G. Ručytė – atsidavusi muzikai, profesijai ir šeimai

Grįžti į straipsnį

Jo

Jo portretas
Šlykštukai pasprinkit savo komentarais

Sako

Sako portretas
kad ji labai pikta ir pasipūtusi moteris

istor.

istor. portretas
Kažkokią nesąmonė yra parašyta ,koks dar trėmimas buvo 1989 metais .Nu žinai,matomai susiveikė tremtinio statusą ir nemažą kompensaciją su visom privilegijom tremtiniui.Tokių yra apsišsukelių ne vienas.

Kaunietis

Kaunietis portretas
Ručytė,kur Ručytė-Landsbergienė,gal suklydau,ji juk muzikanto žmona.

atskrend sakalelis per..............

atskrend sakalelis per.............. portretas
Ar vytuliuks kupriuks dar suraitoja................?

Daktaras

Daktaras portretas
Iš komentarų tapa aišku, kad daugelis net nesupranta apie ką eina kalba. Plius reikalingas medikamentinis palaikomasis gydymas.

Rokas

Rokas portretas
Kada bus paskelbta tiesa apie lanzberg klaną ir kam jie tarnauja,nes dabar yra iškraipomi Lietuvos Sąjūdžio atsiradimo faktai.Ponas V.Landzberg tuo metu ramiai dėstė marksizmo - leninizmo teoriją Konservatorijoje studentams, kai tikri Lietuvos patriotai mitingavo už laisvą Lietuvą prie A.Mickevičiaus paminklo?

tipelis

tipelis portretas
Apie kokia seima kalbat... juk viena vyra paliko, pas kita nuleke...ar TOKIA SEIMOS MORALE yra pavyzdys...

supykes...

supykes... portretas
vos neapsivemiau nuo sitos personos...kaip ir viso ju klano - APSIVOGUSIO, APSIMELAVUSIO, INTRIGANTU klano...sugadino nuotaika visai dienai...O rytas toks grazus...

n

n portretas
jau toks neidomus,keistas interviu,kazkokia misraine.O siaip,tai man visai butu idomi kaip pianiste,apie seima butu idomu.

CK kadrų skyrius

CK kadrų skyrius portretas
Kiek galima šituos parazitus reklamuoti ir žmones kiršinti ? Kiekvieną savaigalį kažką iš šito vagių klano KD išeksponuoja. Kas už visą tai moka ? Kur padėjot iš Lietuvos Sąjūdžio pavogtą 1 mln. dolerių dovanotų Norvegijos vyriausybės. Dabar čia pasakas žmonėms sekat prisisamdę "profesorių-istorikų". Na ir šlykštūs tipai. Vien melas ir vagystės kiekvienam žingsnyje.

as

as portretas
Tyli vagile,pasiekusi kazka per lova ,soko is vienos lovos i kita ir dar kazka vaidina ,taves kitaip kaip sl.... nepavadinsi,vel landsnukiai lenda

Pranas Pričkus

Pranas Pričkus portretas
O kaip ten su priglaustais Lietuvai skirtais fondais, drg. Landsbergiene? Kokią čia didvyrę iš Tamstos norima padaryti ir užmaskuoti Landsbergyno nusikalstamas veikas?

Anonimui Pydarui

Anonimui Pydarui portretas
O, čia tai sotus gyvenimas
 • Skelbimai
 • Pranešk
  naujieną
 • Portalo
  svečias
 • Orai
 • TV
  programa
 • Žaidimai
 • Horoskopai
 • Facebook
 • Twitter
 • RSS

Galerijos

Daugiau straipsnių