Virtualaus skandalo tęsinys: pirmadienį A. Stašaitytė nustebino dar vienu įrašu

Grįžti į straipsnį

Jonas

Jonas portretas
Tos “rašytojos” ,puolančios Astutę,- degradavusios būtybės. Bet ant kiek turi būti žlugęs žmogus.Kad nuo ryto iki vakaro visos mintys tik ir sukasi apie alkoholį. Laikas būtų išsiblaivyti ir kitomis akimis pažvelgti į pasaulį.

tai

tai portretas
> Astute ar ne per daug vardų turi- fantazija beribė. Penktadienio vakarą laukiame tęsinio , gerai "apsiformink" ir drėbk :)

Ugnė

Ugnė portretas
Astute, eik kuo toliau nuo tos šunaujos. Matyt pačios niekaip negali išsiblaivyti, todėl ir loja nesąmones. Tegul ant savo namų durų užsikabina lentelę su užrašu” piktas šuo”.

tai

tai portretas
Astą - įkalk dar ir drėbk :)

cc

cc portretas
tai Kauno dievas Jasikevičius reiškias irgi pe.d.ik.as arba bisex, o vaizduoja laimingą šeimą su graike, taigi jo ta buvusi žydukė sakė, kad jis iškrypes, vertė ją kažkokiais iškrypimais užsiimineti, dęl to ir išsiskyrė... Šaras p.e.d.r.y.l.a----------------------------------

Mada

Mada portretas
Nepavydžiu Giedriui - su tokia aktyviste visą potenciją galima prarasti.

Renata

Renata portretas
O kuri čia ,taip besireiškianti ,psichoniaurologiniame dirba, kad net per atstumą gali nustatyti žmonėms diagnozes. Aš ,Astos vietoje, tokias “gražuoles” paduočiau į teismą. Tegul atsako už savo žodžius ,vadovaujantis įstatymu.

ka daro klimaksas

ka daro klimaksas portretas
vaje vaje

A.Z. istorijos dublis?

A.Z. istorijos dublis? portretas
Kažkaip čia lyg Zuoko istorija kartojasi. Tik skaitytojų reakcijos biški kitokios.

Tiek ir težinau

Tiek ir težinau portretas
Man jie abu atrodė neblogi kai buvo po vieną. Vėliau nemačiau, nes jau prieš 12 metų mečiau žiūrėti televiziją. Vyruką prisimenu dar nuo tada, kai jis vadinosi Aukselis ir dalino "premijas" tiems, kas suvalgys bent porą šaukštų konservų šunims. Na, o ta Asta... Seksova ji man, o balsas dar labiau.

zemas lygis

zemas lygis portretas
apatinius sklalbti viesai,pati kalta,kam tada tuokeisi kurei seima.?Keista moteryte,pazemino ne tiek buvusi vyra,kiek pati save ir vaikus.

pagalvojus

pagalvojus portretas
Girtuoklės jau senei nekviečia į renginius, o Giedrius šeštadienį vedė Eurovizijos atranką, suprantu , kad apmaudu, kaip ir tai , kad jis gyvena su puikia moterimi, o nuo psichės visi vyrai pabėga - charakteris siaubingas.

paprasta aritmetika

paprasta aritmetika portretas
pilnatis + klimaksas + alkoholis + pavydas = RAUDONPLAUKĖS KLIEDESIAI

pritariu

pritariu portretas
Justei. ..Vaikams gyvenimus nuodija tik psichopatė motulė, bet vaikai jau gerokai ūgtelėję ir pripratę prie mamos siautėjimų.

to Justė

to Justė portretas
Žiūrint ,kokią mamą...Būna visaip. Kodėl jūs keičiate vardus ir rašinėjate tą patį per tą patį.

tai

tai portretas
> JUSTĖ. Asta, vėl pratrydai. Atsiprašyk buvusio sutuoktinio, palik ramybėje vaikus ir nustok gerti.

Lietuvis

Lietuvis portretas
Baikit skalbt viesai savo apatinius. Negrazu neidomu nusibodo. Zema ir nedorapilt kitam ant kito purva, juk santuokoj buvot. O ko nepasidalinat tam teisininkai yra.

Justė

Justė portretas
Va jūs ,su savo nesąmoningais postringavimais , apie jų mamą ir gadinate jiems gyvenimą . Vaikams , nieko nėra brangesnio už mamą.Taigi atsipeikėkit!

realiai

realiai portretas
Kažką išmetė iš TV ekranų už girtuoklystes, kažkas veda Eurovizijos atranką - apmaudu kiaunei :) p.s. šiaip tai Giedrius gyvena su nuostabia moterimi ir psichinės ligonės kliedesiai sukelia jiems daug juoko, tik vaikų gaila, bet kas gali sustabdyti girtuoklės viešą siautėjimą?

pastebėjimas

pastebėjimas portretas
> anonimas. Kur jūs matėte ar skaitėte, kad Giedrius būtų " dėjes" ? Vienintelė trumpa žinia kaip atsakas į šizofrenikės šlykštybes, kad prašo nekreipti dėmesio ir neeskaluoti temos .

Aiva

Aiva portretas
Mat, žurnalistų manymu, tai pati svarbiausia žinia . Tai ir mėgaujasi svetimu skausmu. Šlykštu ir tiek.

Anonimas

Anonimas portretas
Kaip zema pirkti reklama ir joje deti vienam ant kito spaudoje. Kas per isgameles abu.

tai

tai portretas
Gera priedanga vaikų prievartavimo skandalui- ačiū astai už pigumą.

Žemaitė

Žemaitė portretas
Ar dienraščiai nebeturi apie ką rašyti? Svarbiausia naujiena Lietuvoje. Negi nėra aktualių naujienų? Nesinorėtų,kad didieji dienraščiai virstų bulvaro naujienraščiais.

EK

EK portretas
Na nieko cia keisto, kai vienas iš buvusiu sutuoktiniu del finansiniu priezasciu kaip toj patarlej po keturiu metu"..numires atsimena, kad nespejo nusipersti".Sovietiniais laikais zmonos raše skundus i kompartijos komitetus, dabar deda i spauda-kerštas yra kerštas

Vaidas

Vaidas portretas
Perskaičiau tą straipsnį ir kažkodėl visai nenustebino, keistas jis kažkoks visada buvo. Astai reikia sustiprėti ir eiti savo keliu. Sunku , aišku, bet ko gyvenime nebūna.

to Sima

to Sima portretas
taip, kaip yra taip ir sakai, 20 metų,cha cha cha

to JUO

to JUO portretas
Neįdomūs jo minusiukai, va jos tai jau matyti, jo pakol kas nė vieno nematome.

to renata

to renata portretas
Puikioms taip nebūna.Tai jau atostogauja,ar foto nemati.Graži diena, blaivi galvelė,lyg niekur nieko

Juo

Juo portretas
Pasidomekit geriau ,jis daug minusiuku turi daug .

Renata

Renata portretas
Astute,esi puiki moteris.Spjauk Tu į visą tą šlamštą ir išvažiuok atostogauti.

ir dar Sima

ir dar Sima portretas
Kiek turi vardų?

Sima

Sima portretas
Jei asta viska isklojo,rwiskia moteris nebeislaike,reiskia tylejo iki kol buvo perzenktos ribos.protinga moteris jinai.palaikau ja.kuo daugiau tyli nesvarbu kas tuo labiau veliau lieki kaltas ir kvailio vietoj.niekad nesupratau moteru kurios tyli aceit tolerantiskos,siuksliu nenesa is namu ,o visi loja apkinkui ,kaip is kvailiukiu.bijo tiesa pasakyt.kaip yra taip ir sakai .saunuole asta

nuomonė

nuomonė portretas
Tai gal įstatymai ne tvarkoje, gėjai negali tuoktis su gėjais, todėl apsimetinėja, veda moteris dėl akių, visuomenės ir t.t. Užsuktas ratas tada.

Gerhard

Gerhard portretas
Žiūriu konservatoriai pamokėjo dviem aktoriams, kad tie dėmesį ant savęs paimtu.

to neringa

to neringa portretas
Niekas neverčia gyventi moterų su gėjais..ką tu čia nusišneki,20 metų išgyvena,giriasi,ir pračiulba,Todėl dauguma ir netiki.

Neringa

Neringa portretas
Gerai,kad moterys pagaliau pradėjo kalbėti ta tema. Ji aktuali ne vienoje šeimoje. Vietoje to, kad vyras , žinodamas tikrąją priežastį , prisiimtų kaltę sau- jis visomis įmanomomis priemonėmis kaltina ir žemina moterį . Tai skaudina moterį , kai kurios net įgyja nepilnavertiškumo kompleksą. Todėl moterys netylėkite . Tylėjimas sužlugdys Jus pačias.

baisu,jei taip

baisu,jei taip portretas
Radau komentarą, kad atleido ją iš Duokim garo dėl išgėrinėjimo...

Vyrukas

Vyrukas portretas
Kazino lankytojas žmones šneka ,o tai jau priklausomybe ir jokios naudos .

to tuokianis

to tuokianis portretas
Tokia ir ji ,jei 20 metų tęsė...

laukiame

laukiame portretas
Pilnatis dar nesibaigė ,graži diena, sako, bus ,kaži ką pimpa vėl parašys?

Tuokiantis neatskleidus savo lytinės orientacijos

Tuokiantis neatskleidus savo lytinės orientacijos portretas
Turi būti įvardintas kaip nusikaltimas. Žmona ir vaikai nėra tie asmenys, ant kurių pedalai šokinėdami tęsia savo asmenybės formavimasį.

gerai pastebėjo ,,idomu''

gerai pastebėjo ,,idomu'' portretas
Onute,joana,natalija,vika,jija,mija,birutes visokios, nedarykit bent tų pačių klaidų

Biseksualūs gali draugių pristatyti

Biseksualūs gali draugių pristatyti portretas
Kas mėnesį po vieną, tokių kvaišų yra pilna, kurios nori iš biseksualo padaryti vyrą :)))

As

As portretas
Ar Čia Masalskiene teik

Biseksualai įsiutę, jie bijo kad Asta

 Biseksualai įsiutę, jie bijo kad Asta portretas
Vis tik manau kad abu: ir brendžiukas ir koksiukas tavo problema.

Biseksualai įsiutę, jie bijo kad Asta

Biseksualai įsiutę, jie bijo kad Asta portretas
Šia tema eis iki Seimo, kad būtų priimtas įstatymas už savo lytinės orientacijos slėpimą ir dangstymasi šeima. Tūkstančiai moterų ir vaikų yra nukentėję nuo šitos rūšies tipo vyrų!

Dilema:

Dilema: portretas
Brendžiukas ar koksiukas?

Biseksai įsiutę!!!

Biseksai įsiutę!!! portretas
Skaitau tavo komentarą ir matau: tu žiauriai įsiutusi biseksualė :))))

Biseksai įsiutę!!!

Biseksai įsiutę!!! portretas
Atskleista biseksų paslaptis! Buvo įsitikinę, kad amžinai vaidins vyrus ir geruosius vaikų tėvelius ir tuo pat metu galės tyčiotis iš naivių žmonų ir tvirkinti vaikus. Turi būti priimtas įstatymas, kad kuriant šeimą ir neatskleidus savo tikrosios lyties, iškrypimų, kad nusikaltusioji pusė mokėtų baudas pagal įstatymą. Užtenka čia kankinti moteris ir vaikus ir slapta lankytus gėjų klubuose!

Gydykite ją!

Gydykite ją! portretas
Negi nematote kad jai ne visi namie?

R

R portretas
Vienas kito verti. Šou pasaulyje nėra personų be nuodėmių. Bet "skalbti" savo apatinius viešai , tai reikia būt apsivartojusiam , arba nesveikam. Šiuo atveju dėl santūrumo palaikau Giedrių , nes jokie ginčai viešai , ar juodinimai per soc. tinklus niekam naudos neatnešė.

Pletkų boba

Pletkų boba portretas
Kažkada G. Masalskis buvo laidoje "Mano daina". Pakraupau nuo jo pasakojamos istorijos, gėda ir nejauku buvo klausyti. Sudarė nesubrendusio ir paviršutiniško plevėsos įvaizdį.

Labanakt

Labanakt portretas
Labanakt, visiems kvaištelėjusiems nuo tų jūsų pačių sukurptų kvaišalų. Jei nebeturite apie ką rašyti - nerkite po šaltu dušu, gal padės jums išsiblaivyti nuo kvailumo. O Astutei ramios nakties. Tiesiog užmiršk tuos kliedinčius balvonus .

tai

tai portretas
> As. Tiesa tokia, kad yra žmogus kupinas arogancijos, pasipūtimo, savanaudiškumo ir yra šou verslo sukurtas personažas - "žinomas" žmogus kuris kai kam tampa idealu, bet tai tik personažas. Taip užkniso aplinkinius, kad geriausias draugas ir partneris liko kvaišalai.

As

As portretas
Cia baisus pavydas kad susirado moteri ,a kur jos dingo mylimasis taip graziai pasakojosi apie ji nesenei ,nesiseka meileje mergaitei,dabar tai po tokiu nesamoneliu,gal jau sansu nebeliko,bet ir naujoji meile neilgai isilaike matyt,kazka izvelge o dabar paskaites,dziaugsis pukus atitolines

tu

tu portretas
Astut nepamiršk po antro butelio paskambinti Giedriaus draugei ir pranešti , kad jis hėjus :)

tai

tai portretas
> Aivaras. Tai kokius įsipareigojimus paliko? Konkrečiai? Neleido savęs nuogai nurengti, tai dėl to isterija?

Pastebėjimas

Pastebėjimas portretas
Kas tiesa, tai tiesa - tikras” šaumenas”. Tokio “populiarumo “- nepalinkėčiau nei priešui.

Aivaras

Aivaras portretas
Rodos visi alei vieno tuokiamės iš meilės ir vaikai gimsta-iš meilės. Bet metams bėgant, daug kas keičiasi. Bet niekad nepateisinsiu vyrų, kurie po skyrybų stengiasi žmonoms palikti krūvas savo įpareigojimų . Tai skolų, kreditų ir jei dar pasiima ir kartu uždirbtus pinigus, tai čia jau nevyras. Toks menkysta nevertas nė skatiko. Nepavydžiu Astai. Būk stipri,dar Tau anūkų susilaukt.Juk tokie du berniokai auga.

tikrai

tikrai portretas
Tikrai kad puikiai susitvarkė, iš pykčio geria ir šizofrenines nesąmones rašinėja, tuo metu Giedrius Eurovizijos atrankos TV šou veda :)

tai

tai portretas
> Kokios išdavystės? Konkrečiai?

Audronė

Audronė portretas
Po tokios išdavystės, sunku pradėti naujus santykius. Bet Astute, Tu iki šioliai juk puikiai susitvarkei . Sunku , bet juk didieji gyvenimo sunkumai ir užgrūdinta žmogų . Sėkmės Tau!

Anonimas

Anonimas portretas
Pamenu,kai jiems gimė pirmas sūnus,tai Asta visur reiškėsi,kad Giedrių myli labjau net už sūnų Labai nustebino,bet geriau jau būtų patylėjusi Antra Rūta Šč Ne mano ir ne mūsų reikalas jų šeimos šiukšlės,nes kiekvienas turime savų Tiesiog abiems linkiu RAMYBĖS ir SUSITAIKYMO šiais laikais manęs jau niekas nebestebina

taigi

taigi portretas
> Palaikanti gerbėja.....būtent, kad jie NIEKAM nereikalinga dėl savo bjauraus charakterio, net vaikai vengia. Giedrius gyvena su kita moterimi, dirba, kuria ,o jai pavydu- geria. Pati sugriovė savo gyvenimą, dabar bando kitiems griauti- šlykšti.

Šiaip tai reik apsispręsti

Šiaip tai reik apsispręsti portretas
Ko iš ex nori. Jei pinigų, tai eik į teismą, įrodyk, kad nuslėpė turto ir gal pavyks atgauti. Jei jį nori atsikovoti, tai nelabai geras metodas pasirinktas. Jei jo nauja draugė gydytoja, tai gėjais nepagasdinsi. O vaikams gali būti nesmagu. Skiepyti ar ne.

Kad sutikti kitą vyrą

Kad sutikti kitą vyrą portretas
Reik buvusį paleisti. Nors po tokių fintų ją gali imti tik koks ekshibicionistas. Juk negali žinot kada ji tave doc.tinkluose išrengs.

Tave palaikanti Tavo gerbėja

Tave palaikanti Tavo gerbėja portretas
Atvirai pasakius, tai net nepagalvojau, kad Astutei tiek metų. Žydi moteris ! Linkiu sutikti savo kelyje tikrą vyrą, kuris neštų į namus meilę, laimę ir sėkmę. Kad už vyro būtumei, kaip už mūro.

Vijoleta

Vijoleta portretas
Asta spjauk tu ant to sutraukos Tegul sprinksta su tais pinigais Esi graži protinga moteris visko dar užgyvensi ir turi du protingus sūnus kurie tave myli ir palaiko

Natalija To Manau

 Natalija To Manau portretas
Turbut isivaizduoji save mis lietuva debiliuke Užsičiaupk lezbe tau iki ASTOS kaip kiaulei iki debesu

pagalvojus

pagalvojus portretas
Bet ir dūra, nieko kvailiau nesugalvojo kaip buvusį sutuoktinį po penkių metų skyrybų gėjumi išvadinti. Ne tik isterikė, arogantiška, savanaudiška , bet tiesiok kvaiša :) ...ir tuo didžiuojasi :)

idomu

idomu portretas
>ASTA- kam jums tiek daug vardų, juk gramatines klaidas darote vienodas kaip joana,onutė, nika, vika, jika.......

Oi, oi

Oi, oi portretas
Čia tamsta , turbūt apie save…. Tai paimkit ir susišukuokit, pasidažykit vis atrodysit geriau nei iš Pakaunės šiukšlyno.

jOANA

jOANA portretas
TIKRAI SUKRUTO VISI LIETUVOS RUDNOSIUKAI O JU JUK JAU DAUG YRA LIETUVOJE DAR UKRAI KOKIU TŪKSTANČIU PAPYLDĖ

Regi Vilnietei

Regi Vilnietei portretas
Po skyrybų galima lysti pas kitą į lovą kad ir tą pačią dieną. Tuo labiau, kad skyrybos vyksta gan ilgą laiką. Tik sutuoktiniui mirus padoru palaukti gedulo laikotarpį, net jei labai ir negedi. Bet ir tai po metų jau buvo laikoma normalu kurti kitą šeimą. O čia 4 metai praėjo, niekas niekam nieko neskolingas.

pastebėjimas

pastebėjimas portretas
Galėtu asta po antro butelio susikaupti ir pranešti Giedriaus draugei, kad jis hėjus :))) Realiai - prisilakė eilinį kartą ir iš apmaudo išsiplūdo viešai, nes ji nuvytusi plaštakė, o Giedrius kitą dieną vedė TV šou- Eurovizijos atranką, gi jos senei niekas nekviečia į TV:)

manau

manau portretas
Žmonės, kas jums darosi, kažkokia prisilakusi kūtvėla iš pagiežos prirašė nesąmonių ,o jūs kaip kokios avys bliaunate - apgailėtini.

aš portretas
> Gerbti galima ir būtina MOTERĮ, o ne šalavą kiaunę.

Rasa to AŠ

 Rasa to AŠ portretas
AŠ neabejok juk pats toks esi tai ko čia abejoji jei būtum vyras nerašinėtum iš pagarbos moteriai bet pats esi 100% gaidelis tai kišiesi gini toki pati Nes turi tokia pat liga

To aš

To aš portretas
O man atrodo-atvirkščiai. Toks pats "jaunikis" ir Vilniaus meras

TAI PRITARIU

TAI PRITARIU portretas
ŽINOM KAS VEDA ATRANKAS gerai žinom TODĖL TOS KONCITOS IR LAIMI AR NE TAIP PRITARINĖTOJAU

aš portretas
Labai abejoju, kad Giedrius hėjus, bet kad ponia "žinomas " žmogus turi psichinių problemų tai faktas.

Anonimas

Anonimas portretas
> onutė, birutė, jija, mija ir kitos kiaunės :)

onute

onute portretas
VISA LIETUVA ŽINO KAS PAPUOLA I TA DARBELI BRANGIEJI RUDNOSIUKAI BAIKIT DERGTI ASTA IR BAIKIT MELUOTI VAIKAI MYLI SAVO MAMA IR TIKRAI SU TUOM ITARTINU NEBENDRAUS

to Regi Vilnietei

 to Regi Vilnietei portretas
Brangi ponia tikiu kad jūsu vyras stiprus iš tu senesnio amžiaus vyrai tikrai stiprus bet šitie pasigailėjimo daugumas verti Dabartiniai daugumas vos iki 70 datempia Tikiu kad reikia skirtis jeigu jau gyvenimas nemielas Tik ir išsiskyrti reik mokėti o ne šeima nuskriaudus listi pas kita staigiai i lova Taip ponia jam antra jaunystė o jai sakot ne tik žema kaip vyras viska susigriebias įsivaizduoja kad viskas jo tik vaikai ne jo ir dabar su kitom meilėm pasilinksmins

Lezbės ją mylėtų

Lezbės ją mylėtų portretas
Tinkama

to manau

to manau portretas
Dabar tikrai tikiu kad masalskis iškrypo nes tiek rudnosiuku ji gina Tai sena taisyklė visiem žinoma užkabink pidara tai pils ant kito purva ir visos lezbės puola Asta graži protinga moteris o tas suskis už vaiku pinigus po italija mergas vežioja o gal skrido koki Lorenca aplankyti ta mergelė tik dėl akiu juk visi tie rudnosiukai dėl akiu isitaiso palidoves

Regi Vilnietei

Regi Vilnietei portretas
Užuojauta, kad nesutikot gero vyro. Mano uošvis 80 metų dar nebuvo priklausomas nuo jokios moters, nei kad apsirengti, nei kad nusiprausti, nei kad žmoną į restoraną nusivesti ir pašokdinti. Mano 60 metis į darbą dviračiu važiuoja, po darbo sporto salėje dirba, aš neprisimenu kada jo marškinius lyginau, pats moka. Užaugę vaikai yra laisvė ir antra jaunystė. Tik reik gyventi draugiškai. 60 metų vyras dar jaunas.

Kolegos

Kolegos portretas
Tegul sau veda tą euroviziją ir dar kažką tegul veda, tik iš Astutės, tai jau jis nesityčios. Per blieznas yra. Astute, mes su Tavimi.

pastebėjimas

pastebėjimas portretas
> "Klausimėlis" - Pataikėte į dešimtuką, plius nusamdyti troliai socialiniuose tinkluose iš netikrų paskirų nepaliaujamai šmeižia Giedriu ir aukština astutę. Sąmoningai eskaluojama niekinė tema, tuo tarpu vaikų prievartavimo skandalas už širmos.

Klausimėlis

Klausimėlis portretas
Kiek tai kekšytei užmokėjo pedofilo teta,dirbanti LRT,kad nukreiptų dėmesį nuo koncervų skandalo?

pritariu

pritariu portretas
> nija. Žinoma "supyko"- vis veda Eurovizijos atranką, jos niekur nekviečia, jis sutiko puikią moterį, ji butelį, vaikai nenori bendrauti, turto užgrobti nepavyko...nervai nelaiko :)

nija

nija portretas
manau giedriukas kazkuo asta labai izeide kad ji taip pratruko,gi tylejo iki siol,o dabar kazkas ivyko,lygioj vietoj nepradetu,ir dar po keliu metu,na nutiko kazkas,cia jie zino,o mes irgi visko suzinojom,tik ar reikia mums

Saulius

Saulius portretas
Man Asta labai graži moteris manau jin daug kam patinka

Vilnietė

Vilnietė portretas
Baikit idijotai šūda malti Vyriokui prasidejo klimaksas pas vyrus nuo 40-50 buna klimaksas ir tos kalbos kad surado jaunesne o ka jis neseno tik jaunėjo Baikit šūda malti moteris ir 60 dar jauna pasitvarko pasidažo prisižiūri save o ka vyras po 50ties nuo moters priklaiso turi būti prižiūrėtas pamaitintas apskalbtas ir tik su juo daug pragyvenus moteris jam gali padėti Jokia jauniklė to nedarys aš irgi gavus senesni ar išsiskyrusi tik panaudočiau kol jis dar kruta kol nereikia jo aptarnauti

To prašome

To prašome portretas
Skiedalas. Rusų TV mažiau žiūrėk. Neišgelbėsit savo pedofilo, puldami gėjus.

idomu

idomu portretas
Kiaunė jau išsiblaivė ar daugiadienės?

Gali pristatyti.

Gali pristatyti. portretas
O jį kas matė tame gėjų klube? Ar su kokiu vyruku glamžantis? Ar įrodymas tad, kad žmoną kokia pimpe vadino? O jei ir būtų jis gėjus, ar biseksualus, ką tai įrodo? Šiais laikais tai jokia problema nei nusikaltimas. Ir dėl to skyrybų metu moteriškei daugiau nepriklauso. Nesuprantu kokia jai čia nuoskauda gavosi. O šiaip jei vyras gėjus, tai dauguma sveikų moterų iškart tai mato. Užtenka pabendraut.

Prašome Kaimo BOBAS patylėti!

Prašome Kaimo BOBAS patylėti! portretas
Čia ne viešas apatinių skalbinių skalbimas, čia problema Lietuvoj. Iš niekur neatsiranda tokie kaip Borusevičius ir panašūs. Jie būna patys tvirkinti, o paskui kitus tvirkina. Nuo biseksualumo iki pedofilijos ir pederastijos yra vienas labai mažas žingsnis.

Visi rašo kas ką nori

Visi rašo kas ką nori portretas
Ji panorėjo ir parašė, komentatoriai neturėjo ką veikt ir parašinėjo. Kodėl tik jos norai svarbūs?Jei nori viešintis tai turi susitaikyti su viešumu. Skyrybos sunkus dalykas, ypač tokiame amžiuje. Bet yra draugai, psichologai, teisininkai. Kam kloti savo problemas kokiam buhalteriui, slaugytojai, mokytojai, vairuotojui ar statybininkui?

Biseksualūs gali draugių pristatyti

Biseksualūs gali draugių pristatyti portretas
Po vieną kas mėnesį. Tai nieko nereiškia. Tą durnelę kaip priedangą gali vedžiotis metų metais, o patys lankytis gėjū klubuose laisvai :)

Ką norėjo

Ką norėjo portretas
Tą parašė. O visi puola su savo išvadom.

Tai tai Nika

Tai tai Nika portretas
Tik šiemet jos ex viešai pristatė naują draugę. Vežėsi tą draugę į Italiją ir Indiją. Ir taip va netyčia staiga jo ex puolė saugot vaiką. Nė kiek nepavydėjo, ne, ne. Tik iš geros širdies. Nei pirma, nei paskutinė.

tai Nika

tai Nika portretas
pagal jus Asta sitiek metu nepavydejo o dabar uzpavydejo ir tipo apsmeize savo ex, jus skaitykite jos posta atidziai ir nekils abejoniu, kodel vienas is sunu nenori bendrauti su tevu? manau ji samoningai isviesino kad paskiau ne butu per velu nesakytu kodel nieko nedariai kol neliete vaiku o tik ja ji tylejo matomai buvo rimtu priezasciu tai isviesinti

natalija

natalija portretas
Asta graži moteris ir tikrai ras drauga tik nereikia čia šūda malti kad užkabino nekalta ir vis pridedat tu metu kad išsiskyrė tiek laiko ir išsiskyrė nesenai ir tas jos sutrauka norėjo išeiti ir dar kad jam sumokėtu mat jis ligotas serga nauja meile Astute sumokėk jam meilės invalidui Išbales kaip aviža bet mergos dabar nežiūri lipa bile koks pasitaiko

Pasekmės

Pasekmės portretas
Aš irgi manau, netikote vienas kitam, tai taikiai, teisingai išsiskyrėte ir reikalas baigtas. Bet čia mat, Giedriukas , kaip tas kurmis man , man ir man. Asta jam du sūnus pagimdė ir užaugino , kentėjo ir darė viską dėl šeimos. O kai vaikai jau užaugo, nusprendė baigti apsimetinėti, kad čia viskas taip gerai ir eiti toliau viena su vaikais, bet tada, viskas buvo vienu ypu - užmiršta ir jokių dalybų- viskas mano.O Tau špyga net netaukuota. Neduok Dieve , tokio gyvenimo. Bet matomai žmogus net nepagalvojo, kad apsijuoks prieš visą Lietuvą. Va ką godumas iš žmogaus padaro. Astai stiprybės tolimesniame gyvenimo kelyje.

Auge

Auge portretas
O kaip tai gyventi su gejumi, labai idomu ?. Neplaukit savo triusiku viesumoj.

kauniete to Nika

kauniete to Nika portretas
Neatrodo žmoga kad palaikai moteris Čia matyt norėjai pasigyrti įsimilėjas tėtukas jokios gėdos jokio skausmo vaikučiam Tik mamytė bjauri pavydi tėtukui laimės Prajuokinai žmogėne su tuo savo komentaru Tiesiog nekalti meilužei vargšai masalskiai zuokai antra jaunyste pajuto bet tokiem senatvė buna liūdna Nebuna kam vandens paduoti

jo--

jo-- portretas
tai Kauno dievas Jasikevičius reiškias irgi pe.d.ik.as arba bisex, o vaizduoja laimingą šeimą su graike, taigi jo ta buvusi žydukė sakė, kad jis iškrypes, vertė ją kažkokiais iškrypimais užsiimineti, dęl to ir išsiskyrė... Šaras p.e.d.r.y.l.a----------------------------------

jo

jo portretas
sitaip ap-si---su---dyt ,kad tiek meto tave ge---j-usru-----rin--o....

puliukas Masalskis

puliukas Masalskis portretas
lyg su pilna šikna žarijų atrodo

yja

yja portretas
ir kam tas nesvariu baltiniu viesas skalbimas, kam tos kalbos apkalbos.... netikot vienas kitam tai ir keliaukit ramiai i skirtingas puses

viską pasako

viską pasako portretas
straipsnio pavadinimo žodžiai -VIRTUALUS SKANDALAS

astutė tuštutė

astutė tuštutė portretas
kai jau nieko nesugeba kad į pirmus puslapius, tai nors Masalskį apvėmė.

qqq

qqq portretas
visoms "medijoms" tik duok tokią medžiagą, tai išpūs didžiulį burbulą

labai neskanu

labai neskanu portretas
Vienintelis dalykas, kuris po šauna į galvą prasidėjus šiam " viešųjų razborkių' serialui - gaila vaikų. Gyvenimas tik prasideda, o čia toks tėvų siurprizas...

Aha to to aha

Aha to to aha portretas
Nėra jokio trūkumo. Suaugusiems vaikams jau reikia sekso pagrindus žinoti, kas, kur ir kaip vyksta, o ne vien pasakas apie gimimą iš meilės. Kad paskui netikėtumų su neplanuotais pastojimais nebūtų, orgazmų vaidybomis arba giliais kompleksais, slepiamais partnerių sąskaita.

Pf Nikai

Pf Nikai portretas
''Visada esu moterų pusėje''. Koks paviršutiniškas požiūris... Iš tokio žmogaus, kaip jūs, objektyvios nuomonės negali būti.

To AhA

To AhA portretas
Matosi, kad suvokimo pas tamstą šioks toks trūkumas. Jūsų dulkinimosi reikalai įdomūs tik tam tikrai publikai. Jūsų vaikams tai nemalonu girdėti. Vaikams reikia žinoti viena, kad gimę iš meilės. O ne kaip ir kur kaišiojo ir kaip tamstos skylę vadino.

neidomi smulkme

neidomi smulkme portretas
jei tu jo skyrybu pati 3 kartus reikalavai, tai ko dabar, po tiek metu, atsizegnot ir paleist nesugebi? demesio trukumas? na, dabar turi pakankamai!

Aha to to Aha

Aha to to Aha portretas
A cha cha, tai jei nebūtų pasakius, kaip darė, tai suaugę vaikai iki šiol nežinotų? Tikėtų gandrais ir kopūstais?

teoriškai suprantu ją

teoriškai suprantu ją portretas
Jis per naujus Indija, berods ,ar Sicilija, šalia nauja meilė, aišku, skaudu, bet reikia taikytis su tuo, kitaip nebus .O tas pavėluotas purvo pylimas sukelia tik pašaipas

To Aha

To Aha portretas
Todėl, kad vaikams žinoti kaip jų tėvai juos darė nėra malonu nei paauglystėje, nei jaunystėje. Dar žinant homo paveldimumo faktorių, tai pzdiec, kokia durna boba.

Nika

Nika portretas
Visada esu moterų pusėje, bet šįkart ta moteris pasielgė žiauriai ir negarbingai. Tiesiog, kai jos ex sutiko kitą moterį, džiaugiasi gyvenimu, Stašaitytę užvaldė šlykštus pavydas. O pavydo pasekmės- žiaurus pareiškimas buvusio vyro adresu. Neteisinga ir vaikų atžvilgiu, kokia gėdą užtraukė motina savo vaikams. Gerai,kad jau suaugę vaikai. Žodžiu, šlykštu, žiauru ir žema iš jos pusės.

Jie reiškia susirūpinimą

Jie reiškia susirūpinimą portretas
Kad Lietuvoje pavadinti kažką gėjumi yra ginklas, keršto priemonė. Panašiai kaip Rusijoje. Kai Galkinas su Pugačiova tapo užsienio agentais, Rusijoje pradėjo rėkti, kad jis gėjus ir iš jo vaikus reikia atimti. Tik šiuo atveju vaikai suaugę, tai nesuprantu ką ta moterytė nori laimėti.

Aha to to Aha

Aha to to Aha portretas
Tai jei orgazmą vaidinančių yra daug, ir nieko blogo yra vaidint, kaip sakot, tai kas čia blogo, jei moteris ėmė ir apie tai papasakojo? Kodėl čia dabar ją gėdinat?

Tu žinai mūsų lokacija

Tu žinai mūsų lokacija portretas
LGBT su Raskevičiumi ir Simanko reiškia susirūpinimąn ir palaikymą G.M.

Pavardę pasiliko

Pavardę pasiliko portretas
Vadinasi dar neprarado vilties.

Renatai

Renatai portretas
Kantrybė baigėsi 5 metai po skyrybų? Dar to neteko girdėti. Tiesiog nesugeba ex paleisti. Gyvena vien prisiminimais ir pavydu. Gal ir taurelė kalta kažkiek. Vienatvę gal skaidrina.

To Aha

To Aha portretas
Tai paskui nereik pykti ant partnerio. Nei kad pats vaidinti, nei kad tau vaidino. Jei poroje nėra pasitikėjimo ir pagarbos, tai tik pačių kaltė. Orgazmą vaidinančių yra daug, bent jau seksologai taip sako, bet jie dar sako, kad vaidyba gali išmokyti jį pajusti. Kas čia blogo? Labai jau daug iš kitų reikalaujat. Iš savęs kartais pareikalauti reikia.

renata,lina,inga

renata,lina,inga portretas
Kam kaitaliojate vardus...sakai,neleidžia dergti,tai leido,taipišeina,20 metų...oi baikit moterytės juokinti

Šlykštūs

Šlykštūs portretas
abu .Vargšai vaikai .

Renata

Renata portretas
Gerai, kad neleidžia sau ant galvos dergt. Matyt ponulis su svita, galvojo kad taip ir tylės.Deja…pasirodo kantrybė ne beribė.

to Lina

to Lina portretas
Kaip nieko? nemeluok,Dievulis nubaus

Aha to To aha

Aha to To aha portretas
Kai galvoji, jog partneris netikęs lovoj, pats kvailiausias sprendimas yra vaidinti orgazmą. Nes ta savo vaidyba partnerio ''netikėliškumą'' tik skatini. O šiaip gan dažnai vaidyba yra maskuojama vidinė baimė - baimė pripažinti, kad tai tu pats iš tikrųjų esi netikęs ar neįgalus kaip meilužis.

to Inga

to Inga portretas
O kokią tu turi teisę nurodinėt, ką kam rašyt. Juk mes nesakom tau, kad nerašyk taip, o rašyk taip .Žinai viską ,buvai kartu,tai ir varyk, O mes nežinome, koks jis ,absoliučiai, o kad ji parašė taip-tai jai kukū. Nuomonės nepiršk, beprasmiška. Beraštė, t ai tau kaip tik daržai su roputėm.

Lina

Lina portretas
Kaip žmogų apgauti,apstatyti su bankrotu tus kuriems yra skolingas.Bet ir savo vaikus.Labai žema.Nepalikti savo šeimai nieko tik nervus ir skolas.Palaikau Asta.Ji šaunuolė,protinga moteris.Kam panašaus dalyko išgyventi neteko nesupras.

To ar

To ar portretas
Tokie priepuoliai būna, kai ex susiranda kitą ir gražiai gyvena. Tai būna smūgis žemiau juostos, ypač jei dar buvo viltis vėl susimesti. O dėl finansų, tai kažkaip vėlokai supyko. Gal vaikams alimentai nebepriklauso ir pasijuto tai.

ne kitaip

ne kitaip portretas
Tik girta galėjo rašyti-pimpa,skiepai,orgazmas,antibiotikai...arba serganti

Inga

Inga portretas
Ji puiki moteris, todėl ne kažkokiom varnom nurodinėti,ką sakyti ir kada sakyti. Čiulbėkit iki išauš pavasaris , gal tada į sodus , daržus išvažiuosit , tai bent naudingu darbu užsiimsit .O dabar akivaizdu, kad bedarbės!

britku

britku portretas
Nu niekaip nesuprantu-turi namus, vaikus, kuriuos jis leidžia į mokslus-tai dzin, kas jis buvo, koks jau skirtumas, juk BUVO jau, nebus...Gal psichologai parašys, kodėl taip, kas priverčia, susirask kitą ir pirmyn, bet ne reikia apš.kti, o apsiš..o pati. pamatė jį laimingą su kita ir prasidėjo...

to ar

to ar portretas
Jei būtų laiminga, būtų jau per5 metus pamiršusi, matyt, kad vieniša ir nelaiminga.O dar turto nėra kiek panoro.

As

As portretas
Tiek metu buvo gerai ir se tau,kad nori! Viskas del turto,meiles cia nera senai,be to vyrui po 45 prasideda,zile galvon,velnias uodegon. Bobos kerstas ir tiek,pati baisi kaip ragana,nuo geru zmonu,net i kaire pasuke vyrai,nebega ir seimos nepalieka.

Ar

Ar portretas
gali tokia patyrusi moteris,būti tokia naivi.Tikrai mylinčių ir ją palaikančių nedaug,daugiausia mėgėjų išgirsti naujienas,skalbiant savo baltinius po ketverių metų.Kai skyrėsi gana gražiai,buvo malonu,bet gal ji yra nelaiminga,kad pradėjo tokį negražų žygį.

To aha

To aha portretas
Ne visi gali tiesiai pasakyti, kad brangioji ar brangusis, esi netikus, -ęs lovoje ir gyvenu su tavimi dėl vaikų. Tik labiau, kad ne visiems tas seksas pirmoj vietoj.

kada

kada portretas
kaži kada laida kokia su ja? laukia paauglikės,sako,gal ji papasakos ten viską smulkiau,gi mėgsta

Anonimas

Anonimas portretas
Tos "elito" skalbyklos gal jau užsidarys. Turėtų gerbti tokios save ir aplinknius.Negadintų gyvenimo vaikams. Klimaksas smegeninę paveikė.

Aha to žema

Aha to žema portretas
Žema yra apsimetinėti lovoje. Tiek moterims, tiek vyrams yra žiauriai apmaudu, kai supranta, jog jų partnerių ilgiausi orgazmai tebuvo vaidyba. Fe.

tik tiek,lai nelaukia palaikymo

tik tiek,lai nelaukia palaikymo portretas
Sako, j os nepalaiko moterys, jis toks anoks, na mes nežinom, iš kur mums žinoti, koks jis, ir kodėl mes turim ja tikėti, mes komentuojame jos paistalus stiliaus, išsireiškimų ir laiko atžvilgiu .Ar reikia soc.tinkluose apie tai visiems aiškinti. Kaip mes gali jai patvirtinti, kad jis toks, jei nežinome. O ji pasirodė kokia yra po 5 metų skyrybų.

nejuokinga

nejuokinga portretas
pradžia yra ,artimieji turėtų susimąstyti, nes jei užplauks, tai ji dar ne to prirašys...oi tokios gali

Puslapiai

 • Skelbimai
 • Pranešk
  naujieną
 • Portalo
  svečias
 • Orai
 • TV
  programa
 • Žaidimai
 • Horoskopai
 • Facebook
 • Twitter
 • RSS

Galerijos

Daugiau straipsnių