40-metė Aldona išgirdo: ji sena, nereikalinga ir darbo jai nėra

pensininkui

pensininkui portretas
o tu žinai kad pvz.žmogus sunkiai dirbęs 25 metus(ar tai mažai?) ir užauginęs 2 vaikus gaus lygiai tiek kiek tu parašei.Nubraukus SSSR laikų darbo stažą ir dekretines + vaiko auginimo atostogas...Bei dabartinių laikų stovėjimą darbo biržoje.AR TAI MAŽAI IR AR TAIP SKAIČIUOTI REIKĖTŲ?Susikta Lithuinią

to jo

to jo portretas
eik tu sikt su tokiu darbu.Aš mat turėdama visą rinkinį ligų į senatvę eisiu paskutinius sveikatos trupinius erodui vergvaldžiui atiduoti?!!! Kai už kelių metu nepaeisiu ir dvėsiu gal tu man vaistus pirksi ir sanatoriją - pensionata už 2 gabalus i mėn. apmokėsi?

Pensininkas

Pensininkas portretas
40 metu buvo per senas darbuotojas tik atkūrus nepriklausomybe Lietuvoje.Dirbti nelegaliai tiko tokio amžiaus žmogus, legaliai netiko.Todel dauguma žmonių,tame tarpe ir aš negalejau tureti didesnį darbo stažą,ne del mano kaltės o del buvusios tvarkos Lietuvoje.Todel tokie žmones,kurie neisdave savo darbdavius,liko su mažu darbo stazu ir mazom pensijom.Dabartiniai pensininkai kencia nuo buvusios tvarkos Lietuvoje.Žmones yra su 162,-€ pensiją,skaitomi tinginiais todėl kad buvo neskundikai,neskunde savo darbdavius,del nelegalaus darbo.Kaip gyventi tokiam pensininkui Lietuvoje???

jo

jo portretas
Kaune i valymo kontoras priima visus ir amziaus neziuri ir taip kur alga iki 500 e. tai i darba visus gaudo .

...

... portretas
O kur reiks mūsų Dalytei dėtis?.. :s

Hm

Hm portretas
O kiek yra keturiasdešimtmečių seimūnų, ministrų ir ypač europarlamentarų? Gal laikas ir juos iš "darbo" mest?

Kojos

Kojos portretas
Pas ją papai dideli..į delną netelpa

Anonimas

Anonimas portretas
Nieko naujo. Iš ką tik baigusio mokslus prašo prktikos 5 metų (todėl, kad nenori priimti į drbą). O kai jau 40 m sako per sena. Man pasakė dar 40 m. neturėjau. O dar kai darbo vietos yra perkamos....žinoma nelegaliai, tikrai tai žinau, todėl ir rašau. Nekalbu apie visą Lietuvą, bet tikri žinau rajoną. Štai jums ir atsakymas kodėl žmonės emigruoja. Vienaip yra be praktikos, kitaip yra per seni. Dėl to pačio ir aš išvažiavau, linkėjimai iš Vokietijos.

Anonimas

Anonimas portretas
Kas jiesko ,tas randa,mano visos drauges virs 60 ir puikiai dirba Vokietijoje slaugitojomis ir ne viena nesiskundzia.Ir niekam nerupi ju metai.

Angelina

Angelina portretas
Nekalbėkit negražiai apie moteris. Jokios jos ne prostitutės, barakudos, kūrvos. Jos mūrkos. Mylinčios ir mylimos mūrkos, murkutės.

Algimantas

Algimantas portretas
Ha, nustebino. Man 50-šimt, o darbdavys, kada atėjau tartis dėl darbo, net nustebo: -,,tėvai, tau jau į grabą laikas, o tu dar pas mane darbo ieškai". Nuo tol darbo neieškau, ir nieko, išgyvenu. Savo verslą sukūriau.

Dabar supratau

Dabar supratau portretas
Kodėl dauguma Lietuvos prostitučių moterys virš 40 metų.

zelemunčikas

zelemunčikas portretas
Atsakau konkrečiai.Darbo biržai buvo užsakymas jaunom prostitutėm,o ši galvojo,kad seselėm.Pasirodo prostitucijos verslas per darbo biržą Lietuvoje jau legalizuotas,bet apie tai žino tik DARBO BIRŽA ir dar keletas iš švogerių seime.

***

*** portretas
Čia išvaizda išvis ne prie ko. 40-metės puikiausios darbuotojos. Nei jos į dekretą ruošiasi, išsilavinusios, turinčios patirties, pilnos jėgų ir pačiame žydėjime. O ponia Aldona gal ne vakar išvažiavusi ir greičiausiai labai džiaugiasi prieš 10 metų padarytu sprendimu.

prie ko cia

prie ko cia portretas
Išvaizda, juk ne prastitutes eina dirbti, visame pasaulyje, žmogus pripažystamas ne pagal išvaizdą, o pagal atliekamo darbo sugebėjimą ir kokybę.

Verta pagalvoti

Verta pagalvoti portretas
Jeigu pas mus žmogui keturiasdešimt metų ir jis per senas dirbti darbą, apie kurį parašė knygą, ar galėtų dirbti tokioje valstybinėje įstaigoje vadovas, tik pas mus taip galima pasielgti su savo šalies piliečiais ir kiek dar igai galėsime tyčiotis iš savų piliečių.

Israel

Israel portretas
62m ar 40m ?

hm

hm portretas
Na iš išvaizdos tai tikra nekaip atrodo šita 40-metė, bet kodėl netinka 40 į seseles Vokietijoje, kai ten pilna ir žymiai vyresnių tų seselių, čia neaišku, gal ne visai seselių tada reikia, jeigu pageidauja jaunesnių ;)

zelemunčikas

zelemunčikas portretas
Nors šiaip tai knygų aš neskaitau, nes viskas ten būna briedas.

Anonimas

Anonimas portretas
Lietuvoj tyciojasi ir nori kad emigrantai sugriztu. Nera tokios durnos salies kaip Lietuva.Cia vis kitaip sugalvos padarys.Taip gali tik Lietuva.

zelemunčikas

zelemunčikas portretas
Tu teisus Cha.Įrašius tą pokalbį darbo biržoje,galima išpūsti istoriją tarptautiniu mąstu,apie diskriminaciją dėl amžiaus Lietuvoje.Deja gąbios ir darbščios lietuvaitės yra ir atlaidžios bei save nepervertinančios.Mano nuomone net save nedavertinančios.

Cha

Cha portretas
Įdomu, kuo darbdaviui ar darbo biržai baigtųsi, jei pabandytų neduoti darbo homikui, nes jis homikas... O iš nejaunų (nors keturiasdešimt metų tikrai dar ne senatvė) žmonių tyčiotis galima. Va jums ir žmogaus teisių gynėjai visu gražumu!

zelemunčikas

zelemunčikas portretas
Šauni ši mergina.Sugebanti bendrauti su senais,daug mačiusiais ir dar daugiau sugebančiais protiškai žmonėmis,ji parašys dar ne vieną betselerį.Pats tokiai žingeidžiai padiktuočiau kokius tris.

Kauniete

Kauniete portretas
Prajuokino 1 komentaras as daviau daug daugiau

bbb

bbb portretas
Pagal nuotrauka jai 55

Nuotaika keist nepult i nevilti

Nuotaika keist nepult i nevilti portretas
Reikalingi optimistai

Nuomone.

Nuomone. portretas
Senoles nuomone prancuzai nesileidzia dirbt uz dyka.Tik isisuko i ju taiku piketa chuliganai kurietik irtrosko viska naikinti.Tokiem ne darbo,nei uzmokescio reikia.Jie teroristai.

Matomai

Matomai portretas
Nori ypatingo Darbo o sugeba menkai. Darbo yra jei tik nori dirbti už dyka nieko neduoda
 • Skelbimai
 • Pranešk
  naujieną
 • Portalo
  svečias
 • Klausk
  specialisto
 • Diskusijos
 • Orai
 • TV
  programa
 • Pažintys
 • Žaidimai
 • Horoskopai
 • Naujienlaiskis
 • RSS
 • Facebook
 • Twitter

Galerijos

Daugiau straipsnių