Paaiškėjo T. Turner mirties priežastis

Grįžti į straipsnį

jk

jk portretas
Gera buvo dainininke,nors ir nemano skonio.dabar dainuos su angelais

Mazafaki

Mazafaki portretas
Tuo tarpu Lietuvoje insultus patiria tie,kas hipertenziją gydosi,nes išrašo vaistus ne kurie tinka,o už kurių iškišimą farmos atstovai daugiau sumokėjo!

pensininkė

pensininkė portretas
ar mums rūpi ši dainininkė kuri jau atgyveno savo ilgą gyvenimą ,o pamirštame savus dar vos 54 m aktorės D. Rudokaitės išėjimą iš šio pasaulio , ar ji mažai žinoma manau ne ar nebuvo žurnalistams leista rašyti apie ją ,,o gal praleidau jos palydas į anapusinį pasaulį , gaila kad liga pakerta tokius žmones , ilsėkitės ramybėje

Jonas

Jonas portretas
Del homeopatinio gydymo jai persodino inksta ;)))))). Cia kaip su Apple Dzobsu. Jis kepenu vezi sugalvojo gydyti morku dieta kazkokia. Kas ji ir privede prie kepenu persodinimo.

Tarka

Tarka portretas
What’s love Doctor Dolittle.

To Uzpelkis

To Uzpelkis portretas
Tu esi bulviagalvis, tau ir Katunskyte yra meno deivė!!!

Užpelkis

Užpelkis portretas
2000 m. rugpjūtį koncertavo Talino lauko arenoje. Nuostabus koncertas, apie 40 tūkst. žiūrovų. Tokių scenos menininkų daugiau Vakarų kultūroje jau nebebus. Dabartinės "megažvaigždės" joms net į puspadžius netinka. Amžiną atilsį. Ilsėkis ramybėje.

Senukas

Senukas portretas
Dave Dievas energijos bet žarnynas neatlaike, matyt pavargo gyventi, būt norejus gyvent būt pasveikus manau

senis

senis portretas
84 metai ,lai dėkoja dievui kad leido tiek pagyvent.

O,

O, portretas
Tina Turner - taip, ji buvo degtukas, liepsna, ugnis. Tokia, kad net komentatoriai apie ugniažolę nublūdijo. Amžinų nėra, kad ir kokie jie būtų. Mirties priežąstis - mirtis ir nėra čia ko kapstytis po priežastis. Bet mūsiškiams labai smagu svetimus garbinti, o ant savų mirusiųjų š...pilti. Tinai Turner - amžiną atilsį.

ugniažolė

ugniažolė portretas
Manoma, kad ugniažolių užpilas stabdo piktybinių auglių augimą, tačiau dėl jos nuodingumo patiems jo darytis nerekomenduojama. Sanaus !!! Gal bus paskutinis gėrimas.

puikus vaistas - ugniažolė

puikus vaistas - ugniažolė portretas
Nežinau kaip su vėžiu, bet jeigu pas mane ant odos atsiranda kažkoks neaiškus darinys, kai standartiniai vaistai nepadeda, patepu ugniažolės geltonomis sultimis ir neaiškus darinys po kelių kartų nunyksta. Dėl karpų naikinimo, tai tą turbūt visi žino. Pas vieną pažįstamą buvo prastai su kepenimis. Nežinau kas buvo, praktiškai valgyti negalėjo. Pagėrė ugniažolės arbatos ir praėjo. Žinoma, visokius tokius eksperimentus reikia daryti, pasitikrinant pas gydytojus, ar neini priešinga kryptimi. Be to žarnyno veiklą puikiai tvarko arbatos grybas. Patikrinta. Gaila, kad Tinai Turner niekas nesugebėjo padėti. Amžiną atilsį. Viena iš mėgiamų mano dainininkių.

MELOMANAS - Nenugrota baladė

MELOMANAS - Nenugrota baladė portretas
Tina Turner - Be Tender With Me Baby (Official Music Video) [Live] * One of the most underrated songs in her catalogue.

Anonimas

Anonimas portretas
Vikipedijoj perskaitei ta pacia diena ir tik dabar paskelbei savo puslapi kad mire nuo zarnyno vezio. Daugelys sulauke senatves mirsta nuo veziu, nes imunitetas silpnas, sunkiau kovoja su ligom, infekcijom.

Pagyvenes

Pagyvenes portretas
Mano jaunystes Ikona . ATA.
 • Skelbimai
 • Pranešk
  naujieną
 • Portalo
  svečias
 • Orai
 • TV
  programa
 • Žaidimai
 • Horoskopai
 • Facebook
 • Twitter
 • RSS

Galerijos

Daugiau straipsnių