J. Baliukevič sulaukė netikėtos staigmenos iš artimo žmogaus

  • Teksto dydis:

Artėjant naujam LNK televizijos sezonui, serialo „Rimti reikalai“ žvaigždė, aktorius Josif Baliukevič džiaugiasi, kad šią vasarą gerokai sulėtino tempą. Pasak jo, praeitų metų vasara buvo tarsi parduota, daugybė darbų, daug skirtingų projektų, todėl šiais metais aktorius nusprendė daugiau laiko skirti sau.

J. Baliukevič sakė, kad prieš keletą mėnesių prasidėję serialo filmavimai tęsiasi iki šiol, ir tęsis dar ilgai, kadangi kūrėjai žiūrovams paruošė ne vieną staigmeną. „Siužetinės linijos nenorėčiau atskleisti, juk žiūrovams įdomiau viską pamatyti patiems, ką jau galės padaryti nuo rugsėjo mėnesio. Su serialo scenaristu E. Kalėda bendradarbiaujame ir esame pažįstami virš 10 metų, aš puikiai atpažįstu jo rašymo stilių, tačiau jis vis dar sugeba mane nustebinti. Tad skaitydamas šio, naujojo, sezono scenarijų radau ne vieną intriguojantį dalyką, kuris sukėlė lengvą šoką. Neabejoju, kad ir žiūrovai nenusivils“, – apie artėjantį serialo „Rimti reikalai“ sezoną pasakojo J. Baliukevič.

Šiltąjį sezoną paskyręs poilsiui aktorius prisipažino, kad buvo išvykęs paatostogauti pas savo šeimą, kurie gyvena užsienyje. O grįžęs sulaukė netikėto skambučio. „Vos spėjau grįžti, sulaukiau tėčio skambučio, kad, žinai, aš irgi sugalvojau atostogauti ir į Lietuvą atskristi poryt. Tad šią vasarą nemažai laiko praleidau su šeima“, – su šypsena veide apie staigmeną kalbėjo aktorius.

Savaitę kartu su tėčiu atostogavęs aktorius neleido laiko veltui, abu jie nusprendė vykti į lietuviškąjį pajūrį ir ten ne tik pasimėgauti saule, bet ir užsiimti tuo, ką labiausiai mėgsta. „Ekspromtu sugalvojome nuvažiuoti į pajūrį. Net neįprasta, nes niekada su tėčiu neatostogavome tik dviese. Turėjome labai gerą ir įdomų laiką. Tėčiui pavyko paskraidyti virš Drevernos marių parasparniu, o mano gerokai pašokinėti per Baltijos jūros bangas vandens motociklu“, – įspūdžiais dalijosi serialo „Rimti reikalai“ aktorius.

Naujas serialo „Rimti reikalai“ sezonas – nuo rugsėjo 5 dienos, pirmadieniais-ketvirtadieniais, 21 val., per LNK.NAUJAUSI KOMENTARAI

Galerijos

Daugiau straipsnių