Žinomi žmonės apie Sausio 13-osios minėjime švilpusius protestuotojus: tuščios galvos gerai aidi

Grįžti į straipsnį

deinis

deinis portretas
Tokie "žymūs"žmonės ,mūsų kaime ,perskaite komentarus apie save būtų kiaurai žemės prasmege iš gėdos,bet ,kad moralė ne šių laikų dimensija .

Kalnas

Kalnas portretas
Tusciom galvom nesuprast, ka tauta nusvilpe.

Matom

Matom portretas
Šitiems "žinomiems" pagrindinė vertybė - pinigai. Vieną dieną su vienais, kitą su kitais.Sakys bet ką, kad tik būtų eteryje ir mokėtų už tai

Bosas

Bosas portretas
“Žinomi žmones”???..Kur JIE buvo Sausio 13 1991m???Ka gali šneketi šitie “žinomi žmones”???..Čia tie žmones kurie už pinigus MYLES BET KOKIA VALDŽIA!!!..bjauru !!!

Čia

Čia portretas
ne žinomi žmonės, o internetiniai vafliai…

TIK KLAUSIMAS

TIK KLAUSIMAS portretas
AR ČIA NE TIE ,KURIE KALBA UŽ PINIGUS????????????????

VERTA DĖMESIO , PLATINKIT

VERTA DĖMESIO , PLATINKIT portretas
2022-01-13 Lietuvos Nepriklausomybės Akto signatarų Bronislovo Genzelio ir Zigmo Vaišvilos sp. ko...YOUTUBE

anusauskiene

anusauskiene portretas
tapo zinoma kai istekejo uz dzieduko.

Taigi

Taigi portretas
Užkalnis kaip visuomet norintis pasireikšti geriau jau būtų patylėjas žuvusieji kovojo ne už tokia Lietuva ir tai tiesa

Remigijus

Remigijus portretas
Užkalnis rašytojas?!?!?!

šitiems žinomiems konservų zombiams-neadekvatams

šitiems žinomiems konservų zombiams-neadekvatams portretas
liaudiesmenas taškas livejournal taškas com

Lietuvis

Lietuvis portretas
Kada tas storas kuilys riebaluotu snukiu baigs reikštis... kas jis toks aplamai darmaniukas uždirbantis pinigus iš oro...

zosė

zosė portretas
Geri pinigai nuslopina ne tik aidą, bet ir sąžinę.Esat sotūs, prisiriję, bet dvasios ubagai.

Amen

Amen portretas
Tai kad čia žinomi puskvailiai.

to Aš

to Aš portretas
be reikalo graudinatės, tai jūs labiau sovietico, tai jums reikia kas met pompastikos ir tuščių kalbų, o ne tarnavimo tautai iš valdžios. Nebebus gražu ir nuglaistyta, tauta pabudo ir tie, kuriuos pravardžiuojate, , yra tikrieji tautos patriotai, kurie nenori eiti tokiu keliu, kurį mums numato konslibai. Jie NEBIJO pasakyti - Ne už tokią Lietuvą mes kovojom. Tą pasakytų ir žuvusieji.

pritariu

pritariu portretas
> AŠ Jus supras ir pagirs 75 metams įslaptinti kgbistai, persidažę komunistai, nomenklatūrininkai ir visas žydrasis šių laikų režimas. Lietuvių tauta nesupras, tikrai nesupras parsidavėlių ir režimo padlaižių.

O

O portretas
Mano tėvai buvo prie bokšto sausio 13, mes su vyru - sausio 14 prie Seimo rūmų. Taip, buvome pasiryžę žūti. Per rinkimus balsavome už konservatorius. Deja , nusivylėme dabartine valdžia dėl begalinio noro drausti ir bausti, požiūrio į šeimą ir kt. Nebuvome tam mitinge, bet pritariame žmonėms, kurie turi kitą nuomonę. Ir nereikia jų ir mūsų vadinti šlykščiais žodžiais. Nei Landsbergiui, nei Užkalniui. Tiesiog skaudu ir liūdna. Juk ne baudžiavos metas.

bambino

bambino portretas
dzikai, beveik vieni dzikai čia kaip lauko išvietėje, kas čia juos taip suorganizavo reikštis ir formuoti "liaudies" nuomonę komentaruose - negi markizas Didysis dzikas, o gal musius (musė) jo viršinkas iš kremliaus liepė, pagal seną pažintį. Liūdna merginos....

Aš portretas
Galiu likti nesuprasta, tačiau stebėdama Laisvės dienos minėjimą, verkiau. Apėmė toks beviltiškumas, kai pamačiau tuos ,,ne Lietuvos žmones", baisu, gėda prieš žuvusiųjų artimuosius, prieš pasaulį... Labai jautru, graudu ir liūdna... jie nebepasikeis - buvo sovietiniai, tokie ir liks...

To reikalauju

To reikalauju portretas
Aš irgi reikalauju konservatininkams apkaltos už tautos niekinimą,tautiškumo,religijos,papročių,kalbos,santarvės tarp kitų tautų,žlugdymą,reikalauju teisės į padorų gyvenimą be prievartinio LGBT brukimo,reikalauju po nešto konservatinio ir kitų valdžių jungo padorios pensijos už kurią galėčiau pragyventi.Ir APKALTOS UŽ TAUTOS SUSKALDYMĄ.

reikalauju

reikalauju portretas
Protestuotojai kazko rekauja, reikalauja. Reikalauju ir as, apkalta Nausedai uz Lietuvos suskaldyma; gyneju atminimo isniekinima. Paksius maziau nusikalto, ar jau neturime teisininku, kurie ta reikala pajudintu?

Žemoitis

Žemoitis portretas
O čia tas žinomas užupakalis kurio sekretūtka atsisakė katalikybės ir krikšto,tikriausiai visi tokie žinomi.

rr

rr portretas
Tam kembrikas, taip visi kas buvo scenoje bus apdavanoti už lojaluma.

A.Smetonos

A.Smetonos portretas
laikais , exportuojant bekonus į Angliją , jie irgi buvo žinomi ...............

kembrikas

kembrikas portretas
Pasiguglinau.Tai kremlius is dziaugsmo ,net apsimyzo.Putleris pazers medaliu isdavikam.

TAI--senjore ---prideng isplerusia pinda delnu

TAI--senjore ---prideng isplerusia pinda delnu portretas
kad skersvejis neperpustu , atidarius tuscios galvos zabtus......

Senjore

Senjore portretas
Kas leido mitinguoti tokia diena,juk Sausio 13-oji mirusiu uz musu laisve pagerbimo diena.Tie svilpiantys ,klykiantys,jie niekada nestotu pries tankus ,jie veltedziai ,bailiai,gauna pasaloas ,ir rekaut temoka.Geda uz tokius lietuvius.

Zenius

Zenius portretas
TOE KURIE SKIEPYJOSI ESAT APGAILĖTINI N U O P I S O S. TAS PATS KAS LENKIŠKŲ NUODŲ Chaliera Gówna ISIŠVIRKŠT Į SAVO KŪNA BLEAT!!

:))))))

:)))))) portretas
Nuotraukoje tos tuščios galvos dirbančios uz didelius pinigus mano nuomonė

Tikrai teip

Tikrai teip portretas
UŽKULNIO TUŠČIA GALVA PUIKUS REZONATORIUS...

23

23 portretas
Net sovietų propaganda nerašydavo tokių nesąmonių, kokias rašo konservų klano žurnalistai.........

,,,

,,, portretas
koie izymus zmones?cia lansbergiu sutves subinlaiziai...

Dauguma

Dauguma portretas
iZinomi zmones?NEJUOKINKIT.Tai bekiausiai raskeviciaus gaujos atstovai : .Zinomi tie kurie sunkiai Dirba lietuvai .O gyvena ties skurdo riba ar globoja senelius uzsienije.GEDA ponuliams skirstyti zmones i sunauja runkelius fasistus.....Mes dauguma siuometineje ponu aferistu priespaudoje.

Algirdas

Algirdas portretas
ka jau taip gera padreti Jus ZYmus zmones,kad to svilpesio nebutu.Priezastis,tai 30 mketiejusios liaudes atsakas ir pasakymas ne tokia Lietuvba kurieme

ALGIS

ALGIS portretas
Aš nepalaikydavau šeimų sąjūdžio ,išskyrus vieną atvejį , kai jie kalbėjo apie tirus šeimos pamatus , bet dabar, per šį minėjimą , pasaulis susidarys tikrą nuomonę apie LIETUVOS valdžią , apie jos nesiskaitymą su LIAUDIMI ,MATĖ , KAD LIAUDIS NEPALAIKO JŲ , ką jie dabar bekalbėtų, o V,Landzbergis per pačią kovą už laisvę TAUTĄ išvadino š u n a u j a , o dabar fašistais , nes rusija taip vadina lietuvius , OJIS BUVO MOKSLINIO KOMUNIZMO DĖSTYTOJAS IR ŠIUO METU IŠLINDO ĮLA IŠ MAIŠO , jau jeigu netaip mastai , tai jau fašistas ,man tokį , buvusį ale šalies vadovą ,norisi pasiūsti ant trijų rusiškų , jam artimų, raidžių derinio .

Pantera

Pantera portretas
O kas jie tokie tie vėplos?

Koki jie žinomi?

Koki jie žinomi? portretas
Baikite juokinti,su tais neva žinomais žmonėmis.koki jie žinomi,ką jie gero nuveikė?Jie tai jau tikrai su tusčiomis galvomis. Apie kokią nepagarbą žuvusiesiems jūs suokiate?Geriau,jūs "žinomi"žmonės pagalvokite,kurioje barikadų pusėje šiandien tie žuvusieji stovėtų.

Anonimas

Anonimas portretas
ar cia zinomi zmones ? DDDDDD

pagal faktą ir pavadinimas

pagal faktą ir pavadinimas portretas
Matant reportažuose tuos švilpiančius, baubiančius debiliškus snukius. Tai Sausio 13 atminimo išniekintojai, spjūvis jiems snukin.

o

o portretas
tai švilpė šunauja ar jau ne šunauja? Ar šunauja jau praeitas etapas? Dabar fašistai ir jedinsveninkai populiariau???

nuomonė

nuomonė portretas
Tai Šimonytė su Čmil paniekino žuvusiųjų atminimą savo šventvagiškomis kalbomis. Darbais ,o ne žodžiais mes tėvynę mylim ,o jos savo darbais parodė kam tarnauja ir ką myli. Tokie "žinomi" žmonės neverti mitinge susirinkusių net nago juodimo.

To Taigi

To Taigi portretas
Laisvės premijos laureatė - nėra "valdžia", su kuria teigiate kovojantys. Kodėl niekinote ją savo baubimu? Tai faktas.

Taigi

Taigi portretas
Niekas neniekino kovotojų už laisvę atminimo,tik išreiškė savo nuomonę apie dabartinę valdžią,nes jos realiai pamatyti neįmanoma.Lai dabartinė valdančioji dauguma mato ir girdi ką apie ją galvoja eiliniai žmones,o ne kažkokie "žinomi " žmonės.Jūs vadinantys save "žinomais" prieš 30 metų buvot dar vaikai,tad negalit smerkti tų,kurie išties kovojo už laisvę ir mato kokia ji dabar

Zinomi

Zinomi portretas
Lenzberginiu Propogandiniai degradai cia o ne zmones

Gintaras

Gintaras portretas
Tam tikri komentarai dėl to triukšmo yra.. švelniai tariant - SIAUBINGAI SOVIETINIAI... Religingas žmogus (nebūtinai Nausėdos tikėjimo netgi...) pasakytų - "ne visi same čia (kalbant apie žuvusiuosius) ponai Kristaus Tėvai... Ir ne vien tik ČIA esančių viltys turi viskam vadovauti..."

MIRUSIUJU JAU NEPRIKELSI

MIRUSIUJU JAU NEPRIKELSI portretas
O GYVIESIEMS REIKIA GYVENTI, KOVOTI, KAD VISAI NEUZBAIGTU SU SAVO APSINIUCHINUSIOM GALVOM VALDZIOS KOMUNISTAI, PARSIDAVELIAI.

cha ha ha ,,,zinomi,, siknadraskiai su vaginu

cha ha ha ,,,zinomi,, siknadraskiai su vaginu portretas
laizytojom per visas skyles isleido garsus kuris nuaidejo ju tusciose makaulese...

Marius

Marius portretas
Zinomi mulkiai

Senius

Senius portretas
Jus nejuokinkit su tokiais zymiais zmogais...

cirkas

cirkas portretas
Linai, niekada nebuvo gėda už V. Sladkevičių, S. Sondeckį, D, Banionį? Jeigu teisingai supratau, tai NEBUVO:) Taip pat nebuvo gėda už vieną tipelį, kuris dar sovietiniais metais paslaptingu būdu susipažindavo su archyvine medžiaga...

Čia šitie iš foto Žinomi žmonės ?

Čia šitie iš foto Žinomi žmonės ? portretas
Kas jie tokie ? Balvonai kažkokie ...

Sigitas

Sigitas portretas
Na ir kuom tie neva tokie "žinomi žmonės" Lietuvoje yra žinomi? Iš kokių tų gyvenimo igridientų jie yra padaryti, kad pradėjo čia viešai reikšti tas sveikam protui nesuvokiamas priešpriešas? Jie matomai užmiršo kad Lietuvos piliečių reiškiamas balsas yra aukščiau už tas politinių partijų-judėjimų deklaravimo "paistalus".

Kas tie trys?

Kas tie trys? portretas
Tai Komančių vadas Užkiaulis, Kiti du - (nepažįstu) bet įtariu, kad tai galli būti "laisvės" partijos subinlaižiai.

Koncervų pakalikai dreba

Koncervų pakalikai dreba portretas
Kad jų mecanatus iš valdžios neišmėštų.Kas paskui honirarus išmokės?!

šunys jus

šunys jus portretas
o ne žymus žmones , nebent patys save vadinate žymiais, kaip kuprius pasake, taip ir lojate...

Artūras

Artūras portretas
Nežinau, dar niekad taip nebuvo gėda už juos...“ – rašė krašto apsaugos ministro Arvydo Anušausko žmona Lina Anušauskienė. tai viena tarp tų "gerai žinomų žmonių" Atsakysiu: o man būtu gėda būti neva kažkokio anušausko žmona. Geriau sąžiningai atsakyk kas privertė tavę būti jo žmona? Pinigai?, geras ir kupinas konservatorių ir valdžios lovys? ar neva meilė? Aš kažkaip tai netikiu tokia meilę su tokiu dideliu amžiu skirtumu. Deklaruok savo ir savo neva vyro pajamas ir turtą viešai ir tada bus viskas aišku kaip jūs mylite tėvynę. Reik tėvynę mylėti ne už pinigus, jei tau dar nedašuto.

irute

irute portretas
Manau laisves kovotojai ir zuvusieji tikrai palaiko protestuotojus,ne uz tokia laisve jie zuvo buvo suluosinti kad ladsnukiu gauja viska prochvatizuotu,taptu carais

Rasa

Rasa portretas
Tiesiog šlikštu kaip KGBistai vagys aferistai tokie kaip Šimonė Anušauskas Lansbergys Čmil Užkalnis kurio senelis P Kvietinskas tarnavo stalinui lenda prie tautai brangiu tautiečiu nukentėjusu nuo KGBistu komunistu DIDELĖ PAGARBA TIEM ŽMONĖM KURIE NELEIDO TIEM AFERISTAM IŠSIŽIOTI esu labai dėkinga jums brangieji TREMTINĖ

4

4 portretas
Žmonėms jokia laisvė ir politika visiškai nerūpi ir visokios nesamones apie patriotizma, tik stabili ekonomika, geri uždarbiai, laisvos ir sveikos pramogos, menas, mokslas ir sportas. O visi tie parazitai, valdžia, patriotai su politikais iš kurių jokios naudos, tik žalą ir sveikatos su gyvybe naikinimas. Visi žmonės pasaulyje turi būti Žemės patriotai, o ne kokio nors planetos teritorijos gabaliuko, kitaip mes turim tokį pat intelekto lygį kaip ir beždžionės

Tai

Tai portretas
Nezinsu ne vieno bet nesunku suprasti kam jie dirba uz trisdesimt sidabriniu

influjencinis vaflinas

influjencinis vaflinas portretas
Gina savo darbo vietas.

Manykime

Manykime portretas
Trūko kantrybė visuomenės,iki šiol tokių švilpimu sausio 13 minėjime nematėme,valdžios sprendimai skandalingi prie jo privedė,matome kas darosi.,kaip dirba vyriausybė,kyla klausimai - kam jie dirba?

Maršistai

Maršistai portretas
Apgailėtini tie maršistai

Kodel

Kodel portretas
Tuos veidelis iskiso,nejaugi nerado normalių žmonių nuomonės pateikti straipsnyje,kažkoks kotletus skanautojas,kitas abejotinos vyriškos isvaizdos,dar didesnis pasipiktinimas visuomenės nei nusvilptos valdžios atstovių kalbos.

Artūras

Artūras portretas
Žinomi žmonės? Tai padugnės, kurie šmeižia kitą nuomonę turinčius. Jų pasisakymai vienas prie vieno, kai sovietiniais laikais tokie garsūs žmonės liaupsindavo komūnistų partiją ir smerkė "Liaudies priešus" juos vadindami visokiais nešvankiais žodžiais. Aš nereklamuoju neaiškios kokybės koldūnų ir už tai gerų babkių negaunu, nes tai man būtu žemas lygis buti neva žinomu žmogumi, ir reklamuoti kažkokį produktą. Dabar užkalni paklausių. Ar su ta pačia burną iš kurios liejasi mėšlas ir vėmalai duoną valgai?

geda

geda portretas
zinomas pizonas senelio zmona koldunu reklama va kas lietuvoje zinomi zmones todel tauta ir reiskia savo nuomone kaip sugeba

Marius

Marius portretas
Islindo padugnes uzkulniai apsisike

už kiek tie valkatėlės

už kiek tie valkatėlės portretas
parsidavė?

Taigi

Taigi portretas
Taigi čia žinomi graužtukai. Ir kaip sako jų graužimo treneris:- žmonėmis ir Luetuviais jų vadinti NEGALIMA

Lanzb'šteinas \\\\\.../////

Lanzb'šteinas \\\\\...///// portretas
Pažiūrėkite per YouTube Lietuvos nepriklausomybės akto signatarų B.Genzelio ir Z.Vaišvilos spaudos konferencijos,kuri trancliuojama 2022.01.13.___Labai daug įdomaus sužinosite apie "prezidentą" V.Lanzbergį.

Anonimas

Anonimas portretas
Cha cha cha labai jau savikritiska apie tuscias galvas

na

na portretas
atrado žinomus žmones...apie Užkalnį kiek žinau turi jauną mergą, valgo daug ir ištisai rašo apie maistą...niekad neskaitau...kuo jis įžymus ...taip ir nesupratau...nes dabar Lietruvoj vieni ekspertai, žinomi, pasididinę pap...labai rodomi...dar dvi mamos du tėčiai vadinama graži šeima, dar kanapių legalizavimas pagrindinis panelės Armonaitė tikslas visi žinomi visi su savais tikslais...savais pamokymais...savais postringavimais apie gyvenimą...kur normalus žmogus pasimeta tokių įžimybių, ekspertų, patarėjų postringavimuose. Juokdariai už pinigus, kaip ir Petingi vyrai Reklamoje...A-Ū kur dingo petingų vyrų reklama...ar jiems jau nemoka?

on

on portretas
Pasirinko labai tinkamą dieną. Va šitie vadinamieji valdžia, šiandien ką Jie daro su Lietuva, tai žmonės ne už tokią Lietuvą galvas paguldė, tai Jiems turėtų BŪTŲ GĖDA

Nauseda

Nauseda portretas
Yra šlykštynė, kad nesustabdė savo pakalikų tokią dieną. Gėda, jad toks žmogus yra Lietuvos prezidentas

Vv

Vv portretas
Protestuotojai pasirinko netinkamą datą ir progą protestuoti. Bet ir vėl žiniasklaidoje matome ir girdime arogantišką novo "Vilniaus šlachtų" panieką, neapykantą kitą nuomonę turinčiam žmogui.

Purmaliai

Purmaliai portretas
Kolhozniku basakojes žiurkės su pasalpiniais priešaky !

yra

yra portretas
Tokia žinomo žmogo UAB Ožiukas kuris metus laiko neatsiskaito sodrai ir dar neaišku kam todėl ir žinomas

Putino chebra

Putino chebra portretas
Turi Solovjova,Kiseliova, ir tt LT ,,klanas,,-situos,tapina ir tt

atsargiai

atsargiai portretas
su tuo kuri mama maziuka muse,dabar jis si fi lio nesiotojas,gali ne viena apkresti,jis-iskrypelis,saugokites.

Chi

Chi portretas
Kodėl fotografuojamas tik vienas ypač klykiantis vyras, gal patys jį ir nusamdėt, kad erzelį keltų ir atrodytų, jog ne nusivylę Lietuvos vadovybe žmonės piketuoti susirinko, o kažkokie svieto perėjūnai.. Kaip visada, V. Landsbergis labai kiauliškai pašnekėjo. Gaila..

kokie cia zinomi zmones...

kokie cia zinomi zmones... portretas
cia gerai apmokomi dvaro skalikai...

Buvies Lietuvis

Buvies Lietuvis portretas
Nu blin tokie zinomi tik nejokinkyte Lietuvos.

Nesvarbu

Nesvarbu portretas
O praplautos smegenys tipo žvaigždučių , dar chujeviau

Anonimas

Anonimas portretas
Smirdantis užkulnis - įžymybė ? Cha cha cha ..

tipo merui

tipo merui portretas
Šimašiau, kaip tu galvoji, ar išduoti leidimą mitinguoti buduliams Laisvės gynėjų dieną yra moralu? Ar tiek prisikopinėjai medaus su nauja žmonele, kad visai praradai savivoką? Žmogau, atsakyk atvirai, esi priklausomas nuo kvaišalų?

Cha cha

Cha cha portretas
Nuo kada MĖSKALNIS rašytojas? Vos vidurinis išsilavinimas ir rašytojas...Toks lygis ,kaip ir viso Lt "elito".

arturiukas

arturiukas portretas
Papūskit ožiui į kakę,kad ragai išsitiestų,naudos daugiau bus.....

nu

nu portretas
man tai cia - tiek viena puse tiek kita rungtyniauja kas ka labiau pazemins, izeis, apdalins visokiais epitetais. Net ir V.Lanzbergis nusileido iki ju lygio...

qwdQ

qwdQ portretas
sitie influenceriai uz dyka burnos neausina, tai kas jiems sumokejo?

er

er portretas
lol, papirkti cia sitie vadinamieji "izymys zmones". Lietuviai kaip anksciau taipr ir dabar uz laisve kovoja, uz savo kuno laisve, uz laisve dirbti.

Anonimas

Anonimas portretas
Ir ka jie gero nudirbo ir iš ko uždirba tie jūsų " žinomi"Tik tokie ir gali būti vadinami gaujos "žinomais"

HB

HB portretas
Naudinga informacija apie labai didelius tarptautinius bankinės sistemos pasikeitimus su XRP blockchain sistema, ir iš to atsirandantį didžiulį potencialą. Verta skirti porą minučių informacijai peržvelgti: facebook(.)com/informacijaxrp (ištrinti skliaustelius).

Ko norėt

Ko norėt portretas
Kai tokiems žmonėms vadovauja tokie atmatos kaip celofanas ir orlauckis

sukos

sukos portretas
per tokius priskriatelius subinlaizas parsidavelius lt ir nuskuro

Tikrai

Tikrai portretas
Tas su pripustom lupom ir akytes pasiryskines ,ir su pilnu makijazu, tikrai gali mane mokyti morales.Patriotas.......

Dublin - Kaunas

Dublin - Kaunas portretas
Kad kacapu mordos ten putojasi tai viskas aišku, bet kad ten savickas ten su jais tai eina nahui.

tfiu ant ju

tfiu ant ju portretas
tie ale "zinomi zmnes" :D parsidaveliai isdavikai lietuviu tautos. jie gauna babkes uz tai kad laizo sedimaja fasistu vyriausybei

Pensininkas

Pensininkas portretas
Tik tiek laisves ir teliko svilpti ir vienas kita uzgaulioti, izeidineti, zeminti.. Tas izymus rasytojas uz tokia leksiksika turetu buti paduotas i teisma, per tokius asmenis ir yra skaldomi, priesinami zmones. Ponas rasytojas butent ir gyvena is tu berasciu ir kitaip jo zeminamu zmoniu..

Anonimas

Anonimas portretas
Ko tik nepadarysi kad itikti korumpuoto ozio sutvei....

Teisingai \\\\\.../////

Teisingai \\\\\...///// portretas
"žinomi" tik iš šūdinos pusės.

Teisybe

Teisybe portretas
Oi kokie "izymus" zmones... Ar arabiskas neuzmirstuoles isiseget, "proto bokstai"? :DDD

šmonės

šmonės portretas
žinomi?Jei būtų buvę minioje -būtų pavadinti bomžais, bukaveidžiais, šunauja.O dabar--šunyčiai

Hm

Hm portretas
Kas tavy, tą matai kituose.

masturbajevas

masturbajevas portretas
lgbt aktyvas sujudo

taigi

taigi portretas
Sex transformeris, sugulovė ir apsirijęs kuldūnas žinomi ir dar žmonės :)

PASTEBĖJIMAS

PASTEBĖJIMAS portretas
TIE ,,ŽINOMI ŽMONĖS" GERIAU PATYLĖTŲ. PROTINGIAU ATRODYTŲ.

O, varge

O, varge portretas
Lietuviškas Kenas, mergelė, senolio žmona, ir sotusiis Užkalnis- patriotai ir kovotojai už "laisvės partijos laisves...

Nežinomas

Nežinomas portretas
kam ir kuo jie žinomi? o feisbukinis koks susireikšminęs...ar tik nereiks prašyti kad sugrįžtų tie atstumtieji kai valdžia pasikeis

rytoj reikia primti įstatymą

rytoj reikia primti įstatymą portretas
Už sumaišties kėlimą, chuliganiškus veiksmus, rimties pažeidimą ir už viešai rodomą nepagarbą žuvusiems už Lietuvos nepriklausomybę Sausio 13 d., skirti bausmę ir baudą kaip už Lietuvos vėliavos išniekinimą.

SS

SS portretas
koldunu megejas ir tas trans.. su moterišku veidu yra ŽINOMI...???

vos neapsivemiau

vos neapsivemiau portretas
pamacius tuios "zinomus" zmones, kuriu snukiai panasus i kiaules, apart to kad eda uz dyka iki apsisikimo tuo jie ir zinomi, o tamerga su senu diedu vaika pasidarei ar kaimynas pamacino, nes tokiam jau nelabai stovi, man jusu pasisakymai kaip pirdalas vandenyj

H

H portretas
Šiukšlės čia o ne žinomi žmonės :D

Tai jau tikrai

Tai jau tikrai portretas
Žinomi klapčiukai

pastebėjimas

pastebėjimas portretas
Gal jau užteks "žinomų žmonių", ekspertų" , "profesionalų"....nelabai jie žinomi ir nelabai žmonės, tiesiog režimo padlaižiai, prielipos ir sugulovės.

Aha

Aha portretas
O kas tas koldunas isviso veikia cia?? Kas jis per vienas, vedaras perkepes ir dar storas

Anonimas

Anonimas portretas
Tokie žmones savo nuomone matuoja pinigais.Kas daugiau sumokės tuo ir nuomonė bus.Jie kaip prastitutės dirba savo darbą iš meilės,iš meilės -pinigams

Hmm

Hmm portretas
LGBT fanatikams žinomi žmonės kaip tyli kiaulė gyliai knisa..

cho cho cho ---elitiniai zinomi pedikai su lezbem pragydo

cho cho cho ---elitiniai zinomi pedikai su lezbem pragydo portretas
teisingai pasake ...kada susirinke svilpt pradejo, nuo tribunoj susirinkusiu ,,,zinomu aborto auku debildauniu tusciu galvu, kaip aidas trigubai stipresnis garsas atgal nuaidejo.....kaip pisu.....s y tuscia ,,,kepala,,[galva] su plyta

Anonimas

Anonimas portretas
NUO kada Anušausko žmona tapo įžimybe.Moteriškė norėjo gerai maitintis ir šiltai gyventi ir sugebėjo seniui smegenis užpudrinti ir jau tapo įžymi

po užrašo tuščios galvos

po užrašo tuščios galvos portretas
puikuojasi dviejų pupuliukų ir kažkokios vištekės portretai

Nesvarbu

Nesvarbu portretas
Simonyte gali susikisti situos "zinomus" zmones I savo skyle. Ten jiems vieta.

Kodel nera

Kodel nera portretas
Daktaro,Vertelkos nuomoniu-jie labiau zinomi.

Visos

Visos portretas
Valdzios turi etatiniu pakaliku

Anonimas

Anonimas portretas
kas moka tas panele ir šokdina.Iš kokių finansiniu srautų tie žinomi kabutese gyvena.Juos išlaiko tokiems tikslams- dergti tuos kurie prieš.

Ylakis

Ylakis portretas
visas zinomumas buti Anušauskiene

Praeivis

Praeivis portretas
kuom prie iškovotos Laisves prisidejo išlaikytine zmona

Plebėjai

Plebėjai portretas
iš valdžios pastalės čia o ne žymūs žmonės. Vieną dėjau - du minty ant tokiu vapsėjimu

Baubas

Baubas portretas
Ha ha ha, pašalins iš facebuko, tokių debiloidų dar paieškoti reikia...

Highlander

Highlander portretas
gal primint "žinomiems žmonėms', kas buvo svarbiausias ir garbingiausias Garliavos patvorio globėjas?

O kodėl

O kodėl portretas
tie labai "žinomi" žmonės nesugeba pagalvoti apie tai, kad latviai, estai ir kitos respublikos sugebėjo atgauti nepriklausomybę, o vokiečiai ir susivienyti be tokių aukų, nepaklauso tų, kurie pripažįsta, kad buvo keletas karštakošių lakstančių po Seimo rūmus su šūkiu "reikia kraujo..." ir provokavusių tas žūtis. Kodėl jie nepagalvoja apie "krizelės" su Kinija ir visokių sankcijų keliamus padarinius Lietuvos ekonomikai ir tuo pačiu biudžetui, o tik sugeba garbinti "geriausią kokią tik galėjo būti..." valdžią.

tie

tie portretas
Žinomi režimo padlaižiai tikisi medalio ir sklypo? :)

Taip

Taip portretas
Maršistai parodė savo dugną, dvasios ubagai.

To bet iš kur tiek idiotų priviso

To bet iš kur tiek idiotų priviso portretas
Jie uz laisve kovojo

bet iš kur tiek idiotų priviso

bet iš kur tiek idiotų priviso portretas
Šiandien buvo žmonių, atidavusių gyvybes, sveikatą ir gyvenimus už Lietuvos nepriklausomybę pagerbimo diena. O kažkokia idiotų minia jiems rėkė "gėda". Sodoma ir Gomora.

ozio troliai

ozio troliai portretas
Nuo kada ir kam sitie iskrypeliai uz pinigus yra autoritetas.

Kas jiems leido

Kas jiems leido portretas
Gerb. Ozolo atvaizdą niekinti ?!!!

Amušauskas

Amušauskas portretas
Dar rado būdą, kaip nusiurbti pinigus. Kadangi Valeria sure pinigu influenceriais, tai zmonems žmonelę influencere apiformino. Koki rasineliu rasytoja uzsake, zmonos fotke idejo, ir vel extra pinigai į šeimos biudžetą ir dviguba priesaika lojalumo siai valdziai. Darrr daugiau į šeimos biudzetą, taip ir verciasi prie lovio. Seimos biznis melzti valdzia

ir kas gali paneigti

ir kas gali paneigti portretas
kad tiem zinomiem zmonem nieks nemoka uz nuomone???

Nezabitauskas

Nezabitauskas portretas
Keista, visų žinomų žmonių nuomonė vienoda. O kai aš kalbinu nežinomus žmones, jie reiškia įvairias nuomones. Nesuprantamas fenomenas

Nejuokinkit

Nejuokinkit portretas
Kas juos žino? Kuom jie nusipelnė? Valdžios troliai!

Maršas

Maršas portretas
Maršistai pranoko patys save, ech, sunku gyvent be smegenų.

Anonimas

Anonimas portretas
Etatiniai apmokami troliai...

Žilvinas Ručys

Žilvinas Ručys portretas
nei vieno nežinau , eiliniai ligoniai , o tokių nuomonė nulis

Ta

Ta portretas
nutukusi ciapsinti kiaulė uzukalnis žinomas žmogus? Tada vargas mūsų Lietuveliai

Simožnyte

Simožnyte portretas
Oficialiai pareiškė, jad ieškos, samdys influencerius, kad jie ištransliuotų liaudžiai žinias. Todėl ir ardosi influentoriai. Kuo daugiau įtiksi užsakovui, tuo daugiau užsakymų, tuo daugiau turės babkių už ką paėsti

Uzukalni

Uzukalni portretas
tu nutukes inpotente su savo sugiventine, ką tu gali žinoti apie laisvę? Iskrypeli eik ėsti.

...

... portretas
užkalniai su vaitulioniais, ir kiti nuomonės formuotojai kalba už pinigus. Jų pasisakymai negali būti laikomi asmenine nuomone, o straipsniai, kur jie yra paminėti, turi būti pažymėti užsakymo numeriu, nes tai yra apmokėta reklama.
 • Skelbimai
 • Pranešk
  naujieną
 • Portalo
  svečias
 • Orai
 • TV
  programa
 • Žaidimai
 • Horoskopai
 • Facebook
 • Twitter
 • RSS

Galerijos

Daugiau straipsnių