Dėl Lietuvos karių siuntimo į Siriją – slaptas susitikimas Seime

Ech

Ech portretas
Kurdai irgi savo solidarumą su JAV rodė, ir ką? Kai juos tratyt pradėjo, JAV tyliai užsimerkė :) O ir šiaip, vykti kariams į svetimą šalį be vietos valdžios sutikimo negalima. Paskui nesistebėkit, jei ir pas mus kas atvyks neatsiklausęs

...

... portretas
Na ir suktumas to Trampulio: jis savo kareivius į kurortus Lietuvoje (juk dar vakar buvo VIEŠAI pasakyta kad Lietuvai šiuo metu niekas negresia) siunčia, o štai lietuviukus - į mėsmalę Sirijoje grūda (aišku, paskui net ir labai tikėtina kad ir pas mus problemos kils, BET - juk jankiai su mumis kaip ir su kurdais pasielgs, mus vienišus paliks).

Reikia reikia

Reikia reikia portretas
Siuskit, aisku! Koks tolkas is tu kariu kurie tarnaudami savaitgaliais vazioja mamu kotletus valgyt. Nusius koki 10k jaunuoliu i sirija, griz kokie 500 ir paziuresim ar bus daug durniuku savanoriu kitais metais

Anonimas

Anonimas portretas
Nereikia kištis kur nepriklauso ,tas Trampas tegu neprimeta savo reikalų Lietuvai.Tapsime teroristais Sirijos atžvilgiu; kovoti su talibanu per daug pavojinga ir tai būtų mūsų karių siuntimas į mirtį.Karoblis matyt apie mūsų tautą visai negalvoja,kažkoks neadekvačiai mąstantis.

algiui-

algiui- portretas
Eik nacher, dalbajobe ruskofasistinis.

ALGIS

ALGIS portretas
TRUMPO IR APSKRITAI AMERIKIEČIŲ METODAS - SUKELTI KOKIOJE NORS ŠALYJE PILIETINĮ KARĄ IR NUSIPLAUTI ,ŠLYKŠTU .,PVZ. VIETNAMAS , AFGANISTANAS SIRIJA IR T.T.

Alis...

Alis... portretas
ko mes ten Sirijoje norime?... ką mes ten ginsime?...

Kaunietis

Kaunietis portretas
Prie ko Lietuvos kariai,tegul Trampas siunčia savo žmones ,jie yra gerai paruošti ,jie kariauja už.pinigus ir didelius pinigus, ir vyksta į karą, kaip į darbą.Nežinau ,aš prieš lietuvių gabenimą į Siriją.

bite

bite portretas
Va sitaip! Uztenka karius vaikyti po ceremonijas! Tegu gauna patirties.

KONSTITUCIJA

KONSTITUCIJA portretas
Taigi: "Seimas įveda karo padėtį, skelbia mobilizaciją ar demobilizaciją, priima sprendimą panaudoti ginkluotąsias pajėgas, kai prireikia ginti Tėvynę arba vykdyti Lietuvos valstybės tarptautinius įsipareigojimus" (K.142str.1d.) - įvest kariuomenę į kitą suverenią šalį tolygu paskelbt jai karą (tai niekaip nedera su Lietuvos taikingumo deklaravimu), o tai sąlygos ir karinės padėties Lietuvoje paskelbimą: jokių pilietinių teisių, jokios opozicijos, jokių rinkimų. Ir čia netinka kažkoks "Lietuva turi parodyti solidarumą su Jungtinėmis Valstijomis, nes nuo santykių su JAV priklauso Lietuvos nacionalinis saugumas", nes tai Lietuvos saugumo nepadidina, kaip tik atvirkščiai; liūdna kad taip ir nepasimokėm iš 'Slaptųjų CŽV kalėjimų'.

Anonimui Pydarui

Anonimui Pydarui portretas
Kurdai prašys Maskvos pagalbos. Cinkuoti karstai Lietuvai

ha

ha portretas
debiliški komentarai iš idiotų lūpų

Tvarka

Tvarka portretas
Nereikia Lietuvos kariu laukiniuose krastuose. Net Trampas isveda savuosius. Tegul ten barbarai, tipo rusija, turkija ir iranas aiskinasi...

Anonimas

Anonimas portretas
Ar Sirijos vyriausybe juos ten kviete? Lietuva siuncia karius padeti TERORISTAMS. Lietuva - TERORISTINE valstybe. Teroristai bus paskandinti sikane.

tulpes@lrpk.lt

tulpes@lrpk.lt portretas
O kodel slapta, kodel nuo tautos yra slepiama i kokias zudynes valdancioji chunta siuncia Lietuvos vaikus vykdyti terorizma Sirijoje???? Taigi Rusija aiskai paske, jeigu trukdysite taikos deryboms, subomborduos n a c h u i vusas jusu prisiktaberetes

Petro

Petro portretas
Darmai žus kareiviai.

Katinas

Katinas portretas
Ha ha ha gris karstuose ne kaip Lietuvos dydvirei o amerikos vergai
 • Skelbimai
 • Pranešk
  naujieną
 • Portalo
  svečias
 • Klausk
  specialisto
 • Diskusijos
 • Orai
 • TV
  programa
 • Pažintys
 • Žaidimai
 • Horoskopai
 • Naujienlaiskis
 • RSS
 • Facebook
 • Twitter

Galerijos

Daugiau straipsnių