Japonijoje laimę atradusią lietuvę tebestebina vietinių uždarumas

Grįžti į straipsnį

Siaubas kazkoks

Siaubas kazkoks portretas
Kosmaras.

kodėl

kodėl portretas
jai reikėjo prieš 25-26 metus važinėti į Maskvą, jei nuo 1990-ųjų Lietuva nepriklausoma?

Vida

Vida portretas
Ačiū-įdomu apie kitą kultūrą

Bet

Bet portretas
Pažįstu vieną japoną 50m., tai nieko nedirba gyvena iš dosnių japoniškų pašalpų city house bute, nei nesiruošia dirbti, nemoka mokesčių, tyčiojasi iš tų kurie dirba, gaila darboholikų japonų kurie dirbdami išlaiko toki piktybini bedarbį.

tonis

tonis portretas
Lietuvoje tu dėkoji,kad tave veža,kad tave gerai aptarnavo perkant,suteikiant įvairias paslaugas,o Japonijoj tau dėkoja,lankstosi ,kad tu perki,važiuoji transportu,nes tu esi jų pragyvenimo šaltinis.Argi tai blogai

Auksinis kardas

Auksinis kardas portretas
Mane irgi stebina ,niekaip negaliu priprasti prie artimųjų melo ir išdavystes…Jurgita,bet gi kas tave teis turejai tokia gera mokytoja kaip a.a.Onute…turint tokias gimines kaip tu - priesu nereikia!

komentaras

komentaras portretas
Visi Japinijoje kažkokie netikri, su nutaisytom šypsenom, nutaisytais balsais ir apsimestiniu mandagumu. Jau geriau lietuviškas "nemandagumas" nei apsimestinis, net baisu koks, mandagumas. Tik nuotraukose jie išsišiepę, iš tikro tai toli gražu, visi susigūžę, išsigandę, o į užsieniečius net ir dabar žiūri kaip į ateivius, rasizmas visur gan gajus.... Lietuvoje sąlygos auginti vaikus daug geresnės, Japonijoje ištisai naujienos apie baisuoklius, kurie užsiima vaikų pornografija įrengdami kameras vaikų tualetuose mokyklose, jie net neįtraukia tokių asmenų į apskaitą, nesuima, o šie toliau tęsia savo darbelius.. švietimo sistema irgi... visi miega, mokosi tik tam, kad iškalti viską, didžiausius pinigus reikia mokėti norint pakliūti į vidurinę mokyklą, gimnaziją ar universitetą...o apie darbo kultūrą, neefektyvią ir įstrigusią 70-uosiuose, net nekalbu... per daug pagražino autorė, Japonijai dar toli iki Europos, ir iki tos pačios Lietuvos..

juodai uzknisa

juodai uzknisa portretas
tie selfiai su dirbtinem emocijom

o

o portretas
kuri cia lietuve?

NUSIGRUDO, KUR POTVYNIAI, ZEMES DREBEJIMAI VYKSTA

NUSIGRUDO, KUR POTVYNIAI, ZEMES DREBEJIMAI VYKSTA portretas
VISAI NEIDOMU. IR MAN NEIDOMI JAPONU KULTURA, NEI KA TEN JIE VEIKIA. KAM IDOMU SKRISKIT

idomiai perskaiciau.

idomiai perskaiciau. portretas
dekui
 • Skelbimai
 • Pranešk
  naujieną
 • Portalo
  svečias
 • Orai
 • TV
  programa
 • Žaidimai
 • Horoskopai
 • Facebook
 • Twitter
 • RSS

Galerijos

Daugiau straipsnių