Po žinomo kunigo pasisakymų – LGBT palaikančių žinomų žmonių pyktis: kokia tamsa ir gėda

gedas

gedas portretas
As suprantu tai-profesionalus gejus yra prostitute.nuo kada prostitutes valdo Lietuva.Nuo kada visokios dainoreles,ar siaip motereles,kurios isivaizduoja formuotojomis yra Lietuvos elitas.

Tiesiai šviesiai

Tiesiai šviesiai portretas
Kas čia tie žinomi žmonės?viena apsivėmusi kita apsirūkiusi,niekinės personos,šlykštu,liūdna ir gėda kad lietuvoje tokios veisiasi.

V,L

V,L portretas
JOOO >jazzzu> sužibejo visom savo spalvom savam pasisakyme.Oi kaip jai dar toli iki tolerancijos kitu NUOMONEI.

Ne kUlitaite

Ne kUlitaite portretas
Kas ta zinoma kUlitaite? :D :D

Kunigo skelbiama tiesa

Kunigo skelbiama tiesa portretas
tūkstantmečius atlaikė. Jūsų „tiesa” kažin ar tiek atlaikys, kiek mes „socializmą vystėme”

Tik

Tik portretas
Ar pastebėjot, kad anksčiau visuomet mėgęs tokiomis temomis viešai pašnekėti liuteronų vyskupas Sabutis dabar tyli kaip vandens į burną prisėmęs? Gal kartu su savo parapijos pirmininke jau perbėgo į toliaranciškąją pusę? O gal Lietuvos liuteronai pagaliau turi naują vyskupą, kurio visuomenė dar nepažįsta?

linkėjimai iškrypėliams ir jų padlaižiams

linkėjimai iškrypėliams ir jų padlaižiams portretas
liaudiesmenas taškas livejournal taškas com

keli

keli portretas
pasisakantys uz gejus ar lezbietes dar nera visuomene...

Tai man px

Tai man px portretas
Vistiek jau nėra Lietuvos, o aš matysiu paskutinių išsivaikščiojimą. Tie pederastai matomai nesupranta, kad jie irgi nebus išrinktaisiais, eis pyndon su visom avim.

Reikia karo

Reikia karo portretas
Ir bado....tada visuomenė išsivalo nuo tarpukojo rūpesčių

Audrius

Audrius portretas
Už tradicinę šeimą. Pagarba kunigui TOLIATUI

Anonimas

Anonimas portretas
Vadinasi lytiškai santykiauti su tos pačios lyties partneriu yra priimtina ir toleruotina ? Kur link judam mieli ponai ir ponios ? Nusileisim - užjos....

IŠ KAUNO.

IŠ KAUNO. portretas
Už tradicinę šeimą. Pagarba kunigui TOLIATUI.

Na...

Na... portretas
Kas gali pateikti argumentą, kodėl pilietis negali reikšti savo nuomonės, vertybių, laisvai išpažinti savo tikėjimą? Tai yra visiškai normalu, kad katalikų kunigas atstovauja tradicines vertybes. O jis tokios teisės neturi? Na, konstitucija šiuo klausimu dar nepakeista, nežinomos ne žvaigždės.

Taip,

Taip, portretas
Aciu Kunigui,kad rūpi,kas darosi Lietuvoj.Kiek daug jaunimo tapo istvirkusiais iskrypeliais ir kelia savo reikalavimus ir teises.Ir kaip jie sugebejo pralyst i seima nesuprantu,kas galejo uz juos balsuoti?

Manau.

Manau. portretas
Rackevičius ,profesonalus gėjus gali vadovauti žmogaus teisių komitetui.Jis pats save nuvertino ,pažemino.Kuom tas profesionalumas pasireiškia pone? Kuo daugiau įtraukti į savo būrį jaunimo???Reikia tokiose pareigose žmogaus iš daugumos ,kaip šeimų.

Kodel taip

Kodel taip portretas
Idedat rasliava apie Seimo nari Grazuli , ir neuzilgo isimat? Kodel visi taip bijo vieno zmogaus P. Grazulio?! O mes tautieciai Grazuliu labai Didziuojames , jis tikrai atstovauja Tautai!!

to sd

to sd portretas
Visai netikslus įvykių scenarijus. Jis gali būti žymiai kraupesnis gal 10 kartų..............ir tai palies beveik visą planetą jei žmonės migos ZOMBIO miegu , užsidėję vėžlio kiautą ant galvos. NANO- či/ pai............., selekcija laukia žmonijos./..............jums skalbia kasdien smegenis propoganda. Visai ne to reikia bijoti, priešas yra žymiai arčiau nei jūs manote

to julius

to julius portretas
ivarėt komentarą gerą...........ŠĖTONUI !................

GARBĖ KUNIGUI!

GARBĖ KUNIGUI! portretas
O TIE ŽINOMI ŽMONĖS TIK TOKIAIS BŪDAIS NORI BŪTI ŽINOMI, NES REALIAI PATYS SAVĘS JIE NET NEŽINO, TODĖL IR PASIKLYDĘ! TEATLEDŽIA JIEMS DIEVAS!

na va

na va portretas
esi tamsus ir atsilikes jeigu remi normalia seima....Vadinasi ateitis priklausys tik gejams ir lesbems

Kamilė

Kamilė portretas
Labai gerbiu kunigą! Kunigas pasisako už žmogaus prigimtį!

keisčiausios info priemonės - bruka savo nuomonę

keisčiausios info priemonės - bruka savo nuomonę portretas
kaip mažvaikiai - tarytum skaitytojai ir žiūrovai visai 'durni' ir nieko neišmano...parodo tik savo prenumeratorių negerbimą ir eilinį nesiskaitymą su klausytojais ir valstybės piliečiais.

KITOKIE --neturi teršti MŪSŲ gyvenimo ,

 KITOKIE --neturi teršti MŪSŲ gyvenimo , portretas
JIEMS privalome s k i r t i deramą VIETĄ, dėmesį - atitinkamai atseikėti INVESTICIJŲ, kitokiu a t v e j u, jeigu APSILEISIME, - iškreips - u ž g o ž MŪSŲ gyvenimą

Pasaulietis

Pasaulietis portretas
Kas tie LGBT palaikantys įžymūs žmonės,ir kuo jie įžymūs,šou bizniu,skandalais,išsišokimais ir kriminalais?

Kotryna

Kotryna portretas
Absurdo teatras, dar ir konservatoriai kalti, tai kuo toliau nuo jūsų komentarų ir visų neapykantos peticijų, man tokia baisi krikščionių elgsena NEPRIIMTINA

Labai labai keista,

Labai labai keista, portretas
kad moteriškai giminei, jaunoms panelėms patiktų(?!) partneriškos santuokos. Nori savo giminės,Tautos susinaikinimo savo rankomis, ko nepadarė priešai per porą tūkstančių metų?

Gintaras

Gintaras portretas
Na ma - islindo yla is maiso.Bilinksmintojus uzgavo,matai...PAGARBA Kunigui!

kažkada konservatorių SENOLIS-OŽYS- b a n d ė UŽTILDYTI

kažkada konservatorių SENOLIS-OŽYS- b a n d ė UŽTILDYTI portretas
kunigą GRIGĄ, kuris nepasidavė,kad MARIJOS radijui d i k t u o t ų OŽYS,----o šiandieną absoliučiai t e i s i n g ų ir nenuginčijamų kunigo TOLIATO pareikštų MINČIŲ p u o l i m a s , tai ne kas kita , kaip konservatorių tolimesnė TĄSA p u o l a n t KUNIGUS , su tikslu u ž t i l d y t i BAŽNYČIOS PRIEDERMĘ--tarnauti t i k i n t i e s i e m s -- PAGRINDINEI Lietuvos gyventojų daliai.

Kotrynai

Kotrynai portretas
Ne kunigas užvirė šaršalą. Ar Jūs norėtumėte duoti savo vaiką ar anūką įsivaikinti pederastų ar lesbijiečių porai, jei, neduok Dieve, kada nors bus įteisintos tokios santuokos? Vengrijos Vyriausybė jau priėmė įstatymą, kad įsivaikinti gali tik šeima, kurioje vyras yra vyras, o moteris yra moteris.

Kas yra partnerystės įteisinimas?

Kas yra partnerystės įteisinimas? portretas
Tai yra šeimos, kaip Valstybės mažiausios ląstelės, kurios dėka egzistuoja ir vystosi Valstybė, iškraipymas.

Kai žolės uzrukai su gejum permiegi

Kai žolės uzrukai su gejum permiegi portretas
Paskui ne tik dainuoji, bet ir giedi, kai galus su maišai.

Kotryna

Kotryna portretas
Gerbiu kunigą, jo knygas perskaičiau, bet tokio šarsalo sukelti kunigas neturėjo, neapykantos kurstymu gavosi, paskaitykit komentarus, baisu, kas čia per kunigo rėmėjai, palaikytojai, ar čia krikščionių elgesys, gatavi sudeginti ant laužo kitokius žmones, kaip raganų laikais, sustojimo, jokių peticijų, kurios užvirė tokią neapykantą

Jonas

Jonas portretas
Idomu kiek tos mergos buvo išgėrusios ar parūkusios prieš rašant.

tam "sd"

tam "sd" portretas
sd - tai super durnius? Iš rašliavos tai taip! O jeigu tau čia netinka - tai raus į skeltanagyną!

Anonimas

Anonimas portretas
O šitai apsivėmusiai dainininkei nekyla klausimas ,kad kiti gali turėti savo nuomonę o ne LGBT diktatūrą ir kad galima dėl vieno kabančio organo paminti visas krikščioniškas vertybes ,pagrindinėmis teisėmis paskelbti fiziologinius poreikius.O jei jau apie pinigus prakalbo,tai iš kur tiek daug pinigų turi radikali LGBT organizacija,kuri visai netolerantiška kitiems?Kodėl niekas nekelia klausimo kad visus skandalus specialiai organizuoja LGBT? Tolerancijos reikalavimai pavirto į trypimą daugumos vertybių,Pandemijos metu šlykščiai atrodo ,kai tai paverčiama svarbiausiu rūpesčiu. Niekas ir neneigia kad yra ir bus LGBT,tik tegul iš karto apsiisprendžia visiems laikams dėl savo lyties,kaip ir tarnavimo armijoje,kad nebūtų iš ryto vyras,o kai reikės vyriškus darbus dirbti tai jau. moteris,

Lietuva nusivažiavo JUODAI

Lietuva nusivažiavo JUODAI portretas
Su politika, ekonomika, tikėjimu, covid, bedarbyste ir savo nuomonės neturėjimo. Supranta, nesupranta, bet mes turim vykdyt Briuselio nurodymus. Lietuva pavirto KOJOMS Nusivalyti TAKELIU

Augis

Augis portretas
Gelbėkit Kunige Lietuva nuo tu išsigymeliu, jau visai suižulejo, normalus žmogus greit prasižiuoti negalės be pidaru leidimo..Net išeina ir vyriausybe prilindo gėjų, ačiū konservai, dabar aišku ant kokių pagrindu laikosi jų ideologija!

Arvydas

Arvydas portretas
O tai kunigas tai jau negali savo nuomonės pasakyti , o kažkokios "nuomonės formuotojos" ir giedorkos tai gali nesamonęs rašynėti, nors nieko apie tai nenutuokia? O nuo kada nesamonių rašynėjimas feisbuke tai jau kažkoks tai statusas visuomenėje? Durnių laivas!

to "Toliatas ?"

to "Toliatas ?" portretas
Ar jums ne gėda rašyti tokį komentarą,ar jūs esat Toliato šešėlis,kad žinot viską,ką jis daro ,ar nedaro? GĖDA ir dar kartą GĖDA,dėl tokio komentaro.Sėdėkit savo pasaulyje ir niekas jūsų nekabys,bet ne -mes viršesni už kitus.

Rita Belazariene

Rita Belazariene portretas
Pagarba kunigui. Tų dainininkėlių ar nuomonės formuotojų "mergelių-bobelių" net nežinau ir žinoti nenoriu.

iškrypėliams

iškrypėliams portretas
tie iškrypėliai labai bjauriai veržiasi į viešumą ir komentaruose. Gyvenkit savo bakūžėse ir nelyskit į aikštes, Jums niekas niekur NETRUDO ir nesikiša...... bet ne... Norėjimas viešai demonstruoti savo blogas baisias pakraipas mąstymą NORI reklamuoti VISUR..... žmonės nenori matyti tų ....šlykščių eisenų švenčių..... TAI ir nereklamuokit ...... švęskit savo bakūžėse ir visiems bus RAMU gerai

Julius

Julius portretas
Kai šėtonui arba jo tarnui pataiko į skaudžią vietą, tai jis pradeda labai garsiai kaukti

Audrius

Audrius portretas
Pernelyg didelis politkorektiškumas perauga į pernelyg didelę panieką. Kai žmogus, kad ir ne per išmintingiausiai pasielgęs, už vieną feisbuko postą imamas linčiuoti, tai visuomenei gresia pražūtis. Deja, bet nesuprantame, kad siekdami taip įnirtingai kovoti su patyčiomis, patys dabar imame tyčiotis. Jeigu norime priimti visus, tai teks priimti ir faktą, kad yra manančių kitaip. Tolerancijos patyčiomis neišugdysi, ji ugdoma išsilavinimu. Bet vat ką išugdysi - tai panieką kitokiems, nuo kurios savo veiksmais esą bandote apsaugoti mūsų gimtą kraštą.

kodėl

kodėl portretas
vengrai sugebėjo pasakyt ne iškrypėlių propagandai ............ argi mes jau ne katalikai

Valdžioje iškrypėlis, šachmatininke ir žolės, narkotiku

Valdžioje iškrypėlis, šachmatininke ir žolės, narkotiku portretas
Gerbėja. Nėra ko stebėtis, kad normalus žmonių gyvenimas neatitinka bažnyčios.

Mm

Mm portretas
Stambulo konvencija skelbia, kad žmogus pats, net nepakeites lyties, gali skelbtis, kas jis yra, vyras ar moteris? Moterims karo tarnyba neprivaloma. Kvaileliai konservatoriai galės tarnauti kariuomenėje vieni, nes bus puiki galimybė pasiskelbti moterimi ir netarnauti kariuomenėje. Aš tuoj supažindinsiu su šia galimybe jaunuolius.

Jeigu vienas valdžioje rėkauja, reklamuoja savo

Jeigu vienas valdžioje rėkauja, reklamuoja savo portretas
Iškrypimas, tai nereiškia, kad visi turi eiti paskui. Lygiai, tas pats su Alkoholiu, ne visi nori gerti, nes išėjo iš mados, rūkymas, narkotikai, kur žmonės žaloja, čia ir, taip pat.

Toliatas?

Toliatas? portretas
Kas jis toks?Kažkieno kaimynas?Eilinis žmogelis...kviečia telktis prieš kitokius?O ar jis pakvietė telktis ir padėti sudegusio namo šeimai?Ar jis kada nupirko kažko reikalingo vargingai šeimai?Ar jis kada aplankė Kartų namus ir pagelbėjo vienišoms jaunoms mamoms ir jų vaikeliams jei ne pinigeliais,tai bent palaikymu?O gal ir Pampersų atvežė?O ar jis pasidomėjo kokiu sergančiu senoliu,gyvenančiu vienkiemy atveždamas jam šilto maistelio?Juk ne.Už tai gražuolis kunigėlis laukia nesulaukia savo ganomų avelių viešiose mišiose:juk bus paaukota.Ir jo Dievo namai atsigaus...Bet Dievo namai yra mūsų širdyje,mūsų mintyse.Juk pasakyta"Dievo karalystė yra jumyse"Netgi ir to netradicinės orientacijos žmoguje.Toliatas galėtų pasimelsti už tokį žmogų,kad Dievulis grąžintų jam protą.PS. viena bėda ta,kad netradicinės orientacijos žmonės viešai afišuoja savo orentaciją ir tuo iššaukia pasipiktinimą.

žmogus

žmogus portretas
Yra, buvo ir bus visokių. Bet nereikia jų aukštinti ir didžiuotis, nes patys jau atrodome kvailai. Duokim žmonėms ramybę,. TEGUL GYVENA, BET NEDIKTUOJA SAVO SĄLYGŲ KITIEMS.

Kostia

Kostia portretas
Ar tos dvi mergšės jau yra žinomi žmonės? Tada viskas aišku...

o kuo tie žmonės žinomi

o kuo tie žmonės žinomi portretas
ar savo protu, išmintimi, parašytomis visų vertinamomis ir skaitomomis knygomis, gerais darbais visuomenės labui?

Jolanta

Jolanta portretas
O kodėl Kunigas negali agituoti ? Tik mažumos gali agituoti, afišuotis, reklamuotis ?

ANUPRAS

ANUPRAS portretas
Visoje gamtoje vyksta nenusakomi dalykai , pažiūrėkin-- gimsta baltos varnos , balti tigriukai ir t,t, , kurie vadinami A L B I N O S A I S , tai gal ir išsigimusius žmones vadinkim tuo pačiu vardu , nes žmogus yra gamtos dalis .

ALGIS

ALGIS portretas
Ką aš galiu pasakyti Arlauskaitei -- LGBT SMIRDĖJO , SMIRDI IR SMIRDĖS , NES IŠ TOS VIETOS KITOKIO KVAPO NIEKAS NESITIKI .

Aš portretas
Bet su kokia neapykanta ir panieka tą kunigą visi užpuolė...ir čia tie kurie kovoja už laisvę, pagarbą, visuomenę be smurto... Panašu, kad konvencija atneša neapykantos ir smurto bangą - man to nereikia...

Tam sd

Tam sd portretas
Tai ko tau laukti tuos desimt metu?nori iki sienos pametesiu ir varyk i ta rusija.atsirado valkata

XXX

XXX portretas
Klysta visi.BAIKIM visiems pust migla ISSIGIMES IR YRA ISSIGIMES. Tai visiska Gamtos Klaida. JU niekas nejudina bet gi JIe PATYS demonstruojasi . Kunigas TEISUS .RASKEVICIUI SU RAUDONOM LUPOM NE VIETA ZMOGAUS TEISES ATSTOVAUTI. Ir is vis KAS TA LAISVES PARTIJA??? Ir dar Jus ziurnalistai labai klystat NEMATAU PADISAKIUSIU LUETUVOS ZVAIGZDIU.

Anonimas

Anonimas portretas
Tegu tie žinomi žmonės papasakoja kaip lytiškai santykiauja V+V arba M+M ir kas jaučiama tuo metu?

lineliui

lineliui portretas
Ar koks didelis ponas, tamsta Lineli, esi, jei nori atimti iš Kunigo Žodžio laisvę? Nejau nežinai, kad visi žmonės, gyvenantys Lietuvoje, kokios profesijos jie būtų ir kokias pareigas atliktų, yra Lietuvos piliečiai? O kiekvienas Lietuvos pilietis TURI TEISĘ pareikšti savo nuomonę bet kuriuo klausimu. Juk kunigai irgi balsuoja ir renka Seimo narius kaip ir visi Lietuvos piliečiai. Na, nebent Seimo žmogaus teisių komitetas, kurio posėdis šiandien numatomas 10:00 val., tai uždraustų.

sd

sd portretas
manau peer ateinantį dešimtmetį Lietva vėl bus Rusijos dalimi. Žinote kodėl? nes esame neišsilavines ir neapsišvietes davatkynas. Visi šiti moralės sergėtojai akivaizdžiai gyvenime nelaimingi žmonės, nieko neturintys ir nieko nepasiekę. Moterys su nertais sijonais bažnyčia trina, vyrai jų vakare per snukį užduoda ir kaip kales per šiknas išdulkina. O vyrai menkaverčiai imbicilai kurie nesugeba patenkinti moterų ir naktimis žiūri vyrų porno, o dienomsi eina į bažnyčia ir kovoja už tradicinę šeimą. Va tikrasis jūsų portretas. Kažkaip matose išorę, o kur katalikai jūsų vidus? niekur nematau viešinamų istorijų apei kauno didijį kataliką kuris melavo sirges vežiu ir taip išviliojęs tūkstančius eurų, bet čia jus viskas gerai :D veidmainiai jūs sušikti.

linelis

linelis portretas
Influenceris ne kunigas - pradžiai. Jei jau kunigai nori politikuoti, gal galėtų ir mokesčius mokėti? aš jums prognozuoju tokią ateitį, kuo daugiau jūs kišitės į visuomeninį gyvenimą, tuo daugiau pasipriešinimo gausite ir žinote kodėl? nes yra žmonės kurie mato kas vyksta, mano jūsų dviveidiškumą. Nuo altoriaus pasakas sekat, bet patys su alkoholiu, moterimis, vaikais ir vyrais žaidžiat. Jau nekalbu apei jūsų neturtą, kuris tiesiog akis bado. Kiek jau pamenu bažnyčia yra atskirta nuo valstybės, o jeigu ne, gal norite tapti pilnateisiais tos visuomenės nariais? mokėti mokesčius ir pan? manau nenorėsite, nes puikiai žinome kaip patogiai gyvenate savo aukso pasaulėlyje. IR būkite malonūs nekiškite ir nesidankstykite Dievu, nes jūs ir Dievas yra skirtingose pusėse.

Šaunuolis kunigas

Šaunuolis kunigas portretas
Šaunuolis kunigas

Šalin rankas

Šalin rankas portretas
nuo Kunigo Toliato, patamsių šmėklos!

Lietuvis

Lietuvis portretas
Tai jau ka lietuvoje nebera zodzio laisves. Gejai ir ja jau uzdraude. Va kas valdo lietuva. Va kaip toli nueisim, ypac su lietuviu populiacijos padidejimu. Gal as kazko nezinau ir gal kas gali paaiskinti ar v+v ar m+m gimsta vaikai. Jeigu ne tai kokia pridetine verte lietuvai duoda tokios poros? Jie tik vienas kitam kazka gali duoti, o cia jau manau nerekia kistis i ju asmeninius reikalus, vet bukit geri gejai ir lesbietes nekiskit musu i savo susiktus reikalus taip pat, nes labai jau kvapas nuo jusu reikalu prastas

ŠIS SEIMAS...

ŠIS SEIMAS... portretas
Tai kažkoks iškrypėlių, tatuiruotų nusikaltėlių. piemenų su auskarais ausyse ir TIKRŲ LESBIJIEČIŲ ir išverstaskūrių lansdsberginių rinkinys. Toli Lietuva nueis su tuo gražiu buketėliu...

Asta

Asta portretas
Gėda tai patys LGBT.....

Nejuokinkit

Nejuokinkit portretas
Zinoma dainininke kazkokia jadze ir pamanyk nuomones formuotoja kazkokia tai pasipiktino.siaubas.boze boze!kapstykites savo darze vistos zmoniu nejuokinkit

Manau

Manau portretas
Kad dėl tų lgbt nėra ir diskutuoti,kadangi tai nesveiko proto žmonės, ir jie negali mūms diktuoti kaip privalome apie juos galvoti ir pripažinti,kad jie yra normalūs.Tegul atstoja nuo mūsų jaunimo, netvirkina.Tai yra šlykštu ir mūms normaliems tai nepriimtina.Juos tik reikia izoliuoti nuo visuomenės ir gydyti.

Nekreipkit dėmesio

Nekreipkit dėmesio portretas
į tas nupezusias, nukruštas tipo dainininkes. Malonu žinot, kad yra tikrų kunigų.

Taio

Taio portretas
Agnė ir jazzu dingo iš mano repertuaro, sėkmės.

Jo

Jo portretas
Taip jau pas mus ant Lietuvos priimta.Galima žeminti moterį,mušti ją,prievartauti.Galima mušti ar net užmušti vaiką.Visuomenė nelabai pasmerks.Ir kunigai atleis nuodėmę.Bet ,neduok dieve draugystės ar net meilės tarp tos paties lyties asmenų.Atsivers pragaro ir yrumparegiškos visuomenės pasmerkimo vartai

nordland

nordland portretas
toks sutapimas, kad visi agitatoriai uz ta stambulo konvencija, yra labai slykscios naturos zmones.

Prarasta Karta

Prarasta Karta portretas
Dėkojame kunigui,bravo!Tai rimta problema,toliarancija nepadės,per toli nueita.Dainininkė turi turėti klausą,gražų balsą bet ne tą,ką ji demonstruoja,primityvu!

Saulė

Saulė portretas
Šaunuolis kunigas.

Atsiverčiau

Atsiverčiau portretas
Nacionalinė šeimų ir tėvų asociacija. Ir tamstoms rekomenduoju!

Pagarba

Pagarba portretas
ir didelis žmonių palaikymas Kunigui Toliatui! Tvirtybės ir Dievo Pagalbos nuo netolerantiškų furijų antpuolio.

Jonas

Jonas portretas
Pasirodo, - dalies "šoumenų" religija - heterofobija.

Atsiverskite

Atsiverskite portretas
Nacionalinė tėvų ir šeimų asociacija. Ten rasite, kaip auklėti vaikus

Jazzu vemia

Jazzu vemia portretas
Tegul pasako savo tėvams, kad jie bedieviai. Ir jų akivaizdoj vemia vemia.

Šie įvykiai

Šie įvykiai portretas
tarsi lakmuso popierėlis parodo tikrus veidus. Negaliu suprasti, kaip galima taip akivaizdžiai kartis kunigui ant sprando. Tokios sumitusios mergos, nugyvenusios netrumpą amželį, galėtų pradėti perkratinėti savo nuodėmes ir eiti pas Kunigą išpažinties, o jos kariasi jam ant kaklo. Laikykitės, Kunige. Nepasiduokit!

VAKCINUOKIS ,DALYVAUK PASIPRIEŠINIME,V.LANDSBERGIS

VAKCINUOKIS ,DALYVAUK PASIPRIEŠINIME,V.LANDSBERGIS portretas
TEGUL P*A*S*I*S*K*I*E*P*I*J*A VISAS S*E*I*M*A*S IR NORMALIAI DIRBA POSĖDŽIŲ SALĖJE. ARBA ATSISAKO MANDATŲ IR ALGŲ. VISIEMS MATANT

janina

janina portretas
Gerbiu kun,Toljatą-- tai jau tikrai žinomas ir gerbiamas žmogus .Manau 9įžymybėmis vadinami ir pareiškę nuomones ,dar daug turi suvalgyti košės ...bet kuklumu nepasižymi .

korelija

korelija portretas
Užplūdo Lietuvą nuomonės formuotojai, visokie statistai , sprendžiantys apie pandemijos bangas. O ,,išrinktai valdžiai'' tik to ir reikia, kad žmonės kuo ilgiau sėdėtų uždaryti, nes jau pajuto liaudies bruzdėjimą. Norėtųsi kuo daugiau tokių žmonių, kaip kunigas Toliatis. Lietuvos liaudis turi nubusti, ir priešintis kol mūsų nesunaikino.

Situacija

Situacija portretas
Eina gejus ,nesa savo veliava ir saukia-as gejus,noriu ,,myletis,,eina normalus ir saukia-as normalus noriu myletis. Juk neimanoma...

Spalviai rėkia ir pučiasi

Spalviai rėkia ir pučiasi portretas
Lietuvoje taip trūksta Poeto Marcinkevičiaus. Kas dien einame į Lietuvos sunaikinimą. Pagarba Kunigui, rašytojui Algirdui Toliatui. O pandemija naudinga tuo, kad žmonės susivoks, galintys gyventi be šitų rėkiančių" atlikėjų, dainorėlių, nuomonių fomuotojų, renginių vedėjų... Daugelis jų išnyks kai dūmas, liks savo susireikšminimo mėšle. Varge varge,... "žinomi žmonės"... Dar suabejočiau, ar iš vis jie- žmonės?

Nuomonė

Nuomonė portretas
Niekam,ko gero,tie iškrypėliai neužkliūtų,jei jie patys savęs neafišuotų ir nesistengtų platinti tos savo ligos,kuri,ko gero,ne mažiau pavojinga visuomenei,kaip ir tas covidas.Todėl nėra reikalo dėl jų apgailestauti,nes jie patys prašosi savęs niekinimo.

Dux

Dux portretas
Palaikau kunigą A.Toliatą, šaunuolis.

Lapė Kanapė

Lapė Kanapė portretas
Kauno dienoj publikuotas vienos šių "įžymybių" straipsnis: "A. Kulitaitė: pavydžiu gebančioms ne tik suvilioti vyrą, bet ir išvilioti iš jo prabangius daiktus". Ir šita nuomonių "formuotoja" drįsta kažką viešai kalbėti apie kunigo pasisakymus?

Verčianti bjaurėtis

Verčianti bjaurėtis portretas
O man vemti verčia pamačius tos žazu snukį.Ypač ja pasibjaurėjau,kai ji vienos televizijos laidos metu M.Mikutavičių pavarė eiti š.... .Na po to į ją žiūriu tik kaip į kokią bjaurastį.

dfg

dfg portretas
tu storule dzazu tu dainuot nemoki ne balso nei figuros, tau iki kunigo toli siuk sle

Sanciu,,kibiras,,

Sanciu,,kibiras,, portretas
Kokios zvaigzdes?Scenoje voliojasi,tamposi-ziurekit,kaip elgias per,, balso,,konkursus.Idiotai

Benas

Benas portretas
O as ,,apsivemiau,,neissivysciusiu.,,izymybiu,,komentaru.Labai,,chamai,,mandagus.

Anonimas

Anonimas portretas
Sujudo visokie išsigimėliai.....į ką vien ta baidyklė „ jazu” panaši...apsivemt galima tokią kur sutikus....

stipru--kad kunigas nepabūgo

stipru--kad kunigas nepabūgo portretas
gi tie ''žinomi'' žmonės --blogas pavyzdys ; talento nėra ...tai nors patys purve voliojasi ir kitus teplioja

vyte

vyte portretas
didziulė pagarba Kunigui.Tai gi kur jusu toliarancija,spalviai?Tai dabar mums jie uzdraus jau tureti savo nuomone,savo vertybes.?

blevyzga

blevyzga portretas
gal reiktų jiems leist gyvent rezervatuose kokiuose,,,hmmm

Pagarba

Pagarba portretas
Kunigui

Juozas

Juozas portretas
Bet tai paklausykite, kaip "tolerantiškai", kaip "mandagiai" mus moko tos "žvaigždės" tolerantiškumo. Štai gerb. kunigą suprantu, matau jo išsilavinimą ir tikrą toleranciją. Gaila, kad "žvaigždės" gal niekada to nesupras. Nueis į istorijos šiukšlyną užmirštos ir pažemintos.

Arlauske,

Arlauske, portretas
tavo sakinyje,kad tie šlykštūs " žmonės buvo,yra ir bus" ,reiktų po kievieno veiksmažodžio pridėti - niekinami ir naikinami.

vištos stengiasi kudakuoti pagal madą

vištos stengiasi kudakuoti pagal madą portretas
tačiau vargšelės drąsiai tiesą išsakiusio kunigo net puspadžių nevertos.

Nausiedianc

Nausiedianc portretas
Didelis dėkui gerb. Toliatui už nuomonę !, o K.D. už diskusiją po straipsniu kurio neskaičiau... :-D

asilėnės

asilėnės portretas
geriau šviestūsi ir bent dėl įdomumo pastudijuotų visų laikų istoriją kur sakoma kad homoseksualizmas suaktyvėja ir pradeda reikalauti vyraujančių pozicijų visuomenėje tik tada kai ta visuomenė suprimityvėja ir ritasi žemyn tiek kultūra, tiek socialine sritim ir sugebėjimu normaliai progresuojančiai mastyti(senovės Romos žlugimas nei iš šio - nei iš to...sofoklizmas ir t.t...) Žmonijos istorijoje jau yra buvę tokių ,,pedalizmo"laikų, kai nieko kito nesugebantys be savo tam tikrų potroškių tenkinimo žmogai mėgino valdyti valstybę. Bet tie laikai pasižymi tik tuo, kad niekas tų p'edikų neatsimena ir nenori atsiminti. Kadangi tai savaime nenormalu ydinga ir neverta dėmesio

Oi,Džaziste,

Oi,Džaziste, portretas
jauti karjeros saulėlydžio artėjimą?Ko gero teks tralialiuot tik klube pas Simonko.Būsi,tikriausiai jau ir esi dievinama lesbių ir agrastų "žvaigždė".

Kaunietė

Kaunietė portretas
Pagarba gerb. Toliatui, pasakė atvirai ką dauguma galvoja, išskyrus nedidelę, pasimetusių gyvenime, žmonių grupę. Ačiū !

Pagal visas bažnyčios taisyklės, tai yra nepriimtina

Pagal visas bažnyčios taisyklės, tai yra nepriimtina portretas
Čia sveiko proto žmogų durnina VAKARU kvaila politika, kur žmogus jau nukrypo nuo sveiko mąstymo. Aš manau kunigą NEUŽMETYS akmenimis šitos paklydę AVYS beeee!!!!!!!!

Gerbiamas kunigas

Gerbiamas kunigas portretas
vadovaujasi biblijiniais mūsų katalikų krikščionių kanonais.Nereikia būti tikinčiuoju,kad galėtum ir turėtum šlykštėtis iškrypėliais.Kaip ir visos nenormalios,atstumenčios iškrypėliško gyvenimo bangos,ir ši,homikų tolerancijos ir jų bendrystės propagavimo kronika turi užsibaigti prierašu FINE.Tik reikia visiems sveikiems,nežiūrint į amžių,išsilavinimą,tautybę ir tikėjimą,protestuoti,kovoti prieš iškrypėlių viešinimą.Jokių diskusijų,tam,kad šitas šlykštybių demonstravimo laikotarpis greičiau baigtusi.O po to,imtis prievartinio šitų išsigimėlių gydymo.

kiekvienam suniuj zinoma lezbiete isperdzia su garsu

kiekvienam suniuj zinoma lezbiete isperdzia su garsu  portretas
per visas skyles savo LGBT nuomone ....

ironija

ironija portretas
labai keista, kai tiek kudakuojančių ir lojančių dėl išreikštos asmeninės kunigo nuomonės. Tikiu, kad tie Toliano kritikai irgi galvoja vienaip, bet pasisako kitaip, nes esą laaabai "tolerantiški" ir kodėl jų falšyva nuomonė yra geresnė nei kunigo ???

Pasaulio pabaiga

Pasaulio pabaiga portretas
Kai iškrypimai tampa norma.

rimas

rimas portretas
priminkit kas tokla yra jazu gal tai ta plike kur kovojo del vaiku atemimo is tevu nustokit jos klausyttis ir ji isnyks kaip dumas

dabar

dabar portretas
Gerai , kad ir ner tu koncertu. Kai atsiras zinosim i kieno koncertus eiti i kieno neiti.

L

L portretas
Aš lesbietes palaikau ir pritarčiau vaikų auginimui ,na ,o vyram ,kurie draskosi siknas vest į negyvenama sala

KUNIGE --radai ko klausyt , ir y kieno kliedesius

KUNIGE --radai ko klausyt , ir y kieno kliedesius portretas
kreip demesy y kazkokios tai LGBT nupestos nusidziazavusios Jazzu reksnes , kurios apart pederastu ir lezbiu daugiau niekas ir nesiklauso....TFIU ANT JOS ...

Anonimas

Anonimas portretas
kunigas ishsake95% zmoniu nuomone ,,jei tie ligoniai butu gydomi vaikysteje [tevu] nebutu bedos su tais psichikos ligoniais dabar tik tevai mato ,kad ju vaikas turi du skirtingus lyties organus ---tai pataisoma,,operuojama ;bet ne auginama ,kad tas vargena nezino ,kokiai lyciai priklauso teveliai auuuuu

Anonimas

Anonimas portretas
Sitie lytiniai iskrypeliai ZEIDZIA mano morale.Jauciu diskamforta ir viduje kyla neapykanta. Kaltinu iskrypelius samoningai skleidziant pykti, neapykanta ir agresija.

AŠ Manau

AŠ Manau portretas
Jazzu nesu prieš juos ,bet esu prieš jų vieša ,kvaila demonstravimą.Išsidažeir parade eina susikibe ,laižosi.Joks normalus žmogus savęs pajokai nesatatyts..

AnI nuomonė

AnI nuomonė portretas
Demokratijoje palaikoma dauguma.O jus mažuma ir turite elgtis protingai,o ne draikytis kaip beždžionės.Kodėl šeimos nebeždžionauja ,o elgiai padoriai.a

AŠ Manau

AŠ Manau portretas
Nebučiau prieš partneryste jei jie būtu normalus .Pasižiurėkite į jų paradus.Ar normalus žmonės ko reikalaudami tyčiojasi iš savęs.Juk tai parodo tie paradai ,čia mano nuomonė,kad jiems reikia savigarbos ir santurumo .Tada viskas būtu kitaip.Tokių jų nepalaikau.Tegu išauga iš kloūnų mastymo.Tegu gyvena savo gyvenimą ir niekas nebus ir prieš partnerystę ,bet ne šeimos įstatyma.

Marius

Marius portretas
Lezbes uzsipuole kuniga.

Taigi

Taigi portretas
Visi Dievo vaikai . Visiems vietos uzteks . Jei zmogus gime kitoks - gime is Dievo malones . Cia smerkikams - nesmerkit nekomenuokit rupinkites savimi .Toliarancija tamsuoliams nesuprantama .

Kawenskas

Kawenskas portretas
Jei lentynoje turėčiau šių dviejų merginų rašytas knygas, dabar, be jokios abejonės, išmečiau jas į šiūkšlių dėžę.

Cianidas

Cianidas portretas
Kas cia garsenybes, tos dvi? Cha cha cha...

visgi

visgi portretas
Kunigo kreipimasis dėl peticijos tikrai mažiau efektyvus už tų "žinomybių" isteriją. Jos labai padėjo daugybei žmonių apsispręst, ačiū joms, kad taip reikalą lgbt-ui sugadino, o norėjo kaip geriau. Kokios visgi bukos.

Komentaras

Komentaras portretas
...jokių komentarų gerb.Toliatui nereikėjo šalinti. Čia žmogaus nuomonė ir tegu eina velniop tie pasipiktinę belyčiai išgamos!!!!

Jo

Jo portretas
Mums lietuviams mažiausiai rūpi šitų moteriškų nuomonės,kurios neturi šeimos ir vaikų.

Bronx

Bronx portretas
O kas tos garsenybės?Man tas kunigas garsesnis už visas tas garsenybes!

Aciu

Aciu portretas
gerb. Kunigui , tai kas pasakyta yra labai svarbu Lietuviu Tautai ir tai yra sventa!

Tomas

Tomas portretas
Bent vienas saunuolis kunigas ir siaip jis yra maladiec :D o tos tariamos zvaigzdes degs pragare kazkada :D

JEIGU TOS DVI "ŽINOMOS"...

JEIGU TOS DVI "ŽINOMOS"... portretas
Tik Lietuvoje tokios tešlagalvės skaitomos "žinomomis"...Tai viena. O antra, sprendžiant visuomenei svarbius klausimus, reikia klausti visos tautos, o ne kažkokių vienetinių iškrypėlių. Pagaliau, kada paskutinį kartą bet ko paklausė TAUTOS? Jos klausiama ir kažką žadama tik prieš rinkimus....

Anonimas

Anonimas portretas
labai taikliai;teslagalviai ligoniai ...pezza kad jie reiksmingi nabagai gydykites ir tyliai ,nes Vengrija juos pamokys...brrrrr

Valio kunigui

Valio kunigui portretas
Toliatui ....... moralines vertybes nugalės iskrypelius

Neber kantrybes

Neber kantrybes portretas
Tuo metu, kai valstybe griuva is pamatu, pagrindine tema iskrypeliai, karantinas ir baltarusai.

Edmundas

Edmundas portretas
Kauno diena- cenzūros centras .

dėdė Ignas

dėdė Ignas portretas
Neauginantys vaikų, neruošiantys naujos darbuotojų ir karių kartos silpnina Tautą, tarnauja priešams. Tokie bent pinigais privalėtų prisidėti prie vaikų poreikių tenkinimo. Ar nevertėtų įvesti bevaikystės mokestį asmenims nuo 25 iki 50 metų ir tas lėšas nukreipti vaikų ir jaunimo poreikiams?

Pranašas Izaijas

Pranašas Izaijas portretas
Kažkokia kikimara kulitaitė paskelbta "žinoma". "Pezzu" - tešlos gabalas - dar žinomesnė. Eikit jūs po velnių, tešlagalvės. Kristus gyvas, o jūs jau mirusios !

taigi

taigi portretas
Tegu tie "žinomi žmonės" nusišluosto ššš nuo lūpų.

Pilietiškas

Pilietiškas portretas
Ką reiškia tie "žinomi žmonės" ? Kunigas tikrai žinomas žmogus iš jo knygų, požiūrio į gyvenimą ir t.t. O jūs įžvelgiate ką nors jo pasisakyme įžeidžiančio, politiško ur t.t.?? Jis tik ragina būti budriais - tai piliečio pozicija! Kunigas - taip pat pilietis! O koks baisus Jo, kaip piliečio, išreikštos nuomonės puolimas su rėkiančia neapykanta! Sustokite, leiskite laisvai ir kultūringai išsakyti savo poziciją! Man primena "andropovo laikus" tarybinėje Lietuvoje! Ir kuo tolyn, tuo man neramiau...

Eik

Eik portretas
Eik arlauskaite vemt , nuo TOKIU va zvaigzduciu TAI TIKRAI NE TIK NORISI BET IR VEMESI daininike tu daininike . Tryda tu ispyzdejus o ne daininike.ACIU KUNIGUI GINANCIAM TIKRAS SEIMOS VERTYBES . Ir dar Lietuvoje TIKROS ZVAIGZDES KURIU BEJE YRA NEDAUG TOKIO VULGARIMU KAIP arlauskaite MANAU NETOLIARUOJA PETICIJA I INTERNETA IR KUO GREICIAU.

nuomonė

nuomonė portretas
Krikščioniškos ir šeimos vertybės tamsa ir gėda? Šitų panepažįstamų -"žinomų žmonių" šviesa ir sąžinė už gaubiamojo raumens , ten tegu ir tūno, ten jų vieta.

Ką daryti

Ką daryti portretas
Man išaugo ragas kaktoje.Ar amputuoti ar pasiskelbti nacionaline vertybe?

Vaidotas Sakalauskas

Vaidotas Sakalauskas portretas
Kažkaip panove bažnyčios atstovai užmiršta nesikišimo į Lietuvos valstybės reikalus susitarimą. Tai neturėtų stebėtis kai sulaukia kritikos.

Anonimas

Anonimas portretas
O kas ta prasižiojus ir su vielos žiedais ausyse ?

Babytė Marijona

Babytė Marijona portretas
Gerai pasakė dvasiškas tėvas apie agrastus.

FUI

FUI portretas
Kodel jie mane vercia juos toleruoti?Man jie SLYKSTUS

Žvagždynui

Žvagždynui portretas
Augti reikia visiems, bet ne peraugti. Nutūpkite ant žemės šalai kitų ir pažiūrėkite į save. Karjera pasibaigs, o kas toliau? Mados ateina ir praeina. Gyvenimas lieka. Svarbu, kad jis būtų tikra ir natūralus.

Ačiū

Ačiū portretas
gerbiamam kunigui A. Tpliatui už nuomonės pareiškimą, gal tai paskatins ir kai kuriuos mažiau savo galva galvojančius piliečius susiprasti...

Yap

Yap portretas
Siulau pravesti LTGBTROUASTQ parada pravesti per juros švente:)

ADAS

ADAS portretas
Pagarba kunigui ,ginanciam tikrasias vertybes,o visokioms susireiksminusioms menkystoms kaip Jadzei , tai ir norisi pasakyti,kad i jas paziurejus norisi vemti.

IŠKRYPELIAI ATIDUNDA

IŠKRYPELIAI ATIDUNDA portretas
Pagarba Kunigui,o prostitučiu nuomone neįdomi....

Puslapiai

 • Skelbimai
 • Pranešk
  naujieną
 • Portalo
  svečias
 • Orai
 • TV
  programa
 • Žaidimai
 • Horoskopai
 • Facebook
 • Twitter
 • RSS

Galerijos

Daugiau straipsnių