Lietuvė ir indas susikūrė į pasaką panašų gyvenimą

Grįžti į straipsnį

Anonimas

Anonimas portretas
Linkiu laimes ir sekmes jiems, grazi seima.. Yra visokiu zmoniu bet kokioje tautoje , meile to nebijo. Svarbu kad jeims geraj!Sanskritas sena indu kalba ir labaj panasi i lietuviu paskaitykite

Ru pesnia

Ru pesnia portretas
Mne b takuju

Anonimas

Anonimas portretas
Niekur nieko ji nepradėjo nuo jokio nulio, ji dirbo anglijoje namų tvarkytoja ir pas tapati Babu taip ir susikukavo. Ir jeigu jau būtu tokia laiminga šeima tai tikrai nesėdėtu viena namie su vaikais. Beto kai rašė apie savo buvusi drauga jokio smurto ir išdavystės nebuvo iš vaikino pusės čia tikras melas, neištikimybė buvo iš jos pačios pusės, nes ji ir buvo Lietuvoje palaida merga iš Kupiškio kaimo. Ką jin čia prikūrusi ir pribūrusi tai vien melas, bet ko ir tikėtis iš tokios moteriškės kuri visa gyvenima vaikėsi tik punigų ir naudos.

Anonimas

Anonimas portretas
Reiktu pasienyje pasižiūrėti gal tokio grožio liko o jei ne tai užeis,pasirodo geri vyrai

Aukle

Aukle portretas
Dirbau pas sia seima, jie turi aukle ir ateinancias valytojas visada. Bepigu tuos vaikus auginti. Plius i mokyklas rytais tevas vaikus visada nuveza. Mama turi savo kompanija ir yra jos direktore, verciasi nekilnojamu turtu.

Giedra

Giedra portretas
Nuostabu, kai taip dar yra! Sėkmės jiems liudijant gerumą ir Meilę!

Malonu

Malonu portretas
Labai malonu skaityti. Gerai, kai žmonės laimingi, kai suranda gyvenime savo antrą puselę. Gaila, kad man taip nebuvo.

to Jonas

to Jonas portretas
Ar aklas esi, kad nematai jų vestuvių foto, kokia ji liekna ir graži, aišku ,į tave nežiūrėtų

aha Onute

aha Onute portretas
Ar dėl to ir kalbos neišmokai, kad taip myli Lietuvą, nei rašyti moki ,nei kalbėti, nei skaityti.

onute

onute portretas
PASAKA BŪTU JEIGU TAI BŪTU TRYS AUGINAMI LIETUVIUKAI SU LIETUVIU TĖČIU BŪTU PASAKA IR JOKIE ČIA MILIJONAI LAIMĖS NESUKURS LIETUVIU TAUTA YRA ĮPATINGA SENOVĖS SUKURTA NUOSTABI KALBA PAPROČIAI TYKĖJIMAS MEILĖ SAVO TĖVYNEI TAM NUOSTABIAM GAMTOS KAMPELIUI

Anonimas

Anonimas portretas
Perskaičiau komentarus. Suprantu, neviltis apima žinant, kad esi lietuvis ir todėl atsiranda noras pavaryti ant visų kitų tautų. Bet tos kalbis nieko nepakeis, lietuviai ir lietuvės jau seniai praradę žmogiškumą, jiems tik korupcija rūpi.

Anonimas

Anonimas portretas
Lietuvoje nėra iš ko rinktis nei padoriems vyrams, nei moterims. Na tiksliau sakant - yra, bet surasti gerą žmogų be galo sunku, o dažnai ir nelemta. Užsienyje žmonės geresni, jie turi mažiau egoizmo, daugiau atjautos.

Jonas

Jonas portretas
Tokia pončkutė vyro Lietuvoje ir negautų,todėl ir medžioja kas papuola.

Lina

Lina portretas
Mūsų vyrai tikrai turėtų pasimokyt iš svetimtaučių tikros pagarbos,supratimo ,pagalbos moteriai

ras

ras portretas
neuzilgo cemodane dalimis, kur kokiame tarpeklyje.

info priemones tai vadina - demokratija. GĖDA

info priemones tai vadina - demokratija. GĖDA portretas
naikina ir menkina savo tevyne - kur tie redaktoriai baige mokslus - matyt maksvoje po grindimis...

babajam pats gazas blondines

babajam pats gazas blondines portretas
turbut visas kishlakas subega kai isvaziuoja komandiruoten

na

na portretas
tik nereikia,kad ji ten vargsiuke,bais jau visos ten musiskes nori vos ne penkiasdesimt metu kasdien varyt i darba,nemanau,nores dirbti gales dirbti vaikams paaugus,suras jai darba,ir dabar gi kazkuo ten uzsiima,kai pinigu yra ir laiko marios veiklos gali susirasti,o straipsnis toks pasigiriantis,visko yra,visko daug tik skraidyk,ilsekis,viskuo naudokis

Gija

Gija portretas
Smagu žiūrėti į laimingus , gražius žmones.Sekmes Jums.

Jadzei

Jadzei portretas
Na tik nereikia pavydet,gyvena jie prie indijos vandenyno,vyras turtingas,geras,ko daugiau reikia moteriai? Lai laimingai gyvena,Lietuvoj gero zmogaus nerado,liko chroniai niekam nereikalingi,na nebent tau Jadze.

Jadzė

Jadzė portretas
Ar varei tą indusą per akutę mažame 10 kambarių bute...aš bandžiau opapapa....tie indusai baisūs egoistai ir neturi tokių organų kaip afrikiečiai...

Šiaip Indijoje vyras turi patenkinti žmoną

Šiaip Indijoje vyras turi patenkinti žmoną portretas
Prieš vestuves vyras mokomas kaip pradėti lytinį gyvenimą, kad neatgrasyti žmonos nuo sekso. Lietuviams labai praverstų, nes labai daug verkiančių, kad žmonos neduoda. Pažįstu vieną olandę, gyvenančią Udaipūre, didelių turtų neturi, tik kokių 10 kambarių viešbutį, bet jos vyras indas labai kultūringas ir apsiskaitęs žmogus, labai gražiai su ja elgiasi, jau daug metų gerai gyvena. Jei vyras yra geras žmogus ir sveikos psichikos, tai nesvarbu nei jo tauta, nei spalva, nei religija. Jis savo moterį ir vaikus myli ir jais rūpinasi.

Komentui

Komentui portretas
Greičiausiai tiesiog su žurnaliste prie taurės pasikalbėjo. Niekad nežinai ką jie sugalvos parašyti. Matosi, kad vyras protingas, o moteriškė šiek tiek vištelė. Jie viską nuo nulio mat sukūrė. Na vyras tai sukūrė, ir ne nuo nulio, jo šeima akivaizdžiai turtinga. O moteris pagimdė vaikus. Bet jei būtų jai reikėję kurti finansinę gerovę nuo nulio, tai dabar su tuo slaugytojos diplomu reiktų stovėti su kitais streikuotojais ir verkti, kad neturi už ką namelių šildyti.

Juodašiknis

Juodašiknis portretas
Lietuva traukiasi iki 2,5 mln, o mūsų moteriškės tratina visokie ilgapirščiai juodžiai...ir nuo to visokie idiotai kaip Orijus labai kaifuoja...o dabar ir čia oasipylė pagyros...o indus tuoj bus daugiau negu kitaiccu...vaikai jau bus induiccai...baisu vienžo

user1252122.sites.myregisteredsite.com

user1252122.sites.myregisteredsite.com portretas
žmonija vis dar nežino, kas iš tikrųjų vyksta aplinkui. Jie gyvena savo gyvenimą nežinodami, kad yra kontroliuojami ir naudojami kaip vergai. "Matrica" faktiškai buvo dokumentinis filmas.Žmonijai buvo taip giliai išplautos smegenys, kad teigiami dalykai tapo neigiamais. Avys gyvena fantazijų pasaulyje. Demokratija, skelbiama kaip nemokama, iš tikrųjų yra diktatūra, kurioje likę 99% tarnauja 1%.Mūsų pasaulis pripildytas daugybės melo, apgaulės, dezinformacijos, netikrų naujienų, apgaulingų televizijos CGI vaizdų, propagandos ir smegenų plovimo.

Komentas

Komentas portretas
Tai ne Afrikos b, o pakistano, induso, babajaus kaip norite. Skirtingi dalykai. Galimai ir skystelejo atbuko moteriskes galimai ir taip kvailokos smegenytes, kad toki str uzsisake kauno dienoj. Tuktelėjus moteriške, bando nusipaišyti savo niekinį gyvenimå, nes kalba tik apie turtus neišpasakytus, vos ne is forbes pirmu eiluciu ir protu begaliniu vaikû, kad net lietuviskai anei vienas nemoka. Kaip sakoma, ko labiausiai trūksta, apie ta ir kalbi

Neaktualu

Neaktualu portretas
Sitie matyt stalino gerbejai bus. Suolaikiniai zurnalistai rasytu spie juoduka susituokusi su baltu dedu.

Kelias moterėles patraukia

Kelias moterėles patraukia portretas
ant juododžio b...bio,ir tai ,pagal globalistinius planus,pateikiama kaip didelė sėkmė ir siekiamybė.Ir, tuojau ,sutartinai sucypia dar keletas žiurkių,kokie ,tipo,"netikę tie lietuvių vyrai".

Aha to nepavydėkime šiai šeimai

Aha to nepavydėkime šiai šeimai portretas
Kad ir kokia laimė moteriai pačiai auginti vaikus, vis dėlto yra gerai, kai kas nors padeda. Dažniausiai tai būna močiutės/seneliai ar kiti giminaičiai. Na, o kai giminaičių šalia nėra, tai kodėl auklės negalėtų padėt? Ir čia būtų ne ''numetimas'' auklėms, o tiesiog pagalba, kas yra normalu, kai vyras nuolat užsiėmęs.

Jonas

Jonas portretas
Taip paskui lai neveikia kad vaikus atėmė visos paragavę tamseodziu po to gailisi o gale lieka prie suskilusios geldos

Taigi

Taigi portretas
Tarnaitė ir liks visam amzeliui,nieko savo,tik vaikučiai ir patarnavimus. bet gal jai taip patinka,jeigu pasireklamavo.Lietuvoje merguzeles to nenori. joms padavai linigucius,prisipumpuoja lūpas,pasiilgina spalvingai nagus ir vakariene žvakių šviesoje...čia joms ne šitas žmogelis būtų,kuriam linksesi galvele.

gal as ir ne i tema parasysiu

gal as ir ne i tema parasysiu portretas
bet dabar madinga kai nenusisekes gyvenimas moteriskems apsinuoginti iki triusiku ir tas nuotraukas paviesinti.

jokio pavydo net per nago juodyma nejauciu

jokio pavydo net per nago juodyma nejauciu portretas
tik kodel kaip visada stengiamasi pabrezti is panasiu straipsniu kad istekejas ar istekejusi uz svetimtaucio tai jau tirai randa ta neispasakyta ''laime''lietuviu tautos atzvilgiu.

to nepavydėkime šiai šeimai

to nepavydėkime šiai šeimai portretas
Kokie dar jos norai, jei jie iš pat pradžių susitarė, jog vienas iš jų turi likti namie? Tai ji ir liko. Ir kadangi vengia konfliktų, tai ir nedemonstruos noro ką nors keisti. Beje, iš titulinės foto gerai matyti, kas iš jų vadovauja, o kas - nuolankiai paklūsta.

Cia kas?

Cia kas? portretas
Propagandinis straipsnis ar kvailiukes pasigyrimas???

nepavydėkime šiai šeimai, kad tik daugiau tokių būtų

nepavydėkime šiai šeimai, kad tik daugiau tokių būtų portretas
Nu tai kas nori, ir pasisamdo auklę, tarnaites, matyt, ji nenori, jai ir taip gerai, nesimato, kad būtų užguita vargšiukė. Yra pilna moterų, kurios augina dideles šeimas ir yra laimingos net be didelių turtų. Didžiausia laimė moteriai pačiai auginti vaikus ,o ne auklėms pamesti. Tuo labiau, jei yra už ką mylėti vyrą, tai galima leisti jam ir tobulėti, ir siekti karjeros aukštumų.

abu laimingi ir ziuredami vienas kitam y akis

abu laimingi ir ziuredami vienas kitam y akis portretas
traukia indusu giesme Krisna ...Krisna ....Hari....Hari....plodami delnais... ant kaktos su ,,,zelionke ,,,zyme pazymeje, kur saut....

nu

nu portretas
smagu ,,,ir turtingi ir laimingi....

To pavydu

 To pavydu portretas
Plėšytis reikia, kai pinigų nėra, o šitoj situacijoj, jei tokie turtingi, kaip skelbiasi, galėtų laisvai ir auklę, ir namų tvarkytoją nusisamdyt, kad moteriai nereiktų plėšytis. O beje, konfliktų vengimas - irgi laimės požymis? Ar vis dėl to - nuolankumo ir siekio įtikti kitiems?

Makaronas

Makaronas portretas
Tai pipelio lietuviško negavo

Pavydu

Pavydu portretas
Neduok Dieve,jei moteriai reikia plėšytis ir darbe,ir šeimoj.Laiminga ji laiminga.

Tfu,

Tfu, portretas
šitą propogandą .

Būtų puiku to to būtų puiku

Būtų puiku to to būtų puiku portretas
Kokia karalienė, jei vyras daug dirba, o jai reikia daugumą problemų spręsti ir viskuo rūpintis? Baikit. O ir nepanaši ji į karalienę. Ir jeigu jai nebūtų rūpėjusi profesinė realizacija, tai nebūtų keliskart mokiusis ir įgijusi profesijos. O dabar viską teko užleisti dėl šeimos ir dėl to, kad vyras galėtų pilnai pasinerti į darbą.

to būtų puiku..

to būtų puiku.. portretas
Turint tokį šeiminį gyvenimą, jerunda tie mokslai, specialybės, kiekviena moteris pasijus laiminga, viskuo aprūpinta, mylima karalienė. Kokia čia jau laimė, kai dirba per dieną tos save realizuojančios ir grįžta namo be šypsenos, be meilės vyrui, vaikams. Jau ir sveikatos nėra .O čia ji žydi.

pilietis

pilietis portretas
Šaunuole,laikykis, gyvenk, mylek...

Juoda arklini gavo y raukus skanei ir prilipo brud

Juoda arklini gavo y raukus skanei ir prilipo brud portretas
Skanei tratina? Soben

Būtų puiku, jeigu ne...

Būtų puiku, jeigu ne... portretas
Gal ir laiminga ši šeima, gal ir nėra šis straipsnis kaip įtikinėjimas savęs ir kitų, kaip jai pasisekė. Bet keli momentai neramina - pirma, moteris profesijos srity liko be savirealizacijos. Žurnalistikos mokslai, seseselės pediatrės specialybė - viskas šuniui ant uodegos. Kaip moteris jaučiasi dėl to? Kai vyras karjerą padaręs, o ji - pasiaukojusi dėl kitų? Antra, tai konfliktų vengimas. Vadinasi, jos pačios nepasitenkinimas lieka užgniaužtas, kaip vyras pasakė, taip daro, kad tik jis nesupyktų? (Ji juk prieš tai jau buvo smurtiniuose santykiuose - ar išmoko pamoką, ar vėl kaip muselė į tas pačias išrūgas papuolė?). O kokių problemų gali sukelti užgniaužti neigiami jausmai, tai niekam ne paslaptis.

Indusas geresnis šeimos

Indusas geresnis šeimos portretas
vyras už lietuvį?Klitorius atstoja snegenis,jai kurioms patelėms.

ale kaip vyrukai čia pergyvena

ale kaip vyrukai čia pergyvena portretas
Vyrukai ,nepavydėkite ,o stenkitės būti gerais šeimos vyrais, rodykit pavyzdį, nors, meilė nežiūri į nieką, pasaulis mažas, šaunuolė moteris.

Nykstant lietuvių tautai ,

Nykstant lietuvių tautai , portretas
visa šita liberal-globalistinė panigirikos masakra vemt verčia.

turbut

turbut portretas
geras zvambalas pas ta disko sokeja

Algirduk

Algirduk portretas
Matyt, geresni, kad palenda. Nepavydėk.

vilius

vilius portretas
nelabai tikiu,kad vyras geras,tikrai turtingas bet tamulai banditu gentisjuk jie nužse Indirą Gandi ,buvau kartą Indijoj. daugiau užpinigus nevažiuočiau,tai prdergta kaip tarybinis šikinykas šalis,gamtos poreikius visi atlieka gatveje,upese plaukioja lavonai,cholera ir daug baisiu ligu už kampo.ko tas juodid gyvena Anglijoj,ten yra tvarka kol kas,bet kai šali užtvindys tokie kaip jos vyras ir vaikai mišrunai,sudie Anglija,kiekviena koja stoves karvašudyje,geriau but biednam Lietuvoje,nei turčium Indijoje

ALGIRDAS.

ALGIRDAS. portretas
Lietuvei palysti po apipjaustytu užsieniečiu, jau yra pasaka .

Anonimas

Anonimas portretas
LGBT iškrypėlių rašliavos nervuoti žmones

siulyciau labai pasidometi ka duodate

siulyciau labai pasidometi ka duodate portretas
vaikams valgyti nes is nuotraukos matosi nutukimas garantuotas.

ziurint giliau tai kad

ziurint giliau tai kad portretas
į Angliją išvyko tik patobulinti anglų kalbos tai eiline pasaka .Tukstantis sveciu tai antra pasaka nes juo skurdesne salis tuo daugiau ZIOPLIU nachalavai ateina nors kazkokios naudos gauti is tu vestuviu.

nuostabi istorija

nuostabi istorija portretas
Laiminga šeima, nuostabus sėkmingas vyras, gražūs sveiki vaikai, kelionės, namas nuostabus ,gyvenimėlis ech liuks .Ko daugiau moteriai reikia-laimingos šeimos, mylinčio vyro...

otto

otto portretas
"Kauno tiesai" sovietinį tautų draugystės medalį.

Baisu

Baisu portretas
Baisingai baisu,norėjo įrodyti buvusiam draugui,dabar dar nieko,bet laikas eina,ilgesys ,tremtinė,susenusi moteryte,vėlu,vaikučius reikia užauginti bent jau....

Liūdna istorija

Liūdna istorija portretas
Rasineja...kokia laiminga,kur ta laimė,praradus tėvynę,kalba,vaikučiai nežino kas esantys,viskas iš širdgėlos,netikiu kad laiminga,kuo toliau,senatvėje gal net parkeliaus,žodžiu yra kaip yra,ne vieną tokia lietuvaitė ...paklydusi jausmuose,abejonės ir nusivylimuose,gaila moters,bet vu,už viską sumokama,ši irgi.

Tautų ir rasių

Tautų ir rasių portretas
Maišymo reklama.

atleiskit

atleiskit portretas
Graži šeima ,turtingas gyvenimas, viska s čia gražu.Bet..ji labai susenusi, reiktų pasirūpinti ir savimi, juk medikai abu, nes žinot tie vyrai, kas jiems užplaukia, kai jauna liekna sužavi...Ji buvo labai graži ,deja, laikas susendino kad ir labai gerai gyvenančią.

Kaunietė

Kaunietė portretas
Atrodo vienas iš pasiskusių atvejų. Tikiu, kad taip gali būti,nes Azijos šalyse dar kitos vertybės. Linkiu, kad būtų laimingi ir toliau

likimas yra

likimas yra portretas
Dieve, kokia laiminga šeima, kaip jai pasisekė. Likimas tikrai yra ir nuo jo nepabėgsi. Nepavydėkime.

Skaldymas ir valdymas

Skaldymas ir valdymas portretas
Maišant tautas, religijas, rases, lytis... Tautinės bendriuomenės labai pavojingos valdziagyviams. Nes vien\ą gražią dieną imsis šakių.

siaubas

siaubas portretas
Kiek nelaimingų čia rašinėja ir pavydi.

Anonimas

Anonimas portretas
Kiek jau metų kartu .Labai labai graži šeima, jaučiasi, kad ten meiulė .susiklausymas ,pagarba. Ech ir pasisekė jiems, labai labai džiaugiamės, kad taip.

Klausimėlis

Klausimėlis portretas
Visi koncerVatos stribu palikuoniai užslaptinti kgb 75m gerai moka kacapiškai.

to Rita

to Rita portretas
Baisus jūsų pavydas, dėl to ir esate nelaiminga, nes kituose įžiūrite tai ko nėra pas juos ir yra pas jus.

puiku

puiku portretas
Šaunuoliai laimingi žmonės. Sėkmės jiems.

Klausimėlis

Klausimėlis portretas
Kodėl su vaikais nekalba lietuviškai, tiek kalbų mokosi ir tokia gabi mergaitė ir tik aa pupa išmoko.kažkas ne taip vertybių sistemoje.

Nugi

Nugi portretas
Per interneta mokys dukra lietuviu kalbos? Jai ryskiai kazkas netvarkoj su galva.

Rita

Rita portretas
Ta moteriske serga Stokholmo sindromu. Ant tu visu nuotrauku tik grotu truksta. Koks klaikus likimas. Ir ji nieko nesupranta, nes vyrukas uzpila jai akis pinigais. Pinigai gerai, kai abu esate lygus, abu uzimate pareigas ir zinomi visuomeneje. O siuo atveju tu esi niekas. Ir tokia pora ilgai negali egzistuot. Apsidrausk kol dar gali, kad prie konteinerio neatsidurtum. Net is salies matosi, kad tu svetima ir jam ir. JO VAIKAMS.

Gfd

Gfd portretas
Migle, ar per advokata turto dalybas esi pasirasius ir vaiku globa ?…Jei ne tau amen Jis ismes po penkiu metu ismes tave nuoga ir basa i gatve ir vaiku nebematysi. Tu jam tik vaiku perykla, sugulove. O po to jam reikes grazuoles itakingos protingos. O tu tik kaimiete, jau visa jo praryta ir pati nematai. Tavo vaikai indusai, o tu praradusi saknis ir savo esybe.

Domas

Domas portretas
Begalinis gyrimasis savo turtais skamba labai kaimietiskai. Na o ķad 10 metu dukra nemoka lietuviskai, kai mama nedirba ir visa laika yra su vaikais, tai net gedinga. Juolab mergaite gabi kalboms.

bet yra ten kažkas su galva netaip

bet yra ten kažkas su galva netaip portretas
nu ir sekasi toms lietuvems, tarytum indai baigia išnykti pasaulyje, geriau tolimas babuinas, nei savas lietuvis, visai ne patriotės.

etc

etc portretas
Tautu susimaisymas globalistu svajone...

X

X portretas
Nieko čia gero, dėl to ir giriasi turtais ir vaikų protingumu…”Blowing your own trumpet”, kaip anglai sako…

vos ne bolivudas

vos ne bolivudas portretas
verkt norisi

Ne_emygeriams

Ne_emygeriams portretas
Lietuviu tautos naikinkmas. Kodel tai pateikiama kaip geras dalykas?

zzzzzzzz

zzzzzzzz portretas
viskas gerai,kai yra pingu,butu koks indu batsiuvys,tikrai nebutu nei meiles,nebutu idomus

jūs skaitėte

jūs skaitėte portretas
Lietuvių tautos naikinimo reklamą.

Fui

Fui portretas
Šlykštu

Hmmm

Hmmm portretas
O kai susituoke MAMA renginio davatkos ir galu varomi milioneriai, tada ne pasaka buna o kosmaras?

Labai aciu,kad paraset

Labai aciu,kad paraset portretas
apie sia grazia seima.Jau labai seniai taip nesidziaugiau,nuostabi seima,solidus,simpatiskas vyras,grazuole lietuve zmona,net trys vaikai ,sveikatos,meiles ir ilgu laimingu metu jiems visiems kartu. Sekmes,smagu su jais kartu.jei kam nepatiko,pakentekit,netrukus vel skaitysit apie skyrybas,turto dalybas.prievartavimus ir apgavystes,arba pupyciu kasdieninius nuotykius,o tai jau seniai igriso. Dar karta dekui uz dziugaus ,prasmingo seimos gyvenimo vaizdelius

Anonimas

Anonimas portretas
Kosmaras, siaubas...

Jolanta

Jolanta portretas
Džiaugiuosi jų laime .Yra daug mylinčių laimingų žmonių ir gražių šeimų, kaip kad ši . Tik sėkmės jiems nugyveno jau kartu, daug metų ir jų laukia tik dar gražesnė ateitis ir stipresnė meilė. Tie kurie komentuoja neigiamai kur jūsų sąžinė, ar moralė , pažiūrėkite į save , esate pilni pagiežos ir pavydo.

Na

Na portretas
Nereik girtis nes gali visko but. Tos lietuves tai ir naivios, kelis komplim pasake ir jau apsisys is laimes

As antras aukste agliu buti y soben subaryti

As antras aukste agliu buti y soben subaryti portretas
Norwtum?

Patikslinimas

Patikslinimas portretas
Anonsas:Tai nauja indiška komedija.

ir kuo čia girtis?

ir kuo čia girtis? portretas
reiktų gėdytis reklamuot tokią "laimę":). Lietuva ,kur tu eini?

Regi

Regi portretas
Iš labai geros šeimos vyras. Kai vyras protingas, tai ir gyvenimas laimingas.

Purmaliai

Purmaliai portretas
Tegul gražiai gyvena , ne taip kaip koncerVa seni ,jaunas mergaites susiranda jai jos kiauros

sėkmės indoeuropiečiam, labai šauni šeimyna

sėkmės indoeuropiečiam, labai šauni šeimyna portretas
tikuosi ir po 20 metų neatsibos vienas kitam

Anonimas

Anonimas portretas
kas kas NE taip su ta mergina !! DEbiliu ka atrado DDDD jai LIETUVIS NELIPO DDDD
 • Skelbimai
 • Pranešk
  naujieną
 • Portalo
  svečias
 • Orai
 • TV
  programa
 • Žaidimai
 • Horoskopai
 • Facebook
 • Twitter
 • RSS

Galerijos

Daugiau straipsnių