Šokių mokytoja iš Anykščių tapo Izraelio milijonieriaus žmona

Anonimas

Anonimas portretas
zodis "dirbti" netinkamas zydu zmonems...bizniauja!!! taip !! Tarybu sajungoje vadinosi kitaip--jie buvo spekuliantai;;cia nupirko ===ten pardave kelis kartus brangiau ;;tai buvo spekuliantu zydu klanas ,,jie viska "ispirkdavo" is baziu, juos nieks "nedrausmino" [[mirus stalinui}} ir todel parduotuvese truko VISKO ir VISOSE ;tie taukuoti prakaituoti zmogeliai "sukosi " visur ir turejo "savus" visuose vykdomuose "aparatuose" ...Tai ir ta shokeja su zydu senuku bizniauja ar bizniavo izraelyje,,,tai neturi nieko panashaus I darba. ji tinka zydu tautai su didziule nosimi..

Pensininkas

Pensininkas portretas
Pas žydus, jei tėvas žydas o motina ne -vaikai tik žydų tautybės, o jei vyras ne žydas , o mama žydė vaikai ne žydai. Yra ir kitų žydiškumo vertinimų, kada skaitoma , o kada neskaitoma esant žydu ir kelintoje kartoje, šiek tiek keista, neteko girdėti kad kitose tautose apie tokią griežtą nacionalistinę atranką. Per tiek amžių rasti gryną rusą, vokietį, lietuvį, žydą vargu ar rastume-tiek žmonės per amžius susimaišę. Taigi tvirtinimai kas žmonėm daugiau kenkė Vokietijoj žydai iškėlė Adolfą ar Rusijoj Leninas su žydišku kraujo priemaiša

jūra

jūra portretas
Tokie straipsniai padoriems lietuviams nepriimtini.Pagalvokite žurnaliūgos, kokia čia meilė.Paliko mergina savo gimtą ,grąžų kraštą ir iškeliavo tarnauti milijonieriui į izraelį.Tai tikrai žiauru.Mielai skaityčiau straipsnį ,jeigu tas diedukas iš meilės atsikeltų į pasakiško grožio Anykščius ir čia dirbtų žemę,artų ,sodintų ir tt..

Anonimas

Anonimas portretas
Sencacija nuo kada zidai dirpti pradejo zidelis nekados nedirbo jis isnaudodovo kitus zmones jie uz zida dirpdavo

Rūta

Rūta portretas
Trisdešimt metų vyresnio vyro niekaip neįsivaizduočiau mylimojo vaidmenyje. Tai tėvas. Gal net vyresnis už jos tėvą. Gal tiesiog mergina buvo labai praktiška ir tokiaregiška. Juk ne gražuolė, turtuolio Lietuvoje nepakabintų. Kartais iš racionalumo gimusios santuokos būna laimingesnės negu iš meilės. Ypač jei ta meilė "iš pirmo žvilgsnio", o tau pvz. tik 20. Čia meilė degė, čia jau atvėso.

Anonimas

Anonimas portretas
Pavyko gerai parsiduoti....kiekvienos lietuvės svajonė. Tik kad senas kerėpla, bet pinigai svarbiau.

Rolis

Rolis portretas
Kur pinigai ten meile kabutese ketvirtas insultas ne uz kalnu

Kadrilis

Kadrilis portretas
Vyras labai stiprus, bet turėjęs tris insultus... Vyresnis 30 metų, tikrai puikus pasirinkimas, puiki šalis , puikus verslas, o apie milijonus pasvajok... Neužilgo teks tėtukui pampersus keisti.

Grikis

Grikis portretas
oi, oi.... prancuzas, vokietis, airis , italas, ispanas, graikas, turkas, arabas.....griebkim , gulkim , babkes, milijonai , jahtos.... oi griebkim , gulkimes po pimpalu . Ot bobos .

Jioi

Jioi portretas
Eilinė litwinka paklodė ir trumpabirkis

juk

juk portretas
tokie /runkeliai/ ypac suvalkietes ziuri kur pinigai taip ir nyksta musu tauta per tokias /karves/?...

Judenis Rausas

Judenis Rausas portretas
"Čia visi dirba" žvengiu negaliu! Žydai dirba... Taip nebūna!

Jo

Jo portretas
Maladiec žino kad žydelis,po trijų insultų ilgai negyvens.
 • Skelbimai
 • Pranešk
  naujieną
 • Portalo
  svečias
 • Orai
 • TV
  programa
 • Žaidimai
 • Horoskopai
 • Facebook
 • Twitter
 • RSS

Galerijos

Daugiau straipsnių