Tyrimas dėl žiauriai sumuštos septyniolikmetės: kiek pasistūmėta?

Bus

Bus portretas
Dievo teismas, ir skriaudikui, ir gimdytojams , ir teisėjams. Arba žmogiškasis teismas: lazda visada turi 2 galus.....visada!

Aš portretas
Nelabai suprantu, kodel žurnslistai neužsiima tokiu tyrimu. Čia jiems tikrai būtų getas reportažas. Ojjj daug išsuktų, pakeltų visus ant ausų, ar sujudintų teisėsauga žiūrėti į šitokį įvyki DAUG rimčiau.

lt

lt portretas
Kodėl iki šiol nepaimtas interviu iš to monstro tėvų ? Kaip jie "sugebėjo" išauginti tokį išsigimėlį, su tokiu požiūriu į mergates ? Per tokius vis mažiau vilties pajusti jaunystės periodo žavesį, merginimo flirto jumorą ir kitokius gyvenimo žaismingumus. Dvigubas apatinio žandikaulio lūžimas nepilnametei mergaitei yra siaubingas sužalojimas. Kuo ne Vingių Jonis ? "Mauč, boba, ba tuoj gauni į snukį ir į dantis" - mėgstamiausias Vingių Jonio išsireiškimas. Štai kodėl Žemaitė tapo klasike: kad atskleidė tikrąjį lietuvių tautos vyrų veidą. Visuomenė norėtų pažinti savo demonų psichologiją - kaip jie iki tokio lygio nusirito. Tai turėjo būti ilgas, nuoseklus degradavimas. Nejau niekas to nematė ? Ką apie tai sako to erodo motina ? Gal pavyzdys sūneliui buvo jo tėvas ? Ta mirtina tyla apie jų šeimą daug pasako apie mūsų žiniasklaidą: kam ji tarnauja ?

Reda

Reda portretas
Didžiūnaitytės bylos vilkinimas ir , panašu, bandymas išsukti kaltuosius, o dabar dar ir ši byla....kelia pagrįstą klausimą - KAS sėdi Kl. prokuratūroje ir kaip JIE dirba?

K.K.

K.K. portretas
tos beviltiškos provincijos politikai nėra jokie įtakingi asmenys. Jeigu tie a la politikai tevai savo monstrą išsuks, tai tik dėka pinigų. Bet ir tai yra nesuvokiamai šlykštu.

Laura

Laura portretas
Tikiu kad prezidento apsilankymas pades baudziant ta parazita,tevai jo neissuks ,nera tokie galingi.nebent kalejime gaidziu kad nebutu papirks tevai ka nors is valdzios

JURBARKIETIS

JURBARKIETIS portretas
TEVAI TIKRAI NĖRA TIEK ĮTAKINGI KIEK ŽURNALIŪGOS ČIA RAŠO.....

>Ar?

>Ar? portretas
Ar baikst krėsti baikas, ar pradėsite normaliai gyventi rikti valdžia, kad tau tarnautų

Puskinas

Puskinas portretas
Tai gal laukua kol mergina pasveiks, visi aprims ir tada šast va žiūrėk nieko blogo nenutiko, apsistumdė ir tiek Bet pagal visus visatos dėsnius tas vaikinas dar turėtų duoti apie ji žinot, prisidirbs dar kažką.

Stasys

Stasys portretas
Teip iseina ka visos instyancijos papirktos...apie prokuratura isvis tyliu...tevai ytakingi tik savo kaime,bet ir prezidentas domisi...o Svarkelis buves polismenas isvis tyli...Taip iseina pinigai viska valdo?

"Kiek tyrime pasistumėta "?

"Kiek tyrime pasistumėta "? portretas
Perskaičius, susidaro įspūdis, kad bent kol kas, tai - NEI KIEK, JOKIO PASISTUMĖJIMO. Gal, ateity kažkas paaiškės ir,duok Dieve, teisingo ištyrimo, teisingos atomazgos. Bet, žinant Lietuvos visų atmatų "nekaltumą", jų nebaudžiamumą ( pradedant šunų nušovimu -Komskis...), tai nesitiki. Aišku, duok Dieve, visokeriopos teisingos pabaigos. Mergaitei - geriausios kloties.

is

is portretas
gydytoju pasisakymo aisku kodel jie nenori nustatyti traumos laipsni tai matosi /kazkas/ jau grasino tai tik tiek galima suprast o komisija bus irgi papirkta juk pinigai ir baime svarbiau uz morale.....

Skaitytojas

Skaitytojas portretas
Tempia laiką, nieko nebus, bus laisveje ir toliau prevartaus merginas, mažoras!!!! Tėvai labai įtakingi žmonės!!!! O parodimus ir raštu galima douti. Su sulaužytu nosį atvažiuoji i ligoninė, tai policija iškart atsiranda parodymus duoti jiems, o čia jau absurdas ir bespredelas!!!

Ar?

Ar? portretas
Ar prokuratūra pakeitė kaltininą į sunkų kūno sužalojimą? Baikit rašinėti baikes...

Anonimas

Anonimas portretas
Nesuprantu kodėl mergina butinai žodžiu duoti parodymus jeigu tie parodymai žodžiu tyrėjo vistiek yra surašomi ant popieriaus ir duodami pasirašyti. Nejau negalimą duoti parodymų raštu? Ar čia specialiai vilkinama.

Italas

Italas portretas
"mafijinė teisėsauga" bei darbo partijos ( vatnikai) laura Icikevičiienė

...

... portretas
O tas gyvulys dar neišromytas?.. :s

Cha cha cha

Cha cha cha portretas
„kiek pasistūmėta?” …. Nei kiek. Visi išsižioję laukia kol mergaitė sugis ir neliks jokių nusikaltimo požymių. Tada bus galima tartis, taikytis, viską užglaistyti ir t.t.

Vanga

Vanga portretas
Aš tai niekaip nesupratau prokurorės frazės:" po nusikaltimo keletą dienų buvo laisvas". Kas galėtų paaiškinti tą? Norėta užglaistyti, nebuvo nusikaltimo, jis buvo labai lengvas ,ar nekompetentinga teisėsauga , kurie prievartautojai suimami iš karto, o kuriais pasitikima ir net leidžiama eiti į mokyklą? Kas ten kodekse rašoma?

Anonimas

Anonimas portretas
Pasodys...asilą galės įtakingi veziot cukorius...i kamera ...

hm

hm portretas
Nepamirškite Ukmergės Ukmergės gaidžio manto ickevičaus, meldžiuosi, kad greičiau pagautų bumerangą....šsigimėlis-gaidys

nesistebiu tokiu "tyrimu"

nesistebiu tokiu "tyrimu" portretas
gaila, kad ne Vilniaus prokurorai pereme sia byla. Nes su Klaipedos prok. toli nenuvaziuosi. Viskas baigsis kaip su Didziunaityte - irodymu nera, aika pati kalta.

Nupirktas Trolis

Nupirktas Trolis portretas
Byla bus nutraukta dėl įkalčių trūkumo.

tai

tai portretas
Ka naujo paaakete,ta pati perrasete ir tiek,gal ji nekalbes pusmeti,kas tada,anas ir apsezenyt suspes

Anonimas

Anonimas portretas
kokios cia gali buti kalbos issisuks, gal uzpuolikas prasys susitaikyt.
 • Skelbimai
 • Pranešk
  naujieną
 • Portalo
  svečias
 • Klausk
  specialisto
 • Diskusijos
 • Orai
 • TV
  programa
 • Pažintys
 • Žaidimai
 • Horoskopai
 • Naujienlaiskis
 • RSS
 • Facebook
 • Twitter

Galerijos

Daugiau straipsnių