Valdžia susiginčijo dėl nuolaidų emigrantams

Emigrantus

Emigrantus portretas
ir tuos kurie nesinaudoja medicinos paslaugom(pav. aš visiškai nesinaudoju jau metus ) seniai laikas atleisti nuo sveikatos draudimo mokesčio.Kur matyta kad reikia mokėti už tai kuo tu nesinaudojei.Ypač įdomu žinoti kad jei tu liksi be darbo, be jokių pajamų tai PRIVALAI IŠ KAŽKUR PAIMTI AR NE 35eu.Niekam nerūpi iš kur paimsi.Nepaimsi - nubaus.__Kreivi veidrodžiai

neklausykite

neklausykite portretas
Manau apgaulių pinklės yra sugalvotos emigrantam, tikėti negalima.Nera galimybių Lietuvoje gyventi taip kaip emigracijoje ir uždirbti tiek kiek emigracijoje.Sukurps kaip prisivilioti ir ištraukti pinigus , paskiau tusciomis kišenėmis idomu ka darys.

valdzia

valdzia portretas
Lietuvai ir Jos Tautai yra daug daugiau skolingi,tiksliau : prixvatine Elektros tinklus ,duju uki ,zemes ,gelmiu turtus,pramone… ir daug daug kitko,nes visa tai turejo priklausyt valstybei ,bet 141 leido sau ir 'draugeliams' viska privatizuot,Tautai alikdami tik pvm ir akciza, taip kad valdzia yra amzina Tautos skoloninke,gal ateis diena. ,kai Tauta ta nacionalizuos, nes visa tai yra Valstybes Suverrnumo ,Nepriklausomybes GarantasTa byloja Lietuvos Konstitucija.

zelemunčikas

zelemunčikas portretas
Algį,tie kurie tas visas nesąmones prikuria,prikuria todėl,kad imituoti jog jie dirba.Vėliau kiti arba tie patys vėl ,,dyrpa''įrodinėdami kitiem ir sau,kad tą ar aną reikia pataisyti.Šaraš kontoros visuose lygiuose serga sovietiniu vėžiu vadinamu ,,valdžiažmogių privilegijos''dėl kurių Lietuvoje ir skurdas,nes didelė dalis biudžeto panaudojama toms privilegijoms apmokėti.Tai aukščiausios valdžios įteisinta korupcija.

Algys

Algys portretas
As puse metu nedirbau,birzoje nestovejau,pasalpu negavau-atejo skola apie 200 litu! O dar kekia pasalpinius-jei negausi pasalpos i skola sulysi! O ka daryti bomzui kuris nori pradeti dirbti,atsistoti ant koju-jam skolu tai tukstanciai bus prikapseje!

zelemunčikas

zelemunčikas portretas
Tu teisus,bet šią tvarką-bardaką padarė ne Jonas.O deklaruoti išvykimą emigruojantis,bado išsekintas lietuvis,kartais ir nespėja ir nesugeba,todėl tas išvykimo deklaravimas turi būti paprastesnis ir be jokios biurokratinės uždangos.Kad ir tėvų žodinis pranešimas seniūnui apie tada ir tada emigravusius vaikus.

Jonai

Jonai portretas
tai jei nesinaudoji, tai ir moketi nereikia, tiesiog privalai deklaruoti isvykima, kitaip, kaip jie zinos kad taves nera? kazkaip apskaita vykdyt juk reikia, ar sodra/vmi turi "atspeti" isvykot jus ar dar ne..?

zelemunčikas

zelemunčikas portretas
Jeigu emigrantas žinos,kad lietuviškas gydytojas jį išgydys taip pat gerai,kaip ir angliškas,bet už tris kartus mažesnę kainą,jis atskris,susimokės ir jį gydytojas-lietuvis išgydys.O čia,kaip norit,tegul gydytojas jum ir sumoka tą PSD,arba įskaičiuokite jam tuos procentus į jo atlyginimą,ar pareikalaukit sau kišenėn.

zelemunčikas

zelemunčikas portretas
Pridurkai ir yra pridurkai.Mokėk ,,daktaram'',nes esi emigrantas.Emigrantai dar turėtų mokėti už šiūkšlių išvežimą,už seimūnų privilegijas,žodžiu už visas jiems nesuteiktas paslaugas.Kitaip jie negrįš Lietuvon dirbti darbdaviui už penkiskart mažesnį atlyginimą,nors tas darbdavys ir vadina save lietuviu.

Jonas

Jonas portretas
Kazkokios nesamones jeigu as nesinaudojiu uzka turiu moketi
 • Skelbimai
 • Pranešk
  naujieną
 • Portalo
  svečias
 • Klausk
  specialisto
 • Diskusijos
 • Orai
 • TV
  programa
 • Pažintys
 • Žaidimai
 • Horoskopai
 • Naujienlaiskis
 • RSS
 • Facebook
 • Twitter

Galerijos

Daugiau straipsnių