700 menininkų neapsikentė: reikalauja P. Gražulį pašalinti iš Kultūros komiteto

Magyla

Magyla portretas
Anksčiau klausiau, kas tie 700 anonimų. Tai va, radau jų sąrašą Tiesos portale. Keliolika žinomų pavardžių. Nieko nuostabaus, yra žmonių, nemėgstančių Gražulio. Dauguma likusių - pasirašę artistais ir artistėmis. Penki, o gal ir šeši šimtai artistų! Kiek scenų reikėtų tokioms pajėgoms sutalpinti? Bet jaučiu, kad į sceną dauguma jų niekada ir nebandė užlipti. Tam, kad pasiskelbtum artistu, šiais laikais užtenka būti perfomansų ar instaliacijų dalyviu, nude kategorijos pozuotoju, o menininku dabar pasirašo bet kas, įkėlęs Instagraman keletą drumzlinų nuotraukų. Iš ko jie gyvena? Kaip tai iš ko, atsakytų "menininkai", o kam yra tėveliai? Kas surinko jų parašus, nesuprasi - pirmasis sąraše yra beveidė "Lietuvos kinematografininkų sąjunga". Rodos, ta pati, kuri mūsų jaunimą moko rusiškų keiksmažodžių. Kultūros komitetas, matot, šitai publikai parūpo!

a jop

a jop portretas
700! Ne 699 ir ne 701! Tai jau rimta!

Taigi

Taigi portretas
Liaudies balsas, štai kaip yra priimamas ir vertinamas seimūnas, žmones jau ne durneliai, kaip sovietmetyje....partkom, zavkom..beje per visus portalus vieninga nuomone, rinkejų nuomone.Jų teise ginti savo išrinkta žmogų.

ALGIS

ALGIS portretas
O kiek iš tų 700 tikri vyrai , gal labai nedaug .

tai

tai portretas
Kokio lygio Lietuvos meno lygis ir menininkų kultūra, kad vienas politinis disidentas Petras 700 padlaižių, veltėdžių ir prisiplakėlių kultūrą sugriovė?

Lietuvis

Lietuvis portretas
Kaip įdomu!O pagal kokį standartą lygina?!Juk Nebeksizduoja jokie standartai.Juk visi kurią sau patogius tam reikalui 700 labai įdomu.Kokius standartus sukūrė?Parasykit

Cha cha cha

Cha cha cha portretas
Menininkai? Kur jus matėt menininkus? Žiūrėjau per TV kažkokią laidą, kur "meninikai" dejavo kad karantino metu jie negali dirbti ir už tai gauna nedidelę kompensaciją ir iš to negali pragyventi. Verkė ir snargliai bėgo iš tų menininkų. Reikalavo jiems mokėti daug nes jie kažkokie menininkai, kurie niekam neįdomūs tik jiems patiems. Gyvena iš paprastų žmonių surinktus mokesčius ir sukuria tipo meną. Iš tikro jie kuria mėšlą ir kičą, nes babkes gauna ne už darbą, o už "meną". Vietoje to kad snarglėti virkautu, eitu dirbti santechnikais, statybininkais ir daug kitų darbų.

Konsevės

Konsevės portretas
įsakė vykdyt-,,menininkai tarė,,yes":D)

Dirigentas

Dirigentas portretas
neteko matyti negrazaus Grazulio, visado pasitempes, menininkam iki Grazulio išvaizdos kosmosas, ypac tie nukvakeliai vakar tele ekranuose

idomu

idomu portretas
Tie išlaikytiniai veltėdžiai bent galėtų įvardinti dar nors vieną per 30 metų buvusį Kultūros komiteto narį apart Petro ir Ramūno?

jo

jo portretas
Darbo ir inteligentijos kolektyvai audringai pritarė partijos ir draugo vado iniciatyvai kolektyviai pasmerkti antitarybinį elementą Petrą. Taiklu.

Sniečkus Antanas, rašytojas ir skulptorius

Sniečkus Antanas, rašytojas ir skulptorius portretas
Darbo kolektyvai vieningai pritarė komunistų partijos plenumo nutarimui suaktyvinti kovą su priešiška mūsų visuomenei ideologija trukdančia partijos programos įgyvendinimui ir komunizmo statybai.

pritariu

pritariu portretas
Samui iki Petro kultūros toli , toli, eilinis gezas su nezabudke, toks šių laikų komsomolcas.

palinkejimas

palinkejimas portretas
Labai smagiai nusijokiau kad Lietuva pasirodo turi sitoki buri menininku ir kulturininku o kultura paciam zemiausiam lygyje Labai prajuokino kai per televizija savo nuomone pareiske labai garsus kulturininkas atrodo klycke SAMAS As isitikines kad daugumai tu kulturininku iki Petro kulturos labai toli Norisi palinketi Petrui stiprybes ir apsisarvuoti KANTRYBE

Anonimas

Anonimas portretas
Dievuli brangus ir is kokios gauruotos subines atsirado tie 700 ,,menininku,, Tiek nebuvo per visa LDK ir landzbergines apsiktos lietuvos istorija.

Kaunietė

Kaunietė portretas
Puse simo reikia pašalinti, o jie pyksta ant Gražulio, jau kaip įsikanda vieną tai ir tąso kol dabaigs ir įsivaizduoja, kad jei seime nebus to pono tai ateis aukso amžius.

Rinkejas

Rinkejas portretas
Kokia Geda tureti tokius menininkus, kulturininkus, apsiprauskit šaltinio vandenyje, kodel ziurkenu laida naikina kultura

idomu

idomu portretas
Labai smalsu, kiek iš 700 "menininkų " ( bet ir priviso) pragyvena iš savo kūrybos, o ne parazituoja iš dotacijų, projektukų ir paramų?

J

J portretas
Menininkai visi prie meno

Na taip.

Na taip. portretas
Kai per tv žinias Samas iš BIX (iš rėkiančio stiliaus 3 muzikantų orkestro vadinamo ansambliu)su pasipiktinimu ir patyčia kalbėjo apie tai kaip tas niekas Gražulis drysta būt Kultūros komitete tai aš tokiu pat tonu norėčiau paklaust apie tai kaip tokie niekai samai atsiduria tame pat komitete? Kalbėdmas šitas jau nieko neveikiantis muzikantas savo žodyne vartojo žodį ,,..tipo,"(kaip junginį sakinyje..:D).Tai kad iškilus ,,kultūrininkas" sėdi seimo kultūros komitete!:D).Ir Gražuliu piktinasi.

tu

tu portretas
Jomajo, kai išmoksi rašyti, tai išsivemk lauko išvietėje, išlindo vienas iš 700. :)

Jomajo

Jomajo portretas
Sitas kaimietia kuturos komitete? Cia kaip Naisiu kolukio pirmininkas prezidentu taptu.

Zimagoras

Zimagoras portretas
Už Petrą, už Petrą, už Petrą - už Petrą visa Lietuva!!

Paprasta

Paprasta portretas
Gal Mišrioji grupė gali Gražulį pašalinti iš savo frakcijos (kaip Uspaskį išvarė Europarlamente) ir paskirti į Kultūros komitetą kitą savo narį. Šitas džokeris galėtų atsistatydinti iš Seimo nario, nes reikia dalyvauti teismuose....

Juozas

Juozas portretas
manau, valdantieji ruošiasi per Kultūros komitetą vėl plauti pinigus. Mūsų pinigus. Gražulis vienas to nesutrukdys, bet gali bent paviešinti. To ir bijo. Dar buvęs seimūnas Žilinskas, nors ir pats gėjus, piktinosi, kad per LGBT paradus plaunami pinigai. O apie tai propaganda tyli , net ponas Muravjovas su savo "Transparency international", nes irgi ten yra įmerkęs uodegą - va jums ir kova su šešėliu

Onute

Onute portretas
Per daug tų menininkų,gal geriau 10.

Anonimas

Anonimas portretas
Atgime II Tarybu Sajunga tiktai dabar liberast-p.y.d.e.r.a.s.t-demokrat fasistinis rezimas ES.p.i.d..er.kolchoze. Prie Tarybu valdzios buvo daugiau laisves ir demokratijos.

Magyla

Magyla portretas
Petrą žinau, o kas tie 700 anonimų? Paskelbkit bent pirmojo dešimtuko vardus ir pavardes.

taigi

taigi portretas
Visai kaip CCCP- partija ir draugas vadas įsakė - darbo ir inteligentijos kolektyvai nutarė:)

Ž. Valstiečių Beretininkė

Ž. Valstiečių Beretininkė portretas
Petriukas buvo hiperaktyvus vaikas . Sunkiai auklėjamas paauglys .Šios savybės jį žlugdo . Toks jis ir senelių namuose bus . O gal dėl senatvinės demencijos ir dar blogiau ?.......

Audrius

Audrius portretas
šitas (ne)kultūros darbuotojų išpuolis man tapo akstinu ir per sekančius rinkimus balsuoti už gerbiamą Petrą Gražulį

deinis

deinis portretas
Kas tie menininkai ,kurie šaiposi kraiposi iš ekrano ,kniaukia kažkokia svetima kalba ir sako gera muzika ,narškina ir sako gera muzika ,iš ryto įsijunk beveik bet kokia tv ,neišgirsi lietuviškos muzikos,tai menas ,prie sovietų prisimenu buvo laidos ,socialistinių šalių muzika ,lotinų amerikos muzika ,ir panašiai ,dabar radijo nebėra ,kur galėjai klausytis iš viso pasaulio ,truposiomis ,vidurinėmis,ilguosiomis bangomis ,dabar radio stotis veikia nuo stoties dešimt kilometrų atstumu ir tą kas įrašyta it butinai iš kapitalistinio pasaulio ,anglų okur lietuviškos dainos nors ir verstos

KAUNIETIS

KAUNIETIS portretas
MUSU KULTURININKAI KABUTESE ))))SUKILO DEL TO KAD GRAZULIS NEPALAIKO GEJU IR LESBIECIU PARADU:))))))))

Manau

Manau portretas
Rinkėjų valia, išsirinko savo atstovą , o ne kai kurie ,pagal sąrašus papuolusius, nei matę, nei girdeję, tai dabar užsipuole jų atstovą per visus portalus , kas užsakovas, Taciau dykaduoniai 700 dabartinių bedarbių giesmininkų ir visokių kitokių iš neturejimo ką veikti rašo peticijas, ar tai normalu, žinant, kad visi juokdariai gyvena iš mokesčių moketojų pinigų, kažkokia nesąmone čia vksta.Gargždiškiai gali surinkti tukstančius parašų del savo atstovo seime....jų valia, o ne kokių ten cypdavatkių.

Šventa tiesa

Šventa tiesa portretas
Konservų užsakymas , nepatinka ponams konservams kai į akis tiesą pasako , sėkmės Petrai !

Idomu

Idomu portretas
Kokia "menininku" tautybe, ne arabai?

pilietė

pilietė portretas
pusei tų ,,meninkų"iki Petro Gražulio, kaip iki Romos pėsčiomis. Net nežino kas to komiteto pirmininkas, nors galima įtarti, kad ta akcija prieš Gražulį yra pirmininko ir inicijuota.

Anonimas

Anonimas portretas
Kokie jus menininkai. Jus parazitai ant visuomenes sprando. Ir dar tyciojates is visuomenes, seimos ir demokratijos. Jus p.y.d.e.r.a.s.i.n.e.s demagogijos ir propogandos skleidejai. Valstybe NEPRIVALO jus islaikyti. UZSIDIRBKIT a..t.m.a.t.o.s . Tauta REIKALAUJA jus UZSICIAUPTI ir nekisti savo vafliuotu snukiu ten kur jums nepriklauso.

slykstu

slykstu portretas
Palikit viena karta Grazuli ramybeje butu labai idomu suzinoti kuriam is tu meniniku Grazulis uzlipo ant MAZOJO kojos pirstelio Saunu kad seime yra nors vienas parlamentaras Grazulis kuris tiesa sako tiesiai i akis del ko visiem kuriem is musu mokesciu moketoju pinigu mokami FANTASTISKI atlyginimai labai nepatinka Nezinojau kad Lietuvoje turim tiek daug MENININKU nors menas Lietuvoje visiskai nematomas tik tiek kad dabar per televizija rodomi tik MUILO OPERU filmukai Labai idomu kuris is tu MENINIKU yra sventas as manau kad nerastume tarp ju nei vieno Man labai slykstu kada pastoviai malamas MESLAS be jokio tikslo absoliuciai nezinant nieko tik is pletku ir nuogirdu Tam yra teismai ir jai kaltas Grazulis atsakys pagal istatyma o mes jo teisti ir tyciotis neturime teises ir morales GERAS POSAKIS JAI ANT ZMOGAUS DEVYNIS KARTUS PASAKYSI KAD TU KIAULE DESIMTA KARTA SUKRIUKSES Palikim sita parlamentara ir kaip LIETUVOS pilieti RAMYBEJE nustokim malti SU......

Pranas Pričkus

Pranas Pričkus portretas
Petras Gražulis ne skaldo visuomenę, o vienija. Konfliktai su policija. Su šiais netašytais "pitbuliais" reikia jau ne konfliktuoti, o kovoti, eiti į gatves. O kas toks yra dainininkas Juozapaitis, konservatorius, turėjo skandalų, o kas dabar yra. Tai akivaizdžiausias, galimai paminėtojo, bandymas apjuodinti. Kokiom aferomis užsiiminėja(o) patys kultūros šulai. Ar ne iš lubų šie 700 surinkti parašai? Saugokimės konservatorių sukurtos nusikalstamos gaujos.

kiekvienas ,,,,menininkas,,, turi pats sau duona uzsidirbt

kiekvienas ,,,,menininkas,,, turi pats sau duona uzsidirbt portretas
nori kanapes rukyt ,kokaina uostyt , bambaly apsiziojes ciulpt ir zalius debeselius padangej kabinet --labai prasom ,, bet siam kaifuj --uzsidirbk ...o ne atkises abu delnus reikalauk sau kompensaciju , ismoku , algu ,premiju ir t,t ir pan...

Šiaip tuos

Šiaip tuos portretas
kultūrininkus reiktų palikti patiems užsidirbti , o ne nuolat pinigų iš biudžeto kaulyti . Žiūrovams patiks jūsų menai , pirks bilietą ir eis žiūrėti ,klausytis . Dabar dar politikuoti pradėjo ? Tas patinka tas ne .

Marija jūs kur gyvenate ?

Marija jūs kur gyvenate ? portretas
Juozapaitis yra komiteto pirmininkas . Nežinote kaip vyksta skyrimai darbui seimo komitetuose ? Ir drįstate Petrą vadinti tuščiu ? O jūs pilna ? :) Tik nieko nežinote ? Tada ko pilna ? :)) Varge ...konservyno elektoratas mane realiai baugina ... adekvatumas praėjęs pro šoną ..tokie mums renka valdžią ....

Pajudino

Pajudino portretas
sudvabalius daug metu mintančius valstybės pinigais ar pasakė kokie jie iš tikrųjų yra menininkai?:D)

Marija

Marija portretas
Kaip buvo galima leisti šitam rėksniui būti kultūros komitete ir kas tą Petrą paskyrė.Kuris visai yra tuščias.Juk galėjo būt V.Juozapaitis.Daug menininkų nepatenkintų.Petras nepasiduoda.

a lia 700 ,,,menininku,,, priklauso

a lia 700 ,,,menininku,,, priklauso  portretas
LGBT ,,,mazumos,,, grupei jiems reiketu /.... na Simasiaus .anukelio , rackeviciaus , armoskaites tipo ,,,intelektualu,,, Grazulis siu pydaru organiskai nevirskina --tai kokia kalba gali but tarp ju...

Hmmm

Hmmm portretas
Ir ko tie menininkai puola aš vietoj Grazulio už įžeidimus šmeižtą ir neapykantą ta šiukšlių maišą menininkų tiesiu taikymu į teismą,ot tada pakuoti narkomanų ir alkoholikų gaują

ALGIS

ALGIS portretas
Kaip liaudis sako ''Šuns balsas į dangų neina'', O UŽ SEIMO TIK DANGUS .

:)))))

:))))) portretas
Kaip meninykai krito mano akyse :))) krito iki " darbo liaudžiai " pageidaujant išleistas " ukazas " ? :) Kažkaip vis labiau primena tai iš kur prieš 30 metų pabėgome ...Tik "viena tiesa" , kitu atveju esi vatnikas , muzikos turi klausytis tik tos , kuri patinka " vienai tiesai " , tas pats su TV . Liko tik propaganda ...dabar dar ir pageidavimai prasidėjo kas kokiame komitete turi dirbti ? O kur taip deklaruojama nuomonės laisvė ? Žmogaus teisės ? Laisvė , tolerancija , empatija ? Kur visa tai dingo , ponai meninykai ? Oho ho ...panašėjame į š.korėja , o ne gerovės valstybę .

dar vienas

dar vienas portretas
gamasiatina

Anonimas

Anonimas portretas
zinom mes meninkus homosiekus

ANONIMAS

ANONIMAS portretas
ŠALIN RANKAS NUO MŪSŲ PETRO GRAŽULIO.

Taigi

Taigi portretas
Gražulis vienintelis parlamentaras, nebijantis tiesos pasakyti garsiai, todėl jo nemėgsta prisitaikėliai.
 • Skelbimai
 • Pranešk
  naujieną
 • Portalo
  svečias
 • Orai
 • TV
  programa
 • Žaidimai
 • Horoskopai
 • Facebook
 • Twitter
 • RSS

Galerijos

Daugiau straipsnių