D. Belickaitė ką tik grįžo iš atostogų kalnuose: šiemet ypač bijojau

 • Teksto dydis:

Nuo vaikystės kartu su tėvais slidinėti įpratusi laidų vedėja Dalia Belickaitė neapleidžia šio užsiėmimo. Vos per savaitę suplanavusi kelionę kartu su seserimis, Dalia leidosi į Austrijos kalnus. Laidų vedėja džiaugiasi, kad nuvažiavusi gali iškart drąsiai mėgautis šia pramoga – mokytis jau nebereikia.

„Vyras manęs nuolat klausia, kodėl renkuosi keliones ten, kur šalta, nes jam atrodo, kad jei jau atostogauti, tai tik ten, kur šilta. O man tikrai nebūtinai ten, kur karšta, kaitri saulė ir įkaitęs smėlis. Slidinėjimas man – poilsis, nors, logiškai mąstant, slidinėjimas yra sunkus darbas –nuo 8 iki 17 valandos dirbi. Kūnas gal ir vargsta, bet gali pailsėti psichologiškai. Atsijungi nuo visų darbų ir mėgaujiesi žiemiškais gamtos malonumais. Ant slidžių stoviu turbūt nuo trejų metų, ir viskas tėvų dėka, nes jie turėjo tradiciją su draugų kompanija dažnai slidinėti. Todėl kalnus esu pamilusi jau nuo vaikystės, neįsivaizduoju savo gyvenimo be bent vienos tokios kelionės“, – įspūdžiais dalijosi D. Belickaitė.

Dėl traumų rizikos, laiko stokos ir įtempto rungtynių grafiko šis pomėgis buvo šiek tiek apleistas, kai Dalia dar žaidė krepšinį, tačiau meilė slidinėjimui niekur nedingo. Vienos kelionės metu socialinių tinklų žvaigždė dėl neatsargių šokinėjimų per kliūtis turėjo rimtą traumą, todėl šį kartą į kelionę leidosi su vidine baime. „Šiais metai ypač bijojau stoti ant slidžių, nes turėjau maždaug septynių metų pertrauką ir paskutinį kartą patyriau traumą. Džiaugiuosi, kad šįkart viskas pavyko labai sklandžiai. Ypač džiaugiuosi sena ir naujai pasipildžiusia kompanija, keliavome kartu su sesėmis, o su jomis kelionės visada nuostabios. Buvo visko, net kritimų, kurie nebuvo skausmingi, bet buvo be galo juokingi. Ir šiaip netrūko juokingų epizodų, kur buvome apsistojusios, nes mes visada prisigalvojame veiklos, kad nebūtų liūdna“, – pasakojo 2TV vedėja D. Belickaitė.

Vos spėjus grįžti po atostogų Dalia įnirtingai kibo į darbus ir neslepia, kad grįžti į filmavimo aikštelę po tokio puikaus laiko, praleisto svetur, nėra lengva, kadangi dar vis gyvena atostogų ritmu. „Žinoma, kad susikoncentruoti nėra paprasta, bet vis tiek džiaugiuosi, nes visi mano darbai, visi projektai man teikia malonumą. Smagu, pavyzdžiui, šiandien filmavome naujienas 2TV kanalui, tada iškart šokau prie „Merginos prie vairo“, be to, kelionėje daug vairavau, tai kaip tik pasipraktikavau prieš filmavimus“, – šypsenos veide neslepia Dalia.

Antrajame 2TV laidos sezone „Merginos prie vairo“ besifilmuojanti Dalia neslepia, kad ši laida paskatino ją labiau atkreipti dėmesį į pravažiuojančias transporto priemones ir būti labiau kritiškai įvairioms detalėms. „Pradėjau atkreipti dėmesį į viską, ne tik į pati automobilį, bet ir į jo detales,  jo vidų, dizainą, galingumą, važiavimą, dydį, komfortą, viską. Ypač, kai pravažiuoja koks nors automobilis, visiems sakau, kad šitą jau išbandėme, arba, jei pravažiuoja dar nebandytas automobilis, tai kyla mintys, kad būtų labai įdomu tokį išbandyti. Neišvengiamai pradedu lyginti“, – apie naują aistrą automobiliams pasakojo Dalia

Laida „Merginos prie vairo“ – kiekvieną antradienį,  22 val., per 2TV.NAUJAUSI KOMENTARAI

Būtent

Būtent portretas
Turizmo valkatos platina užkratą.
VISI KOMENTARAI 1
 • Skelbimai
 • Pranešk
  naujieną
 • Portalo
  svečias
 • Orai
 • TV
  programa
 • Žaidimai
 • Horoskopai
 • Facebook
 • Twitter
 • RSS

Galerijos

Daugiau straipsnių