G. Landsbergis: yra signalų, kad sankcijos Rusijai gali būti priimtos

>kiek gi...

>kiek gi... portretas
Is durnyno?

Tiksliai

Tiksliai portretas
Nelabai ten jie suprato,ar ministras,ar sportininkas,.Nesugebejo reikiamai apsivilkti Pakalbėjo jie kaip su sportininku.Vargu ar bus vykdoma.

Vrge varge

Vrge varge portretas
štai kas būna kai atsakingame valdžios poste atsiduria fobija sergatis žmogus. Koks asilas jį pasodino į LR užsienio ministro kėdę?!!!

kiek gi galima apie tą patį?

kiek gi galima apie tą patį? portretas
ir prieš 100, ir prieš 200, ir prieš 300 su viršum metų Vilnių apžiūrėjo ekspertai, atvažiuodavo, pravažiuodavo... ne, nepuls niekas, nereikia tos amunicijos ir tauškalų, pasižiūrėkit, vilnietės baisios kaip karas, mergytės gimsta bjaurios kaip maras...nebus jokių grėsmių, atidarykite gi daugiau tų "grožio" salionų - sėdės ten visos, skusis barzdas, čiulps papirosus, klizmas viena kitai pasistatys - bus viena kitai "gražios" ir net finansistės --- nebejuokinkite ta tema, gerai?

.

. portretas
Kremliaus fašistai jau šlapiais klynais kriokia .. Ogi moskolių apmokomi troliiai inksčia- nujaučia kad pinigai užsirauks

goblinas

goblinas portretas
o kas iš to Lietuvai?

nordland

nordland portretas
ir vel nukentes lietuva, ar si kart bus kazkas naujo ?

pritariu

pritariu portretas
Yra signalų, gerai išsidėstė žvaigždės, puikios konsistencijos rytinės kavos tirščiai ir austėja išlipo iš lovos dešine koja.

Faktas

Faktas portretas
Eilinį kartą ES klerkas su kengūriukas triedalų priėdė. Išsigando įvesti rimtas sankcijas. Bailų klika valdo ES. ES nėra Europa tai klika dykaduonių ir tinginių.

Svarstyklės

Svarstyklės portretas
Yra signalų,kad lazda turi du galus,taip kad bus pagal galiojantį fizikos dėsnį,veiksmas lygus atoveiksmiui.Ir iš kito galo išlėks atgalinės sankcijos,kurias pajus visi.G,Landsbergio džiaugsmui.

Klp

Klp portretas
Užuojauta jums p. besikeikianti ir besikoliojanti Kremliaus šunauja (sovietiniai kolonistai, kolaborantai, Karbauskio žalios vištos spaudytojai bei kitos Lietuvos atmatos ir atmatėlės). Jūsų kvailumas beribis. Ar jūs susiriesdami keiksitės, ar jūs taškydamiesi nuodingom seilėm koliositės, niekas jums nepadės

o

o portretas
kas taip nutare? gal komsorgas juk ateis toks lakas kad mums uzdes sankcijas ka tuomet postringausi ar klausi patarymo dieduko kuris jau ir siandien nusikalba nes to ir nusipelne ir man butu geda juk matosi ir sunus atsiribojo nes nesireklamuoja dazniausiai anukai paveldi seneliu DNR ka ir matome;;;;;;;

KAUNIETIS

KAUNIETIS portretas
GABRIUK NEMALK SUDO PASIIK DRAUGA KASCIUNA SU TRYSPAVE NUOVAZIUOK I MASKVA PRIE OMONO DURU IR PALAIKIK NAVALNA NORS BUS NAUDA KAS TAVES O TAI PLIURPI PLIURPI KAIP PANELE KABINENE AR BUDAMAS MINISTRU BET PASIDOMEJAi kai gyvena PASAULIO LIETUVIAI?

Seno Kremliaus pirdžiaus Kęsto naujas pabezdėjimas

Seno Kremliaus pirdžiaus Kęsto naujas pabezdėjimas portretas
Tai vargšas nusenęs žmogelis – okupacijos laikų liekana. Visą laiką sąžiningai tarnavo sovietų represinėse struktūrose. Negailėdamas jėgų kovojo su Sovietų Sąjungos priešais, naikino ir trėmė visus, netikinčius šviesiu komunizmo rytojumi. Vykdė ir viršijo Komunistų partijos iškeltus penkmečio planus. Visas sovietines šventes šventė negailėdamas sveikatos. Nenuostabu, kad žmogelis prieš laiką susidėvėjo ir psichiškai, ir fiziškai. Dabar prisiduria pragyvenimui, rašydamas komentarus, liaupsinančius fašistinę Kremliaus milijardierių kliką ir keikiančius Lietuvą. Nebesupranta žmogelis apie ką straipsnyje rašoma, todėl jo komentarai ne į temą. Kadangi apmokama pagal žodžių kiekį komentare, visada gale prirašo. Nuorodas ir platesnį aptarimą galima rasti, guglinant žodžius apie mokslą-studijas-ekonomiką.

@&

@& portretas
Dar biski ir baigsiu norejo pasakyti...

yra signalu ,kad tu tuoj naxren...

yra signalu ,kad tu tuoj naxren... portretas
isleksi su skambuciais is URM.....[ be teises ten kada nors sugryzt]

Kęstas

Kęstas portretas
Baltarusijoje demokratija daugumai, baudžiamos tik elegantiškai brangiais drabužiais apsirengusios bobikės, panorusios užgrobti Baltarusijos turtus ir nesilaikančios įstatymų. O Lietuvoje demokratija tik saviems, tik saujelei milijonierių. Po Broilerio Landsbergio paskyrimo diplomatinės tarnybos vadovu, toje tarnyboje kilo skandalas. Suklestėjo toks nepotizmas, kad visi šie privilegijuoti žmonės garsiai protestuoja. Juk ir pats Broileris neturi jokių gabumų, iškilo į viršų tik jo senelio Vytauto Landsbergio dėka. Broleris ramina Lietuvą: pakeisime visą diplomatinę tarnybą Landsbergių giminėmis ir draugeliais, tada skandalas nurims. Įsivaizduojate, kokia tampa mūsų užsienio politika. Vištos Lietuvoje krenta nuo laktų iš juoko. Nuorodas ir platesnį aptarimą galima rasti, guglinant žodžius apie mokslą-studijas-ekonomiką.

Nu ir nu

Nu ir nu portretas
Kas padavė signalą?? Mūsiškiai ar rusiškiai ???? Sankcijos ir Lietuva pradės gyventi kaip rojuj ???

Anonimas

Anonimas portretas
NU SUNAUJA SU SAVO DURNAIS KOMENTARAIS RAUS NAH RASEN.

v

v portretas
Pasikeisk plokstele ,vaikystei sakidavome

Lempa

Lempa portretas
Toks anuko pasiekimas rusam sankcija nu nu...

Joranas

Joranas portretas
Yra signalų, kad Rusijai tos sankcijos yra giliai dzin....

anukas

anukas portretas
senelis matyt su senais draugais susiskambino

JO TIKRAI NIEKAS NEKLAUS

JO TIKRAI NIEKAS NEKLAUS portretas
Tik...ko jis taip džiaugiasi? Pirmiausiai - tos sankcijos Rusijai - įkyrus uodo zyzimas. O antra - tos sankcijos kitu galu, skaudžia, tvos Lietuvos piliečiams. Tam - savo valstybės išdavikui neatsilieps...
 • Skelbimai
 • Pranešk
  naujieną
 • Portalo
  svečias
 • Orai
 • TV
  programa
 • Žaidimai
 • Horoskopai
 • Facebook
 • Twitter
 • RSS

Galerijos

Daugiau straipsnių