Broliai Lavrinovičiai D. Belickaitei ir E. Šeškui apie vaikų planavimą: svarbiausia, kuo greičiau

Lygiai prieš 4 mėnesius Dalia Belickaitė ir Edvinas Šeškus susilaukė pirmagimės. Pasak jaunųjų tėvelių, Atėnės gimimas į jų gyvenimą atnešė ne tik nepamatuojamą meilę, bet ir didesnį norą stengtis kituose dalykuose.

Pastaruoju metu krepšininkas E. Šeškus parodė, kad krepšinio aikštelėje sugeba labai daug. „Man atsirado didesnė motyvacija. Dabar dar labiau norisi stengtis, nes užaugs dukrytė, tai aš negaliu aikštelėje būti grybas. Žaisti komandoje, kurioje mano tėtis treneris, turi ir pliusų, ir minusų. Yra didesnis pasitikėjimas, bet, iš kitos pusės, ir nenori parodyti, jog man yra nuolaidžiaujama. Tai kartais būna tos papildomos bylos”, – kalbėjo E. Šeškus.

Aš neįsivaizdavau, kad vaikai tiek daug meilės atneša.

Pasak D. Belickaitės, vaikelio gimimas gyvenimą apvertė aukštyn kojomis, tačiau, nepaisant bemiegių naktų, ji džiaugiasi šiuo gyvenimo etapu. „Kitaip ir negali būti. Man būna net keista, kai žmonės sako, kad oho, gimė vaikas ir viskas pasikeitė, o ko galima tikėtis? Juk nebus viskas taip pat. Ir pas mus viskas pasikeitė. Tik aš neįsivaizdavau, kad vaikai tiek daug meilės atneša. Man visada patikdavo vaikai, bet, kad tiek meilės jie suteikia, negalėjau pagalvoti. Mes ir anksčiau su Edvinu nemėgdavome vakarėlių, dažniau rinkdavomės praleisti laiką namuose. Mes abu nevartojame alkoholio, tai nuo pat pradžių penktadienio vakarus mieliau leisdavome namuose prie filmo. Todėl dabar tas laikas namuose kartu su Atėnyte yra tikras džiaugsmas”, – dalinosi D. Belickaitė.

Edvinas Šeškus. / LNK nuotr. 

Dalia neslepia, kad Edvino noras turėti vaikų yra didelis, tačiau jauna mama nesistengia skubinti laiko ir neatskleidžia, kada planuojama antroji atžala. „Pirmiausia reikia paauginti mūsų mažąją Atėnytę. O tada, kaip Dievas duos. Dukrytė yra labai didelis džiaugsmas“, – kalbėjo Dalia.

Bet čia patarimų nešykštėjo broliai Lavrinovičiai. „Svarbiausia, kuo greičiau. Kad visi augtų panašiu metu, nes kai tau sueina 35 ar 40 metų, atrodo, tu dar nori, bet jau bijai grįžti į šį gyvenimo etapą”, – kalbėjo broliai.

Dalia Belickaitė./ LNK nuotr. 

„Man atrodo, kad broliai kalbėjo su Edvinu prieš tai, nes, kai gimė Atėnė, kai tik gimė, daktarai ją paėmė į rankas, Edvinas klausė daktarų, kad o antra juk lengviau būna, ar ne?” – prisiminimais iš gimdymo palatos dalinosi D. Belickaitė.

„O mano klausimas daktarams buvo iškart – kada galima vėl gimdyti?” – juokavo laidos vedėjas D. Lavrinovičius

Trečiadienio vakarą D. Belickaitė ir E. Šeškus „Šeškinės 20“ laidoje, 20 val., per LNK.

 

 NAUJAUSI KOMENTARAI

Irena

Irena portretas
Tokios cypekles, linksmuoles.ž, koketes namuose turi visai kita veida.Mano giminaite tarp svetimu, baliuose, su draugais buna linksma, krykstaujanti, koketuojanti, visada besisypsanti, tik uzdaro namu duris pasikeicia visiskai.Paniurus, bambekle, amzinai visi aplinkui kalti... Taip kad perdetas linksmumas man daug ka pasako.

nuomonė

nuomonė portretas
Sėkmės Jam pakęsti jos cypimus,rėkavimus,neįmanoma žiūrėt buvo jos laidose-tas nuolatinis žvengima s išsišiepus,jei taip namuose,tai užuojauta jam.

bravo

 bravo portretas
Komentavo liurbiai,kuriems nestovi arba nevykeliai,kuriuos moterys palieka.Pritariu Lavrinovyciams,kad su mylima moterimi vaikus reikia daryti kuo greiciau.Nesigailek jaunas vedes, tik nebuk nebrendyla jau ir pasenes.
VISI KOMENTARAI 7

Galerijos

Daugiau straipsnių