Pasaulio lietuviai: siūlomas „lietuvio pasas“ neatstotų tikro dokumento

kotas

kotas portretas
Kai ,,pasaulio lietuvis" taps tikru lietuviu, turės ir tikrą pasą. Dabar gi ,,puslietuviaiai" trokšta turėti tikro lietuvio pasą. Yra rusiška patarlė: ,, i rybkų s'estj i na ch ... sestj". Neišdegs.

...

... portretas
Ne apie (ne)likimą kalbame, kalbama apie priesaiką SVETIMIEMS: kol svetimiems neprisieki, tol Lietuviu ir lieki; aišku, negalim draust ir Tėvynės išduot (deja) ir dėl sotesnio šaukšto svetimiems prisiekt, bet tuomet nesitikėk kad MES jums paliksim teisę dirbti TIK kitiems, bet ėsti iš dviejų lovių, tokie mums ATGRASŪS.

...

... portretas
Mokekite uz darba normaliai,visi liks namuose,Nieks Lietuvos nepaliks.O ka dabar? Vaikus,pamaityti reikia,mokesciai irgi moket laiku.Su tom savo kalbom issitrinkite galvas, kada badas I duris pabeldzia,tada ir problemas turi zmogus spresti.

Nuomonė

Nuomonė portretas
Jei pilietis sąmoningai paliko savo tėvynę ir išdūmė laimės ie Jei lietuvis sąmoningai paliko tėvynę, išveždamas savo darbinę jėgą ir mokesčius kitai valstybei, tokia čia dar pilietybė...Jei jo namai ir šeima nebe Lietuvoj. Gal tik kapavietę prisižiūrės pelenams .

...

... portretas
Viena yra išvažiuot laikinai (darbui ar pramogai), ir visai kas kita - išvažiavus tą Lietuvą parduot, svetimiems prisiekt. NES - mums draugiškose šalyse NEREIKIA Lietuvos pilietybės ATSISAKYT (mums draugais negali būt šalys MŪSŲ pilietybės negerbiančios), na o jei susigundot sotesniu šaukštu, tai juk JAU prasideda PREKYBA pačia Lietuva... o juk kartą Lietuvą IŠDAVUS, norima ir toliau Ja prekiaut ir prekiaut, jūs tai 'Lietuvai' jau NIEKO, bet ir toliau norit ją melžt. Ir tokie, sidabrinius vertinantys labiau nei Lietuvą, JAU reali grėsmė Lietuvai, tokie (už kokį 1000+€) nesunkiai nubalsuos, kad čia dar likusius 'runkelius' reikia pas baltas meškas išvežt (taip JAU buvo), kad Lietuva geriau suklestėtų jei čia TIK 'dievo išrinktieji' gyventų... ko realiai ir yra siekiama. Ir tie 'dvigubieji' tam netrukdytų, nes jie ir taip jau turi kur gyvent, jiems tik dar truputuką pamokėt reiks. Taip kad: Lietuvai realiai yra paskelbtas karas, ją siekiama sunaikint būtent per tą 'dvigubą pilietybę'.

To ..

To .. portretas
Ka tu cia uz visus kalbi,turi savo nuomone ir turek. Bus Geguzes 12 balsavimas tada ir pamatysim.Visa Lietuva zino,kad nera seimos is kurios nebutu kas nors emigraves. Laikai keiciasi,jaunimas masto kitaip. Kaip tu vaiku savo motinos nesupras? Zinoma,kad supras, ir eis balsuoti . Lietuvai reikia lietuviu ir atimti lietuvisku pasu nevalia,jie juos igijo gimdami Lietuvoje.

...

... portretas
Iš ko IŠDAVIKĄ pažinsi - PATS už 30 sidabrinių priesaiką Lietuvai PAMINA, PATS (niekieno neverčiamas!) svetimiems PRISIEKIA, bet - ir toliau REIKALAUJA kad tai BŪTŲ vadinama kažkokia 'pagarba' Lietuvai, kad jo išduotieji jam kažką išsaugotų: viena vedybinė lova Lietuvoj, kita Paryžiuje ir haremas pas arabus; kai atsiversi į musulmonus, reikalausi kad ir toliau kataliku būtum vadinamas?.. Taip, kažkas kažkada Lietuvą bėdoje pametė, svetur išlėkė, būdavo kad tuomet ir tiems svetimiems prisiekė... BET - juk ne visi, mes PRIVALOM gerbt TUOS, kurie neprisiekė svetimiems, kurie išliko IŠTIKIMI Lietuvos pilietybei NET TADA, kai taip po tokios Lietuvos net nebebuvo likusios ("Lietuvos senos nebėr, Lietuva dabar LTSR"). Taip kad - tokius GERBIAM, nepykstam ir ant tokių kurie tokiomis sąlygomis silpnumui atsidavė (atsisakykit tos jums atgrasios svetimos pilietybės, VĖL pilnateisiais Lietuviais tapsit), o tie kurie dabar TIK dėl asmeninės naudos svetimiems prisiekia, Lietuvą IŠDUODA - GĖDA jiems

Atsakau to ...

Atsakau to ... portretas
Mes patys gerbiame lietuviska pilietybe,uztai ir norime ja issaugoti. O isduoda mus ,tokie kaip tu,kurie plurpia bileka.

...

... portretas
Neišduok Lietuvos, neprisiek svetimiems - JOKIŲ problemų (tuo labiau kad NIEKAS ir negali niekur daryt Lietuviams kliūčių - draugiškos mums šalys lietuvišką pilietybę GERBIA). Bet JEI nori Lietuvą parduot, dėl sotesnio šaukšto prisieki svetimiems - kas per kiaulės akys DAR reikalaut kažko iš mūsų?..

To ...

To ... portretas
Ko tu vis rasai nesamones'prie ko cia antra zmona. Kalba eina apie tai, kad kas gime Lietuvoje is ju neatimtu pasu . Jie yra musu lietuviu vaikai. Mes norim jiems gero. O tu ,kaip isprotejes su savo komentarais tik blogo linki.Kas per zmogus?

zelemuncikas

zelemuncikas portretas
Kas tiesa tai tiesa-netikriem lietuviam,netikras pasas.Negražu iš abiejų pusių,bet teisinga.

...

... portretas
Pilietybė - tai žmogaus savitarpio ryšys su valstybe, jų pasižadėjimas vienas kitai, tai - it santuokos ryšiai (kai tuo tarpu tautybė - kraujo giminystės ryšys). Aišku, globaliame pasauly mėgstama keliaut, BET - kol ištikimybę Valstybei išsaugai, tu tos Valstybės pilietis, bet jei jau prisieki kitai, tai - deja, pats tuos ryšius PANEIGI. Taip, yra šalių kur ir daugpatystė leidžiama, bet pas mus - susiradai kitą mielesnę, tai buvusios santuokos ir nebelieka; tas pats ir su pilietybe; - nesitikėkit kad galėsit ėsti iš dviejų lovių kai tuo tarpu mokesčius mokėsit TIK vienai.

Tik UZ..

Tik UZ.. portretas
Niekas negali atimti Lietuvos pilietybes kas gime ir uzaugo ir ju tevai,seneliai,proseneliai ir proproseneliai yra 100% lietuviai. Jei vede ar istekejo uz uzseniecio...jie turi antra pilietybe. Bet pirmoji- igimta yra pirmine ! Igimtos dovanos niekas negali atimti,tik mirtis. Gal bus tokiu,kurie savo noru atsisakys,bet NE atimti ! Musu yra labai mazai ir mes vis kasdien nykstame. Jokiem zydam,rusam ir kitos tautybes,jei ju tevai,seneliai ne Lietuviai,jiems tiesiog nepriklauso ,nes tik igimta ir tevu,seneliu,proseneliu kraujas Lietuviskas. Kaip Izraelis...niekam neduoda pilietybes ,o tik zydams tikriems.

...

... portretas
Prisiekdamas ištikimybę svetimiems tu tuo pačiu PANEIGI Lietuvą; jei nori būt ištikimas Lietuvai ir neprarast jos Pilietybės, paprasčiausiai neišduok Jos ir svetimiems NEPRISIEK! Nes keistai atrodo kai susiženijęs su kita DAR nori ir pas buvusią barščius (ir ne tik) srėbti. Taip kad: JEI jums už išdavystę DAR paliktume ir Lietuvos pasą (pilietybę), tai kokia tokios 'pilietybės' vertė būtų, KAIP reiktų jaustis tiems, kurie TIK ČIA dėl Lietuvos DIRBA, mokesčius ČIA moka, ČIA Lietuvą atkūrinėja... nori čia (su savo kiaulės akutėmis) sugrįžt kai KITI čia gyvenimą sutvarkys (ir KAIP tu tą Lietuvą keiktum jei čia likusiems kažkas nepavyks)?.. Taip kad - nesvajokit apie dvigubą lovį, galit taip išvis be nieko likt (NET ir BE lietuvio 'kortos').

Niekas negali atimti lietuvisko paso

Niekas negali atimti lietuvisko paso portretas
Tai musu prigimtine teise. Mes gime Lietuvoje,musu seneliai,tevai lietuviai, bendraujame gimtaja lietuviu kalba. Igije kitos salies pilietybe ,turime teise tureti lietuviska pasa. Musu visa seima balsuos uz dviguba pilietybe.

To juokas

To juokas portretas
Tu pats sudo gabalas. Dauguma bus uz tai,kad lietuvisku pasu neatiminetu. Taip ir bus ,ne kitaip. O tu smirdesi vienoj vietoj ir pliurpsi is nervu nesamones.

...

... portretas
CHA: "Kartu išeivijos atstovų ir Seimo narių komisija ragino prezidentę, Seimą ir Vyriausybę „dėti visas tinkamas pastangas įteisinti Lietuvos pilietybės išsaugojimą įgijus kitos šalies pilietybę“..." - kitais žodžiais, išeiviai REIKALAUJA kad Lietuva dėtų pastangas įteisinti IŠDAVIKUS, kurie dėl sotesnio šaukšto SKERSĄ ant Lietuvos padėjo, niekieno neverčiami KITIEMS prisiekė! BET - tokie, jau KARTĄ Lietuvą pardavę, paskui Ją ir DAR KARTĄ nesunkiai parduos, nes - Lietuva pasakė kad ja prekiaut GALIMA! Taip kad - GERBKIM savo lojaliuosius Piliečius, kurie NET svetur atsidūrę (ir VERČIAMI tą svetimą pilietybę priimt) ATSISAKĖ tos 'garbės', į kokią padėtį mes juos pastatom?.. O ir čia "„Lietuvio pasą“ ji prilygino šalyje mokyklą pradedantiems septynmečiams dalijamam „pirmoko pasui“, jis savo išvaizda mažai skiriasi nuo tikrojo, tik neturi jokios teisinės galios kaip dokumentas") - ryšys YRA, bet - jums TIK nauda rūpi, o ne pati Lietuva! Taip kad - NE išdavikams, NE prekeiviams Lietuva!

cha

 cha portretas
kam tas pasas reikalingas jai ne lt gyvenat? jai esat litovcai tai jais ir busit,tautybes nieks nepakeis!

Dirbam emigrantui

Dirbam emigrantui portretas
Gimkit Lietuvoj ir busite lietuviais

Juokas

Juokas portretas
Amerikos lietuviai tai ne lietuviai ,o parsidaveliai išmatos ir jiems joks lietuviškas pasas nepriklauso
 • Skelbimai
 • Pranešk
  naujieną
 • Portalo
  svečias
 • Klausk
  specialisto
 • Diskusijos
 • Orai
 • TV
  programa
 • Pažintys
 • Žaidimai
 • Horoskopai
 • Naujienlaiskis
 • RSS
 • Facebook
 • Twitter

Galerijos

Daugiau straipsnių