasto apsauga gal geriau apie 18 metu mergas ismano bet ne apie kariuomene kodel ne Pocius generolai turi vadovauti krasto apsaugai.G.Landsbergas susiries su visais kaimynais ir ES valstybemis ES parlamente jo nemego nediplomatiskas neapikantos perkreiptu veidu amzinas nesubrendelis ne lyderis .Bilotaite policijai kas ja sieja su policija baudos uz greiti ? kompetencija NULINE.Gentvilas kiek metu GRIGEO terse marias gentvilai nemate GEDA.Kreivys 2 milijonai euru ES lesu i mamytes firma nukreipti labai geras ministras bus ne korumpuotas Grybauskaite ji greitai ispire.Kita Skaite girta megstanti pasivazineti ar nepragers Lietuvos?Dar galimi gyministes rysiai Skaistes Simonytes kas aiskinosi. Gerbiamas prezidente gal apvalysit nuo situ nelaimiu Lietuva.

stiprybes

stiprybes portretas
Labai faina nuotrauka patys megstamiausi ir mylimiausi valstybes ,,DIDZIAVYRIAI' didziausia pilieciu meile nusipelne Kubilius ir Kirkilas Prezidente nekreipkit demesio i siu veikeju DEMAGOGIJAS nes sie veikejai Lietuvele paskandino skurde Didziules jums stiprybes ir sekmes labai nuosirdziai ir saziningai dirbant tautos gerovei.Labai malonu kad yra grieztai egzaminuojamas kiekvienas sis Konservatoriu suburtos sutves kandidatas i Ministerius STIPRYBES PREZIDENTE

Pilietis

Pilietis portretas
Jau gal p.Butkeviciau, nebekomentuokite.

kauniete

kauniete portretas
LDDP DAUGIAUSEI IŠVOGUSI LIETUVOS TURTO

kaunietis

kaunietis portretas
Tegul Nauseda paziuri i veidrodi kaip jis pats laikosi viesumoj pasiputes .Teisingai Simonytei su jais dirbti o ne jam. Tegul praegzaminuoja savo komanda tada pamtysim kokia is tiesu jo aplinka

kauniete

kauniete portretas
...pusgalves! ...ir ka is jusu "pavoge",,,tie mineti politikai?? tushciagalves. Jie labia padoriai ishdeste savo mintis

Pajauskite ironija

Pajauskite ironija portretas
"...argumentai, kad kažkam trūksta diplomų, kad kažkam trūksta kokios nors ypatingos patirties, manęs visiškai neįtikino". Pasake fizikos laborantas, planaves buti Finansu Ministru, o dar pries tai pritares superbrangioms valstybes paskoloms ir zymus dar keliais panasiai nuotabiais finansiniais valstybes sprendimais.

onute

onute portretas
Trys lietuvos išgamos vagys aferiugos

kauniete

kauniete portretas
TRYS VARIUGOS JUK JIE ŽINO KAD JU VIETA KALEIME TAI KO DAR AMSI

Dalia

Dalia portretas
Na tikriausiai pandemija paveike siuos 3 asmenys, jei bunant eilinei pilietei aiskiausiai aisku, kad koki autoriteta gali tureti ministras turejes problemu del alkocholio, del Es lesu skyrimo, del mokslo ir pan., dar keisciau, kai atsirado (gal but vejui pakeitus krypti) rasanciu , kad buvo atgaila uz blogus poelgius, tad nieko tokio, mielieji gal but neblogai butu ministrai is kalejimu, irgi gailisi, be to buvo"auklejami"

Dar

Dar portretas
Prezidentas nieko neatmetė, o jau tie snu*kiai čepsi

Vaclovas

Vaclovas portretas
Noriu paklausti-kas ir kokia atsakomybe prsieme,gal kas uz kazka atsake,gal ponas Kubilius,gal kazko nezino visuomene?

Anonimas

Anonimas portretas
>.. Į seimo pirmininkus.

..

.. portretas
KGB-bistu palikuonys į ministrus? Nejaugi niekas to nezino?

Elžbieta

Elžbieta portretas
klausyti ,šitų trijų bebrų -skurdintojai Lietuvos žmonių ,manau yra pati didžiausia nesąmonė kokia tik galėtų būti . Prezidentui linkiu būti tvirtam ir principingam ,užtenka jau juokino Narkevičius visą Lietuvą . Manau , šie bebrai tikrai suinteresuoti ,kad į vyriausybę ateitų nepatyrę ir žemo raštingumo žmonės ,tada bebrai ir toliau galės krautis mln ir daryti ką nori . Jau užtenka nepagarbos ,parodytos Nielsen Karbauskio partiečiams ! O kad tos dvi liberalios kalbančios ožkos ,neturi ir ką pasiūlyti ,juk jas abi sudėjus ,gaunasi visiškas yra nulis ,viena baigusi Latvijoje anglų kalbą ir išmano tik apie šachmatus ,kita nors ir baigusi politologiją ,bet neturi jokios darbinės patirties nei vienos dienos ,o paklausykite kokios tuščios ir nekonkrečios jų kalbos .Manau šita seimo vyriausybė bus labai žemo lygio aplamai .Pagaliau neaišku kaip baigsis Paryžiuje "Snoro"banko byla ,ar nereiks Lietuvai grąžinti beprotiškus pinigus už padarytą žalą bankui ir privačiam savininkų turtui .

pritariu

pritariu portretas
Gimnaziją baigusi advokato sekretorė, susitepęs korupcija "moki - vagi" verslininkas, pagauta neblaivi už vairo veikėja, kažkokia manekenė bilobaitė , anūkėlis ....iš visų pasiūlytų kandidatų vos 3-4 tinkami - apgailėtina komanda. Tikiuosi gerbiamas Prezidentas bus principingas ir pasielgs atsakingai.

100 proc. pritariame Butkevčiui.

100 proc. pritariame Butkevčiui. portretas
jei į ministrus bus praleista ta kanapinių primesta tatuiruota nesavikritiška nemokša, tai tiek Prezidentas, tiek Premjerė pasirodys bestuburiai lūzeriai.

TRYS t r o f ė j a i--Lietuvos a l i n t o j a i , nori

 TRYS t r o f ė j a i--Lietuvos a l i n t o j a i , nori portretas
SUKLAIDINTI prezidentą NAUSĖDĄ ir tai daro TIE ,kurie per 30 metų padarė DIDŽIAUSIĄ ŽALĄ Lietuvos žmonių gyvenimui / KGB atstovai/---tai amoralūs -p a r a z i t i n i a i postringavimai,kuriais nori ,kad Lietuvoje gyvenimas ir toliau blogėtų-- p a s k y r u s į ministrų postus a t s i t i k t i n i u s asmenis / juk k g e b i s t a i visada SVETIMOMIS rankomis darė nusikaltimus/.--- Prezidente NAUSĖDA,Lietuvos žmonės pritaria JŪSŲ veiksmams , kad į MINISTRŲ postus , nebūtų paskirti ATSITIKTINIAI asmenys,/pateiktame sąraše/, kitaip NEPAVYKS p a g e r i n t i gyvenimo GEROVĘ Lietuvoje,---todėl neatsitiktinai, matomi TRYS Lietuvos s k u r d i n t o j a i, sąmoningai nori suklaidinti JUS.

>kuo..

>kuo.. portretas
Jo, ateina didžiuliai Europos pinigai todėl ministrų tiek reputacija, tiek gebėjimai turi būti nepriekaištingi. Nemanau, kad toks užsienio ministras kaip Landzbergis jaunesnysis visų pirma savo srities finansavime žiūrės Lietuvos interesų ir neužsiims antirusišku kurstymu per visokius trečiųjų šalių ,,opozicijų" rėmimus. Arba negi jūs manot kad Gentvilas stiprins Ekologiją ir stabdys miškų kirtimus, o Bilotaitė kels policininkų algas ir sėkmingai valdys Vidaus reikalų ministeriją?:D)

stiprybes

stiprybes portretas
Didziule pagarba Prezidentui uz jo tvirta apsisprendima kad i Ministeriu postus nepatektu patirties neturintys kandidatai Tik vienas prasymas kad i Ministerius patvirtintumete Kreivi nes pas ji liko negyjanciu zaizdu kai budamas Ministeriu ir noredamas gelbeti mamos versliuka musu moketoju pinigeliais buvo priciuptas ir uz tai teko palikti Ministerio posta Labai malonu kad Prezidentas labai atsakingai egzaminuoja kandidatus i Ministeriu postus ir tai pirmas Prezidentas kada is karto netvirtina jam ,,NUMESTA'' kandidatu sarasa DIDZIULES JUMS STIPRYBES PREZIDENTE

kuo didesnius pusdurnius skiria y ministrus

kuo didesnius pusdurnius skiria y ministrus portretas
tuo lengviau ministruj pirmininkuj ir prezidentuj --vogt biudzeto pinigus ir sukt yvairiausias aferas....su juos y tuos postus pastatciusiu , banditiniu gauju [,,,partiju,,,] lyderiais

Na

Na portretas
Paskui vėl kaltinsite prezidentą,kad praleido tokius ministrus.Praeitoje kadencijoje kaip puolėme prezidentą kad kai kurie ministrai poste.Laikykitės prezidente!

Antanas

Antanas portretas
Kai tavęs jau niekur neberenka belieka kritikuoti isrinktus

to Na

to Na portretas
taigi taigi. Svarbiausia, kad Europa nesijuoktų...Taip ir gyvenam - vis vargšelis Lietuvis lenda kaip kiškelis po krūmeliu: "Vai, vai, kad tik Europa nesijuotų". Dzin tai Europai, patikėk, žmogau. Nelabai ji ir žino, kad yra tokia šalis LT, o jau ant jos gyventojų smarkiai nusi...., jei patiems tos šalies valdžiažmogiams labai gausiai ir tirštai ant savo žmonių nusi....

Neblogai

Neblogai portretas
Man tai primena "spaviedojimą". Po viso to, manau, bus išrišimas, palaiminimas. Lauksim rezultatų!

Čarlis

Čarlis portretas
Manau, kad iš pasiūlytųjų tik keturi sugebėtų pateisint pasitikėjimą. Ne daugiau.

as

as portretas
Dauguma konservatoriu rinkeju ,tikejo ,kad komanda Simonytes bus rimtesne ,bet isejo taip ,kaip isejo nei velnias ,nei bobute.Prezidentui stiprybes atlaikyti puolima buvusiu ir busimu valdziu ,, atakas''

na kaip sie [ ir kiti] mulkiai prisike ant lietuvos

na kaip sie [ ir kiti] mulkiai prisike ant lietuvos portretas
kruvas meslo ,kuriame kapstosi iki siol visa lietuva niekaip negaledami iskist is sudo nosies ykvept tyro oro ---ciulbes kitas pasakas --sie Simonytes skiriami y ministrus pridurkai ---yra ju paciu siulomi ,kaip kad ir ta issiziojusi simonyte , su salyga ,kad jie nesikapstys giliau ju prisiktam sude , ir neisviesins ju nusikaltimu .... stai ir stumia priedurnius, narkosas, tatuojruotas bobas ir iskrypelius --kuriuos bet kada galima istekst uz borto , isviesinus ju paciu degradacijos lygy...

to as

to as portretas
silpnas ir stiprus prezidentas- pamatysim, bet kad ir jis atėjo be politiko patirties ir tik iš patarėjo postų- faktas kaip blynas.. Narcizas ar ne , bet Valinsko žodžiai po rinkimų- gali ir pasitvirtinti

ANONIMAS

ANONIMAS portretas
KOKIE JIE MINISTRAI-JIEMS KOLUKIO NE DUOČIAU......

as

as portretas
Kubilius Nauseda apibudino ,kaip silpna prezidenta, o man atrodo ,kad kuo daugiau nauju ministru nepatvirtins musu gerb.prezdidentas ,tuo jis bus stipresnis is teisingesnis ,nes ministru ,butina tureti patirti ,autoriteta ,morale,kad neatsitiktu taip ,kad Simonytei netektu anksciau laiko atsistatydint ,kaip ji zadejo padaryti ,jeigu pasikartotu ,kaip su seimo buvusiu frakcijos valdanciuju ministru,kuris nekreipe demesio i raginima palikti posta.Gal be reikalo Simonyte issiziojo ,nes ka gali garantuoti uz kita ,kaip uz save nevisuomet garantuoji

dar trys

dar trys portretas
prezidento patarėjai atsirado.

Anonimui Pydarui

Anonimui Pydarui portretas
Lietuvos priešai

Jonas Lietuvis

Jonas Lietuvis portretas
Lietuvos gerovę kuria verslas ir jame dirbantys žmonės. Ankstesnis modelis -miškas auga o bebrai jį graužia , netinkamas. Reikalinga kardinaliai keisti valstybės vystymosi, valdymo modelį. Kitaip kartu su visa Europa būsime nupirkti verslių kiniečių, kai kad dabar Niujokas -žydų.

Balamutas

Balamutas portretas
Nuotraukose, jeigu neklystu, vaizduojami trys primatai, nedaaugę įki žmogaus lygio, arba jau užsižmogėją savo saviverte.Savus trūkumus lygina vertindami kitus. Kaip ir AŠ. Juk jeigu esu kvanktelėjęs, tai kiti tokie patys - kvanktelėją. Kažkoks senovės pilvosopas teigė, kad su amžiumi vieni kvankteli, kiti subręsta. Priklauso kokių per gyvenimą virusų pasigavai. Taip sąlyginai - apsivirusinai. Ypatingai klastingas neda... virusas. Užuojauta.

Skaitytojas

Skaitytojas portretas
Trys komunarai

Kas ne kas, bet Nausėda nėra politikas

Kas ne kas, bet Nausėda nėra politikas portretas
Ir kaip jisai tada dirbs su Vyriausybe, kai dabar ieško kabliukų už ko tik užsikabint. Ir aš tikrai neičiau pas jį į Prezidentūra būdamas kokiu ministru. Tai apsurdas! Pats nieko neišmano o jau kabinasi prie visko. Čia Šimonytės žinioj bus šitie ministrai ir jam nėra ko kištis prie jų. Šimonytė geriau išmano. Ji yra politikė.

p

p portretas
Baigei gimnaziją ir į ministrus :)))

Anonimas

Anonimas portretas
Viskas paprasta, seni bebrai prakišinėja savo jaunas , nieko nevertas ir už nieką neatsakingas marionetes.

kokios patirties-planuojant masiškai išnuodyti visus vergus?

kokios patirties-planuojant masiškai išnuodyti visus vergus? portretas
liaudiesmenas taškas livejournal taškas com

žmogus

žmogus portretas
Ką norit tą sakykit, bet tų senių pasipūtėlių, kurie pilni ambicijų, neapykantos, keršto ir patyčių jauniems nebenorim nė iš tolo. apsaugo,Dieve, nuo senų niurgzlių!!!!!!

KONCERVŲ MARAS

KONCERVŲ MARAS portretas
Manau labai tiktų į teisingumo ministrus Henrikas Daktaras,labai gerai išmano kodeksus,gi praeities nuodėmėe šiais laikais jau nesiskaito.Pagalvokit,manau greit įvestų tvarką.

žmogus

žmogus portretas
Ką norit tą sakykit, bet tų senių pasipūtėlių, kurie pilni ambicijų, neapykantos, keršto ir patyčių jauniems nebenorim nė iš tolo. apsaugo,Dieve, nuo senų niurgzlių!!!!!!

Anonimas

Anonimas portretas
I .Šimonytė yra sumani ir protinga.Ji su savo pozicijos vadovėmis nenorėjo komfliktuoti ir sutiko su jų pasiūlytomis .O manau,kad Prezidentas tikrai netvirtins tokios kur dešimt metų nesugebėjo baigti magitratūros ir dirbo tik padėjėja.O vadovauti nori auksto rango pareigūnams,.Tai tikrai nebejuokinga.O Kreivys tikrai netinka į ministrus .Jau buvo,ir atsiliepimai ne kokie.Kitu nežinau.Prezidente nepasiduok jokiems komentuojantieks Kirkilui,Kubiliui ar dar kam.

Jau dabar Nausėda parodė tikrą savo veidą

Jau dabar Nausėda parodė tikrą savo veidą portretas
Fuj kaip negražiai elgiasi Nausėda, argi taip turi elgtis tautos vadas, argi jam ne gėda kai iš jo juokiasi buve ministrai pirmininkai , nei prie vieno prezidento tokių nesamonių nebūdavo, nei prie Adamkaus, nei prie Grybauskaitės, o šitas nori būti kietas, ne silpnas, bet ne vietoj rodo savo kietumą.

Liudvika

Liudvika portretas
Juk prezidentas ir yra prezidentas ir visiems reikia su tuo susitaikyti,kadangi liaudis jį išrinko ir mes juo tikime.Dabar tiems komunistams geriau patylėti,nes ką gero jie davė šaliai.

Ašara

Ašara portretas
Prezidente, tik Jus galit išgelbeti Lietuvius nuo prazuties ir išsigimeliu. Meldziu nedelskite ir nesuklyskite

Pilietis

Pilietis portretas
Teisingai padarė prezidentas, negali Lietuvą valdyti bet kas .Gėda darosi žiūrint i tokius ministrus. Išvaizda, ir patirties neturėjimas, negali būti prileistas prie valstybės vairo. Teisingai prezidente Nausėda, drėkinti esame Jums , mes Rinkėjai ,už tai kad atsakingai renkate ministrus.Nepatvirtinkite nei vieno ministro,jeigu tik Jums atrodys nekompetentingas, eiti ministro pareigų.

CHI CHI

CHI CHI portretas
Evelinos Dobrovolskos, KURI SERGA VERBALINE DIARĖJA pati juokingiausia...Ji pastatys ant kilimėlio egzaminatorius ir lieps išduoti advokato licenciją.....

Anonimas

Anonimas portretas
sunku bus Nausėdai ,į seimą yra pasiustas komunistų ir kgbistų ,bei jų palikuonių , iškrypėlių ,psichopatų ,kaip anūkėlis dar nesuprantančiu ,kad seimas ne smėlio dėžė ,tu man aš tau ,armontaitė ir čmilytės yra kgbistų vaikai ,anūkėlis ,kuris seime nieko neveikė tik kėlė incidentus ,kivirčus ,visas atėję vadinamas šviežias kraujas 14 nesusigaudančių ką urės veikti ,yra nuleistas iš senųjų vampyrų ,už jų nugarų stovės senieji ,kgbistai ir komunistai ,grybauskaitė ,dėulė landsbergis ,armontaitės tėvas LTRS KGB pirmininkas ,uspaskihas ,kuris specialiai buvo atleistas nuo visų aferų ,kad įneštu į politiką suirutę, prisijungė prie landsberginių ,kad būtu kuo didesnė jėga darant suirutes ,Nausėdai yra daromas spaudimas ,kad jis tuos nepatyrusius ,nemokančius ,ežiukus rūke prisiimtu ant savo galvos ,sorošiniai ,kurie žydų pinigais buvo prastumti į seimą yra kariami ant Nausėdos sprando ,Lietuva bus išvogta ir kaltų nebus ,nes Nausėda juos prisiėmė .

NA NA

NA NA portretas
landsberginiai pakišo Nausėdai kiaulę su 14 paršiukų ,-------landsberginių gauja suklastodami rinkimus, To dar Lietuvos istorijoje nebuvo ,kad į premjerus butų siūloma ir patvirtinta šimonytė ,kuri yra prisidėjusi prie bankų bankrotų , prie Lietuvos praskolinimo ir ttt, dalyvavusi su landsberginių gauja jų aferose ,bet to dar negana ,landsberginiai į seimą atsivedė ,teisiamas partijas čmilytės gauja , armontaitės gauja ,kurią protegavo grybauskaitė pasakė "TIE IŠRINKTI" , bei uspaskiho visos susijungė į vieną smogiamąją kumštį , su didesne jėga vogti ,valstiečius išmetė iš jiems priklausančių postų ,kad negalėtu vykdyti kontrolės, kai bolševikai ir jų palikuonys vogs ir taškys Europos atsiustus milijardus į Lietuvą ,--------ARMONTAITĖ, kurią protegavo grybauskaitė ir kurios tėvas buvo iki 1991 m LTSR KGB pirmininkas ,generolas- majoras, anzelm armonas ,buvės grybauskaitės viršininkas ,dabar grybauskaitė ją stumia į ministrus,,,,sėkmės ,Nausėdai

Ministras

Ministras portretas
yra šalies aukščiausios valdžios elementas. Jis turi būti geriausias iš geriausių, turintis toje srityje patirties ir žinantis visą instituciją kaip laikrodininkas laikrodį. O čia kas pas mus? Kažkokios marjonetinės nematytos asabos į švetimo m. , keistų požiūrių advokatu padėjėjos į vrs, aferistas pervedes į savo motinos biznį pinigus -į pagarsėjusią įteisintais grobstymais energetikos ministeriją, ar seniai gaujoms tarnaujantis, agituojantis kirsti miškus intrigantas?Apie kitus irgi neverta kalbėt -senas KGBistas kurį rusai prileisdavo prie ypač slaptų bylų, ar tinkamas? Tipelis kurį pati Prezidentūra išvijo lauk, ar tinkamas?Kvaila per lovą atėjus į seimą ir jau daug metų nieko doro nenudirbanti boba, net bijanti kandidatuot savo Klaipėdos krašte ar tinkama?..TOKĮ MINISTRŲ SĄRAŠĄ NET PRRIIMTI SVARSTYMUI NEGALIMA! Jei Prezidentas to nepadarys tai kokia gerovė laukia Lietuvos ateinančius 4 metus?Atsakau - katastrofa.

tai

tai portretas
Kaip sakė konservatorių draugas V.I.LENIN - kiekviena virėja gali valdyti valstybę. Galiu tik papildyti, kad ta virėja ar gimnaziste sumaniai naudojasi lobstantys "patriotai"- statytiniai barškučiai, o ne kandidatai.

Na,

Na, portretas
Ministru, su tatoiruotem ir vyru su auskarais dar neturejome ministerijose ,jei taip nutiks,apsijuoksime pries visa europa.

Kam kalbeti

Kam kalbeti portretas
O Kubiliui ir Butkeviciui tyleti,dar prisimenu ,kaip Grybauskaite juos vaike su ministrais,istorija
 • Skelbimai
 • Pranešk
  naujieną
 • Portalo
  svečias
 • Orai
 • TV
  programa
 • Žaidimai
 • Horoskopai
 • Facebook
 • Twitter
 • RSS

Galerijos

Daugiau straipsnių