Galimų pažeidimų per rinkimus – jau daugiau nei pusšimtis: dominuoja kelios apskritys

Policija tikslina aplinkybes dėl keturių sekmadienį gautų pranešimų apie galimus rinkimų pažeidimus Kauno, Alytaus ir Tauragės apskrityse.

Tai BNS pranešė Policijos departamento atstovas Ramūnas Matonis.

„Dėl dviejų pranešimų pradėtos aplinkybių tikslinimo procedūros Tauragės apskrityje, po vieną – Alytaus ir Kauno apskrityse“, – BNS sakė jis.

Po aplinkybių patikslinimo paprastai sprendžiama, ar pradėti ikiteisminį tyrimą.

Iki 17 val. policija gavo 71 pranešimą apie galimus rinkimų tvarkos pažeidimus.

„Daugiausia gauta iš Alytaus apskrities“,– BNS sakė policijos atstovas.

Pareigūnai taip pat skelbė, kad sekmadienį vykstančių savivaldos rinkimų metu gauna pranešimų apie neblaivius į rinkimų apylinkes vežamus asmenis, tačiau ikiteisminių tyrimų kol kas dėl to nepradėta.

Policija atlieka septynis ikiteisminius tyrimus dėl galimo rinkėjų papirkimo, jie pradėti iki sekmadienio, pagrindinio balsavimo rinkimuose dienos.NAUJAUSI KOMENTARAI

JONAS

JONAS portretas
Siaubas kokie lietuviai debilavi Aišku kad konservai darbuojasi juk tai aferiugu partija o lietuvoje jau šimtai scwabiniu apdorotu iš darbu išvytu besmegeniu eina i rinkimus ir galvoja gal šiandien nuskils kasnors duos pitaka alučiui prisivoge dabar lengvai randa bedarbiu pijoku kuriuos ir už eura nuperka MATOT KIEK CHEBROS MATYJOŠIUS PASISAMDĖ IR RAŠYNĖTI IR UŽ JI BALSUOTI sako tauta ne be išsigimėliu

to Tai

to Tai portretas
nebent desru baliu, nes siemet moka tik nuciulpimais vietoj bambaliu

Tai

Tai portretas
Galvojam parduot kelis balsus ir baliu pasidaryt rinkimo diena ir dar turim drauga Kazimera tai bus gera svente , nors nauda bus .
VISI KOMENTARAI 3

Galerijos

Daugiau straipsnių