Ant šlaitų pakibę namai Kaune – reta išimtis

Grįžti į straipsnį

1

1 portretas
sitas darbas sekmingas

vytautas

vytautas portretas
vis tas gobšumas,noras perlipti kitiems per galvas,pasipūtimas.Prisistatė namų NERIES PAKRANTĖSE,kad eiliniai piliečiai prie upės negali prieiti,kad po langu vanduo čiurlena,vėliau prašo išmaldos iš biudžeto pinigų,TAUTOS PINIGŲ,kad ledai namus nustūmė,vanduo užpylė.Dabar šlaituose statosi,aišku ne už sąžiningai uždirbtus,kad tik mandresnis,na bet prie JIESIOS KRENTA,KITOSE VIETOSE GRIŪNA,VISVIEN KADA NORS NUSLINKS IR PO VISO MANDRUMO,TIK AR NEMALDAUS IŠMALDOS IŠ TAUTOS.ŠPYGĄ TAUKUOTĄ.

vytautui

vytautui portretas
kazkoks pavydas tavo lupuose...

tas pats.

tas pats. portretas
VYTAUTAI nepyk, sedek vieno kambario butuelyje kokiuose kedainiuose ir nepavydek, yra zmoniu kurie saziningai uzsidirba geram pragyvenimui.

kelias tai gamta

kelias tai gamta portretas
Cituoju: "Sklypas – prie pat stataus KELIO, ties kuriuo atsiveria skardis." Ir toliau: "Kas nenorėtų pro savo vitrininius langus grožėtis gyvais gamtos paveikslais?.."

teisus vytautas

teisus vytautas portretas
Teisus Vytautas priviso visokiu buoziu , o paskui dar valstybes lesas melzia.... anksciau sakydavo vogia valstybes lesas, dabar biznis, kombinavimas. jokiu saziningu uzdarbiu nebuna, pirmasis milijonas paskandintas kraujyje arba aferoje.niekaip neuzdirbsi saziningai pirmojo milijono. Puikiai zinau kai vienas pazystamas nuejo pas teva sako paskolink tevai 30t doleriu atiduosiu su procentais, po metu kai isikure sako ai tevai as neatiduosiu tau pinigu, biznis nesiseka, o jau baigia nama pasistatyti.Nera saziningai uzdirbtu dideliu pinigu. nera.

ji

ji portretas
neteisus kurie vadina turtingus vagimis ir buozemis. yra saziningu verslininku, kurie rupinasi savo darbuotojais. Tokiems zmones ir stengiasi gerai dirbt. Deja tokiu nedaug. O kad ant skardziu namus statosi, cia skonio reikalas. Nenoreciau kybot ant oro. Turiu sena medini nameli ir nekeisciau i joki prabangu. Jame gimiau uzaugau. Cia gime ir mano vaikai anukai.Ne turtuose laime

ko gero

ko gero portretas
dabar gailisi ,kad anksciau bandė taip išssišokti. manau problemų tikrai yra prižiūrėti tokį statinį.

taip

taip portretas
Aukštuose Šančiuose " netoli Žalgirio stadiono "tūzai"prisistatė namus ne tik ant Nemuno šlaitų bet ir po baisingais aukštos įtampos laidais -žinoma elektrą atjungė,Anksčiau kaip lydavo tai net žaibuodavo -dabar jau nežaibuoja.Durnumui nėra ribų.

Vanga

Vanga portretas
Vasarą buvo straipsnis apie namą ant šlaito, kurį statė UAB "...". Ponia žurnalistė labai ieškojo firmos, kuri pradėjo statyti tą namą ir dingo kaip į vandenį. Aš jai paskambinau, padiktavau visus firmos vadovo telefonus,adresus... Ponia žadėjo susisiekti kai bus straipsnio tęsinys, bet kažkodėl iki šiol tyli. Namas griūna, renkasi benamiai, aplinkiniams gyventojams nesaugu, bet dabar jau niekam neįdomu nes firmos vadovas "garbus " žmogus, prasiskolinęs žmonėms didelius pinigus. Tame tarpe ir man . Padaviau į teismą skolos ieškinį, bet rezultate ieškinys liko "nepaduotas" (nes skolininkas -teisininkas prieš tai sakė : paduosi į teismą- nieko nelaimėsi). Negana to, kai jo mamytės paklausiau kada sūnelis gražins man skolą-ji staiga, atbuline data, prisiminė, kad yra didelė ligonė. Rezultate- pareiškimas policijoje ir man pritaikytas baudžiamasis kodeksas-bandymas nužudyti.(mat mamytė "pamiršo:, kad laidavo už sūnų savo galva ir pensija). Kur moralas..?

laima

laima portretas
ale is kur ir imasi tiek beprociu kas cia per namas des gera liutis ir nuplaus o po to verkia ir valdzia turi jiems kompensuoti smegenis tegul pasigydo,kaip senoliai sake is didelio rasto iseina is krasto kazkaip taip

SUSIJĘ STRAIPSNIAI

 • Skelbimai
 • Pranešk
  naujieną
 • Portalo
  svečias
 • Orai
 • TV
  programa
 • Žaidimai
 • Horoskopai
 • Facebook
 • Twitter
 • RSS

Galerijos

Daugiau straipsnių